Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Igen, így biztosan lesz olyan tiszta versenyző, aki távol kell maradjon, míg több olyan is ott lehet, aki már több alkalommal is megbukott.... (Gatlin, Tyihon, stb...)
Nem nagyon tudom, mi volna a jó megoldás, de az nyilvánvaló, hogy úgy nem mehet tovább, mint eddig.
gabokocka
Egyenkénti egyéni elbírálás(pl. az oroszoknál)? Aki még soha nem bukott meg, az mehet, akinek már van valami a rovásán, az nem.
iktriad
Ha államilag irányított módszerekkel manipulálták éveken keresztül a teszteket, hogy állapítod meg, ki tiszta és ki nem? Mivel a pozitív tesztek mintái már rég a lefolyóban vannak...
Simán lehet, hogy annak a 68 versenyzőnek a fele produkált volna pozitív mintát, ha nem az orosz laborokban végzik a teszteket.
Januárban kellett volna egy tiszta lapot nyitni, mindenkit heti egyszer tesztelni nemzetközi ellenőröknek. Aki így is tiszta mehet, aki nem vállalja agyő. De erre most már nincs lehetőség.

szerk.: ezzel nem azt mondom, hogy csak az oroszok kokszolnak, de ez ami most kiderül rájuk nézve az nagyon gáz

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, így biztosan lesz olyan tiszta versenyző, aki távol kell maradjon, míg több olyan is ott lehet, aki már több alkalommal is megbukott.... (Gatlin, Tyihon, stb...)
Nem nagyon tudom, mi volna a jó megoldás, de az nyilvánvaló, hogy úgy nem mehet tovább, mint eddig.
gabokocka
Egyenkénti egyéni elbírálás(pl. az oroszoknál)? Aki még soha nem bukott meg, az mehet, akinek már van valami a rovásán, az nem.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Igen, így biztosan lesz olyan tiszta versenyző, aki távol kell maradjon, míg több olyan is ott lehet, aki már több alkalommal is megbukott.... (Gatlin, Tyihon, stb...)
Nem nagyon tudom, mi volna a jó megoldás, de az nyilvánvaló, hogy úgy nem mehet tovább, mint eddig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atlétikai EB után olimpiai is kilőve az oroszoknál. Várható volt.
Iszinbajeva mondjuk hisztizik, de kb. ennyi.

De valahol olvastam, hogy valami orosz fickót neveztek ki egy antidopping szövetség élére. Ez is nevetséges. De igazából rengeteg fehérorosz, ukrán, török (belőhető a régió) sportoló is eltiltható lenne, illetve el is van tiltva.
danyly
A helyében mondjuk én is hisztiznék. Míg az összes (köztük sok olyan, aki sose produkált pozitív mintát) orosz atléta(mínusz Klisina és a dolgot kirobbantó Sztyepanova) szív, addig egy ezerszer elmeszelt Tyihon vagy mondjuk a kétszer lebukott Gatlin pl. simán ott lesz majd Rióban...

Subenkov kizárása mondjuk Baji Balázsnak nem jön rosszul, de gondolom Balázs nem így akar előrébb kerülni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Atlétikai EB után olimpiai is kilőve az oroszoknál. Várható volt.
Iszinbajeva mondjuk hisztizik, de kb. ennyi.

De valahol olvastam, hogy valami orosz fickót neveztek ki egy antidopping szövetség élére. Ez is nevetséges. De igazából rengeteg fehérorosz, ukrán, török (belőhető a régió) sportoló is eltiltható lenne, illetve el is van tiltva.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Az oroszokat úgysem merik kizárni, szóval ezzel kalkulálni is felesleges.
Kampman
Atléták nem lesznek, ez már biztos.
Ezek után nem lepne meg, ha senki se mehetne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 816
Az oroszokat úgysem merik kizárni, szóval ezzel kalkulálni is felesleges.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Azt láttátok, hogy az úszódöntők milyen "baráti" időpontban lesznek?
NB2
Minden az usa tv nezokre van programozva.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 404 — nabege2@yahoo.com
Azt láttátok, hogy az úszódöntők milyen "baráti" időpontban lesznek?
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Anita sztem országos csúcsot fog dobni, az előtte levőkből pedig hiába 20 méteres dobók többen is, lehet lesz aki szarul selejtez, lesz aki nem hozza magát a döntőben, ezért bízom benne. Eddig minden világversenyén túlteljesítette az elvárásokat, nagyon jó versenyző, mondom, nekem ő meglepetéstippem egy éremre. Aztán ha nem sikerül se lesz semmi dráma, a pontszerzés is szép eredmény lenne.
Kővágó pont az ellentéte az utóbbi években, mindig betlizik, hátha most jót tesz neki a szombathelyi munka.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Márton Anita nálam 4-6, viszont eddig mindig egyéni csúcsot dobott, vagy közelben volt nagy világversenyen. Emiatt van egy kis halvány remény. Sajnos a top3 mind 20m fölötti dobó. Ott egy nagy baki kell, illetve a 19,5-es bolyban is neki kell lenni a legjobbnak. Nagyon nehéz lesz. Szerintem atlétikában nem lesz érmünk. Pars szegény lehet jobban tenné, ha inkább kihagyná az olimpiát. Félő, h az egészségét kockáztatja csak. Kővágó 1m-re van idén az igazán nagyoktól. Szoros a mezőny, talán egy 3. helyre nagyobb esélye is van, mint Anitának. Persze ezzel az erővel lehet 10. lesz.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Az úszás-kajak kenu párosból várom én is az érmek java részét (én 8-6 leosztásban tippelem 😊 ), de sztem lesz medál vívásban, cselgáncsban, birkózásban, sportlövészetben, öttusában és vízilabdában is. Pars sajnos a sérülése miatt kb esélytelen, de Márton Anita kellemes meglepetés lesz, ha néhányan betliznek érmet nyerhet (sztem fog is).
Sok múlik majd az első napon, ha Katka nyeri a 400 vegyest, Verrasztó érmet szerez, esetlegesen Csernoviczki/Szász Emese is produkál vmi szépet, az sztem szárnyakat adhat az egész küldöttségnek. Ha nem, akkor viszont könnyen Peking lehet belőle.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Annyira nem földtől elrugaszkodott dolog, szerencsés esetben Katinka és Danuta betermelhet vagy négy-öt aranyat. Persze ha nekik nem jön össze akkor szarban leszünk.
gabokocka
Úgy vagyunk 6 aranynál itt, hogy az mind 2 kajak, 4 úszás - mert nekünk adják, Cseh Lacinak, a 200 pillangót is. Sírnék. Szó szerint, fizikálisan.
 sportsdemo1.gracenote.com/documentation/vmt/

De a 19 éremből összesen 5 nem úszás/kajak-kenu (Pars+Imre Géza ezüst, Tóth, Kovács Sarolta, Lőrincz bronz), és 14 jön abból a két sportból, az nagyon durva.

Az oroszok kizárásával talán vívásban picit beljebb lennénk, de máshol nem segít sokat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha 7 aranyunk lesz, megint előveszem a Steelers-siget, 1 hónapra... 8-nál egész szezon.
Igor
Megjegyeztük.

Én bizakodó vagyok, sztem megismételhető a londoni produkció, sőt, sztem érmek számában felül is fogjuk tudni múlni. Az aranyak száma lutri, de hét-nyolc abból is össze jöhet.

Amitől jobban tartok az a terror, vírus, dopping hármas, jó volna ha lemenne az egész nagyobb gebasz nélkül.
gabokocka
Ha az oroszokat nem engedik indulni, már lesz balhé és biliborogatás. Az olimpia előtt...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Annyira nem földtől elrugaszkodott dolog, szerencsés esetben Katinka és Danuta betermelhet vagy négy-öt aranyat. Persze ha nekik nem jön össze akkor szarban leszünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha 7 aranyunk lesz, megint előveszem a Steelers-siget, 1 hónapra... 8-nál egész szezon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Én bizakodó vagyok, sztem megismételhető a londoni produkció, sőt, sztem érmek számában felül is fogjuk tudni múlni. Az aranyak száma lutri, de hét-nyolc abból is össze jöhet.

Amitől jobban tartok az a terror, vírus, dopping hármas, jó volna ha lemenne az egész nagyobb gebasz nélkül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
 olympicmedalspredictions.com/medals.php
 infostradalive.com/2015/08/05/the-rio-2016-virtual-medal-table/

Hollandok elsőnél tökönszúrnák magukat 😀 Meg a brazil számok is elég viccesek
Új-Zéland jól aratni fog viszont..

Én 4/4/4-et várok.

szerk: ez talán még jobb összesító
 www.topendsports.com/events/summer/medal-tally/rankings-predicted.htm

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Mondtam már, hogy ez az olimpia nem a sportról fog szólni?
Teljesen irreleváns, hogy 3 vagy 10 arany a cél...

