OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
majd beleírlak

te leszek Vaa'Dkaendaar, aki korábban a császár első kardmestere volt, de nem tudott azonosulni az egyre radikálisabbá váló nézetekkel, és azóta visszavonultan él gyógyfűárusként, mikor találkozik Konquerorral, aki egyszerű parasztfiú, de ő felismeri benne a minden addiginél erősebb tálentumot a varázslatra, és érzi, hogy egyedül ő győzheti le Kartalt, és szabadíthatja fel Bowlhunniát az elnyomástól. útja során segítik őt Briareos, a falu szívtiprója, szintén korábbi nagyhatalmú hős, a helyi taverna vezetője, Haromtjan, a gladiátorversenyek közvetítője, Ho'Riggins, valamint a lázadás vezetője, Shaa Wn Ka'a. Fő ellenségük a császár gonosz idomított vérnyelő sasmadarai, parancsolójukkal, Duplamájú Tomeeeval, valamint a sajtfejű légináriusok, Hurrr Ka'a vezetésével.konqueror
Ehhhh. Kegyetlen vagy. Nagyon jót kacagtam rajta. Jó a karakter megformálás 😂Vadkender
ehh? ezt konqueror írtaLittle Jarry
😂 😂 😂 hoppá. ez eléggé Epic Fail.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
majd beleírlak

te leszek Vaa'Dkaendaar, aki korábban a császár első kardmestere volt, de nem tudott azonosulni az egyre radikálisabbá váló nézetekkel, és azóta visszavonultan él gyógyfűárusként, mikor találkozik Konquerorral, aki egyszerű parasztfiú, de ő felismeri benne a minden addiginél erősebb tálentumot a varázslatra, és érzi, hogy egyedül ő győzheti le Kartalt, és szabadíthatja fel Bowlhunniát az elnyomástól. útja során segítik őt Briareos, a falu szívtiprója, szintén korábbi nagyhatalmú hős, a helyi taverna vezetője, Haromtjan, a gladiátorversenyek közvetítője, Ho'Riggins, valamint a lázadás vezetője, Shaa Wn Ka'a. Fő ellenségük a császár gonosz idomított vérnyelő sasmadarai, parancsolójukkal, Duplamájú Tomeeeval, valamint a sajtfejű légináriusok, Hurrr Ka'a vezetésével.konqueror
Ehhhh. Kegyetlen vagy. Nagyon jót kacagtam rajta. Jó a karakter megformálás 😂Vadkender
ehh? ezt konqueror írta
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Nálam T-Home van, és semmi gond nincs
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nálunk hálisten semmi baja(kopkop)

|
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak nekem retekszar a netem? UPC...Hall Of Green
Nem csak.. 😕
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
csak nekem retekszar a netem? UPC...

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Segítséget kérnék!
.mp3-at - CD formátumba hogyan?? :/

előri is köszi.Laki
MP3.Convert.Masterapeszos
neked is köszönöm apeszos 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Segítséget kérnék!
.mp3-at - CD formátumba hogyan?? :/

előri is köszi.Laki
MP3.Convert.Master
több mint 13 éve
catattack 3 520
Na végre nem egy cigó a Magyarországon 2011-ben elsőszülött gyerek! 😊Bruce
Hivatalosan...
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Segítséget kérnék!
.mp3-at - CD formátumba hogyan?? :/

előri is köszi.Laki
Manapság már nem nagyon tudom, hogy ez mihez kéne, de minden valamire való cd/dvd író program tud ilyet. Olyat keress, hogy zene cd készítése vagy valami ilyesmi. Sőt az alap Windows Media Playerben is benne volt azt hiszem vagy 5 éve, mikor legutóbb használtam. 😀F.Schleck
Igen tudott ilyet a Nero 9 😀
köszöntem.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Segítséget kérnék!
.mp3-at - CD formátumba hogyan?? :/

előri is köszi.Laki
Manapság már nem nagyon tudom, hogy ez mihez kéne, de minden valamire való cd/dvd író program tud ilyet. Olyat keress, hogy zene cd készítése vagy valami ilyesmi. Sőt az alap Windows Media Playerben is benne volt azt hiszem vagy 5 éve, mikor legutóbb használtam. 😀

