PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 7 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ha valakit érdekel PS4-re Madden 17, az keressen pm-ben!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
a demok közül engem a For Honor mozgatott meg
az új SP-t meg tán halasztották 😕

viszon ma megjön a new3ds-em 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én majd valamikor később megveszem ha leviszik az árát. Maddennel elvagyok elég jól és fifa helyett inkább Forza Horizon 3-ra esik a választás😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
kövezzetek meg, nekem nagyon bejön a Fifa 17 demó. És ennél csak jobb lesz a teljes verzió. Hosszú idő után végre várom a játékot.
Habi
Én idén kihagyom a megvásárlását,a tavalyiban 2 hét után megjöttek a fitness/coin csalók az UT-ben és totál elment a kedvem tőle.
Mondjuk a road to glory miatt érdemes lenne.

több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
kövezzetek meg, nekem nagyon bejön a Fifa 17 demó. És ennél csak jobb lesz a teljes verzió. Hosszú idő után végre várom a játékot.
Habi
journey mode mennyire vihető? 1-2 meccs van benne?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
kövezzetek meg, nekem nagyon bejön a Fifa 17 demó. És ennél csak jobb lesz a teljes verzió. Hosszú idő után végre várom a játékot.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Na, kb 10 perce kijött a Fifa 17 demo.
Az Xbox, PS Store, Origin teljesen meghalt. 😀
Coolearie
mindenki erre az utazásra várt már hónapok óta ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na, kb 10 perce kijött a Fifa 17 demo.
Az Xbox, PS Store, Origin teljesen meghalt. 😀

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
az ilyen nagy gyors vinyókat egy NAS megfelelően pótolja, és jelenleg irreális árakon mozognak ezek

a terás videókártya mondjuk komolyabb CGI-hoz simán kellhet de jelenleg egy 30-50-100terás ssd helyszűke ellen jó megoldás

telefonok esetében, pedig a kamerát azért alapvetően "kihasználják" főleg az instagram huszárok, a vinyót meg azok akik nem cloud-ra mentenek vagy tényleg sok videót készítenek

persze rengeteg aki azért cseréli évente mert csak úgy raj ha megvan a következő flagship

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
egyébként az ilyen jellegű ssd-knek jelenleg még kevesebb haszna van mint pl az nvidia 1terás videókártyájának
Negritis
Szvsz a 12 Mpixeles optikat sem hasznalja ki senki, ahogy a 32+1-200GBos okosfonok, amit kollegaim eloszeretettel cserelnek evente, csak mert nagyobb egy szam (amirol sztem legtobben nem is tudjak mi az pontosan, csak elmondjak az altalanos szoveget rola). Aztan ha megnezed, kihasznalva legtobben 20-50% terulet van. De azert meg fogjak venni jovore is 600 fontert.
El fogjak adni, nem kell aggodni az ilyen jellegu fejlesztesekert. Van akit igenis meggyoz, ha egy jatek meretet megnovelik sorozatgyartas elott, csakhogy nagyobb legyen. Pedig annak aztan tenyleg semmi ertelme.
ulpianus
Nekem 128 GB-s a telóm, és általában 80%-on van.
Persze ennek markáns része zene, és pár videó, de egyre több a nagy helyigényű alkalmazás, vagy ha valaki sokat videózik, de nem pakolja át a telóról, az is hamar betölti.
Vagy pl. kolléganőm sose töröl fotót, az is tud sok lenni, de sok prezentáció vagy pdf is foglal azért szépen.

Én várom már az ilyen rengeteg TB-s vinyókat, archíváláshoz sokkal jobb, mint 20-30db 2 TB-s.
Ahol filmkészítéssel, videóanyagokkal foglalkoznak és sok a nyersanyag, ott jól jön egy nagy, gyors vinyó.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
egyébként az ilyen jellegű ssd-knek jelenleg még kevesebb haszna van mint pl az nvidia 1terás videókártyájának
Negritis
Szvsz a 12 Mpixeles optikat sem hasznalja ki senki, ahogy a 32+1-200GBos okosfonok, amit kollegaim eloszeretettel cserelnek evente, csak mert nagyobb egy szam (amirol sztem legtobben nem is tudjak mi az pontosan, csak elmondjak az altalanos szoveget rola). Aztan ha megnezed, kihasznalva legtobben 20-50% terulet van. De azert meg fogjak venni jovore is 600 fontert.
El fogjak adni, nem kell aggodni az ilyen jellegu fejlesztesekert. Van akit igenis meggyoz, ha egy jatek meretet megnovelik sorozatgyartas elott, csakhogy nagyobb legyen. Pedig annak aztan tenyleg semmi ertelme.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
egyébként az ilyen jellegű ssd-knek jelenleg még kevesebb haszna van mint pl az nvidia 1terás videókártyájának

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
just to make it clear :

 www.theverge.com/circuitbreaker/2016/8/10/12424666/seagate-60tb-ssd-worlds-largest

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 sg.hu/cikkek/120629/32-tb-os-ssd-t-keszitett-a-samsung


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
No man's sky nagyon bejövős.