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Remélem 0 dopping eset mellett 16 éremet, abból 6 aranyat sikerül összehozni.
dawyd728
Sajnos én lejjebb adom, 10 érem és 3 arany. Hogy miért? Mert nem Európában vagyunk.
NB2
Azért ez 2016-ban nagyon gyenge érv.
Nem a 20. században vagyunk, amikor gondok okozhat egy ilyen megpróbáltatásra való felkészülés. Mikor volt Peking előtt Európán kívüli olimpiai, ahol nagyon choker volt a banda. 2008 esetében is lassan kiderül, pl mi magyarok Pekingben leginkább a nagyon szigorú dopping ellenes szabályaink miatt nem szerepeltünk vmi jól. Plusz egy kis pech faktor és a magyar sportra költött pénzek takarékon tartása. Lényeg, h Athén után még egyszer azt a szégyent, h 5 dopping eset miatt mindenki rólunk beszéljen, azt minden áron el kellett kerülni. Tiszeker Ágnes napokban mondta, Pekingbe úgy mentünk ki, h elképzelhetetlennek tartotta, h vki lebukjon. Szerinte a fegyelem folyamatosan lazul Magyarországon. Ő most is úgy hiszi nem lesz dopping eset, viszont statisztika azt mutatja egyre bátrabbak vagyunk. Egyre inkább hajlandóak vagyunk a szürke zónát keresni. Persze még ezzel is az alsó harmadban, a nem kockázatos országok között vagyunk.
Ja és arra is kitért, h az adatokból nagyon sok sportolónál sejthető szed vmit, csak a jelenlegi eljárásokkal 100% biztonsággal még nem lehet bizonyítani a doppingolást. Ez nem csak magyar minták miatt mondja. Rengeteg nemzetközi versenyen is dolgozik a MACS. Plusz a magyar labor Ausztriában van, onnan meg több információ jut vissza hozzá, olyanok után is, amiket nem ők vettek le. A lényeg 10 éven belül bármikor újravizsgálhatnak bármilyen mintát az akkori legprecizebb eljárásokkal. Na erre mondja azt, h Peking esetén nagyon biztos volt a csapatunk tisztaságában.

Messzire eveztem. Lényeg, az időeltolódás nálam gyenge kifogás. Persze főleg sportvezetők szájából. Mindegy. Meglátjuk, én bízom a csapatban.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 404 — nabege2@yahoo.com
Remélem 0 dopping eset mellett 16 éremet, abból 6 aranyat sikerül összehozni.
dawyd728
Sajnos én lejjebb adom, 10 érem és 3 arany. Hogy miért? Mert nem Európában vagyunk.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
 hosszabbitas.hu/egyeni/olimpiak/a-mob-158-sportolot-nevezett-riora

Engem ez a szám meglepett. Télen 130-ra lőttem be. A női vízilabda válogatottal én nem számoltam. Kellemes meglepetést okoztak. Az úszó váltók hasonlóan. Habár a ffi vegyes a női 4x200 elvárt volt, a ffi gyorsváltók meglepetést okoztak. Ezáltal lett pár hely, csak váltó tagoknak. Plusz 1-2 meglepő szintes egyéni indulónk is lett. Összesen 30 alatti indulóra számítottam.
Ami még nagy meglepetést okozott, habár lehet csak a tájékozatlanságom játszott szerepet, h lesz 12 gyalogló vagy maratoni futónk Rioban.

Ha azt nézem, h a kézilabda nélkül, az előző olimpiák sorából nem kilógó létszámmal tudunk indulni, az mindenképpen dicséretes.

Remélem 0 dopping eset mellett 16 éremet, abból 6 aranyat sikerül összehozni.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Na tessék megvan Dombvári indoklása: | dobpergés: a kulacsába vagy a kajájába csempésztek valamit. | Tegye fel a kezét aki meglepődött. Várom a rendőrségi nyomozás eredményét.
Matthew99
Nagyfaternak a kocsmában is mindig tettek valami rövidet a söröcskéjébe rút összeesküvők amíg nem nézett oda.
Mondjuk nagyanyám se hitte el.

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Na tessék megvan Dombvári indoklása: | dobpergés: a kulacsába vagy a kajájába csempésztek valamit. | Tegye fel a kezét aki meglepődött. Várom a rendőrségi nyomozás eredményét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
én ugy vagyok ezekkel a kajakkenusokkal h csak azért szurkolok nekik h az éremtáblázaton 1gyel nagyobb szám legyen.
braxa88
Miért, szerinted más számok esetében (pl.: atlétika, úszás, evezés, súlyemelés) másképp működik?
gabokocka
Viccelsz? Az hogy a vízilabda olimpiai arany a helyén van-e (tehát nálunk) az nem kib..ott fontos kérdés?