PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Fontos kérdésem lenne. Xbox360, MaddenNfl16: amikor a draftra készülő fősulisokat nézem, akkor van három szűrő opció: scouted, unscouted, watched
Mi az a watched? Hol tudom őket megnézni? El van dugva valahol egy combine csak még nem találtam hol?
Válaszokat előre is köszi 😊
Roll
kvázi akik érdekelnek. Van egy opció scoutoláson belül, hogy put on watchlist vagy vmi ilyesmi. (este megnézem pontosan)
Aki tudod, hogy érdekel ráteszed a listádra és akkor nem kell kikeresni 500 prospect között, hanem csak a saját listádról.
Habi
Elég gagyi egyébként, hogy a mindenkiből max. 3 értéket tudsz scoutolni. Jó, a fizikai tulajdonságokat le tudod szűrni combine eredményekből, de pl. van egy CB, B+ MCV, B+ ZVC, B press, de honnan tudod, hogy pl szerelni tud-e, vagy milyen elkapásban? Nyilván ezeknél az értékeknél gyengébb, de fogalmad nincs, hogy most C+ vagy D-.

Ebben a madden scoutingban ha az egyik évben megcsinálnak valamit jól, akkor biztos, hogy egy másik részéből elvesznek, nehogy valaha is tökéletes legyen.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
dark souls 3at nyúzza valaki rajtam kívül? (vagy őt a játék 😀)
Negritis
engem a játék 😀
Drip
mondjuk én Bossokhoz szoktam behívni segítőket 3-4 fail után így annyira engem nem zavar
bár most ocelotnál elakadtam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
dark souls 3at nyúzza valaki rajtam kívül? (vagy őt a játék 😀)
Negritis
engem a játék 😀

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
dark souls 3at nyúzza valaki rajtam kívül? (vagy őt a játék 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fontos kérdésem lenne. Xbox360, MaddenNfl16: amikor a draftra készülő fősulisokat nézem, akkor van három szűrő opció: scouted, unscouted, watched
Mi az a watched? Hol tudom őket megnézni? El van dugva valahol egy combine csak még nem találtam hol?
Válaszokat előre is köszi 😊
Roll
kvázi akik érdekelnek. Van egy opció scoutoláson belül, hogy put on watchlist vagy vmi ilyesmi. (este megnézem pontosan)
Aki tudod, hogy érdekel ráteszed a listádra és akkor nem kell kikeresni 500 prospect között, hanem csak a saját listádról.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
Fontos kérdésem lenne. Xbox360, MaddenNfl16: amikor a draftra készülő fősulisokat nézem, akkor van három szűrő opció: scouted, unscouted, watched
Mi az a watched? Hol tudom őket megnézni? El van dugva valahol egy combine csak még nem találtam hol?
Válaszokat előre is köszi 😊

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
marha jó lesz a Mafia 3 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=4UdSpFXz8Q4


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Xbox one-ra van egy eladó NHL 16-om, ha valakit érdekel pm😊
Asbee
sokat ne remélj érte, EA Access-be bekerült múlt héten ingyen. (Az Access meg 6k 1 évre)


JT Daniels fan
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Értékelések alapján elég megosztó. Van aki próbálta? Mik a tapasztalatok?
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Xbox one-ra van egy eladó NHL 16-om, ha valakit érdekel pm😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Szevasztok!
Szeretnék kérdezni valami, a segítségeteket kérni.
Van nekem egy Xbox360 Elite konzolom. Ez most jelenleg a másik szobában lévő TV-re van kötve, de anyámék is ott nézik a műsorokat általában, és így most zavarjuk egymást. Viszont nekem van 3 monitorom abból kettő fent "rohad" a polcon. Na nekem az lenne a kérdésem hogy összelehet kötni az xboxot, a monitorral? Idetenném a másik monitor mellé, és akkor itt lenne minden egy helyen..😊 Mi kellhet hozzá?
Köszi a válaszokat!
Coolearie
 konzol-jatekszoftver.vatera.hu/kiegeszitok/kabel/vga_atalakito_kabel_xbox_360_hoz_2218259720.html

