OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
shawnka barátjának bármit (igen, még ezt is tudom)konqueror
kegyetlen vagy baszod 😀eaglesmcnabb
téged meg facebookon is ismerlek, talán fogalmad sincs róla kedves Csaba 😉
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
így tudtam megoldani, boldog karácsonyt 😛
konqueror
Tökéletes! Köszönöm szépen, egy igazi Úr vagy 😀Vadkender
shawnka barátjának bármit (igen, még ezt is tudom)konqueror
Mégegyszer köszönöm! Azért ne hagyd, hogy szilveszterkor majd nagyon elkallódjon... 😉 (igen, énmeg ezt tudom 😀 )


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
shawnka barátjának bármit (igen, még ezt is tudom)konqueror
kegyetlen vagy baszod 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Annak nagyon örülnék. Persze ha neked nemgond 😉Vadkender
így tudtam megoldani, boldog karácsonyt 😛
konqueror
Tökéletes! Köszönöm szépen, egy igazi Úr vagy 😀Vadkender
shawnka barátjának bármit (igen, még ezt is tudom)
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
átméretezzem a másikat hogy jó legyen?konqueror
Annak nagyon örülnék. Persze ha neked nemgond 😉Vadkender
így tudtam megoldani, boldog karácsonyt 😛
konqueror
Tökéletes! Köszönöm szépen, egy igazi Úr vagy 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Már mondta Shawnka is... de azért nemakartam ugy mert a mizzous nagyobb, és ugymeg ocsmány 😕
Rendben...Vadkender
átméretezzem a másikat hogy jó legyen?konqueror
Annak nagyon örülnék. Persze ha neked nemgond 😉Vadkender
így tudtam megoldani, boldog karácsonyt 😛
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
akkor jó szándékból helyezd sigjeid egymás mellé mert 150 pixel magas lehet maximum, köszike 😛konqueror
Már mondta Shawnka is... de azért nemakartam ugy mert a mizzous nagyobb, és ugymeg ocsmány 😕
Rendben...Vadkender
átméretezzem a másikat hogy jó legyen?konqueror
Annak nagyon örülnék. Persze ha neked nemgond 😉


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Sose azt nézd... a szándék a fontos 😉 😊Vadkender
akkor jó szándékból helyezd sigjeid egymás mellé mert 150 pixel magas lehet maximum, köszike 😛konqueror
Már mondta Shawnka is... de azért nemakartam ugy mert a mizzous nagyobb, és ugymeg ocsmány 😕
Rendben...Vadkender
átméretezzem a másikat hogy jó legyen?
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Make love-ban megelőztünk titeket 😛shawnka
Sose azt nézd... a szándék a fontos 😉 😊Vadkender
akkor jó szándékból helyezd sigjeid egymás mellé mert 150 pixel magas lehet maximum, köszike 😛konqueror
Már mondta Shawnka is... de azért nemakartam ugy mert a mizzous nagyobb, és ugymeg ocsmány 😕 persze azt nemmondta, hogy ebből itt bajom is származhat 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Szerk: Én akartam lenni az első, de mint látjátok szemfüles barátunk megelőzött... 😉
Vadkender
Make love-ban megelőztünk titeket 😛shawnka
Sose azt nézd... a szándék a fontos 😉 😊Vadkender
akkor jó szándékból helyezd sigjeid egymás mellé mert 150 pixel magas lehet maximum, köszike 😛
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Szerk: Én akartam lenni az első, de mint látjátok szemfüles barátunk megelőzött... 😉
Vadkender
Make love-ban megelőztünk titeket 😛shawnka
Sose azt nézd... a szándék a fontos 😉 😊


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Szerk: Én akartam lenni az első, de mint látjátok szemfüles barátunk megelőzött... 😉
Vadkender
Make love-ban megelőztünk titeket 😛
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Szerk: Én akartam lenni az első, de mint látjátok szemfüles barátunk megelőzött... 😉
De ez nemakadályoz meg semmibe, ugyhogy:



Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
- évek óta elsütöm

- Höri komámnak szeretettel

következő kép meg egy nyálas giccshalmaz, egy éve Tibi ki is vette és meg is tiltotta hogy linkeljem 😀 utána meg egyik archív böngészéskor láttam, hogy 2 éve átment a cenzúrán 😀 a sorozatot idén sem szabad megszakítanom, márcsak poénból sem 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Karácsonyra:
http://www.youtube.com/watch?v=L89SCDNzE1c
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ma bátyámat elkísértem a Zara-ba a Váci utcába és kivel állok egy sorban? Thorgelle Sanyival!!! 😊Zsoca
nem könyökölt le reflexből?konqueror
sanyi nem olyan

de nem tudtam volna megállni hogy ne kezdjek bele a SAAANYI, SAAANYI kórusba mint válogatott meccseken 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ma bátyámat elkísértem a Zara-ba a Váci utcába és kivel állok egy sorban? Thorgelle Sanyival!!! 😊Zsoca
nem könyökölt le reflexből?
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ma bátyámat elkísértem a Zara-ba a Váci utcába és kivel állok egy sorban? Thorgelle Sanyival!!! 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nekem sem volt gondom vele... Nálam mondjuk az ME kimaradt, 95-98 kombó után egyből az xp jött. 7-esre is csak azért váltottam kb. fél éve mert játék közben behalt az xp-m és nem volt hajlandó felállni a rendszer 😀 Gondoltam akkor újítok... De a hetessel eddig abszolút elégedett vagyok - múltkor azt hittem kinyírtam amikor frissítés közben sokadszorra is áramtalanítottam (félek az eredetiségellenőrzőtől), de 2-3 betöltés közbeni fagyás/újraindulás után bejött az oprendszer-helyreállító, és kb. fél óra alatt helyrerántotta az egészet... Talán annyi hátrányát érzem, hogy a direkt tuningolásra vásárolt procimat az xp simán bírta húzva is, a hetes viszont instabillá vált tőle, és gyakran kifagyott. De aztán visszaállítottam alapra, és azóta nincs gond.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valahogy nekem soha nem volt igazán idegelő a windóz. mióta váltottam a 7-re kifejezetten normális.
kopp, kopp, kopp 😛

de előtte is viszonylag tűrhető volt(3 év ME és 5 év XP). amikor baszakodott az általában a gépem gyengesége vagy az én hibám volt, amiért nem kifejezetten rajongok a tűzfalért, meg a vírusírtóért 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Raktam fel Ubuntut, érdekes Windows után 😊 De jó próbálgatni egy teljesen más op. rendszert.tenorx
neked nem indítja folyton újra? :/adam8
Csak amíg pakolta fel a frissítéseket, most viszont a Grub nyűglődik itt resueval, arra próbálok megoldást találni, mert most a Windowsba se lép be 😛tenorx
húú, sok sikert hozzá, az ubuntu nekem kétszer idegölőbb volt, mint a windóz 😀 pedig az már egy komoly szint 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Raktam fel Ubuntut, érdekes Windows után 😊 De jó próbálgatni egy teljesen más op. rendszert.tenorx
neked nem indítja folyton újra? :/adam8
Csak amíg pakolta fel a frissítéseket, most viszont a Grub nyűglődik itt resueval, arra próbálok megoldást találni, mert most a Windowsba se lép be 😛
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Raktam fel Ubuntut, érdekes Windows után 😊 De jó próbálgatni egy teljesen más op. rendszert.tenorx
neked nem indítja folyton újra? :/

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Raktam fel Ubuntut, érdekes Windows után 😊 De jó próbálgatni egy teljesen más op. rendszert.
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
na jó, innentől viszont már csak a szívünket fájdítod feleslegesen 😛 😊

tényleg egy kérdés: streameket tudsz rajta nézni rendesen?JJ Tiller
a live-nak van egy mobilos verziója és az megy rajta. mást nem próbáltam.JAX
azt megnézed nekem, hogy az espn3 elméletileg menne rajta? ráér még bőven, bár igazából ez érdekel a legjobban 😊JJ Tiller
Nekem úgy tűnik, h nem megy rajta.
De van egy olyan érzésem, h ez változni fog. Az espn elég aktív és profi az ipaden

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed