NBA

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Dubs - Rockets 4-1
Cavs - Hawks 4-3


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Tipp?

GSW - HOU 4-0 (max 4-1)

Curryék 2 vereség után megtalálták az ellenszer a Conley-Allen-Lee trió ellen, most Terry, Prigioni, Harden meg ezek fogják őket védeni 😀😀😀 Ariza jó védő, de ő egyedül kevés lesz szerintem.
Másik oldalról: Harden Redickék után meg megkapja Thompsont, Iguodalát. Nálam ez simának tűnik.

ATL - CLE 4-3
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Idén is (mint tavaly) 1. és 2. kiemelt játszik mindkét főcsoport döntőben.
Azért ez sem sűrű.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez tetszik 😀 összejön a Curry Harden találkozó, remélem utóbbi csapatának sikerével. 20 év után éppen ideje Olajuwonék nyomába lépni 😀
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a clippers meg durván nincs ott fejbenDexxter Tailor
Ennél a nevetséges egykezes alley-oop kisérletnél jobban ezt semmi nem mutatta volna meg...

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
prigioni durván tolja, a clippers meg durván nincs ott fejben


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát sajnos kiesett a Grizzlies, pedig 2-1-nél még reménykedtem, hogy itt akár döntő is lehet. De ilyen SG/SF felhozatallal nem lehet még konferenciát se nyerni, nemhogy bajnokságot. Jeff Greent is elhoztuk, aki nem is játszott rosszul miután Memphisbe került, majd kiszorult a padra... Nem csoda, hogy egy Lee-Allen duóval alig tudunk pontot termelni, ha a magasaink ellen megtalálják az ellenszert. Jövőre nagy szükség lenne a padra egy olyan PF-re aki tud triplázni, illetve egy scorer SG/SF-re, mert bár minden tiszteletem Vince Carteré, de ahogy láttam, nála ez az év volt az, ami után abba kéne hagyni. Teljesen belassult, egész évben téglázott.

Holnap este viszont nagyon parázs kis meccs elé nézünk, két elképesztően unszimpatikus csapattal. Azért lenne jó talán a Clippers továbbjutása, mert ha jól tudom rühellik egymást a Warriors-szal, aztán láthatnánk egy jó kis szó szerint vérre menő nyugati döntőt.Duff
Viszont én a Clippersben abszolút nem látom, hogy meg tudja nehezíteni a Warriors dolgát. Márpedig én most a szoros párharcokért szurkolok.

Persze a másik ágon meg az Atlantát vélem esélytelennek a Cavs ellen. Viszont a Warriors-Cavs döntő érdekes lesz, ott szvsz nem nyerhet a Cavs, James ide vagy oda, nem látok rá sok esélyt.[/b]Stez
Szegény James, megint gyűjtögeti a nagy-döntő vereségeket. 😀😀😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Szerintem meg pont hogy az Atlantának tökéletes a matchup. Teague tuti jobb lesz, mint a Wizards ellen, nem Wall fogja fogni, hanem Irving, aki szar védő, ráadásul sérült is. James-re is tökéletes Caroll vagy ki a tököm. Innentől kezdve meg meg van lőve szerintem a Cavs, majd JR meg Shumpert hajigálja a hármasokat. Persze nyilván James átlagolni fog 25 pontot, de szerintem szar hatékonysággal.Duff
Vagy 45-t. 😉

több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Szerintem meg pont hogy az Atlantának tökéletes a matchup. Teague tuti jobb lesz, mint a Wizards ellen, nem Wall fogja fogni, hanem Irving, aki szar védő, ráadásul sérült is. James-re is tökéletes Caroll vagy ki a tököm. Innentől kezdve meg meg van lőve szerintem a Cavs, majd JR meg Shumpert hajigálja a hármasokat. Persze nyilván James átlagolni fog 25 pontot, de szerintem szar hatékonysággal.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Szerintem nyerni fog a Cavs, én 75% esélyt látok most, 4(5) csapatnál.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát sajnos kiesett a Grizzlies, pedig 2-1-nél még reménykedtem, hogy itt akár döntő is lehet. De ilyen SG/SF felhozatallal nem lehet még konferenciát se nyerni, nemhogy bajnokságot. Jeff Greent is elhoztuk, aki nem is játszott rosszul miután Memphisbe került, majd kiszorult a padra... Nem csoda, hogy egy Lee-Allen duóval alig tudunk pontot termelni, ha a magasaink ellen megtalálják az ellenszert. Jövőre nagy szükség lenne a padra egy olyan PF-re aki tud triplázni, illetve egy scorer SG/SF-re, mert bár minden tiszteletem Vince Carteré, de ahogy láttam, nála ez az év volt az, ami után abba kéne hagyni. Teljesen belassult, egész évben téglázott.

