Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Sztem Katka két másodpercet hoz mindegyiken, a többieknek kell azon belül maradni.
Meglátjuk, de abban szinte biztos vagyok, hogy nélküle nincs döntő.
Sztem egy délelőtti plusz úszás nem verné annyira oda, szóval kellene ő nagyon.
gabokocka
Aha.. Sjöström+Coleman ellen, 2 másodpercen belül. Come on.
Igor
USA-t auszit nem számolom, a svédeket meglássuk, hogy mennek a többiek, Sjöström nélkül nekik is necc lehet a döntő és sztem délelőtt ő nem fog úszni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
"Phelps, a 19-es olimpiai bajnok"

orákulum vagy, Jenci!
Löfli
Ha már Crazy szóba került, egykori munkatársa a Eurón, a paralimpiai bajnok Pásztory Dóra írt róla egy igen érdekes cikket
 wmn.hu/2016/08/08/pasztory-dori-knezy/
A készülés ezek szerint tényleg nem Jenő erőssége.
iktriad
Bocs, hogy most reagálok, de én éjjel alszom😊 Nekem tetszett Dóri írása, mégha sok kommentelőnek nem.
Én simán kinézem, hogy az MTV szólt Jencinek, hogy ne említsd meg ezt a "köcsög menekültet". De ezt ő nyilván nem mondhatta, írhatta le. Nem akarnék politikát belevinni, aki olvassa a politika fórumot, tudja mi az álláspontom a menekültekkel kapcsolatban. Mégis ebben az esetben azt gondolom, hogy ez egy jó gesztus volt a NOB részéről. Lehet fújni a menekültekre, de egy biztos a nőkkel szinte semmi gond nincs, állítom ők is ugyanúgy áldozatok. Persze lehet olyan vetülete is, hogy miért vannak a szintidők, dopping vizsgálatok vannak-e, de ezen most jelen esetben túl kéne lépni. Persze attól még Jenci fasz😊

Vazze ma is Lekló úszásánál: mondom az eredményét, ha kiírják. Hát vazze én is látom a képernyőt!!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Majd eldöntik, hogy mi a legjobb Hosszúnak. Szerintem látják, hogy mi van benne és ha belefér, akkor ott lesz a váltóban, ha meg nem, akkor nem.
Jó lenne ha az egyéni számaiban tudná a legtöbbet kihozni magából, hiszen arra készült. Annyival jobb a többieknél (már a magyar csapat tagjainál), hogy plusz energiákat kellene elhasználnia, hogy a csapat eredményt érjen el, ami mindenképpen az egyéni versenyeinek a rovására menne, azt meg senki nem szeretné.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem Katka két másodpercet hoz mindegyiken, a többieknek kell azon belül maradni.
Meglátjuk, de abban szinte biztos vagyok, hogy nélküle nincs döntő.
Sztem egy délelőtti plusz úszás nem verné annyira oda, szóval kellene ő nagyon.
gabokocka
Aha.. Sjöström+Coleman ellen, 2 másodpercen belül. Come on.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Sztem Katka két másodpercet hoz mindegyiken, a többieknek kell azon belül maradni.
Meglátjuk, de abban szinte biztos vagyok, hogy nélküle nincs döntő.
Sztem egy délelőtti plusz úszás nem verné annyira oda, szóval kellene ő nagyon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem a pillén "félgőzzel" is meglehet a döntő, aztán vegyesen mehet ami belefér.
Ami viszont sztem gázabb, hogy Katka nélkül a váltónak necces a döntő, Bogin kívül a többiek nincsenek félelmetes formában, talán a Zsú Ajna páros kéne melléjük.
gabokocka
Ha én lennék a váltóban másik tag, attól függetlenül hogy egyetlen olimpiám esetleg.. de látom hogy Katkának mire van esélye, én azt mondanám hadd ússzon egyénit. Mire van esélyünk, egy váltó 5. hely mondjuk?
Igor
Ha benn vannak a döntőben sztem bronz lehet benne. USA Auszi érinthetetlen, de utánuk bármi lehet ha Katka nyom egy beastet. Sztem Bogi is hozná az állatot, a másik kettőnek nem kéne elbaszni. Az biztos, hogy Verrasztót a medence közelébe nem engedném. Arról meg ne is beszéljünk, hogy ez váltó, vki beugrik hamarabb már is egy rivális mínusz.
gabokocka
Hát nem tudom, olasz, svéd, holland, kanadai váltó is simán megüthet minket, akár még Katkával is... és mondjuk a svédeket nem látom hogy verjük meg, de sztem olasz/holland is necc.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Sztem a pillén "félgőzzel" is meglehet a döntő, aztán vegyesen mehet ami belefér.
Ami viszont sztem gázabb, hogy Katka nélkül a váltónak necces a döntő, Bogin kívül a többiek nincsenek félelmetes formában, talán a Zsú Ajna páros kéne melléjük.
gabokocka
Ha én lennék a váltóban másik tag, attól függetlenül hogy egyetlen olimpiám esetleg.. de látom hogy Katkának mire van esélye, én azt mondanám hadd ússzon egyénit. Mire van esélyünk, egy váltó 5. hely mondjuk?
Igor
Ha benn vannak a döntőben sztem bronz lehet benne. USA Auszi érinthetetlen, de utánuk bármi lehet ha Katka nyom egy beastet. Sztem Bogi is hozná az állatot, a másik kettőnek nem kéne elbaszni. Az biztos, hogy Verrasztót a medence közelébe nem engedném. Arról meg ne is beszéljünk, hogy ez váltó, vki beugrik hamarabb már is egy rivális mínusz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem a pillén "félgőzzel" is meglehet a döntő, aztán vegyesen mehet ami belefér.
Ami viszont sztem gázabb, hogy Katka nélkül a váltónak necces a döntő, Bogin kívül a többiek nincsenek félelmetes formában, talán a Zsú Ajna páros kéne melléjük.
gabokocka
Nem tudom lehet-e 200 pillét félgőzzel úszni... és ez a brit jobbnak tűnik, mint vártam, biztos hogy 2.06-os idő kell.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
 www.nemzetisport.hu/rio-2016/rio-2016-teljes-sokkban-vagyok-hogy-katinka-meg-tudta-nyerni-a-100-hatat-2518369

