NBA

33 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Vajon ki mondta és mikor? xD



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
És a Pistons ma is lecsapott 😍 7 in a row! :cool:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
A Cavs egy jövőbeli Grizzlies-féle első körösét, plusz Waitersért megszerezte JR-t, Shumpertet és Mozgovot, ha minden igaz (és még lehet Dalembertet is felveszik), azért az úgy masszív upgrade 2 nap alatt. 😉
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
A Pistons ma is alázott 😀 Fck Yeah! 😍gdavid
We just form a fucking wall!! 😊
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
A Pistons ma is alázott 😀 Fck Yeah! 😍

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
JR a Cavsben 😀sapka
Tele lesz "gengszterrel" az aréna!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
JR a Cavsben 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
As part of the deal, Dion Waiters will go to the Thunder, J.R. Smith and Iman Shumpert go to the Cavs and three players with nonguaranteed contracts -- Alex Kirk and Lou Amundson from the Cavs and Lance Thomas from the Thunder -- join to the Knicks. Also, the Thunder are sending a protected future first-round pick to the Cavs and the Cavs are sending their 2019 second-round pick to the Knicks.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Azt a kurva, mit alázott Curry már megint! 😀Schleck
az első támadásról az jutott eszembe, hogy mintha Mark Jackson lett volna az edzője. oh wait 😀
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt a kurva, mit alázott Curry már megint! 😀

több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Dirk beelőzte M.Malone-t és már 7. a pontszerzők listáján!
 www.mavs.com/videos/nowitzki-passes-malone/
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Undorítóan tolják a Bulls az utóbbi meccseken hazai pályán. Már a Denver elleni SportTV-s meccsen is brutális hátszéllel tudtak csak fordítani, de ami a mai meccsen a Rockets ellen volt, az már botrány....
5-30-as büntető arány, úgy, hogy Harden is a pályán volt, viccflzoli
Azt mondják jó csapatnak van szerencséje..... 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Undorítóan tolják a Bulls az utóbbi meccseken hazai pályán. Már a Denver elleni SportTV-s meccsen is brutális hátszéllel tudtak csak fordítani, de ami a mai meccsen a Rockets ellen volt, az már botrány....
5-30-as büntető arány, úgy, hogy Harden is a pályán volt, vicc

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pistons 4/4 😊

Eközben Houstonban:

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
Josh Smith nem volt túl nagy rák.
Nélküle a Pistons 3/3 és Drummond zseniálisan játszik újra.
Meeks meg úgy tűnik nagy igazolás volt.Bazzani
meeks 1v1 nem jó védő, viszont rendszerbe tökéletes
és svg is rendszer alapú védekezés híve
az Opent meg bevágja, amit a Monroe-Drummond duó megteremt majd neki
lesz ott mini Magic majd 2 éven belül ami keleten elég is lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Nem semmi lehelettett az éjjel a Thunder-Suns. 137-134(1 OTvel)!!! Ilyen végeredmény All-Star meccsen szokott születni.iktriad
19 - 7 The Thunder’s advantage in offensive rebounds on the night, which led to a massive 25-to-6 gap in second chance points.
44 - for - 49 Free throw shooting numbers for the Thunder, representing a record for most makes in a game in the Oklahoma City era.
44 Points for Kevin Durant on the night on 13-for-23 shooting, as he also racked up ten rebounds and seven assists in his return to the lineup. (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem semmi lehelettett az éjjel a Thunder-Suns. 137-134(1 OTvel)!!! Ilyen végeredmény All-Star meccsen szokott születni.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Josh Smith nem volt túl nagy rák.
Nélküle a Pistons 3/3 és Drummond zseniálisan játszik újra.
Meeks meg úgy tűnik nagy igazolás volt.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valaki nézzen már utána mi a Cavs mérlege, ha nem büntetőznek többet 12-15 alkalommal meccsenként. Idén talán 5 olyan meccsük volt, amikor nem dobtak majdnem kétszer annyit, mint az ellen. Azt nekem ne mondja senki, hogy mások nem támadják a gyűrűt ellenük, ők viszont mindent csak a festékből brusztolnak. Love nem játszott a 4. negyedben. Pacers csendben eltűnt a süllyesztőben, Hawks-Raptors szerintem nem tudja ezt a szintet tartani. A Bulls addig nem lesz sikeres, amíg Hinrich-Dunlevy duó 45 perc felett kap meccsenként. Hinrich-féle dupla-dupla, azaz 2 meccs zsinórban szerzett pont, és pozitív assziszt-turnover mutató nélkül, Dunlevy-féle dupla-dupla, azaz 4 meccs alatt kell szerezni 10 pont-10 lepattanó fölött, miközben 25 percet átlagolsz. És ez nem vicc.füligjimmy
Ha több büntetőt kapnak, akkor 16-7, ha kevesebbet, akkor meg 1-4.Schleck
Akkor mit szóltok majd a Cavs "toláshoz" ha Varejao helyére gyakorlatilag egy fiatalért (Tristan Thompshon) elhozzák majd Monroe-t a Pistonsból....flzoli
Monroe is egy nagyra nőtt négyes, és nem center, mi a tököt kezdenének vele, így is rossz szerkezetű a csapat. Ezért volt hülyeség a Josh Smith igazolás, életében normális center mellett nem játszott 35 percet meccsenként, berakni hármasba, hát összejött. Hogy egy klasszikus Üvegtigris idézettel zárjam soraimat: "Ésszel apám, ésszel!"

