NBA

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
mondjuzk sztem így Splitter és/vagy TD megy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LMA -> Spurs!

Yeeeah. 😀 Végre egy nagy hal elmegy a műhelybe. Nagyon atom.szaba
Affene. Gondoltam, hogy a Suns itt is alul marad. 😕
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
LMA -> Spurs!

Yeeeah. 😀 Végre egy nagy hal elmegy a műhelybe. Nagyon atom.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rondo a Kingsben egy évre 9.5 millióért. Hát erre kíváncsi leszek, mindenesetre túlzottan optimista nem vagyok.Mikey
Akklimatizálódik a kaliforniai időjáráshoz és jövőre megy a Lakersbe. 😀
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Rondo a Kingsben egy évre 9.5 millióért. Hát erre kíváncsi leszek, mindenesetre túlzottan optimista nem vagyok.
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
😀 Annyira fantáziátlan az összes számos csapat, simán össze lehet őket keverni.

De azért örülök, hogy sikerült a lényeget megértenetek 😊

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
szívesebben fogok Minnesota meccset nézni mint 49ers-eset az tuti. flzoli
huh ?Drip
mert Vikings szurkoló

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
szívesebben fogok Minnesota meccset nézni mint 49ers-eset az tuti. flzoli
huh ?

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
76ers...

De megértem, hogy szívesebben nézed majd őket.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jaj ne mond már, hogy nem teljesen mindegy, hogy utolsó, utolsó előtti vagy 23.
A Phily AI óta nem bír egy épkézláb játékost összekaparni, akire tényleg rá lehetne építeni a csapatot. Igudala lehet ilyen lett volna, nem tudom, de őt is eladták olcsón. És a sok cetliből kb. Noel ér valamit a kórházon kívül a pályán.

A Minny utolsó lett, de náluk van az utóbbi évek messze két legtehetségesebb fiatalja, és kvázi lesz két szupersztárjuk (jó eséllyel) aprópénzért évekig. Baromi nagy a különbség a két csapat között perspektívában.flzoli
Az jogos, hogy teljesen mindegy, csak azt akartam mondani, hogy az átlag életkor és a csapat összetétele ellenére se volt kritikán aluli a teljesítmény amúgy.

Mi az, hogy az utóbbi évek messze két legtehetségesebbje? Wiggins meg Towns? Mivel kevesebb a Philly perspektívája Noel, Okafor és Embiid hármassal? Mert hogy jelzem neked, hogy Towns semmivel se ígéretesebb Okafornál (jelenleg mindkettő hasonló értékű rookie, majd az évek döntik el ki a jobb NBA szinten), és nem Wiggins, hanem Embiid volt a tavalyi év toronymagas tehetsége, szóval az valótlan állítás, hogy Wiggins messze tehetségesebb lenne.
Az másik kérdés, hogy Embiid egészsége engedi-e majd kiteljesíteni a tehetségét. De maga a potenciál simán nagyobb.
Arról nem is beszélve, hogy Noel se maradt el sokkal Wiggins mögött a ROY szavazáson, és a játékukat elnézve (bár más poszt), messze tehetségesebbnek nem mondanám Noelnél se.

Egyébként is mi ez a nagy utálat a Philly felé? Volt egy középszerű csapat PO-ért küzdöttek, Igoudalát akármennyire is szeretem egy rettenetesen jó swingmannél semmivel sem több, kell mellé egy csapat és egy sztár. Ebből a középszerűségből akartak kitörni a Bynum trade-el, ami sajnos besült, és abban a pillanatban időt nem pazarolva váltottak rebuildre. Mi ebben a kivetni való? Megpróbáltak egy utat, nem jött be, most egy másikat próbálnak.
Jobb lenne középszerűségben megfulladni, mint jó pár csapat a ligában?Eazzy
Nem akartam pont őket kipécézni, de ők is vastagon benne vannak ebben a tankolunk amíg élünk mozgalomban. 3 éve már szerintem csinálják, és hol is járnak? Van egy jó magas emberük (Noel) egy potenciális sztárjuk Okafor és egy Oden 2.0. Ez azért szerintem nagyon szánalmas.