Nekem első "exploreres" programom, így még most ért utol ez a barangolós kraftolós játékmenet varázsa. 😀 Egész elképesztő mire képes az MI, hogy mindent random épített fel magának. Aztán mindenből van egy kicsi. Repölősdi, bányászósdi, kraftolósdi, lövöldözősdi. Igaz elég gyatra kivitelben, de folyamatosan váltogatják egymást és leköt, hogy minél többet tanuljak a nyelvből meg végre tudjak venni egy fasza hajót. 😀

Ellenben elvileg végesek a fejlesztések, így azért 20-30 óra körül rá lehet unni. Bár ez AAA címekkel is így van.
Jah és a port tényleg borzalmas. PC-n meg amúgy se az igazi.100 centis TV előtt a kanapén feküdve jó játszani.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Eddig jó!

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
 www.youtube.com/watch?v=s5d9ebSsdlE&feature=youtu.be&proxmate=us

Mondjuk arra kíváncsi leszek meddig mehetnek még ezek a fajta játékok. GTA4, GTA5 után még talán ez elmegy, de utána???
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Spec Ops: The Line

Mikor megjelent belekezdtem, de hamar eluntam a játékmenete miatt. Igaz írtátok sokan, hogy a története mennyire jó. Most a 2K bundle-ben végre beszereztem és igyekeztem erre koncentrálni. Tény, hogy ilyet máshol nem nagyon élsz át, de az összkép felemás. Drámát kár megszakítani gagyin kivitelezett lövöldözéssel. Élvezetes lövöldözést megszakítani félig kidolgozott drámával. Két teljesen eltérő stílus van összeillesztve amely mégis működik, de egyikben se alkot maradandót, pedig jobb lenne ilyenen termékek mögé állni, mint a szokásos éves lövöldékhez.

Telltale Batman

Elvileg Arkham Knight-féle port. Nálam 4 éves gépen nem volt semmi baja. Elején kicsit elkeserítő a játékmenet az Arkham játékok után, de a végére egész megszerettem. WD-hez képest sokkal intenzívebb a QTE meg van valami speciális képesség számláló (meter) ha jól nyomkodsz. Megvan benne a gazdag Bruce Wayne, ugyanúgy ahogy a nyomozós és verekedős Batman. Kisebb újdonságok, amik tetszenek, szerintem hosszabb is, mint az eddigi Teltalle részek, olyan 90 perc körül. Hozza a szokásos színvonalat, aki az eddigieket szerette az ezt is fogja. Illetve úgy néz ki itt a döntéseknek nagyobb súlya lesz.
több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Sziasztok!
Sajna eladóvá vált a szeretett PS3 konzolom.120 gigás,slim.1db controller ami működik és 3db aminek kisebb hibája van (lötyög az egyik ravasz,néha beragad az analóg).Van mellé 10 db játék is:Madden 16,Burnout Paradise,Batman Arkham Asylum,Gran Turismo 6,Gran Turismo 5 Prologue,Resident Evil 5,Tekken Revolution,Tom Clancy's Hawx 2.A gép mellé jár egy Move Navigation pack is (fagyi,kamera,demo lemez)+Sport Champions játék!Ár:45000Ft.Ha érdekel valakit akkor pm-ben keressen!

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Steamen lévő Axis Football-t próbálta valaki?  store.steampowered.com/app/501190/
vagy az előző verzióját

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyébként érdemes tesztelni a boltokat is, mert ha találsz egy jót, ahol megbízható emberek - inkább ember - dolgozik, akkor hosszú időre megvan oldva a dolog. Itt van egymás hegyén-hátán vagy 6 üzlet.

Az egyikben WD Green HDD-t próbáltak eladni, mint a Blue "újabb változatát"... Huszonéves srácok, köszönés helyett is motyogást kaptam.

Másikban hibás füles garanciális cseréjénél 10 percig mondtam, hogy küldjük azért fel, hátha cserélik (kábeltörés, hang se volt), mire végre átvette. Ki is cserélték, de az üzlet b*szott felhívni, így 2 héttel később vettem át, hiába voltam többször is érdeklődni.

Aztán ajánlottak egy kis boltot, már az elején szimpatikus eladó. Szimpla érdeklődéssel mentem, kérdezte tudok-e neki mutatni teszt eredményeket, mutattam, válaszolt. Kereset az üzleti laptopon programot megmutatta, hogy működik. Kértem SATA3-as kábelt, aztán mondtam, hogy azt inkább mégse, "semmi gond". Aztán visszavittem gyári hibás HDD-t, mondta mikor lesz kész, telefonon szóltak, hogy felküldték a gyártóhoz, szóltak mikor megjött. Ráadásul a gépet is kitakarította. Kicsivel drágábbak az árak, de azóta oda járok.

