NBA

33 feliratkozó

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
Egyébként le a kalappal James előtt, azért az, hogy Love és Irving nélkül is így viszi a hátán a csapatot, és a döntő két meccséből mindkettő hosszabbításban dőlt el, nem semmi. Oké, az elsőben még volt Irving, de összességében ez akkor is emberfeletti.Stez
én Mozgov előtt emelek kalapot.braxa88
és Dellavedova előtt nem emel senki?

choose life
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyébként le a kalappal James előtt, azért az, hogy Love és Irving nélkül is így viszi a hátán a csapatot, és a döntő két meccséből mindkettő hosszabbításban dőlt el, nem semmi. Oké, az elsőben még volt Irving, de összességében ez akkor is emberfeletti.Stez
én Mozgov előtt emelek kalapot.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként le a kalappal James előtt, azért az, hogy Love és Irving nélkül is így viszi a hátán a csapatot, és a döntő két meccséből mindkettő hosszabbításban dőlt el, nem semmi. Oké, az elsőben még volt Irving, de összességében ez akkor is emberfeletti.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor Mo Speights a nap bűnbakja. Ha az a zsák megvan, most 2-0 a Dubsnak. Mondjuk semlegesként örülök, hogy egál van.iktriad
Te meg a semlegesség egy mondatban 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Sixo67
Nekem aztán édesmindegy ki nyer itt...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
AIslowmotion
Bundy??? 😀😀😀gaben
Jefferson, nyilván 😀
nem, hát ugye a nyomtatott betűk nagy hátránya, hogy a nagy ííííí és a kis elllll között ritkán lehet különbséget tenni. tehát:
AI = éj-áj három = az ember, aki újoncként kétszer küldte el Őfelségét (nem King Lebron, hanem His Airness) vízért, aztán... de beszéljenek inkább a képek:
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még egy ilyen szerencsétlen embert mint LeBron nem baszott Amerika amúgy...eaglesmcnabb
Mármint, hogy 2 saját zsíron all starral egy csapatban keletről csak 2 bajnoki címet tudott nyerni 4 alkalomból? Nyugatról indulva lenne neki gyűrűje egyáltalán?Blaise
Lenne.

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
AIslowmotion
Bundy??? 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom Jamesnek sikerült még "überbrutálabbnak" lennie 😀
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Na akkor Mo Speights a nap bűnbakja. Ha az a zsák megvan, most 2-0 a Dubsnak. Mondjuk semlegesként örülök, hogy egál van.iktriad
Te meg a semlegesség egy mondatban 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor Mo Speights a nap bűnbakja. Ha az a zsák megvan, most 2-0 a Dubsnak. Mondjuk semlegesként örülök, hogy egál van.
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na double OT? 😀 choker Cavs...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Golden State mai meccse egy jelenetben összefoglalva (legalábbis egyelőre)
 www.sbnation.com/2015/6/7/8744501/marreese-speights-blows-completely-wide-open-fast-break-dunk-takes
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
AI
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Még egy ilyen szerencsétlen embert mint LeBron nem baszott Amerika amúgy...eaglesmcnabb
Steve Nash/Grant Hill says hi! (De még biztos fel lehetne sorolni pár remek NBA játékost.)iktriad
Ewing!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
The Gloveslowmotion
Nyert a 2006-os Heattel.Maka
erről lemaradtam... nekem abból a csapatból Shaq mellett csak Zo volt meg, mint csapatépítés, meg Antoine Walker.slowmotion
Pedig behúzták még Jason Williams-t, James Posey-t és Paytont.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
The Gloveslowmotion
Nyert a 2006-os Heattel.Maka
erről lemaradtam... nekem abból a csapatból Shaq mellett csak Zo volt meg, mint csapatépítés, meg Antoine Walker.
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
The Gloveslowmotion
Nyert a 2006-os Heattel.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Még egy ilyen szerencsétlen embert mint LeBron nem baszott Amerika amúgy...eaglesmcnabb
Mármint, hogy 2 saját zsíron all starral egy csapatban keletről csak 2 bajnoki címet tudott nyerni 4 alkalomból? Nyugatról indulva lenne neki gyűrűje egyáltalán?
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
The Glove
több mint 8 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Például John Stockton és Karl Malone

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy ilyen szerencsétlen embert mint LeBron nem baszott Amerika amúgy...eaglesmcnabb
Steve Nash/Grant Hill says hi! (De még biztos fel lehetne sorolni pár remek NBA játékost.)
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Még egy ilyen szerencsétlen embert mint LeBron nem baszott Amerika amúgy...eaglesmcnabb
Jaj de sajnálom szegényt 😀
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Még egy ilyen szerencsétlen embert mint LeBron nem baszott Amerika amúgy...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig is a Warriorst tartottam esélyesnek, de Irving nélkül végképp úgy vélem, hogy sima lesz a döntő, sajnos.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
esélyes hogy söprés lesz a széria, nagyon ült a Warrior taktikája
James ellen 1/1 védekeznek, és a többiek nem kapnak levegőt sem (ha nem kezdi így a meccset a Dubs még szoros se nagyon lett volna a vége, amint elmúlik a kisebb drukk 10-20 ponttal fogják otthagyni a Clevelandet, egyszerűen a csapatok mélysége okán)
bár nekem a meccs elején meglepő volt a Cle shooting streak, emberről+mindenhonnan 😀, kívánok nekik még több ilyet legalább jó lesz a döntő

--
(azt hiszem Irving nem ebben a playoff seriesben fogja megmutatni/mutatta meg hogy nem garbage time stat guy, amire igazán kíváncsi lettem volna)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!