Nem értek az egyetemi kosárlabdához (sem), hogy csípőből tudjam indokolni a prospectek miértjét és mikéntjét. De, hogy sokkal szívesebben fogok Minnesota meccset nézni mint 76ers-eset az tuti. Rubio gyenge az NBA-hez de zseniálisan passzol, Wiggins mindenhol penge, LaVine akkorákat zsákol, hogy beleremeg a parketta, belül pedig a Towns-Dieng-Pekovic hármas majd megoldja szinte bárki ellen a dolgot. Lehet PO közelében nem lesznek jövőre sem, de legalább látszik a fény az alagút végén

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Lesz kb. 10-15 csapat a ligában, aki tényleg megcélozza a PO-t és a győzelmet, a többi meg csak vegetál. Így nagy értelme van a 82 meccses alapszakasznak isflzoli
Ez mondjuk valóban fura. Nemigen látom, mit lehetne tenni ez ellen.zinedine5
Győzelem arányos bevételelosztás, hard cap és a maximum fizetések eltörlése. Én ebben hiszek.Schleck
A hard cap mindenképpen illő lenne már minimum, ez tény.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lesz kb. 10-15 csapat a ligában, aki tényleg megcélozza a PO-t és a győzelmet, a többi meg csak vegetál. Így nagy értelme van a 82 meccses alapszakasznak isflzoli
Ez mondjuk valóban fura. Nemigen látom, mit lehetne tenni ez ellen.zinedine5
Győzelem arányos bevételelosztás, hard cap és a maximum fizetések eltörlése. Én ebben hiszek.

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Jaj ne mond már, hogy nem teljesen mindegy, hogy utolsó, utolsó előtti vagy 23.
A Phily AI óta nem bír egy épkézláb játékost összekaparni, akire tényleg rá lehetne építeni a csapatot. Igudala lehet ilyen lett volna, nem tudom, de őt is eladták olcsón. És a sok cetliből kb. Noel ér valamit a kórházon kívül a pályán.

A Minny utolsó lett, de náluk van az utóbbi évek messze két legtehetségesebb fiatalja, és kvázi lesz két szupersztárjuk (jó eséllyel) aprópénzért évekig. Baromi nagy a különbség a két csapat között perspektívában.flzoli
Az jogos, hogy teljesen mindegy, csak azt akartam mondani, hogy az átlag életkor és a csapat összetétele ellenére se volt kritikán aluli a teljesítmény amúgy.

Mi az, hogy az utóbbi évek messze két legtehetségesebbje? Wiggins meg Towns? Mivel kevesebb a Philly perspektívája Noel, Okafor és Embiid hármassal? Mert hogy jelzem neked, hogy Towns semmivel se ígéretesebb Okafornál (jelenleg mindkettő hasonló értékű rookie, majd az évek döntik el ki a jobb NBA szinten), és nem Wiggins, hanem Embiid volt a tavalyi év toronymagas tehetsége, szóval az valótlan állítás, hogy Wiggins messze tehetségesebb lenne.
Az másik kérdés, hogy Embiid egészsége engedi-e majd kiteljesíteni a tehetségét. De maga a potenciál simán nagyobb.
Arról nem is beszélve, hogy Noel se maradt el sokkal Wiggins mögött a ROY szavazáson, és a játékukat elnézve (bár más poszt), messze tehetségesebbnek nem mondanám Noelnél se.

Egyébként is mi ez a nagy utálat a Philly felé? Volt egy középszerű csapat PO-ért küzdöttek, Igoudalát akármennyire is szeretem egy rettenetesen jó swingmannél semmivel sem több, kell mellé egy csapat és egy sztár. Ebből a középszerűségből akartak kitörni a Bynum trade-el, ami sajnos besült, és abban a pillanatban időt nem pazarolva váltottak rebuildre. Mi ebben a kivetni való? Megpróbáltak egy utat, nem jött be, most egy másikat próbálnak.
Jobb lenne középszerűségben megfulladni, mint jó pár csapat a ligában?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Lesz kb. 10-15 csapat a ligában, aki tényleg megcélozza a PO-t és a győzelmet, a többi meg csak vegetál. Így nagy értelme van a 82 meccses alapszakasznak isflzoli
Ez mondjuk valóban fura. Nemigen látom, mit lehetne tenni ez ellen.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szegeny litvan amit kapott....at gyonyoru volt....(Porzingis).ZoliZoltán
Ő még mindig lett. 😊Bruschi85
Bakker tényleg?😮 Én tök litvánnak tudtam. 😊 hmm ,akkor sorry
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... Sokkal több értelme lenne az ilyen tankoló söpredék helyett flzoli
Évek óta? Hány is? Rebuild van, az mennyi idő? Tökéletes draftokkal a Sonics/Thunder hány év alatt lett faktor?Eazzy
A Thunder, a Golden State vagy a Spurs már az elején mutatott életjeleket a jól sikerült draftok után. De ez a Phily szerintem egy romhalmaz. Akár csak a Knicks, de legalább nekik ott van Anthonyflzoli
Ez a romhalmaz lett utolsó a ligában:? nemEazzy
Jaj ne mond már, hogy nem teljesen mindegy, hogy utolsó, utolsó előtti vagy 23.
A Phily AI óta nem bír egy épkézláb játékost összekaparni, akire tényleg rá lehetne építeni a csapatot. Igudala lehet ilyen lett volna, nem tudom, de őt is eladták olcsón. És a sok cetliből kb. Noel ér valamit a kórházon kívül a pályán.

