Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Jó, most bírózunk, de amúgy Áronnak is ment a respekt, ami Bazadze ellen helyenként számított is. Velikaya a legnagyobb név a szakágban, persze, hogy neki fújnak, ez most nem anti-magyar ügy.
Rajna
Áronnak max olyan szinten ment a respect, hogy a bíró nem vette meg Bazadze színészi játékát
Nála azért kétes tus, vagy simán elfújt nem volt
Chargers LT
Dehogynem, a végén volt egy, amit Bazadze vissza is nézetett, és tisztán az övé volt, de Áronnak fújták. Meg emlékszem legalább még egy hasonlóra videó nélkül. Talán kevesebb volt, de hát kisebb is lett a végén a különbség. Viszont mindkét esetben a jobbik vívó nyert.

több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jó, most bírózunk, de amúgy Áronnak is ment a respekt, ami Bazadze ellen helyenként számított is. Velikaya a legnagyobb név a szakágban, persze, hogy neki fújnak, ez most nem anti-magyar ügy.
Rajna
Áronnak max olyan szinten ment a respect, hogy a bíró nem vette meg Bazadze színészi játékát
Nála azért kétes tus, vagy simán elfújt nem volt

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jobb volt Velikaya, de a bíró is vele volt.
empty taxi
10-8 után kapott 3 pontot ajándékba de ettől mgé ő volt a jobb


3-0-ról sikerült elég csúnyán elkúrni
mikor az orosz támadott az 100%-ban ruszki tus volt
mikor Anna azt legalább 3x elhozta az orosz
NB2
addig tartott a lendület, úgy lehet 7-1ről elbukni egy vívást ahogy el lehet jutni 7-1ig
Negritis
Persze utólag ilyen esemény alakulással ő volt a jobb
De Anna kimondta, amit sokan nem szoktak, hogy, ha ilyen kétes tusokat kap az ember, akkor az megzavarja az embert...
Ne gondoljuk már, hogy az lelkileg nem befolyásolja az embert, ha visszanézés után is a hátráló embert "látják" támadónak
Kurva zavaró, mikor több ilyen tust kapsz
Ha norm bíráskodás van, lehet most nem azt mondjuk, hogy de amúgy is jobb volt az orosz
Mert így fejben sokkal könnyebb ott lenni, ha tolnak is

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Csuszovityina beszarás 😀 nagymamája lehetne pár riválisának

több mint 2 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Túl jók a vívóink, ezért túl sok meccset játszanak, így előbb-utóbb belefutnak egy rosszabb bírói tevékenységbe.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 937 — Big Penix Energy
Egyébként nagyon nem vagyok híve a bírózásnak, de a sportdiplomáciához annyit, hogy azért pl. a törökök szerintem meg tudnák oldani, hogy ne örmény bírót küldjenek minden 2-3. meccsükre.
Kampman
szerencsére közel sincs olyan mérges helyzet Románia és Magyarország között, mint amit említettél

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Egyébként nagyon nem vagyok híve a bírózásnak, de a sportdiplomáciához annyit, hogy azért pl. a törökök szerintem meg tudnák oldani, hogy ne örmény bírót küldjenek minden 2-3. meccsükre.
Kampman
Van kb. 5-6 kardbíró az olimpián, ez a román eddig nem volt magyar meccsen sztem

