NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
8 éves unoka húgomnak "rátetováltam" a karjára egy kb 25 centis dallas cowboys stigmát,nagyon tetszett neki,pesti egyébként a kis csaj mondtam hogy a barátnőinek/barátainak bátran hirdesse hogy a legjobb franchise ez ami rajta látható,hátha lesz egy korosztály pesten akik nekem köszönhetően lesznek csillagosok 😀Cowboykarcsi
mindenki azt hiszi majd, hogy valami Bp Cowboysos lánya 😀konqueror

Feltéve, ha a mindenki alatt a fővárosi lakosságnak azt az 1 ezrelékét értjük, aki tudja, hogy van ilyen csapat. 😊




több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
8 éves unoka húgomnak "rátetováltam" a karjára egy kb 25 centis dallas cowboys stigmát,nagyon tetszett neki,pesti egyébként a kis csaj mondtam hogy a barátnőinek/barátainak bátran hirdesse hogy a legjobb franchise ez ami rajta látható,hátha lesz egy korosztály pesten akik nekem köszönhetően lesznek csillagosok 😀Cowboykarcsi
mindenki azt hiszi majd, hogy valami Bp Cowboysos lánya 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
8 éves unoka húgomnak "rátetováltam" a karjára egy kb 25 centis dallas cowboys stigmát,nagyon tetszett neki,pesti egyébként a kis csaj mondtam hogy a barátnőinek/barátainak bátran hirdesse hogy a legjobb franchise ez ami rajta látható,hátha lesz egy korosztály pesten akik nekem köszönhetően lesznek csillagosok 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
demotiváció-érett kép 😀
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs837.snc4/69774_120048884728158_100001691415071_139310_859667_n.jpgHöri
hát küldd be 😊 lehetséges, még a szöveget is te adhatod meg 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
demotiváció-érett kép 😀
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs837.snc4/69774_120048884728158_100001691415071_139310_859667_n.jpg

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
Karácsonyt mindenkinek! 😊
http://www.youtube.com/watch?v=42trBJ8zQLY

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Boldog karácsonyt http://www.youtube.com/watch?v=HFjI7gT1FvI&feature=player_embedded 😀😀😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rónai Egon kilépett a Sport tvtől.szaba
mit nyomott a női kosárlabdán kívül?Höri
Egyszer volt NBA helyettes. Mondjuk Bryant helyett Fegyvernekit mondott, de amúgy rohadt élvezetes volt.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Rónai Egon kilépett a Sport tvtől.szaba
mit nyomott a női kosárlabdán kívül?Höri
Néha ő "moderálta" a Zuhanyhíradót. 😛 😂
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rónai Egon kilépett a Sport tvtől.szaba
mit nyomott a női kosárlabdán kívül?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rónai Egon kilépett a Sport tvtől.szaba
Ment Heti Hetesezni gondolom...F.Schleck
Asszem visszavonul a tévétől.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rónai Egon kilépett a Sport tvtől.szaba
Ment Heti Hetesezni gondolom...

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Rónai Egon kilépett a Sport tvtől.szaba
bakker nem néztem a Heti helyzetet.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rónai Egon kilépett a Sport tvtől.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
http://www.facebook.com/video/video.php?v=213888359827&oid=171040043474&comments
😂 rühellem a Last Christmast, ez viszont odaver 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Sanyó a nyár legnagyobb viharjában hegyi szakaszt tolt soccer után amivel kivívta elismerésem és fórumra is felírta. aznap este volt, hogy ruházatom a Holt tenger vízkészletét fogadta be az eső folyamán, epic volt villámok között hazasétálni miközbe szól a ride the lightningkonqueror
igazából csak úgy 800 méter durva, de az első kategóriás csúcs 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
error. menetszél is megteszi a hatását, és még gyorsabban is otthon vagyok, mint helyijáratossal 😛 befelé kihívás, mert végig emelkedik, hazafelé már awesome.shawnka
error. a 2es pont alapján részégen lepihensz valamelyik árokban, max hogy ne fázz meg, még mindig betakarhatod magad a biciklivel 😛JSanyo
vagy az aznap elfogyasztott ételekkel
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
error. menetszél is megteszi a hatását, és még gyorsabban is otthon vagyok, mint helyijáratossal 😛 befelé kihívás, mert végig emelkedik, hazafelé már awesome.shawnka
error. a 2es pont alapján részégen lepihensz valamelyik árokban, max hogy ne fázz meg, még mindig betakarhatod magad a biciklivel 😛