Néha elég nevetséges mennyire semmibe veszik a vásárlót.
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sziasztok,

Notebook vásárlással kapcsolatban szeretnék kérdezni: 200k (nagyon max 250) környékén mit ajánlotok?

A főbb szempont, hogy legalább 8Giga memória legyen benne (16-ot is elbírhatna a jövőre nézve), és a monitor jó minőségű legyen (fotók szerkesztéséhez lenne fontos a színhűség, betekintési szög) és 17-es méretben lenne a legpompásabb.

Igen, tudom, hogy egy keresőbe ugyanezeket a paramétereket beírva tudok válogatni, de a vélemények az összeszerelési/strapabírási paramétereket, illetve a képernyőt magát illetően érdekelnének.
Pl a HP-knak tudom, hogy a monitoruk trágya. Szóval ilyenekre gondolok 😊
dcsicsak
Ha emberi véleményekre/tanácsokra vagy kíváncsi, akkor egy ezzel foglalkozó fórum autentikusabb lenne szerintem (pl. PH Milyen notebookot vegyek? című témájában lehet találsz is ilyen paramétereknek megfelelő ajánlott laptopot.)
Ettemlevest
OFF!
Megmondom őszintén a PH egyik-másik fóruma nagyon szakbarbár. Bár lehet, hogy én vagyok túl izé és azt gondolom, aki feljön az internetre kérdezni az már egy picit másik színt, de én úgy vagyok vele, hogy félmillió alatt is lehet olyan műszaki cikket találni ami esetleg az illetőnek bőven megfelel. Nekem már az is megfordult a fejemben, hogy van olyan márkaképviselet aki pénzt ad xy-nak, hogy az ő termékét propagálja.

ON!
NB2
Természetesen itt is érvényes az internetes írásokra vonatkozó egyik alapszabály: bármit amit olvasol, megfelelő kritikával kell kezelni. Amit ott írnak, nem kell feltétlen elfogadni.
Én mondjuk inkább saját bolttal rendelkezőkre gondolok ebben az esetben. Viszont nagyon sok hasznos tanácsot kaptam már én is azon a fórumon (pl. hangfalak, cpu hűtő, hdd, stb. esetében).

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok,

Notebook vásárlással kapcsolatban szeretnék kérdezni: 200k (nagyon max 250) környékén mit ajánlotok?

A főbb szempont, hogy legalább 8Giga memória legyen benne (16-ot is elbírhatna a jövőre nézve), és a monitor jó minőségű legyen (fotók szerkesztéséhez lenne fontos a színhűség, betekintési szög) és 17-es méretben lenne a legpompásabb.

Igen, tudom, hogy egy keresőbe ugyanezeket a paramétereket beírva tudok válogatni, de a vélemények az összeszerelési/strapabírási paramétereket, illetve a képernyőt magát illetően érdekelnének.
Pl a HP-knak tudom, hogy a monitoruk trágya. Szóval ilyenekre gondolok 😊
dcsicsak
Ha emberi véleményekre/tanácsokra vagy kíváncsi, akkor egy ezzel foglalkozó fórum autentikusabb lenne szerintem (pl. PH Milyen notebookot vegyek? című témájában lehet találsz is ilyen paramétereknek megfelelő ajánlott laptopot.)
Ettemlevest
OFF!
Megmondom őszintén a PH egyik-másik fóruma nagyon szakbarbár. Bár lehet, hogy én vagyok túl izé és azt gondolom, aki feljön az internetre kérdezni az már egy picit másik színt, de én úgy vagyok vele, hogy félmillió alatt is lehet olyan műszaki cikket találni ami esetleg az illetőnek bőven megfelel. Nekem már az is megfordult a fejemben, hogy van olyan márkaképviselet aki pénzt ad xy-nak, hogy az ő termékét propagálja.

ON!
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sziasztok,

Notebook vásárlással kapcsolatban szeretnék kérdezni: 200k (nagyon max 250) környékén mit ajánlotok?

A főbb szempont, hogy legalább 8Giga memória legyen benne (16-ot is elbírhatna a jövőre nézve), és a monitor jó minőségű legyen (fotók szerkesztéséhez lenne fontos a színhűség, betekintési szög) és 17-es méretben lenne a legpompásabb.

Igen, tudom, hogy egy keresőbe ugyanezeket a paramétereket beírva tudok válogatni, de a vélemények az összeszerelési/strapabírási paramétereket, illetve a képernyőt magát illetően érdekelnének.
Pl a HP-knak tudom, hogy a monitoruk trágya. Szóval ilyenekre gondolok 😊
dcsicsak
Ha emberi véleményekre/tanácsokra vagy kíváncsi, akkor egy ezzel foglalkozó fórum autentikusabb lenne szerintem (pl. PH Milyen notebookot vegyek? című témájában lehet találsz is ilyen paramétereknek megfelelő ajánlott laptopot.)

touchdown..... touchdown, bears!!