OFF topik

29 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Szerk: Én akartam lenni az első, de mint látjátok szemfüles barátunk megelőzött... 😉
Vadkender
Make love-ban megelőztünk titeket 😛
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Szerk: Én akartam lenni az első, de mint látjátok szemfüles barátunk megelőzött... 😉
De ez nemakadályoz meg semmibe, ugyhogy:



Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
- évek óta elsütöm

- Höri komámnak szeretettel

következő kép meg egy nyálas giccshalmaz, egy éve Tibi ki is vette és meg is tiltotta hogy linkeljem 😀 utána meg egyik archív böngészéskor láttam, hogy 2 éve átment a cenzúrán 😀 a sorozatot idén sem szabad megszakítanom, márcsak poénból sem 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Karácsonyra:
http://www.youtube.com/watch?v=L89SCDNzE1c
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ma bátyámat elkísértem a Zara-ba a Váci utcába és kivel állok egy sorban? Thorgelle Sanyival!!! 😊Zsoca
nem könyökölt le reflexből?konqueror
sanyi nem olyan

de nem tudtam volna megállni hogy ne kezdjek bele a SAAANYI, SAAANYI kórusba mint válogatott meccseken 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ma bátyámat elkísértem a Zara-ba a Váci utcába és kivel állok egy sorban? Thorgelle Sanyival!!! 😊Zsoca
nem könyökölt le reflexből?
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ma bátyámat elkísértem a Zara-ba a Váci utcába és kivel állok egy sorban? Thorgelle Sanyival!!! 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Nekem sem volt gondom vele... Nálam mondjuk az ME kimaradt, 95-98 kombó után egyből az xp jött. 7-esre is csak azért váltottam kb. fél éve mert játék közben behalt az xp-m és nem volt hajlandó felállni a rendszer 😀 Gondoltam akkor újítok... De a hetessel eddig abszolút elégedett vagyok - múltkor azt hittem kinyírtam amikor frissítés közben sokadszorra is áramtalanítottam (félek az eredetiségellenőrzőtől), de 2-3 betöltés közbeni fagyás/újraindulás után bejött az oprendszer-helyreállító, és kb. fél óra alatt helyrerántotta az egészet... Talán annyi hátrányát érzem, hogy a direkt tuningolásra vásárolt procimat az xp simán bírta húzva is, a hetes viszont instabillá vált tőle, és gyakran kifagyott. De aztán visszaállítottam alapra, és azóta nincs gond.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valahogy nekem soha nem volt igazán idegelő a windóz. mióta váltottam a 7-re kifejezetten normális.
kopp, kopp, kopp 😛

de előtte is viszonylag tűrhető volt(3 év ME és 5 év XP). amikor baszakodott az általában a gépem gyengesége vagy az én hibám volt, amiért nem kifejezetten rajongok a tűzfalért, meg a vírusírtóért 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Raktam fel Ubuntut, érdekes Windows után 😊 De jó próbálgatni egy teljesen más op. rendszert.tenorx
neked nem indítja folyton újra? :/adam8
Csak amíg pakolta fel a frissítéseket, most viszont a Grub nyűglődik itt resueval, arra próbálok megoldást találni, mert most a Windowsba se lép be 😛tenorx
húú, sok sikert hozzá, az ubuntu nekem kétszer idegölőbb volt, mint a windóz 😀 pedig az már egy komoly szint 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Raktam fel Ubuntut, érdekes Windows után 😊 De jó próbálgatni egy teljesen más op. rendszert.tenorx
neked nem indítja folyton újra? :/adam8
Csak amíg pakolta fel a frissítéseket, most viszont a Grub nyűglődik itt resueval, arra próbálok megoldást találni, mert most a Windowsba se lép be 😛
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Raktam fel Ubuntut, érdekes Windows után 😊 De jó próbálgatni egy teljesen más op. rendszert.tenorx
neked nem indítja folyton újra? :/

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Raktam fel Ubuntut, érdekes Windows után 😊 De jó próbálgatni egy teljesen más op. rendszert.
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
na jó, innentől viszont már csak a szívünket fájdítod feleslegesen 😛 😊

tényleg egy kérdés: streameket tudsz rajta nézni rendesen?JJ Tiller
a live-nak van egy mobilos verziója és az megy rajta. mást nem próbáltam.JAX
azt megnézed nekem, hogy az espn3 elméletileg menne rajta? ráér még bőven, bár igazából ez érdekel a legjobban 😊JJ Tiller
Nekem úgy tűnik, h nem megy rajta.
De van egy olyan érzésem, h ez változni fog. Az espn elég aktív és profi az ipaden

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jegyzetelésre eszköz?
amikor az óra van akkor az ember úgyis otthon alszik 😊 nekem ebben a félévben egy füzetem se volt 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Vicces, hogy amikor en jartam egyetemre, nyugati orszagban, 5-6 eve, meg akkor sem/alig volt jellemzo a laptopra jegyzetelunk moka.. ez ugy latom mostanaban terjedt el. Talan az utolso evemben (2006/07) kezdett beszivarogni..
Emlekszem, hogy amikor eloszor regisztraltam a facebookra.. amikor meg egyetemi halozat volt, es abszolut nem volt nagy durranas 😊
(Ehhez kepest ritka nagy laggard vagyok 😊)

JAX meg jol leirta az iPad elonyeit - de erre is ugyanaz igaz, mint barmi masra: ha sokat hasznalod,es olyan dolgokra, amivel tudsz sporolni eleget (penz/kenyelem/stb teren), akkor megeri. Ha nem, akkor nem.
(Aki nem gamerkedik, hanem csak email/netre hasznalja a dolgot - annak boven eleg fapados laptopot venni.. peldaul.)

En is amugy inkabb oldschool parti vagyok - csak majd a konyveimet/DVD-imet cipelni/fuvarozni vmikor lesz vicces..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Nekem már csak egy laptopom van az albérletben (MSI GX660) és számomra teljesen felváltotta az asztalit, sőt okostelefonom sincs, "csak" egy Nokia e51, ami abszolút elég nekem, és ezért mondtam, hogy nekem nincs szükségem iPadre.
Rata laptopos jegyzeteléshez annyit, hogy nem tudok olyanról, aki 1-2 előadás után bírta. Ha ábrák vannak, akkor beszúrogatni őket otthon, folyamatosan figyelni, szerkeztgetni, elég nehéz. Arról nem is beszélve, hogy ha gép van előtted, akkor nekiállsz netezni és ennyit a jegyzetelésről 😀tenorx
Nem mindenki jár Műszaki Egyetemre ahol tele van az anyag ábrákkal 😊 Pl. egy jogi vagy politológiai szakon bőven elég az szerintem amit billentyűzettel is tudsz rögzíteni 😊 Én jegyzeteltem már toll/papír híján laptoppal tréningen, és nem volt vele semmi gondom... És ahogy mondod, még netezni is tudtam az unalmas részeknél, rosszalló pillantások nélkül 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
na jó, innentől viszont már csak a szívünket fájdítod feleslegesen 😛 😊

tényleg egy kérdés: streameket tudsz rajta nézni rendesen?JJ Tiller
a live-nak van egy mobilos verziója és az megy rajta. mást nem próbáltam.JAX
azt megnézed nekem, hogy az espn3 elméletileg menne rajta? ráér még bőven, bár igazából ez érdekel a legjobban 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
na jó, innentől viszont már csak a szívünket fájdítod feleslegesen 😛 😊

tényleg egy kérdés: streameket tudsz rajta nézni rendesen?JJ Tiller
a live-nak van egy mobilos verziója és az megy rajta. mást nem próbáltam.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
na jó, innentől viszont már csak a szívünket fájdítod feleslegesen 😛 😊

tényleg egy kérdés: streameket tudsz rajta nézni rendesen?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
ja tényleg az aksi, kb ez a legfontosabb mindennél ami mobil. én 2 naponta szoktam tőlteni... és ebben benne van a videó nézés is (nálam általában sorozatok)

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
köszi JAX a terjedelmes kommentet, jól összefoglaltad a lényeget
az ESPN Mag is már megjelenik külön iPadre, ha ehhez hozzáveszem még az SI-t és az olvasólámpa nélküli könnyed olvasást, már bőven megéri nekem... 😊JJ Tiller
az espn mag fél évre 6 euró 😀

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
ez most elsőre hülyén fog hangozni, de az iPad egyik előnye az olcsóság. nem az eszközé, hanem a rá megvehető alkalmazásoké/szoftvereké. röhejes összegekbe kerülnek és kurva jó dolgokat lehet velük csinálni. ezen felül rengeteg olyan tartalom van ami csak ezen keresztül érhető el. most ez valakit vasgy érdekel vagy nem, ez már szubjektív és egyéni felhasználás kérdése.

pár érdekesebb cucc:
http://www.algoriddim.com/djay-ipad
http://itunes.apple.com/us/app/football-offensive-attack/id384567990?mt=8
http://www.youtube.com/watch?v=ntyXvLnxyXk&hd=1
http://www.red-software.com/achd
http://itunes.apple.com/us/app/aweditorium/id399946763?mt=8

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kispál és a Borz a XXI. században, előtte Kányádi Sándorról volt riport, érdemes újranézni ezt a részt a neten.tenorx
Ha érdekelnek az ilyen riportok, akkor érdemes beszerezned a filmmúzeum privát rocktörténet című sorozatát. Nekem jobban tetszik az, mint ez a riport.F.Schleck
Kösz, már töltöm is 😀tenorx
Ha már kulturálódunk, most megy a sprektumon az on the sport mauritániai része.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Kispál és a Borz a XXI. században, előtte Kányádi Sándorról volt riport, érdemes újranézni ezt a részt a neten.tenorx
Ha érdekelnek az ilyen riportok, akkor érdemes beszerezned a filmmúzeum privát rocktörténet című sorozatát. Nekem jobban tetszik az, mint ez a riport.F.Schleck
Kösz, már töltöm is 😀