Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Most komolyan a rohadt lovaglást mutatják az M4en a vívás helyett, az meg az M5 ön lesz, aztán fogadni merek hogy elő ismétlés lesz.
Heisman Trophy
elkezdték az m5-ön, most miért tegyék át az m4-re?
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fasza Rédli kiesett

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Most komolyan a rohadt lovaglást mutatják az M4en a vívás helyett, az meg az M5 ön lesz, aztán fogadni merek hogy elő ismétlés lesz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Na. A tegnapi női arany után az ausztrálok szépen kikaptak kezdésként a franciáktól. Határozottan látványos egy játék ez a 7-es rugby. 😊
dawyd728
Szerintem túlságosan is látványos és általában túl sok pont van rövid idő alatt, kevés védekezéssel, legalábbis sokkal több pont szokott lenni 14 perc alatt, mint az uniós, azaz a 15 fős változatban 80 perc alatt, az uniós különben szerintem sokkal keményebb és taktikusabb, amit viszont sokan túl hosszúnak és unalmasnak találnak, de végül is nem rossz, hogy visszakerült a programba a rögbi. Úgy tudom a férfiaknál itt Fiji a legnagyobb esélyes (első aranyuk lenne), valamint Dél-Afrika és Új-Zéland, ha más nyerne, az meglepetés lenne.
Aguirre
Pont ezen gondolkodtam én is, ha még csak 8 csapat kvalifikálna uniós rugbyre, akkor is 5 meccset kéne 15 napba beleszorítani. Azért 80 perc erőkifejtés után nem elég 3 nap regenerációra. Ez a hetes viszont a 2x7 percével pont olyan, h akár fél nap alatt lehet regenerálódni. A sárga lap szabályt változtatnám kicsit, a tegnapi döntő is egy buta hibán ment el. 6 a 7 ellen óriási előny.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szújó lassan beleszokik a stúdióba

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Nincs valami működő stream, nem találok egyet se, és BBC rossz pástot ad 😕
Igor
M4 és M5.
 www.m4sport.hu/rio2016elo/
dawyd728
Erre inkább nem írok semmit... 😛 ha ez az oldal menne, nem írtam volna... ennél komplikáltabb a gond (eddig nem volt gond külföldről), de most hirtelen semmilyen oldal nem tölti be...
Igor
Nem próbáltam, de itt még lehet próbálkozni:  www.olympicstreams.me/fencing
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Boczkó simán nyert a szenegáli ellen.
Jakehomer
Ha Imre Géza is nyer akkor egymás ellen küzdenek? WTF?
gamerkr
Legyünk pozitívak: legalább az egyik biztos 8 között lesz

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nincs valami működő stream, nem találok egyet se, és BBC rossz pástot ad 😕
Igor
M4 és M5.
 www.m4sport.hu/rio2016elo/
dawyd728
Erre inkább nem írok semmit... 😛 ha ez az oldal menne, nem írtam volna... ennél komplikáltabb a gond (eddig nem volt gond külföldről), de most hirtelen semmilyen oldal nem tölti be...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Na. A tegnapi női arany után az ausztrálok szépen kikaptak kezdésként a franciáktól. Határozottan látványos egy játék ez a 7-es rugby. 😊
dawyd728
Szerintem túlságosan is látványos és általában túl sok pont van rövid idő alatt, kevés védekezéssel, legalábbis sokkal több pont szokott lenni 14 perc alatt, mint az uniós, azaz a 15 fős változatban 80 perc alatt, az uniós különben szerintem sokkal keményebb és taktikusabb, amit viszont sokan túl hosszúnak és unalmasnak találnak, de végül is nem rossz, hogy visszakerült a programba a rögbi. Úgy tudom a férfiaknál itt Fiji a legnagyobb esélyes (első aranyuk lenne), valamint Dél-Afrika és Új-Zéland, ha más nyerne, az meglepetés lenne.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Nincs valami működő stream, nem találok egyet se, és BBC rossz pástot ad 😕
Igor
M4 és M5.
 www.m4sport.hu/rio2016elo/
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Sablikova nem indulhat női országúti időfutamon. Azért az UCI és az IOC + még a CAS is megveregetheti egymás vállát. Micsoda story lett volna a világcsúcstartó gyorskorcsolyázó szereplése.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boczkó simán nyert a szenegáli ellen.
Jakehomer
Ha Imre Géza is nyer akkor egymás ellen küzdenek? WTF?

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nincs valami működő stream, nem találok egyet se, és BBC rossz pástot ad 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Boczkó simán nyert a szenegáli ellen.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Na. A tegnapi női arany után az ausztrálok szépen kikaptak kezdésként a franciáktól. Határozottan látványos egy játék ez a 7-es rugby. 😊

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Megőrülnek a brazilok az íjász gyerekért 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Nah a 32 előzetesen szvsz legdurvább meccsét az észt Novosjolov nyerte 12-10-re a koreai Park Kyungdoo ellen. Novosjolov 2x világbajnok és Parknak is van VB-ezüst- és bronzérme is.
Kiesett a '11-es világbajnok olasz Pizzo is, a svájci Heinzer (ő se akárki 5 érme van egyéniben EB-ről) verte meg.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Hallgatva Csoknyait, nagyon kemény ez az élsport. Innen is gratuláció neki.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
visszakapcsolnak, cserébe a vívócsarnok hangja megy 😀 és háttérben hallani, hogy balfaszkodnak a stúdióban 😀
Löfli
amikor valaki benyögte, hogy "Mit mondjak, azt sem tudom ki az ellenfél?" szerintem mindent elmond a felkészültségről


több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Na közben a ffi rugby torna is elindul egy francia ausztrál meccsel.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
95/100 - 192/200 - nem lesz itt magyar elődöntős 😕
Igor
Na mindketten 288-al zárták az első felét. Egy jó hajrával lehet még vmi sansz. Ehhez tényleg 296 kéne.
Ugye 584-el esetleg lehetne már döntőzni.
dawyd728
Talán 583-mal is, "csak" 12-en vannak 291 kör és fölötte.
De ugye pontosan 1 ember lőtt legalább 296-ot első körben... úgyhogy szinte semmi esély sajna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Meanwhile a londoni bajnokot, a veneuzueli Limardot gyanúsan kiejtik már most ffi párbajtőrben.

Szerk. megtörtént, az egyiptomi Ayman Fayez ment tovább.
empty taxi
Ohh.. aszittem már Grumier-vel vív.. fuck. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
95/100 - 192/200 - nem lesz itt magyar elődöntős 😕
Igor
Na mindketten 288-al zárták az első felét. Egy jó hajrával lehet még vmi sansz. Ehhez tényleg 296 kéne.
Ugye 584-el esetleg lehetne már döntőzni.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Meanwhile a londoni bajnokot, a veneuzueli Limardot gyanúsan kiejtik már a 32 közt ffi párbajtőrben.

Szerk. megtörtént, az egyiptomi Ayman Fayez ment tovább.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
95/100 - 192/200 - nem lesz itt magyar elődöntős 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)