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egy Thompsonért nem adja oda a Pistons Monroet. Nem tudom ezt hol olvastad.Bazzani
Nem mondtam, hogy 1 az 1-ben megy majd a csere, de ők lehetnek a fő elemek. Nyílván pénzügyileg se stimmel a dolog, több csapatos csere is elképzelhető. A Pistons árulja Monroe-t, ez nem nagy titok, Varejao kiesésével pedig a Cavs is beszállt az érdeklődők sorába

több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Smith > Rockets hivatalos

Az mondjuk durva, hogy gyakorlatilag a Parsons pénzből sikerült egy Brewer, Shved, Smith triót leigazolni.flzoli
és a 3 együtt se ér annyit mint az eredeti
amúgy az ő pénzéből nem Ariza jött? aki jobb fit mint Parsons egyébkéntNegritis
Szerintem baromira túl van értékelve. Jó játékos, de annyi pénzt biztosan nem ért, amennyit kifizet neki a Dallas.

Chandler Parsons $14,700,000flzoli
Ha normális értékén ad neki szerződést a Dallas, akkor simán meccseli a Rockets, mivel korlátozott jogú szabadügynök volt. A Mavsnél úgy voltak vele, hogy egy túlfizetett Parsons jobb, mint ha egyáltalán nincs Parsons, úgy meg főleg belefért, hogy Nowitzki diszkontáron írt alá.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy Thompsonért nem adja oda a Pistons Monroet. Nem tudom ezt hol olvastad.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Smith > Rockets hivatalos

Az mondjuk durva, hogy gyakorlatilag a Parsons pénzből sikerült egy Brewer, Shved, Smith triót leigazolni.flzoli
és a 3 együtt se ér annyit mint az eredeti
amúgy az ő pénzéből nem Ariza jött? aki jobb fit mint Parsons egyébkéntNegritis
Szerintem baromira túl van értékelve. Jó játékos, de annyi pénzt biztosan nem ért, amennyit kifizet neki a Dallas.

Chandler Parsons $14,700,000

Trevor Ariza $8,579,089
Corey Brewer $4,702,500
Alexey Shved $3,282,056
= $16,563,645

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Josh Smith takes 21 shots in Houston debut and scores 21 points.deyell
Volt megint néhány hülye dobása, de a legtöbb elrontott dobása ziccer közeli ütés/vágásból adódott. Egészen jól játszott szerintem, főleg, hogy első meccse volt, és az egyik TOP csapat ellen.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valaki nézzen már utána mi a Cavs mérlege, ha nem büntetőznek többet 12-15 alkalommal meccsenként. Idén talán 5 olyan meccsük volt, amikor nem dobtak majdnem kétszer annyit, mint az ellen. Azt nekem ne mondja senki, hogy mások nem támadják a gyűrűt ellenük, ők viszont mindent csak a festékből brusztolnak. Love nem játszott a 4. negyedben. Pacers csendben eltűnt a süllyesztőben, Hawks-Raptors szerintem nem tudja ezt a szintet tartani. A Bulls addig nem lesz sikeres, amíg Hinrich-Dunlevy duó 45 perc felett kap meccsenként. Hinrich-féle dupla-dupla, azaz 2 meccs zsinórban szerzett pont, és pozitív assziszt-turnover mutató nélkül, Dunlevy-féle dupla-dupla, azaz 4 meccs alatt kell szerezni 10 pont-10 lepattanó fölött, miközben 25 percet átlagolsz. És ez nem vicc.füligjimmy
Ha több büntetőt kapnak, akkor 16-7, ha kevesebbet, akkor meg 1-4.Schleck
Akkor mit szóltok majd a Cavs "toláshoz" ha Varejao helyére gyakorlatilag egy fiatalért (Tristan Thompshon) elhozzák majd Monroe-t a Pistonsból....