Holnap este viszont nagyon parázs kis meccs elé nézünk, két elképesztően unszimpatikus csapattal. Azért lenne jó talán a Clippers továbbjutása, mert ha jól tudom rühellik egymást a Warriors-szal, aztán láthatnánk egy jó kis szó szerint vérre menő nyugati döntőt.Duff
Viszont én a Clippersben abszolút nem látom, hogy meg tudja nehezíteni a Warriors dolgát. Márpedig én most a szoros párharcokért szurkolok.

Persze a másik ágon meg az Atlantát vélem esélytelennek a Cavs ellen. Viszont a Warriors-Cavs döntő érdekes lesz, ott szvsz nem nyerhet a Cavs, James ide vagy oda, nem látok rá sok esélyt.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
pierce dobása... wow
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Hát sajnos kiesett a Grizzlies, pedig 2-1-nél még reménykedtem, hogy itt akár döntő is lehet. De ilyen SG/SF felhozatallal nem lehet még konferenciát se nyerni, nemhogy bajnokságot. Jeff Greent is elhoztuk, aki nem is játszott rosszul miután Memphisbe került, majd kiszorult a padra... Nem csoda, hogy egy Lee-Allen duóval alig tudunk pontot termelni, ha a magasaink ellen megtalálják az ellenszert. Jövőre nagy szükség lenne a padra egy olyan PF-re aki tud triplázni, illetve egy scorer SG/SF-re, mert bár minden tiszteletem Vince Carteré, de ahogy láttam, nála ez az év volt az, ami után abba kéne hagyni. Teljesen belassult, egész évben téglázott.

Holnap este viszont nagyon parázs kis meccs elé nézünk, két elképesztően unszimpatikus csapattal. Azért lenne jó talán a Clippers továbbjutása, mert ha jól tudom rühellik egymást a Warriors-szal, aztán láthatnánk egy jó kis szó szerint vérre menő nyugati döntőt.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
A legviccesebb az egészben, hogy ha a nagy Bulls-éra idejében is ezen a szinten lett volna az internet, a média, a sajtó, akkor Jordant most kb. mindenki rühellné, mint a szart. Én imádom őt rohadtul, de azért azt tudom, hogy baromi nagy geci volt a pályán. 😊Stez
James, Love, Perkins, Smith, Shumpert, Varejao, Dellavedova
Bár ez szubjektív.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezen a 39,5%-os dobásmutatón kellene javítani, mert így nem lehet megállítani a Cavs-t. De ez megint nagy meccs volt. Gibson meg nyomott egy Pepe-set...mondjuk nem úgy tűnt, mintha a másik fél ártatlan lett volna.
Nagyon megnéznék egy 7. meccset is....Klaci79
Mintha direkt válogatták volna össze az unszimpatikus gyökereket Clevelandben.gaben
Érdekes egyébként, hogy ahol James kiköt, ott a haterek szerint rögtön összegyűlik a "parasztbrigád". Ugyanez volt a Miamival is, ahol egyébként abszolút nem szolgáltak rá, és nyilván most a Cavs lett az utálni való köcsög banda.

Én abszolút semleges vagyok Jamesszel kapcsolatban, de eléggé túlzónak érzem már ezt a hatalmas utálatot, amit generál. A Cavsszel véleményem szerint semmi probléma sincsen, az nyilván elég szerencsétlen, hogy az egyébként is üveg Love ismét megsérült, és persze ezért is meg van szólva, mint ahogy Irving is például.

