NBA
31 feliratkozó
14 perce
Ez tiszta sor, de a szándék/próbálkozás sincs meg. Áll ott mint egy darab szar ölbe tett kézzel. És ezt nem is lehet megtanulni mikor kérj időt stb, ha nem érzed akkor megvan b@szva az egész. Ebben semmi előrelépés nem lesz nála.Gratulálok a Knicksnek!Nem védeni akarom, de bármit kitalálhat az edző, ha a játékosok össze-vissza dobálnak. Tiszta hármasokat dobáltak ki a faszba ma is. A második meccs Wembanyama faszságán ment el, a 4. Foxén, és Fox ma is kritikán aluli volt.
A jobb edző döntött. Taknyosra szopatta ezt a világtalan Johnsont. Remélem arra ébredek kibaszták mint macskát szarni. Öreganyám jobban meccsel mint ez a szerencsétlen
remontada
eaglesmcnabb
18 perce
Gratulálok a Knicksnek!A Spurs olyan, mint a Steelers, 10 évig HC lesz, ha nem lesz fogalmatlan. Ezt az idei döntőt egy csikó csapattal érte el, kiütve a bajnokot is 7 meccsen.
A jobb edző döntött. Taknyosra szopatta ezt a világtalan Johnsont. Remélem arra ébredek kibaszták mint macskát szarni. Öreganyám jobban meccsel mint ez a szerencsétlen
remontada
18 perce
Gratulálok a Knicksnek!Nem védeni akarom, de bármit kitalálhat az edző, ha a játékosok össze-vissza dobálnak. Tiszta hármasokat dobáltak ki a faszba ma is. A második meccs Wembanyama faszságán ment el, a 4. Foxén, és Fox ma is kritikán aluli volt.
A jobb edző döntött. Taknyosra szopatta ezt a világtalan Johnsont. Remélem arra ébredek kibaszták mint macskát szarni. Öreganyám jobban meccsel mint ez a szerencsétlen
remontada
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
18 perce
YoungZeeZee
9 812
53 év után BAJNOK A NEW YORK KNICKS!!!!Ez volt az az elso meccs amibol lattam is valamit
iktriad
az utolso ket percet csak.
A spurs nagy csoker volt
mondjuk a knicks is ezzel a sok elhibazott buntivel
20 perce
53 év után BAJNOK A NEW YORK KNICKS!!!!22 perce
Gratulálok a Knicksnek! A jobb edző döntött. Taknyosra szopatta ezt a világtalan Johnsont. Remélem arra ébredek kibaszták mint macskát szarni. Öreganyám jobban meccsel mint ez a szerencsétlen
28 perce
castle mezőnyből 0/9, fox 3/15, wemby 7/17. Felszívták magukat na.Cserébe Harper 2,5-szer annyi pontot dobotz, mint a kom-lett NYK pad.
eaglesmcnabb
29 perce
YoungZeeZee
9 812
meg is lehetett volna ha nincs ketto miss itt a vegenNagyon közel a gyozelemDe a büntetőket lehetne jobban dobni. Már nyert volna vele a Knicks.
Brouwerij van de Vrij
iktriad
31 perce
Mitch Johnson takarodj a büdös picsába!!!Eddig védtem ezt a világtalan balfaszt, de ez az ember soha nem fog tanulni. Ha ennyire hülye vagy ahhoz hogy arra nem vagy képes hogy időt kérj, felrajzolj legalább 2 értelmes játékot akkor ki kell baszni a faszba.
31 perce
castle mezőnyből 0/9, fox 3/15, wemby 7/17. Felszívták magukat na.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
32 perce
Nagyon közel a gyozelemDe a büntetőket lehetne jobban dobni. Már nyert volna vele a Knicks.
Brouwerij van de Vrij
34 perce
Nagyon közel a gyozelem
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
1 órája
pontosan. Jobban járnak ha 4 emberrel vannak fent amikor Wemby pihen. Addig se ront el semmitKornetról ódákat zengtünk az Okc elleni blokkja után de komolyan felmerül bennem a kérdés hogy ő mit keres egyáltalán a ligában. Borzalom szegényRáadàsul ott van Olynyk vagy Biyombo, akik nem fogalmatlan játékosok C poszton.
remontada
iktriad
1 órája
Kornetról ódákat zengtünk az Okc elleni blokkja után de komolyan felmerül bennem a kérdés hogy ő mit keres egyáltalán a ligában. Borzalom szegényRáadàsul ott van Olynyk vagy Biyombo, akik nem fogalmatlan játékosok C poszton.