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
-biciklivel jött - messze van az otthon - hajnali busszal hazamész
-nem ivott - a kevesebb néha több 😛 - utcazene, nemár
-előbb hazament - jó volt az hajnali 1-2ig - hajnali busz, vagy gyalog, addig is józanodsz, mint ahogy én szoktam
-lerázta a bigét aki rámoccant - nem véletlenül 😀 - ezt meg kell adni, mert büntetni való kora volt 😀 3-1JSanyo
Asszem Shawnka itt véged. 😀 Add fel.Vadkender
error. menetszél is megteszi a hatását, és még gyorsabban is otthon vagyok, mint helyijáratossal 😛 befelé kihívás, mert végig emelkedik, hazafelé már awesome.shawnka
Sanyó a nyár legnagyobb viharjában hegyi szakaszt tolt soccer után amivel kivívta elismerésem és fórumra is felírta. aznap este volt, hogy ruházatom a Holt tenger vízkészletét fogadta be az eső folyamán, epic volt villámok között hazasétálni miközbe szól a ride the lightning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
"Mindiiiig minden körülmények között...! Mondom miiiindig minden körülmények között!" 😂Vadkender
faxom ezt a dumát csak én nem értem?eaglesmcnabb
igen 😛 http://www.youtube.com/watch?v=aQdBxwJ6NNQshawnka
nem nézem de én látatlanban ennek a csávónak drukkolok! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
-biciklivel jött - messze van az otthon - hajnali busszal hazamész
-nem ivott - a kevesebb néha több 😛 - utcazene, nemár
-előbb hazament - jó volt az hajnali 1-2ig - hajnali busz, vagy gyalog, addig is józanodsz, mint ahogy én szoktam
-lerázta a bigét aki rámoccant - nem véletlenül 😀 - ezt meg kell adni, mert büntetni való kora volt 😀 3-1JSanyo
Asszem Shawnka itt véged. 😀 Add fel.Vadkender
error. menetszél is megteszi a hatását, és még gyorsabban is otthon vagyok, mint helyijáratossal 😛 befelé kihívás, mert végig emelkedik, hazafelé már awesome.
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
-biciklivel jött - messze van az otthon - hajnali busszal hazamész
-nem ivott - a kevesebb néha több 😛 - utcazene, nemár
-előbb hazament - jó volt az hajnali 1-2ig - hajnali busz, vagy gyalog, addig is józanodsz, mint ahogy én szoktam
-lerázta a bigét aki rámoccant - nem véletlenül 😀 - ezt meg kell adni, mert büntetni való kora volt 😀 3-1JSanyo
Asszem Shawnka itt véged. 😀 Add fel.Vadkender
ő legalább eljött 😛konqueror
Ez most célzás volt?! 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
-biciklivel jött - messze van az otthon - hajnali busszal hazamész
-nem ivott - a kevesebb néha több 😛 - utcazene, nemár
-előbb hazament - jó volt az hajnali 1-2ig - hajnali busz, vagy gyalog, addig is józanodsz, mint ahogy én szoktam
-lerázta a bigét aki rámoccant - nem véletlenül 😀 - ezt meg kell adni, mert büntetni való kora volt 😀 3-1JSanyo
Asszem Shawnka itt véged. 😀 Add fel.Vadkender
ő legalább eljött 😛
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
-biciklivel jött - messze van az otthon - hajnali busszal hazamész
-nem ivott - a kevesebb néha több 😛 - utcazene, nemár
-előbb hazament - jó volt az hajnali 1-2ig - hajnali busz, vagy gyalog, addig is józanodsz, mint ahogy én szoktam
-lerázta a bigét aki rámoccant - nem véletlenül 😀 - ezt meg kell adni, mert büntetni való kora volt 😀 3-1JSanyo
Asszem Shawnka itt véged. 😀 Add fel.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"Mindiiiig minden körülmények között...! Mondom miiiindig minden körülmények között!" 😂Vadkender
faxom ezt a dumát csak én nem értem?eaglesmcnabb
Nyugi, én sem értettem, mikor a húgom ezt magyarázta, csak majdnem pofánvágtam már 😀 De aztán elkezdtem nézni azt, amit nem nevezünk nevén, és rájöttem, hogy abban mondta youknowwho 😉