Az amerikais rész érdekes. Ugye mindenki azzal jött, hogy Katka majd amerikai színekben fog versenyezni, ha itt nem jó, ehelyett van ez. Mókás.
gabokocka
Tudod mi az igazán vicces, hogy az egy dolog hogy Tusup mennyivel jobb az itthoni brigád egy/nagy részénél... de mi van ha ő csak egy teljesen átlagos amerikai, aki csak a mentalitása/fanatizmusa miért érte el ezt Katinkánál.. és lehet hogy mint technikai edző kifejezetten gyenge, és lenne nála még jobb is kint.

Így kell egy nyilatkozatnak kinézni (meg mint amit Turi adott 😀), amikor egy-egy ilyen nyilatkozatot olvas az ember, akkor utána azért nehéz a Gyárfás-féle brigáddal szimpatizálni. Persze két oldala van az éremnek, és biztos nem angyal Tusup sem... de egyelőre ők állnak nyerésre (pláne ha Laci megint lemarad, Gyurtát is meglátjuk milyen formában lesz, Bogi meg hoz két negyedik helyet.. 😕)
PS: jó a Gerendás Gyuris hasonlat 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem a pillén "félgőzzel" is meglehet a döntő, aztán vegyesen mehet ami belefér.
Ami viszont sztem gázabb, hogy Katka nélkül a váltónak necces a döntő, Bogin kívül a többiek nincsenek félelmetes formában, talán a Zsú Ajna páros kéne melléjük.
gabokocka
Ha én lennék a váltóban másik tag, attól függetlenül hogy egyetlen olimpiám esetleg.. de látom hogy Katkának mire van esélye, én azt mondanám hadd ússzon egyénit. Mire van esélyünk, egy váltó 5. hely mondjuk?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
 hvg.hu/sport/20160808_Doppingvadak_Hosszu_Katinka_ellen_valaszolt_a_magyar_antidopping_csoport


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 461 — Lucas Scott
brazilok verték ezeket az ausszikat???
basszus görög, brazil is necces lesz? kemény lenne ha nem is jutnánk tovább...
NB2
a görög az várható, hogy volt, hogy kemény lesz. egész évben együtt gyakorolnak egy klub csapatban, és jók. sajnos ezen a szinten 2 potya már nem fér bele. 1 talán még éppen belefért volna, de az utolsó gól az nem. azt fogni kellett volna.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
 www.nemzetisport.hu/rio-2016/rio-2016-teljes-sokkban-vagyok-hogy-katinka-meg-tudta-nyerni-a-100-hatat-2518369