több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Jó, most bírózunk, de amúgy Áronnak is ment a respekt, ami Bazadze ellen helyenként számított is. Velikaya a legnagyobb név a szakágban, persze, hogy neki fújnak, ez most nem anti-magyar ügy.
Rajna
15-8-nál meg talán nem is elegáns bírózni ennyire, sokkal jobb volt az ellenfél.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
Egyébként nagyon nem vagyok híve a bírózásnak, de a sportdiplomáciához annyit, hogy azért pl. a törökök szerintem meg tudnák oldani, hogy ne örmény bírót küldjenek minden 2-3. meccsükre.
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Amúgy az asszót látva Brunet helyében én nekirontanék Pankának, ha elkezd hátrálni, még beleszúrni sem tud a támadásokba, nemhogy védeni vagy kontrázni. Az elvileg reményteli, hogy 7/7 meccset nyert ellene Panka, de azért ez most egészen más lesz.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.
Boston
Sportdiplomácia terén kb. a Maldív-szigetek szintjén vagyunk
Kampman
Gyárfást ki kellett volna küldeni. Sétálgasson szigorú arccal a magyar érdekeltségeknél.
csipkelli
Ne ott sétálgasson szigorú arccal, hanem a nemzetközi meg bíróküldő szövetségeknél. Előtte meg szolidan elhintjük a gyilkossági vádakat informális csatornákon.
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Jó, most bírózunk, de amúgy Áronnak is ment a respekt, ami Bazadze ellen helyenként számított is. Velikaya a legnagyobb név a szakágban, persze, hogy neki fújnak, ez most nem anti-magyar ügy.

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Velkaja a női Áron....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Na ezért szeretem jobban a párbajtőrt. A kard túlontúl szubjektív, videobíró ide, vagy oda... Kifogsz egy gyökér bírót és kb 2x annyi tust kell adnod, hogy 1-2-vel nyerj valahogy.

Mindezek ellenére jobb volt az orosz sajnos.

több mint 2 éve
csipkelli 3 293
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.
Boston
Sportdiplomácia terén kb. a Maldív-szigetek szintjén vagyunk
Kampman
Gyárfást ki kellett volna küldeni. Sétálgasson szigorú arccal a magyar érdekeltségeknél.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
USA - Írország rögbi

Ugye kb. mindenki be van mikrofonozva, a kommentátorok bocsánatot is kértek a nem feltétlenül családbarát nyelvezetért 😀
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 937 — Big Penix Energy
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.
Boston
Sportdiplomácia terén kb. a Maldív-szigetek szintjén vagyunk
Kampman
Miről beszélsz, hát van egy Palibácsink!
alatriste
csak le kéne másolnia, mások hogy csinálják

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Na Panka is románbírózik, helyes 😀 csak ne álljon ebbe bele fejben, hátha a bronz még meglehet

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.
Boston
Sportdiplomácia terén kb. a Maldív-szigetek szintjén vagyunk
Kampman
Miről beszélsz, hát van egy Palibácsink!


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.
Boston
Sportdiplomácia terén kb. a Maldív-szigetek szintjén vagyunk
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 937 — Big Penix Energy
Hát az a tus 10-8-nál nagyon fájt, de igazából esélye nem volt, a térde miatt egyáltalán nem tud magabiztosan hátrálni, így eszetlenül rohanni kell, amiből aztán vagy lesz valami, vagy nem, igazából már az üzbég ellen is ez volt, de egy ilyen klasszis ellen nem lehet ilyen egysíkú vívással nyerni.
Rajna
Pont ezt akartam írni. Lehet bírózni is (joggal), de látszott, hogy nem 100%-os. Reméljük a hétvégi csapatversenyre javul kicsit, de ott Lizától is több kell majd.

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Amúgy vicces hogy pont a román bíró volt az első ezen az olimpián aki idióta volt ellenünk 😀 azt a szenegálit aki a másik elődöntőt vezette bírom, az mindig korrektnek tűnt nekem amikor láttam.

több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Amúgy is jobb volt az orosz, megérdemelte. De hogy mi valahogy mindig kifogunk egy román szarházit, az egész hihetetlen.

Do your job
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bohóc sportág ez is amíg emberek bíráskodnak

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Jobb volt Velikaya, de a bíró is vele volt.
empty taxi
10-8 után kapott 3 pontot ajándékba de ettől mgé ő volt a jobb


3-0-ról sikerült elég csúnyán elkúrni
mikor az orosz támadott az 100%-ban ruszki tus volt
mikor Anna azt legalább 3x elhozta az orosz
NB2
addig tartott a lendület, úgy lehet 7-1ről elbukni egy vívást ahogy el lehet jutni 7-1ig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!