Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Csonka Zsófia selejtező felénél 288. Londonban 291 volt. Akkor döntőbe 288-as első résszel is be lehetett kerülni, de 295 fölé kell menni ahhoz.
dawyd728
Itt a program szerint elődöntő is lesz, oda hányan mennek be?

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
Rédli azért behúzta?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
na közben Rédli egy migráns ellen. hajrá
braxa88
te rosszpista izé rasszista 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
egy kuvaiti ellen izgulni kelljen...
közben a csajok elléptek 3-mal
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kicsit elaludt az elején, de Rédli ezt simán hozza..
Igor
Még mindig nem sima
Jakehomer
Mostmár az. Hmm, aszittem ezt a szélesállású kuvaitit többször megszúrja..

Majdnem elszórakozta azér'....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Csonka Zsófia selejtező felénél 288. Londonban 291 volt. Akkor döntőbe 288-as első résszel is be lehetett kerülni, de 295 fölé kell menni ahhoz.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Kicsit elaludt az elején, de Rédli ezt simán hozza..
Igor
Még mindig nem sima

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Miért nem Mariann közvetít?
dawyd728
gyenge volt és biztos hazarendelték😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 228 — Cowboys fan
na közben Rédli egy migráns ellen. hajrá
braxa88
nem migráns, kuvaiti
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Miért nem Mariann közvetít?
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kicsit elaludt az elején, de Rédli ezt simán hozza..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
na közben Rédli egy migráns ellen. hajrá
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
nah, vazze látom a női kapus is hozza Decker formáját, milyen nyalóka gólt kapott 6-5-nél
át Rédli meccsére
de ki fog dolgozni?😊
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Nem azt mutatja hogy hány tökéletes 10-est lőtt? (és az a tiebreaker)
de ez csak tipp..
Igor
Én is erre tippelek

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem azt mutatja hogy hány tökéletes 10-est lőtt? (és az a tiebreaker)
de ez csak tipp..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Vki, aki nálam jobban ért a lövészethez, ez a jelölés-> 143-3x mit takar az élő eredménykövetés során. Nem tudok rájönni.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Az a jó, hogy mi itt számolgatunk aztán holnap megint leesik az állunk 😊

Azért nem szeretném, hogy visszalépjen a pillétől, mert nem volna a legkorrektebb Jakabossal szemben. Nyilván őt most nem ez fogja érdekelni, de valahol akkor is elegánsabb lett volna akkor már el sem vállalni.
gabokocka
Hasonlóan érezem én is. Számolgatok itt, aztán tegnap is olyan 100 hátat ment, amit nem vártam tőle.
Egyetértünk Jakabos miatt el kell indulni.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
P-M Bendegúz elég csúnyán kizúgott evezésben... végig azt ecsetelte a kommentátor h 2.helyre érkezhet be, erre esélye nem volt a 3.ba végezni...
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Ez az evezős kommentátor is nagyon komolytalan.
Ffi egypárban 13-24 között fog végezni Pétervári­-Molnár Bendegúz.
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Katinka azt nyilatkozta, világcsúcsra készül. Szerintem megoldja a pillangóval döntőbe jutással együtt.
Cseh Laci is spórolt rendesen, az utolsó 5 levegővétel nélküli tempó "csak" 3 volt tegnap.
2-től lőnek:  www.rio2016.com/en/shooting-25m-pistol-womens-qual-precision
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Az a jó, hogy mi itt számolgatunk aztán holnap megint leesik az állunk 😊

Azért nem szeretném, hogy visszalépjen a pillétől, mert nem volna a legkorrektebb Jakabossal szemben. Nyilván őt most nem ez fogja érdekelni, de valahol akkor is elegánsabb lett volna akkor már el sem vállalni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Sztem a pillén "félgőzzel" is meglehet a döntő, aztán vegyesen mehet ami belefér.
Ami viszont sztem gázabb, hogy Katka nélkül a váltónak necces a döntő, Bogin kívül a többiek nincsenek félelmetes formában, talán a Zsú Ajna páros kéne melléjük.
gabokocka
Az elődöntőbe igen, de a döntőbe pillén nem lehet belubickolni. Éppen azért kecsegtető, mert nincs most kiemelkedő pillés, de Kantinka sem az, és sok a hasonló tudású úszó. Meg kell sajnos nyomnia az elődöntőt, ha döntőt akar úszni. Sokkal jobb lett volna fordítva, előbb letudni a vegyest, aztán a pillén ami belefér, vagy sikerül vagy nem. De így necces lesz, ha ki kell úsznia magát pillén. Az a brit csaj nagyon tolja, azt hittem talán a döntőben képes lehet 2:07 eleje-közepére, erre már az elődöntőben majdnem belül úszott 2:07-en. Ha erre még rátesz 2 tizedet, azt az időt már csak rápihenten tudja még Katinka is megúszni.