remontada
2 órája
Kornetról ódákat zengtünk az Okc elleni blokkja után de komolyan felmerül bennem a kérdés hogy ő mit keres egyáltalán a ligában. Borzalom szegény
6 órája
Igen, tudom..😃Messinek össze is csalták. 😀Adnám. Messinek össze csalták a VB címet alusisakosok mit visítoznának ha CR-nek is össze jönne🤣ha CR vb címet nyerne, az ütne bármit...Felkészül Curacao a VB győzelemre?!New York, Zverev, én meg egy rohadt hármast se tudok összehozni egy lottón se.Sam Darnold, Győri ETO FC, Arsenal, és a többi.
KeyG
szaba
remontada
ZERO_L
remontada
KeyG
6 órája
Messinek össze is csalták. 😀Adnám. Messinek össze csalták a VB címet alusisakosok mit visítoznának ha CR-nek is össze jönne🤣ha CR vb címet nyerne, az ütne bármit...Felkészül Curacao a VB győzelemre?!New York, Zverev, én meg egy rohadt hármast se tudok összehozni egy lottón se.Sam Darnold, Győri ETO FC, Arsenal, és a többi.
KeyG
szaba
remontada
ZERO_L
remontada
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
6 órája
Adnám. Messinek össze csalták a VB címet alusisakosok mit visítoznának ha CR-nek is össze jönne🤣ha CR vb címet nyerne, az ütne bármit...Felkészül Curacao a VB győzelemre?!New York, Zverev, én meg egy rohadt hármast se tudok összehozni egy lottón se.Sam Darnold, Győri ETO FC, Arsenal, és a többi.
KeyG
szaba
remontada
ZERO_L
6 órája
ha CR vb címet nyerne, az ütne bármit...Felkészül Curacao a VB győzelemre?!New York, Zverev, én meg egy rohadt hármast se tudok összehozni egy lottón se.Sam Darnold, Győri ETO FC, Arsenal, és a többi.
KeyG
szaba
remontada

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
6 órája
Amúgy mi baja itt mindenkinek a Knicks-szel? Mets mellett a legnormálisabb NY-i franchise, amíg néztem NBA-t még nekik is szurkoltam.az NBA Dallas Cowboys-a, remélem sikerült kellően körülírnom
dancogo
(mindkét franchise a köztudatban magas polcon van, de 30 éve nem tudnak felmutatni semmi értékelhetőt)
Nem tudom mi kell történjen velem, hogy egy NY-i csapatnak valaha is szurkolójak, bármilyen sportágban, de ezt a döntőt baromira nem érdemli meg a SAS.
Tudom, hogy a sportban nincs olyan, hogy "érdem" alapján osztanak bármit is, de nagyon látszik, hogy Wembyék még nem értek meg a bajnoki címre, az OKC elleni diadalnál azt hittem 1-2 fejlődési lépcsőfokot ki tudnak hagyni és hamarabb odaérni, de nagyon nem ez a helyzet.

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
2 napja
Felkészül Curacao a VB győzelemre?!New York, Zverev, én meg egy rohadt hármast se tudok összehozni egy lottón se.Sam Darnold, Győri ETO FC, Arsenal, és a többi.
KeyG
szaba
2 napja
New York, Zverev, én meg egy rohadt hármast se tudok összehozni egy lottón se.Sam Darnold, Győri ETO FC, Arsenal, és a többi.
KeyG
2 napja
Így nem is érdemelnek bajnoki címet, ilyen leolvadást, ilyen fontos meccsen a párharcban.+ a paslaszájú magas dettóAmúgy mi baja itt mindenkinek a Knicks-szel? Mets mellett a legnormálisabb NY-i franchise, amíg néztem NBA-t még nekik is szurkoltam.dolan egy suttyó faszkalap
dancogo
Negritis, a vajda
Amúgy nagy kár ezért a Spurs leolvadásért.
🤘 gaben 🤘
2 napja
Nézem a Celtics Cityt rengeteg új infó jut el hozzám belőle. A Sixerses Toney-ról életemben nem hallottam, pedig Bird szerint az egyik legjobb volt aki ellen tolta. Tatum utálta a Celticset, aki elverte az ő Lakersét. Valamelyik finálé utolsó meccsén a Lakers a The Forumba már lufikkal készült. Ezek nekem új sztorik, a lufison nagyot nevettem.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!