A Minny utolsó lett, de náluk van az utóbbi évek messze két legtehetségesebb fiatalja, és kvázi lesz két szupersztárjuk (jó eséllyel) aprópénzért évekig. Baromi nagy a különbség a két csapat között perspektívában.

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... Sokkal több értelme lenne az ilyen tankoló söpredék helyett flzoli
Évek óta? Hány is? Rebuild van, az mennyi idő? Tökéletes draftokkal a Sonics/Thunder hány év alatt lett faktor?Eazzy
A Thunder, a Golden State vagy a Spurs már az elején mutatott életjeleket a jól sikerült draftok után. De ez a Phily szerintem egy romhalmaz. Akár csak a Knicks, de legalább nekik ott van Anthonyflzoli
Ez a romhalmaz lett utolsó a ligában:? nem

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... Sokkal több értelme lenne az ilyen tankoló söpredék helyett flzoli
Évek óta? Hány is? Rebuild van, az mennyi idő? Tökéletes draftokkal a Sonics/Thunder hány év alatt lett faktor?Eazzy
A Thunder, a Golden State vagy a Spurs már az elején mutatott életjeleket a jól sikerült draftok után. De ez a Phily szerintem egy romhalmaz. Akár csak a Knicks, de legalább nekik ott van Anthony

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... flzoli
Mi köze van Detroitnak a Philly vergődéséhez? A Pistons jó kezekben van, gazdag tulaj, SVG remek edző/GM. Nem is értelek.Bazzani
Detroit mint város baromira nincs már azon a szinten, hogy eltartson ennyi major csapatot. Nem is nagyon megy már nagy sztár a városba, maximum draftról. Ilyen szempontból hasonlítottam a 79ers-hez.

Plussz a Pistons a 2xWallace-Billups-Hamilton féle csapat óta nem tényező szerintem, Monroe és/vagy Drummond elcserelésével pedig marad a rebuild

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... flzoli
Mi köze van Detroitnak a Philly vergődéséhez? A Pistons jó kezekben van, gazdag tulaj, SVG remek edző/GM. Nem is értelek.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
nem is olyan rég a Philly még PO-ba volt
aztán bebukták a Bynum projectet és rámentek a rebuildre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... Sokkal több értelme lenne az ilyen tankoló söpredék helyett flzoli
Évek óta? Hány is? Rebuild van, az mennyi idő? Tökéletes draftokkal a Sonics/Thunder hány év alatt lett faktor?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az milyen menetrend lenne már 82 meccses alapszakaszban? sorozatban 30 meccs idegenben kb? 😀
teljesen irreális az európai csapat bármelyik major ligában.(bézbózban tőlem lehet)
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lehet, hogy Phily vagy Detroit nagyváros, de ilyen szintű vergődést amit a 76ers csinál évek óta..... Sokkal több értelme lenne az ilyen tankoló söpredék helyett egy Európai (esetleg Dél-Amerikai) várost bevonni az NBA-be. Barcelona/Madrid, Róma, Párizs, München/Berlin simán el tudna tartani egy csapatot, és lehetne úgy szervezni a menetrendet is, hogy ne kelljen sokkal többet utaznia semelyik csapatnak sem

Meg lehet nézni az idei trendeket is. A Portland, a Toronto, a Suns mind árulja az értékeit és rámegy jövőre a tankolásra. Lesz kb. 10-15 csapat a ligában, aki tényleg megcélozza a PO-t és a győzelmet, a többi meg csak vegetál. Így nagy értelme van a 82 meccses alapszakasznak is

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nem hinném, hogy Okafor és Embiid is marad. Valamelyik cserélve lesz. Embiid és Okafor együtt nem nagyon kompatibilis, szóval Noelt megtartanám mindenképp, főleg hogy védő oldalon Ő a faktor.

Don't talk the walk, Walk the talk!