NBA

33 feliratkozó

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... Sokkal több értelme lenne az ilyen tankoló söpredék helyett flzoli
Évek óta? Hány is? Rebuild van, az mennyi idő? Tökéletes draftokkal a Sonics/Thunder hány év alatt lett faktor?Eazzy
A Thunder, a Golden State vagy a Spurs már az elején mutatott életjeleket a jól sikerült draftok után. De ez a Phily szerintem egy romhalmaz. Akár csak a Knicks, de legalább nekik ott van Anthony

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... flzoli
Mi köze van Detroitnak a Philly vergődéséhez? A Pistons jó kezekben van, gazdag tulaj, SVG remek edző/GM. Nem is értelek.Bazzani
Detroit mint város baromira nincs már azon a szinten, hogy eltartson ennyi major csapatot. Nem is nagyon megy már nagy sztár a városba, maximum draftról. Ilyen szempontból hasonlítottam a 79ers-hez.

Plussz a Pistons a 2xWallace-Billups-Hamilton féle csapat óta nem tényező szerintem, Monroe és/vagy Drummond elcserelésével pedig marad a rebuild

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... flzoli
Mi köze van Detroitnak a Philly vergődéséhez? A Pistons jó kezekben van, gazdag tulaj, SVG remek edző/GM. Nem is értelek.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
nem is olyan rég a Philly még PO-ba volt
aztán bebukták a Bynum projectet és rámentek a rebuildre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... Sokkal több értelme lenne az ilyen tankoló söpredék helyett flzoli
Évek óta? Hány is? Rebuild van, az mennyi idő? Tökéletes draftokkal a Sonics/Thunder hány év alatt lett faktor?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az milyen menetrend lenne már 82 meccses alapszakaszban? sorozatban 30 meccs idegenben kb? 😀
teljesen irreális az európai csapat bármelyik major ligában.(bézbózban tőlem lehet)
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... Sokkal több értelme lenne az ilyen tankoló söpredék helyett egy Európai (esetleg Dél-Amerikai) várost bevonni az NBA-be. Barcelona/Madrid, Róma, Párizs, München/Berlin simán el tudna tartani egy csapatot, és lehetne úgy szervezni a menetrendet is, hogy ne kelljen sokkal többet utaznia semelyik csapatnak sem

Meg lehet nézni az idei trendeket is. A Portland, a Toronto, a Suns mind árulja az értékeit és rámegy jövőre a tankolásra. Lesz kb. 10-15 csapat a ligában, aki tényleg megcélozza a PO-t és a győzelmet, a többi meg csak vegetál. Így nagy értelme van a 82 meccses alapszakasznak is

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Nem hinném, hogy Okafor és Embiid is marad. Valamelyik cserélve lesz. Embiid és Okafor együtt nem nagyon kompatibilis, szóval Noelt megtartanám mindenképp, főleg hogy védő oldalon Ő a faktor.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
jó arc a horvát


choose life
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szegeny litvan amit kapott....at gyonyoru volt....(Porzingis).ZoliZoltán
Ő még mindig lett. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Porzingis ki tudja meg,hogy egyaltalan hol kezdi meg a szezont...
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
inkább Embiid az érdekes itt mostNegritis
háddemér? Noel meg Okafor, hogy tud egymás mellett játszani? Okafornak nincs lába a periméterhez, és nincs agya a centerD-hez/védelemszervezéshez; támadásban meg egyiknek sincs dobástávolsága, mert fakezűek.

Embiid szerintem, ha egészséges, tudna bármelyikük mellett játszani úgy hogy legyen értelmes spacing.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Amúgy merre lehet nézni a draftot? Vagy már elkezdődött?Coolearie
már vége isDrip
jahogyja..😀😀😀

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amúgy merre lehet nézni a draftot? Vagy már elkezdődött?Coolearie
már vége isDrip
jó is volt 😊, kíváncsi leszek mit kezd a philly Okaforralsapka
Naja, de én is inkább Embiid-re vagyok kiváncsi ...
A Knicks-nél én nagyon szurkoltam,hogy Mudiay-t draftolják, de így másnapra már Porzingissel is megbékéltem

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szegeny litvan amit kapott....at gyonyoru volt....(Porzingis).
Viszont jott meg Grant is...es Herrnangomez is.

Russelunk nem lett...

De messze meg az a november...lesz meg csere-bere boven.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
inkább Embiid az érdekes itt most

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Amúgy merre lehet nézni a draftot? Vagy már elkezdődött?Coolearie
már vége isDrip
jó is volt 😊, kíváncsi leszek mit kezd a philly Okaforral

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amúgy merre lehet nézni a draftot? Vagy már elkezdődött?Coolearie
már vége is

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Amúgy merre lehet nézni a draftot? Vagy már elkezdődött?

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Sziasztok!

Döntő elemző & draft beharangozó podcastünk:  nba1.hu/donto-elemzo-draft-beharangozo/

Készül a mockunk, napi frissítéssel:  nba1.hu/mock-draft-2015/

Illetve ajánlanám még első blogbejegyzéseinket:  nba1.hu/category/blog/Maka
Podcast nem elérhető, van róla működő link?

 creativewebideas.co/nba1/donto-es-draft.mp3
ezt is próbáltam, de csak 8 percig tart



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Knicks -> Russel ? :pZoliZoltán
egyelőre azt mondanám, hogy a Sixers draftolja, de lehet, hogy elérhető lesz a Knicksnél, ha a Magic feltradel 1/3-ra Porzingisért.deyell
Akkor nem remenytelen...

Egyebkent mennyire valtozhat vele a jatek?Szerintetek.
(jo lenne mar valami eredmeny ,az evek ota tarto posvanybol kiemelkedni.)
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Sziasztok!

Készül a mockunk, napi frissítéssel:  nba1.hu/mock-draft-2015/Maka
Szia!

Olyan mock-al nem készültök ahol rövid pick magyarázatot is fűztök mellé? Pl h a Sixers miért Mudiay Russel helyett?Eazzy
Mudiban több a franchise player potenciál, szerintem Hinkie ilyeneket gyűjt, ezért is szabadult gyorsan és határozottan MCW-tól.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Knicks -> Russel ? :pZoliZoltán
egyelőre azt mondanám, hogy a Sixers draftolja, de lehet, hogy elérhető lesz a Knicksnél, ha a Magic feltradel 1/3-ra Porzingisért.

choose life
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Knicks -> Russel ? :p
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Sziasztok!

Készül a mockunk, napi frissítéssel:  nba1.hu/mock-draft-2015/Maka
Szia!

Olyan mock-al nem készültök ahol rövid pick magyarázatot is fűztök mellé? Pl h a Sixers miért Mudiay Russel helyett?Eazzy
podcastbe volt róla szó 😀Negritis
Akkor meghallgatom...őszintén szólva nem szokott érdekelni a többi csapat körüli események sora, azért a kevésért amit a Sixersre szánhattak meg nem akartam végighallgatni.

Don't talk the walk, Walk the talk!