OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
apeszos
ez nagyon zsír

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.youtube.com/watch?v=IkqgmjYjRdY

Remélem tegnap mindenki időben behűtötte a söröket. 😛

A LEGNAGYOBB! 😂
Egyszerűen zseniális, pusztulok a röhögéstől... 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Na én most értem haza, boldog új évet mindekinek!tenorx
én is és Csatlakozom 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Na én most értem haza, boldog új évet mindekinek!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Csatlakozom az előttem szólókhoz:

Boldog új évet kívánok mindenkinek, az előzőnél csak jobb évünk legyen 😊
Az oldal szerkesztőinek pedig köszönöm az egész éves munkájukat, hogy teret adnak ennyi ember szófosásának és egy (úgy érzem) jó közösség létrejöttében van főszerepük 😊

Száz szónak is egy a vége: B.Ú.É.K.!

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Boldog Új Évet kívánok Minden fórumozónak! 😊
Természetesen a Bowl.hu szerkesztőinek, cikk íróinak, elemzőinek és mindenkinek akinek köze van - elnézést ha valakit kihagytam - ehhez a remek oldalhoz szeretném megköszönni az egész éves kitartó és nagyszerű munkájukat!

A lényeg továbbra is Hajrá Bowl.hu!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bowldog Új Évet ennek a jó kis közösségnek! 😊F.Schleck
Csatlakozom; minden fórumozónak békés; bowldog új évet kivánok!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bowldog Új Évet ennek a jó kis közösségnek! 😊

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nalunk meg tobb, mint egy ora vissza van 2010-bol, de BUEK minenkinek!!!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
kreatívkodásban is élen jár a mi kis közösségünk 😊
bowldog új évet mindenkinek!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kerestem helyet, itt találtam,
Előtte finom narancsot zabáltam,
Közben ezerrel tombol a buli
És nem kezdődik holnap se suli.

Itt vagyunk az év végén,
Sok meccset néztünk a tévén,
Örültünk, vagy morcosan búsultunk,
De biztos, hogy sok élménnyel dúsultunk.

Futott a tojás, vagy éppen repült,
Talpon volt a qb, vagy netán terült,
Fogytak a yardok, vagy csúnyán híztak,
Lelkeink mindig a jobbikban bíztak.

Szeretjük mind ezt a játékot,
Köszönjük a Sorstól ezt az ajándékot!
Most Mindenkit ölelek, senkit sem bírálok:
A football örök, Boldog Újévet Kívánok!
K.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Firefoxban angol a billentyuzetem. Ez eleg WTF.szaba
alt+shift

Régen talán van tíz éve is ment egy ilyen animációs sci-fi sorozat hétvégén reggelenként a tv2tőn.Ha jól emlékszem csillagközi invázio néven futott de nem biztos.Ugye bogarak ellen harcolnak különböző bolygókon sőt a végén úgy emlékszem már a föld is csatatérré változik.Nagyon éltem kis srácként ezt a sorozatot,viszont egyszer csak levették minden szó nélkül,valamelyik nap eszembe jutott de akárhogy kerestem nem találtam sehol,se magyar nyelven se sehogy.Szóval ha valaki egyáltalán emlékszik melyikről beszélek netalán tud is egy helyet ahol le lehet szedni (akár angolul is) vagy akármilyen ötlete észrevétele van ezzel kapcsolatban azt megköszönném ha írna itt vagy akár PMben.Cowboykarcsi
Sajnos nem tudok segíteni, de jól emlékszel a sorozat címére. Nekem is nagyon tetszett, de gondolom túl brutálisnak találták hétvégi matinénak. 5-6 évente ciklikusan visszatérnek ezek a sorozatok, de sajnos ez pont nem. A Starship Troopers hősei köszöntek vissza benne (Rico, Ibanez, stb.).vadibandi
talán ez?

