NBA

33 feliratkozó

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
Derrick Rose suffered a left orbital fracture during the Bulls first practice on Tuesday, and he will undergo surgery on Wednesday.

ez már tényleg a hihetetlen kategória...
lol
szezonkezdetre maszkkal simán fog játszani. négy hét alatt rendbe jön annyira.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 805 — LIGHTS OUT!
Derrick Rose suffered a left orbital fracture during the Bulls first practice on Tuesday, and he will undergo surgery on Wednesday.

ez már tényleg a hihetetlen kategória...
lol
Gyanusan beszóltatott iktriadnak 2012 év elején.

több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Derrick Rose suffered a left orbital fracture during the Bulls first practice on Tuesday, and he will undergo surgery on Wednesday.

ez már tényleg a hihetetlen kategória...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
R.I.P Moses Malone
 index.hu/sport/kosarlabda/2015/09/13/meghalt_minden_idok_egyik_legjobb_nba-jatekosa



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Bosh mindenkit megállít, akkor is ha éppen telefonál közben.


Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
 www.tmz.com/2015/08/26/derrick-rose-sued-for-gang-rape/
what?Drip
Kitaláció az egész!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.tmz.com/2015/08/26/derrick-rose-sued-for-gang-rape/
what?

több mint 8 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Csodálkozom rajta, hogy fel sem merült, hogy a LA Lakers esetleg visszaköltözzön a Forum-ba? 2014 elejére befejezték a felújítását, a múltjuk is oda köti őket, jobban is illenének oda, meg hát a Staplesbe maradna bőven elég csapat nélkülük is. Csodálom, hogy fel sem merült ez, vagy csak én nem hallottam róla?
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
NBA szezonnyitó meccsek, Október 28.
2:00 Detroit - Atlanta
2:00 Cleveland - Chicago!!!
4:30 New Orleans - Golden State

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Érdekes kis oldal!
 nba1.hu/jordan-leporolva/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Deandre Jordan LOL. Sajnálom a Mavs drukkereket. De amúgy sztem, így se cup contender a Clippers, hiába erősödtek. Nyugat brutál. Spurs erősített a legjobban. Bár unom az egész franchiset, de Aldridge-al top 5 csapat sztem. Mavs-al nem tudom mi lesz. Sztem nem biztos a PO. Nagyon sajnálom őket,számomra nagyon szimpatikusak. Suns érdekes. Sztem ők bemennek végre a PO-ba 7-8.helyen.nigga hering
a próféta szóljon belőled, de nem hiszem, hogy annyival erősődtek volna. Van két combo guard, egy jó C, plusz egy tehetséges C, pár rookie vagy másodéves, plusz közepes játékosok. Az a 3-4 nekem nagyon lyukasnak tűnik. Attól félek ez megint inkább egy 9-10 lesz.zinedine5
Igen,3-4es poszt vékony,de 2 nyugati csapat gyengülése,miatt látok esélyt a Suns PO szereplésére. Portland tuti nem PO csapat,Mavs se az sztem így.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
most már tudom miért nem tud DAJ büntetőt dobni 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 019 — Ajmo Vatreni
Deandre Jordan LOL. Sajnálom a Mavs drukkereket. De amúgy sztem, így se cup contender a Clippers, hiába erősödtek. Nyugat brutál. Spurs erősített a legjobban. Bár unom az egész franchiset, de Aldridge-al top 5 csapat sztem. Mavs-al nem tudom mi lesz. Sztem nem biztos a PO. Nagyon sajnálom őket,számomra nagyon szimpatikusak. Suns érdekes. Sztem ők bemennek végre a PO-ba 7-8.helyen.nigga hering
a próféta szóljon belőled, de nem hiszem, hogy annyival erősődtek volna. Van két combo guard, egy jó C, plusz egy tehetséges C, pár rookie vagy másodéves, plusz közepes játékosok. Az a 3-4 nekem nagyon lyukasnak tűnik. Attól félek ez megint inkább egy 9-10 lesz.
több mint 8 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Deandre Jordan LOL. Sajnálom a Mavs drukkereket. De amúgy sztem, így se cup contender a Clippers, hiába erősödtek. Nyugat brutál. Spurs erősített a legjobban. Bár unom az egész franchiset, de Aldridge-al top 5 csapat sztem. Mavs-al nem tudom mi lesz. Sztem nem biztos a PO. Nagyon sajnálom őket,számomra nagyon szimpatikusak. Suns érdekes. Sztem ők bemennek végre a PO-ba 7-8.helyen.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Remek, nagyon nem akar gyengülni ez a divízió wazze, LMA, West, Jordan ._.

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
West elment 2 milláért a Spursbe, mintsem 12 milláért maradt volna a Pacersben. Komoly. Kinek a gyűrű, kinek a pénz.
Respect.Stez
30 fölött minden nő gyűrűre vágyik.Sixo67
Bár ha választani kell, a legtöbb inkább gyűrű nélkül vágyik sok pénzre. 😉
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
West elment 2 milláért a Spursbe, mintsem 12 milláért maradt volna a Pacersben. Komoly. Kinek a gyűrű, kinek a pénz.
Respect.Stez
Pénze van már elég.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 805 — LIGHTS OUT!
West elment 2 milláért a Spursbe, mintsem 12 milláért maradt volna a Pacersben. Komoly. Kinek a gyűrű, kinek a pénz.
Respect.Stez
30 fölött minden nő gyűrűre vágyik.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
West elment 2 milláért a Spursbe, mintsem 12 milláért maradt volna a Pacersben. Komoly. Kinek a gyűrű, kinek a pénz.
Respect.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
ez a pre-preseason főleg rookieknak
itt még asszem nincs is mindenki szerződés alatt, legalábbis cap-hit nincs utána
pl Somogyi is tolta asszem a LAL SL-be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Amúgy ez a Summer League, olyan lenne mint a NFL preseason? Itt a rookiek vannak szintén elsősorba helyezve?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LMA -> Spurs!

Yeeeah. 😀 Végre egy nagy hal elmegy a műhelybe. Nagyon atom.szaba
Ezt most magyarázza meg nekem vki, miért gondolja úgy , hogy ott jobb lesz neki, mint vmelyik Texas-i csapatnál.Sixo67
Szerintem félreolvastál valamitflzoli
Jah bammeg tényleg, Suns-t olvastam, Iktraid megint bebaitelt.Sixo67
Nem ismerem az illetőt, netán rokonod? 😀😀
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Alakukl ez a Knicks! 😛
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
faszom h LA-ben "villantani" kell valamit
mondjuk ha nem válik be év végén asszem el lehet zavarni Hibbertet és remélem nem sokat áldoztunk be érteNegritis
Szerintem jól is elsülhet, Hibbert jó védő, főleg Randel mellé

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
faszom h LA-ben "villantani" kell valamit
mondjuk ha nem válik be év végén asszem el lehet zavarni Hibbertet és remélem nem sokat áldoztunk be érte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!