Jó, Jamest sokszor segítik a bírók, na puff. Mint ahogy az NBA szinte összes klasszisát is. Van egy olyan érzésem, hogy ha nem segítenék ennyire, akkor sem lenne rosszabb játékos. Persze idegesítő, amikor egy meccs pont elmegy ilyenen, de azért én emlékszem pár olyan Miami PO-meccsre, ahol semmit sem kapott meg sem ő, sem Wade, sem Bosh, van ez így.

A legviccesebb az egészben, hogy ha a nagy Bulls-éra idejében is ezen a szinten lett volna az internet, a média, a sajtó, akkor Jordant most kb. mindenki rühellné, mint a szart. Én imádom őt rohadtul, de azért azt tudom, hogy baromi nagy geci volt a pályán. 😊

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jézus mit művelt a Clipper,s ilyen leeresztést egy playoff meccsen mikor otthon hozhatnák a párharcot...
+19 a 3.negyedben és kitudnak kapni 12 ponttal...Toca
Pedig már nagyon lemondtam róla lélekben. Remélem most már összejön és aztán a GSW-t is megállítjuk vhogy. Rivers miatt a Clippers sem lenne ellenemre, de azért inkább Rockets 😀

Másik oldalról teljesen mindegy (picit Pierce miatt a Wizards), sajna a Celtics-t simán elintézte a Cavs, de bízom benne Stevensnek sikerül még tovább fejleszteni a csapatot és akkor két év múlva ismét tényező lehet a Boston.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Jézus mit művelt a Clipper,s ilyen leeresztést egy playoff meccsen mikor otthon hozhatnák a párharcot...
+19 a 3.negyedben és kitudnak kapni 12 ponttal...
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
ok, és ki az aki elérhető a Pelicans számára és tényleg jobb lenne? Presti/Skiles 😊 😊?sapka
brooks?zinedine5
igen, rá gondoltam elnézést (Presti a GM)

Visszatérve Williamsre, szerintem fantasztikus hogy ilyen csoportban ennyi sérüléssel bevitte a csapatot a PO-ba, és ez ellen a GSW ellen sajnos most neki nem volt benne a győzelem.

Ez pedig magáért beszél:
2012 - 21W/45L - .318% - 15th place
2013 - 27W/55L - .329% - 14th place +6 wins
2014 - 34W/48L - .415% - 12th place +7 wins
2015 - 45W/37L - .549% - 8th place +11 wins

Nem tartom reálisnak, hogy a közeljövőben ehhez a kerethez jobban passzoló edzőt találnak.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Ezen a 39,5%-os dobásmutatón kellene javítani, mert így nem lehet megállítani a Cavs-t. De ez megint nagy meccs volt. Gibson meg nyomott egy Pepe-set...mondjuk nem úgy tűnt, mintha a másik fél ártatlan lett volna.
Nagyon megnéznék egy 7. meccset is....Klaci79
Mintha direkt válogatták volna össze az unszimpatikus gyökereket Clevelandben.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
ok, és ki az aki elérhető a Pelicans számára és tényleg jobb lenne? Presti/Skiles 😊 😊?sapka
brooks?
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
ok, és ki az aki elérhető a Pelicans számára és tényleg jobb lenne? Presti/Skiles 😊 😊?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Egy olyan divízióban vitt minket PO-ba, amelynek több győzelme volt, mint a keleti konf 5 legjobb csapatának...
De mégse érzem azt, hogy mindent kisajtolt a keretből, a GM meg gondolom még jobban átlátja, hogy miben mennyire vétkes az erős div, a sérülékeny keret vagy az edző.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerencsétlen Monty Williams bejut a Po-ba és kirakják a kispadról..., ennek mi értelme volt?sapka
több van a Pelicanban mint a 8.hely és 0-4
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Szerencsétlen Monty Williams bejut a Po-ba és kirakják a kispadról..., ennek mi értelme volt?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Ezen a 39,5%-os dobásmutatón kellene javítani, mert így nem lehet megállítani a Cavs-t. De ez megint nagy meccs volt. Gibson meg nyomott egy Pepe-set...mondjuk nem úgy tűnt, mintha a másik fél ártatlan lett volna.
Nagyon megnéznék egy 7. meccset is....