Az amerikais rész érdekes. Ugye mindenki azzal jött, hogy Katka majd amerikai színekben fog versenyezni, ha itt nem jó, ehelyett van ez. Mókás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
Ha Katkának sikerü, komolyan ő A SUPER IRONLADY 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Sztem a pillén "félgőzzel" is meglehet a döntő, aztán vegyesen mehet ami belefér.
Ami viszont sztem gázabb, hogy Katka nélkül a váltónak necces a döntő, Bogin kívül a többiek nincsenek félelmetes formában, talán a Zsú Ajna páros kéne melléjük.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Megnéztem 52 v 43 perc van a 200 pille elődöntők és a 200 vegyes döntője között.
dawyd728
Felkészültek rá. Azt nyilatkozta vilagcsucsot akar úszni 200 vegyesen. Az a szám pille ide pille oda sima lesz. Az meg hogy pillén döntőbe befer-e szintén nem kérdés.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
A rohadtul kevés idő...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Megnéztem 52 v 43 perc van a 200 pille elődöntők és a 200 vegyes döntője között.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ja és amellett ne menjünk el, h a tavalyi vb-n 200 háton a két legnagyobb ellenfele úgy látszik formán kívül. Se Franklin most a 200 gyorson, se Seebohm a 100 háton nem tűnt úgy, mint a két legnagyobb kihívója lenne. Inkább DiRado és a fiatal ausztrál Hocking lehet a legnagyobb ellenfél.
dawyd728
Ja és amellett ne menjünk el, h a tavalyi vb-n 200 háton a két legnagyobb ellenfele úgy látszik formán kívül. Se Franklin most a 200 gyorson, se Seebohm a 100 háton nem tűnt úgy, mint a két legnagyobb kihívója lenne. Inkább DiRado és a fiatal ausztrál Hocking lehet a legnagyobb ellenfél.
dawyd728
Ha meg tudná csinálni at Egerszegi '92+200 vegyes aranyat, azzal legenda lenne.. kell a fenének a 200 pille.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Ja és amellett ne menjünk el, h a tavalyi vb-n 200 háton a két legnagyobb ellenfele úgy látszik formán kívül. Se Franklin most a 200 gyorson, se Seebohm a 100 háton nem tűnt úgy, mint a két legnagyobb kihívója lenne. Inkább DiRado és a fiatal ausztrál Hocking lehet a legnagyobb ellenfél.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Holnap az úszást leszámítva megint gyengébb napunk lesz szerintem.. 2 hölgy lövészetben (döntő meglepne, de hátha), judóban elég rossz a sorsolás, evezésben nincs esély, talán párbajtőrben valami, bár ugye Imre G és Boczek ütik egymást...
Igor
Női pólósok fontos meccset nyomnak kínával
gabokocka
Csoportmeccsek nem játszanak nálam 😊 a kieséses résztől maximum.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Holnap az úszást leszámítva megint gyengébb napunk lesz szerintem.. 2 hölgy lövészetben (döntő meglepne, de hátha), judóban elég rossz a sorsolás, evezésben nincs esély, talán párbajtőrben valami, bár ugye Imre G és Boczek ütik egymást...
Igor
Női pólósok fontos meccset nyomnak kínával

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
 twitter.com/kylesockwell/status/762843939594317826/photo/1
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Hát én dobnám Katka helyében a 200 pillét.
dawyd728
Csak az kicsit visszás lenne, miután ő indul Jakabos helyett.
gabokocka
Ezért is támadták sokat, h miért kellett bevállalnia. Mert abban korábban nem igen volt benne, h érmet megcsíphet. Persze ő fogadkozik, h edzésen sokkal jobban érzik/érezték korábban is, csak ilyen olyan technikai hibák csúsztak be, ezért nem jött az eredmény. Hát nem tudom. Idén nem olyan erős a 200 pille mezőnye. Értem én, h kecsegtető, de így komolyan veszélyeztetheti a 200 vegyes aranyát. Plusz a 200 pille döntője is bezavar majd a 4x200 döntőre. Sehogyan nem jön össze nekem.
dawyd728
Azt gondolom az elmúlt napok Katkát igazolják, bízhatunk benne, hogy tudja mit csinál.
Jakabost pedig abszolút nem megbántva - mert nyilván neki egy döntő nagy dolog lett volna - a döntő a plafon, míg Katka ha úgy alakul nyer egy érmet...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Holnap az úszást leszámítva megint gyengébb napunk lesz szerintem.. 2 hölgy lövészetben (döntő meglepne, de hátha), judóban elég rossz a sorsolás, evezésben nincs esély, talán párbajtőrben valami, bár ugye Imre G és Boczek ütik egymást...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)