Ilyennel volt nekem is rátéve monitorra, de ez még az első szériás x360-nál használtam.
Ha van az elite-n is hagyományos kimenet, nem csak HDMI, akkor tudod használni.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Szevasztok!
Szeretnék kérdezni valami, a segítségeteket kérni.
Van nekem egy Xbox360 Elite konzolom. Ez most jelenleg a másik szobában lévő TV-re van kötve, de anyámék is ott nézik a műsorokat általában, és így most zavarjuk egymást. Viszont nekem van 3 monitorom abból kettő fent "rohad" a polcon. Na nekem az lenne a kérdésem hogy összelehet kötni az xboxot, a monitorral? Idetenném a másik monitor mellé, és akkor itt lenne minden egy helyen..😊 Mi kellhet hozzá?
Köszi a válaszokat!

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
XCOM 2-t más is próbálta? elég erős sztoriban a kezdés, de van 1-2 érdekes dolog
Negritis
kitoltam már 2szer, jobban adja mint az 1. mi benne az érdekes számodra?
briareos
engem kicsit zavart a kamerakezelés
más nem jut eszembe hirtelen

a sztori végén mondjuk az utolsó képsort ilyen *tableflip* moment volt nekem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
XCOM 2-t más is próbálta? elég erős sztoriban a kezdés, de van 1-2 érdekes dolog
Negritis
kitoltam már 2szer, jobban adja mint az 1. mi benne az érdekes számodra?

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hadászatilag azért eléggé életszerűtlen és lúzer dolog hegyről "lefele" rohamozni.
Sobri Jóska
Company of Heroesba nehogy belenézz. 😊
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
(L)

 www.youtube.com/watch?v=p_AD4gHVrWU
süti
Hadászatilag azért eléggé életszerűtlen és lúzer dolog hegyről "lefele" rohamozni.
Mondjuk úgy, hogy a játékosok nem igazán támaszkodtak Szun-Ce-re 😊
"Minden hadviselésnek törvénye legyen, hogy magaslaton állókra ne támadjunk (alulról)... ha felülről akarnak harcot kezdeni velünk, mi alulról ne vegyük fel a küzdelmet. Ez a hadsereg megfelelő elhelyezése a hegyvidéken... Általában a hadsereg szeresse a magaslatokat és gyűlölje a mélyen fekvő helyeket..."

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
(L)

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
marhára ott van a Cod BO3 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
Katowicében vége a csoportkörnek. A két brazil csapat alázza a mezőnyt, az Envy kurvanagy csalódás volt ma, a fnatic meg abszolút megállíthatatlannak tűnik.

Imádom a CS:GO-t 😀
shawnka
TS-nek nem sok esélyt látok a navi stílusa ellen.nv rakadék szar a megnyert major óta.fnatic meg so stronk.

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Katowicében vége a csoportkörnek. A két brazil csapat alázza a mezőnyt, az Envy kurvanagy csalódás volt ma, a fnatic meg abszolút megállíthatatlannak tűnik.

Imádom a CS:GO-t 😀
több mint 8 éve
Tejesember 256
Nagy nehezen megjavult! Lényegében kikapcsoltam mindet, újra raktam a játékot+battle.netet még párszor, de végre úgy tűnik már jó ismét (legalábbis remélem, hogyha hazamegyek is jó lesz).
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ő se tudja mi lehet a probléma... mások ajánlottak Twitteren pár dolgot, azokat majd még megpróbálom.
Tejesember
Delete hots folder then re-install, else cache stays in folder and same issue, faulty client update is cause

?
több mint 8 éve
Tejesember 256
Ő se tudja mi lehet a probléma... mások ajánlottak Twitteren pár dolgot, azokat majd még megpróbálom.