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Segítséget kérnék!
.mp3-at - CD formátumba hogyan?? :/

előri is köszi.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
vagy Tímea, ha netán jány lenne

Kartal, én erről a névről a fantasykben a gonosz császárra asszociálok, aki 14 mágikus sárkánya és nagyhatalmú varázslói segítségével rabigában tartja az egész országot 😀 😀 szerintem olyan hangzású 😀konqueror
Nem mondasz hülyeséget. 😀 Simán elmehetnél írónak is akár, egy ilyen sztorival. 😀Vadkender
majd beleírlak

te leszek Vaa'Dkaendaar, aki korábban a császár első kardmestere volt, de nem tudott azonosulni az egyre radikálisabbá váló nézetekkel, és azóta visszavonultan él gyógyfűárusként, mikor találkozik Konquerorral, aki egyszerű parasztfiú, de ő felismeri benne a minden addiginél erősebb tálentumot a varázslatra, és érzi, hogy egyedül ő győzheti le Kartalt, és szabadíthatja fel Bowlhunniát az elnyomástól. útja során segítik őt Briareos, a falu szívtiprója, szintén korábbi nagyhatalmú hős, a helyi taverna vezetője, Haromtjan, a gladiátorversenyek közvetítője, Ho'Riggins, valamint a lázadás vezetője, Shaa Wn Ka'a. Fő ellenségük a császár gonosz idomított vérnyelő sasmadarai, parancsolójukkal, Duplamájú Tomeeeval, valamint a sajtfejű légináriusok, Hurrr Ka'a vezetésével.konqueror
Ehhhh. Kegyetlen vagy. Nagyon jót kacagtam rajta. Jó a karakter megformálás 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
egyébként ez simán praktikus mert a személyiségétől függően lehet Rigginsnek v Tebownak becézni 😛

eaglesmcnabb: van Kartal fiúnév is ha nem jön össze a Todd, v Herremans 😀kristof
vagy Tímea, ha netán jány lenne

Kartal, én erről a névről a fantasykben a gonosz császárra asszociálok, aki 14 mágikus sárkánya és nagyhatalmú varázslói segítségével rabigában tartja az egész országot 😀 😀 szerintem olyan hangzású 😀konqueror
Nem mondasz hülyeséget. 😀 Simán elmehetnél írónak is akár, egy ilyen sztorival. 😀Vadkender
majd beleírlak

te leszek Vaa'Dkaendaar, aki korábban a császár első kardmestere volt, de nem tudott azonosulni az egyre radikálisabbá váló nézetekkel, és azóta visszavonultan él gyógyfűárusként, mikor találkozik Konquerorral, aki egyszerű parasztfiú, de ő felismeri benne a minden addiginél erősebb tálentumot a varázslatra, és érzi, hogy egyedül ő győzheti le Kartalt, és szabadíthatja fel Bowlhunniát az elnyomástól. útja során segítik őt Briareos, a falu szívtiprója, szintén korábbi nagyhatalmú hős, a helyi taverna vezetője, Haromtjan, a gladiátorversenyek közvetítője, Ho'Riggins, valamint a lázadás vezetője, Shaa Wn Ka'a. Fő ellenségük a császár gonosz idomított vérnyelő sasmadarai, parancsolójukkal, Duplamájú Tomeeeval, valamint a sajtfejű légináriusok, Hurrr Ka'a vezetésével.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
Kartal, én erről a névről a fantasykben a gonosz császárra asszociálok, aki 14 mágikus sárkánya és nagyhatalmú varázslói segítségével rabigában tartja az egész országot 😀 😀 szerintem olyan hangzású 😀konqueror
Kartal kérem szépen a vidék fővárosa 😀
van ilyen város Törökországban is, Isztambul szomszédságában. Egyébként Mehmet Ali Agca Kartal nevű börtönben raboskodott...Szóval vigyázni srácok! 😀
ja és nem volt ez oly' rossz ötlet Kristóf... 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
meg a Timnek 😊Höri
egyébként ez simán praktikus mert a személyiségétől függően lehet Rigginsnek v Tebownak becézni 😛