child please!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Firefoxban angol a billentyuzetem. Ez eleg WTF.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Régen talán van tíz éve is ment egy ilyen animációs sci-fi sorozat hétvégén reggelenként a tv2tőn.Ha jól emlékszem csillagközi invázio néven futott de nem biztos.Ugye bogarak ellen harcolnak különböző bolygókon sőt a végén úgy emlékszem már a föld is csatatérré változik.Nagyon éltem kis srácként ezt a sorozatot,viszont egyszer csak levették minden szó nélkül,valamelyik nap eszembe jutott de akárhogy kerestem nem találtam sehol,se magyar nyelven se sehogy.Szóval ha valaki egyáltalán emlékszik melyikről beszélek netalán tud is egy helyet ahol le lehet szedni (akár angolul is) vagy akármilyen ötlete észrevétele van ezzel kapcsolatban azt megköszönném ha írna itt vagy akár PMben.Cowboykarcsi
Sajnos nem tudok segíteni, de jól emlékszel a sorozat címére. Nekem is nagyon tetszett, de gondolom túl brutálisnak találták hétvégi matinénak. 5-6 évente ciklikusan visszatérnek ezek a sorozatok, de sajnos ez pont nem. A Starship Troopers hősei köszöntek vissza benne (Rico, Ibanez, stb.).




több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Régen talán van tíz éve is ment egy ilyen animációs sci-fi sorozat hétvégén reggelenként a tv2tőn.Ha jól emlékszem csillagközi invázio néven futott de nem biztos.Ugye bogarak ellen harcolnak különböző bolygókon sőt a végén úgy emlékszem már a föld is csatatérré változik.Nagyon éltem kis srácként ezt a sorozatot,viszont egyszer csak levették minden szó nélkül,valamelyik nap eszembe jutott de akárhogy kerestem nem találtam sehol,se magyar nyelven se sehogy.Szóval ha valaki egyáltalán emlékszik melyikről beszélek netalán tud is egy helyet ahol le lehet szedni (akár angolul is) vagy akármilyen ötlete észrevétele van ezzel kapcsolatban azt megköszönném ha írna itt vagy akár PMben.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
ez is volt már számolgatva

én sehol sem vagyok, látszik, hogy nem offolok nyakrafőre ( 😂 )konqueror
Csoda, h ettől nem dőlt megint össze a szerver.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ez is volt már számolgatva

én sehol sem vagyok, látszik, hogy nem offolok nyakrafőre ( 😂 )
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
én nekem sztem volt egy viszonylagos szünet, de nem hiszem, hogy olyan jól állok, kiszámolhatja valaki nekem 😊 bár ha csak a bowl-szezont számoljuk, lehet vezetek 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
kiszámolhatod az enyémet is, mert már nem nagyon látok 😛 én olyan 15 körülire tippelemharomt
nekem nem olyan magas, mivel röpke 3 évig nem nagyon írtam csak 200 hsz-t, de amióta új fórum van tuti ziher hogy top 15ben benne vagyok 😀 többet írtam azóta mint előtte 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
kiszámolhatod az enyémet is, mert már nem nagyon látok 😛 én olyan 15 körülire tippelemharomt
18,4 😀 Jobb vagy, mint iktriad.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kiszámolhatod az enyémet is, mert már nem nagyon látok 😛 én olyan 15 körülire tippelem
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
voltak hosszú üresjáratok is, tényleges aktivitásomkor magasabb ez a számkonqueror
szerintem a napi HSZ számban úgyis höri nyer 😛haromt
miben nem?

ugyan a konkrét értéket nem tudom kiszámolni (műveletek többjegyű számokkal, brr) de az tuti, hogy iktriad azért a nyomomban van.Höri
26,58 naponta 😛

iktriad 18,27 naponta.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért az átlag napi majd 10 hsz igen szép szám 😊kristof
voltak hosszú üresjáratok is, tényleges aktivitásomkor magasabb ez a számkonqueror
szerintem a napi HSZ számban úgyis höri nyer 😛haromt
miben nem?

ugyan a konkrét értéket nem tudom kiszámolni (műveletek többjegyű számokkal, brr) de az tuti, hogy iktriad azért a nyomomban van.

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Eltűnt a hsz-om.
Szóval: http://www.youtube.com/watch?v=wvnP2VwQb6E