Tavaly Kazanyban a marslakó Ledecki is majdnem kiesett a 200 gyors elődöntőben, aztán másnap simán nyert. De akkor úgy úszott, mintha húznák hátrafelé. Már nem emlékszem mit úszott előtte, de neki is valami komoly száma volt. És ugye neki jobb volt a sorrend, előbb volt valami döntője és nyert, és utána küszködte be magát 200 gyorson a döntőbe.

De mindegy, a két arany már megvan, ha nem is 200 vegyesen a második 😊 Innentől nekem már minden csak plusz, az előzetes reményekhez képest. Laci miatt viszont aggódom. Nem így szokott ő úszni az előfutamokban, ha 1.53-on belül tud... Rohadtul nem szeretném, de tartok attól, hogy Phelps bemákolja ezt a számot majd valami közepes eredménnyel, mert Le Clos ráált gyorsra meg rövidtávra, Laci meg nincs jó formában. 😕
peterk2005
A brit csaj 2:06 tetejét tudni fog. Katinka, ha egy 2:07 elejét "akarna" csak úszni pillangón (szerintem btw benne van a 2:05 eleje is), arra egy 2:06 elejét el tudok képzelni vegyesen. Világcsúcsot már nehezen. Egyébként tényleg az lesz a lényeg, h ne izmozzon 200 pillén és kerüljön be az első elődöntőbe.

Ledeckynek 1500 gyors döntő volt az. Szinte majd megpusztult és éppen csak bejutott a 200 döntőjébe. Másnap megnyerte. Annyi még, h ott kb 25 perc különbség volt a két száma között, itt meg 43 v 52 lesz Katinkának. Nagyon kellene az a 9 perc is. Gyárfás intézhetne egy áramszünetet is. 😀

Phelps ellen kell az 1:52-es idő és lehet, még az is kevés lesz. Kenderesiben én se látom azt az időt. Lacinak talán, h holnap csak 1x kell leúsznia nem vesz annyit ki a testéből, mint ma.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 184
Tudom már kicsit megcsúsztam vele és már kibeszéltétek, de baszki...Mi úszás volt ez Katinkától. Azt hittem, hogy a dobogó se lesz meg. Régóta nem volt szimpatikus, de kezdem eléggé megkedvelni.

A másik meg Kenderesi. Decemberben volt szalagszakadása, most meg veri a mezőnyt a legerősebb számban? (tudom előfutam, de akkor is) Én sokkot kaptam reggelre.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sztem a pillén "félgőzzel" is meglehet a döntő, aztán vegyesen mehet ami belefér.
Ami viszont sztem gázabb, hogy Katka nélkül a váltónak necces a döntő, Bogin kívül a többiek nincsenek félelmetes formában, talán a Zsú Ajna páros kéne melléjük.
gabokocka
Az elődöntőbe igen, de a döntőbe pillén nem lehet belubickolni. Éppen azért kecsegtető, mert nincs most kiemelkedő pillés, de Kantinka sem az, és sok a hasonló tudású úszó. Meg kell sajnos nyomnia az elődöntőt, ha döntőt akar úszni. Sokkal jobb lett volna fordítva, előbb letudni a vegyest, aztán a pillén ami belefér, vagy sikerül vagy nem. De így necces lesz, ha ki kell úsznia magát pillén. Az a brit csaj nagyon tolja, azt hittem talán a döntőben képes lehet 2:07 eleje-közepére, erre már az elődöntőben majdnem belül úszott 2:07-en. Ha erre még rátesz 2 tizedet, azt az időt már csak rápihenten tudja még Katinka is megúszni.

Tavaly Kazanyban a marslakó Ledecki is majdnem kiesett a 200 gyors elődöntőben, aztán másnap simán nyert. De akkor úgy úszott, mintha húznák hátrafelé. Már nem emlékszem mit úszott előtte, de neki is valami komoly száma volt. És ugye neki jobb volt a sorrend, előbb volt valami döntője és nyert, és utána küszködte be magát 200 gyorson a döntőbe.

De mindegy, a két arany már megvan, ha nem is 200 vegyesen a második 😊 Innentől nekem már minden csak plusz, az előzetes reményekhez képest. Laci miatt viszont aggódom. Nem így szokott ő úszni az előfutamokban, ha 1.53-on belül tud... Rohadtul nem szeretném, de tartok attól, hogy Phelps bemákolja ezt a számot majd valami közepes eredménnyel, mert Le Clos ráált gyorsra meg rövidtávra, Laci meg nincs jó formában. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 596
Van nyolc birkózó is, akikből bármi lehet, hosszútávúszásban is ott vagyunk, négy öttusázó, szinte minden nap van két-három éremesély. Ebben persze biztos lesznek akik betliznek, de lesznek olyanok is, akiknek kijön a lépés. Szász Emeséről se gondolták volna sokan az olimpia előtt, hogy aranyat nyer. Aztán mégis nyert.
gabokocka
sőt még ott van Tátrai Miki is sportpisztolyban. meglesz neki az érem, érzem. most nem fog beszarni

choose life