eaglesmcnabb: van Kartal fiúnév is ha nem jön össze a Todd, v Herremans 😀kristof
vagy Tímea, ha netán jány lenne

Kartal, én erről a névről a fantasykben a gonosz császárra asszociálok, aki 14 mágikus sárkánya és nagyhatalmú varázslói segítségével rabigában tartja az egész országot 😀 😀 szerintem olyan hangzású 😀konqueror
Nem mondasz hülyeséget. 😀 Simán elmehetnél írónak is akár, egy ilyen sztorival. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Az elkövetkező időszakban az Alekosznak kéne a legnépszerűbbnek lennie 😛barney
meg a Timnek 😊Höri
egyébként ez simán praktikus mert a személyiségétől függően lehet Rigginsnek v Tebownak becézni 😛

eaglesmcnabb: van Kartal fiúnév is ha nem jön össze a Todd, v Herremans 😀kristof
vagy Tímea, ha netán jány lenne

Kartal, én erről a névről a fantasykben a gonosz császárra asszociálok, aki 14 mágikus sárkánya és nagyhatalmú varázslói segítségével rabigában tartja az egész országot 😀 😀 szerintem olyan hangzású 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az elkövetkező időszakban az Alekosznak kéne a legnépszerűbbnek lennie 😛barney
meg a Timnek 😊Höri
egyébként ez simán praktikus mert a személyiségétől függően lehet Rigginsnek v Tebownak becézni 😛

eaglesmcnabb: van Kartal fiúnév is ha nem jön össze a Todd, v Herremans 😀
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kollegám, akinek az anyukája egy állami gondozottakkal foglalkozó intézményben tanár, személyesen is ismeri Puporka Dinoszauruszt. 😀
Egyébként mikor a lányom született, a párom mellett feküdt egy nő, aki a Jeremy nevet akarta adni a fiának, de mivel csak fonetikusan lehetett volna írni, végül Jeremiás lett. 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
közig jog tanárom mesélte, hogy ő látott hivatalos iraton Traktorka keresztnevet, hölgy volt az illető.gabtsi
Ha belegondolunk a Mercédesztől már csak egy lépés a Traktorka 😀eaglesmcnabb
nagy Peyton Hillis fan lehetett az apuka
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
közig jog tanárom mesélte, hogy ő látott hivatalos iraton Traktorka keresztnevet, hölgy volt az illető.gabtsi
Ha belegondolunk a Mercédesztől már csak egy lépés a Traktorka 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
közig jog tanárom mesélte, hogy ő látott hivatalos iraton Traktorka keresztnevet, hölgy volt az illető.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Nem volt véletlen, 31-én este adta az RTL klub 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
Az elkövetkező időszakban az Alekosznak kéne a legnépszerűbbnek lennie 😛barney
Így belegondolva az se lenne gyenge ha valaki akinek Fekete vagy Fehér a beceneve megpályázná a Pákót 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
Schleck: Érthető amit mondassz, viszont szerintem itt épp a hivatalos, személyi igazolványba írt névről van szó... Nyilván azt bírálja majd el az illetékes, és nem a majdani becenevét 😊 Nem úgy mennél oda Te sem ha történetesen norvég lennél, hogy Teréz lesz a hivatalos, de valójában Szarcsimbók névre fog hallgatni 😊

Dzsoki: Nem értem az elutasítást, pedig ma már találkoztam olyannal is, akit Buldózernek hívtak...Rataccess
klasszikusból nem ér idézni



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal