PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
aki szereti a retro játékokat, azoknak simán javaslom a NES Classic Mini-t
30 játék, de sztem bőven elég és van egy egyedi feelingje
Negritis
Terveztem, de alig lehet hozzájutni.
Amúgy pont tegnap olvastam, hogy lelkes hozzáértők (...) már meg is oldották a további játékok feltöltésének kérdését 😀

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 318 — The Mathematician
 www.twitch.tv/gamesdonequick

akit érdekelnek a speedrunok, most egész sokáig tolják majd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 318 — The Mathematician
aki szereti a retro játékokat, azoknak simán javaslom a NES Classic Mini-t
30 játék, de sztem bőven elég és van egy egyedi feelingje

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 1 188
Esetleg valaki nem tud olyan rostert, ami aktualizálva van (nem szezon előtti..), viszont a sérültek nélkül..
Most vételeztem ps-t, elkezdenék egy franchise-t, de az a Gronk IR nem tetszik 😀
(tudom..nyomhatom szezon előtti rosterrel...de azóta annyi változás történt.. 😊 )
Köszi!
bogec7
mielőtt elkezded a franchise-t a settingsbe offold a pre existing injury-t 😉
dr0725
Leköteleztél 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Esetleg valaki nem tud olyan rostert, ami aktualizálva van (nem szezon előtti..), viszont a sérültek nélkül..
Most vételeztem ps-t, elkezdenék egy franchise-t, de az a Gronk IR nem tetszik 😀
(tudom..nyomhatom szezon előtti rosterrel...de azóta annyi változás történt.. 😊 )
Köszi!
bogec7
mielőtt elkezded a franchise-t a settingsbe offold a pre existing injury-t 😉
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 1 188
Esetleg valaki nem tud olyan rostert, ami aktualizálva van (nem szezon előtti..), viszont a sérültek nélkül..
Most vételeztem ps-t, elkezdenék egy franchise-t, de az a Gronk IR nem tetszik 😀
(tudom..nyomhatom szezon előtti rosterrel...de azóta annyi változás történt.. 😊 )
Köszi!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Annyira király lenne ha lenne egy Football Managerhez hasonló NFL menedzselős játék
Rynald
Van egy csomó, 2D-s, de nem licencelt.
Hirtelenjében ez jut ezsembe:  store.steampowered.com/app/344340/
Ilyenekhez hasonlót találsz egy csomót ha rákeresel gugliban.
süti
A Front Office megvan, de ez csak szöveg alapú, és ez nekem túl sokat elvon a játékélményből
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Annyira király lenne ha lenne egy Football Managerhez hasonló NFL menedzselős játék
Rynald
Van egy csomó, 2D-s, de nem licencelt.
Hirtelenjében ez jut ezsembe:  store.steampowered.com/app/344340/
Ilyenekhez hasonlót találsz egy csomót ha rákeresel gugliban.
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Annyira király lenne ha lenne egy Football Managerhez hasonló NFL menedzselős játék
Rynald
javíts ki ha tévedek, de már a Madden 08-ban is volt coach/manager üzemmód, meg total control simulation
slowmotion
Igazad lehet, én még sosem gondoltam így a maddenekre, de majd kipróbálom 😉
Rynald
vagy tudom ajánlani az NFL Head Coachot is, nem mai darab, van vagy 8 éves, de az tényleg csak edzősködés
több mint 7 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Annyira király lenne ha lenne egy Football Managerhez hasonló NFL menedzselős játék
Rynald
javíts ki ha tévedek, de már a Madden 08-ban is volt coach/manager üzemmód, meg total control simulation
slowmotion
Igazad lehet, én még sosem gondoltam így a maddenekre, de majd kipróbálom 😉
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 868 — Cowboys fan
Annyira király lenne ha lenne egy Football Managerhez hasonló NFL menedzselős játék
Rynald
javíts ki ha tévedek, de már a Madden 08-ban is volt coach/manager üzemmód, meg total control simulation
több mint 7 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Annyira király lenne ha lenne egy Football Managerhez hasonló NFL menedzselős játék
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
azóta nagyjából képbe kerültem, köszönhetően egy segítőkész tagnak a prohardveren és 2 napnyi (esti) tapasztalatnak.

egyelőre elég gyenge a csapat:  www.muthead.com/17/team-builder/711966
de tervezem a hétvégéig letámadni az auctiont, kinéztem jópár gold tier kártyát, amik olcsón mennek.

még a kártya szettekkel nem vagyok annyira tisztában, miket kell összerakni, azokból miket kapok ..stb, de ezeket már ki lehet tapasztalni gondolom, ha megvannak az alapok 😊
winston
Én arra jöttem rá, hogy nem érdemes csomagokat "venni" a coinsokért. Csinálj minél több kihívást és ott is adnak csomagokat, valamint a megnyert coinsokért érdemes jobb játékosokért licitálni a piacon (én mindig kifizettem a leütési árat, de azért mert nem vagyok türelmes)
A gauntlet kihívást élvezem a legjobban, ott sok pontot, csomagot és jobb játékosokat lehet szerezni és a feladatokat is királyak. Eddig a leghúzósabb a VIP 500 club Gronk kihívásai voltak, azok közül is a 8., azzal elpöcsöltem jó pár órát, mire meg tudtam verni.
Egon
Csomagokat nem érdemes venni mert óriás ráfizetés általában. Gyűjtögetni érdemes és megvárni míg a jobb játékosok ára lejjebb megy. Szóval pár napig azután hogy kijönnek rá se érdemes nézni. Egy-két hét után 10-ed annyiért meg lehet szerezni főleg ha van türelmed licitálni és nem azonnal ütöd le mint Egon. Vagy mondjuk úgy keresel rá, hogy nagyon minimális összegért. Ott is kiad egy-két jó játékost és ha gyors vagy akkor brutálisat lehet nyerni. Egyébként jó kis csapatod van így kezdőre szerintem nem érdemes gold játéksokat venni. Gyakorolj, gyűjtsd a pénzt és mikor van egy nagyobb pénzösszeged akkor érdemes több jobb játékost venni. Én legalábbis így csinálom. Főleg azért mondom, mert az elején még a feladatokért kapott csomagokból jönni fognak jobb játékosokat amikkel fejlesztheted a csapatot.
Matthew99
kártyapakkokat nem vennék mert drága és lutri. azóta fejlődött a csapatom, tegnap végre volt időm többet foglalkozni a dologgal. megcsináltam pár solo challenget (heti limitáltakat főleg), meg játszottam mut seasont, nyertem pár online meccset, ott is kaptam szépen coinokat (challengek is teljesültek a háttérben), meg tényleg volt 1-2 jó játékos a megnyert paklikban.

a coinokat költöttem gold játékosokra aukciókon, mert akartam, hogy legyen egy alapcsapat, amit nagyjából a melóban való muthead turkáláskor fejben összeraktam, amivel ki lehet állni online is nyugodtabb szívvel. innentől már azokra sem költök már, mert most elégedett vagyok ezzel a kerettel, aztán ami jön majd az már minden plusz:  www.muthead.com/17/team-builder/711966
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
azóta nagyjából képbe kerültem, köszönhetően egy segítőkész tagnak a prohardveren és 2 napnyi (esti) tapasztalatnak.

egyelőre elég gyenge a csapat:  www.muthead.com/17/team-builder/711966
de tervezem a hétvégéig letámadni az auctiont, kinéztem jópár gold tier kártyát, amik olcsón mennek.

még a kártya szettekkel nem vagyok annyira tisztában, miket kell összerakni, azokból miket kapok ..stb, de ezeket már ki lehet tapasztalni gondolom, ha megvannak az alapok 😊
winston
Én arra jöttem rá, hogy nem érdemes csomagokat "venni" a coinsokért. Csinálj minél több kihívást és ott is adnak csomagokat, valamint a megnyert coinsokért érdemes jobb játékosokért licitálni a piacon (én mindig kifizettem a leütési árat, de azért mert nem vagyok türelmes)
A gauntlet kihívást élvezem a legjobban, ott sok pontot, csomagot és jobb játékosokat lehet szerezni és a feladatokat is királyak. Eddig a leghúzósabb a VIP 500 club Gronk kihívásai voltak, azok közül is a 8., azzal elpöcsöltem jó pár órát, mire meg tudtam verni.
Egon
Csomagokat nem érdemes venni mert óriás ráfizetés általában. Gyűjtögetni érdemes és megvárni míg a jobb játékosok ára lejjebb megy. Szóval pár napig azután hogy kijönnek rá se érdemes nézni. Egy-két hét után 10-ed annyiért meg lehet szerezni főleg ha van türelmed licitálni és nem azonnal ütöd le mint Egon. Vagy mondjuk úgy keresel rá, hogy nagyon minimális összegért. Ott is kiad egy-két jó játékost és ha gyors vagy akkor brutálisat lehet nyerni. Egyébként jó kis csapatod van így kezdőre szerintem nem érdemes gold játéksokat venni. Gyakorolj, gyűjtsd a pénzt és mikor van egy nagyobb pénzösszeged akkor érdemes több jobb játékost venni. Én legalábbis így csinálom. Főleg azért mondom, mert az elején még a feladatokért kapott csomagokból jönni fognak jobb játékosokat amikkel fejlesztheted a csapatot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
azóta nagyjából képbe kerültem, köszönhetően egy segítőkész tagnak a prohardveren és 2 napnyi (esti) tapasztalatnak.

egyelőre elég gyenge a csapat:  www.muthead.com/17/team-builder/711966
de tervezem a hétvégéig letámadni az auctiont, kinéztem jópár gold tier kártyát, amik olcsón mennek.

még a kártya szettekkel nem vagyok annyira tisztában, miket kell összerakni, azokból miket kapok ..stb, de ezeket már ki lehet tapasztalni gondolom, ha megvannak az alapok 😊
winston
Én arra jöttem rá, hogy nem érdemes csomagokat "venni" a coinsokért. Csinálj minél több kihívást és ott is adnak csomagokat, valamint a megnyert coinsokért érdemes jobb játékosokért licitálni a piacon (én mindig kifizettem a leütési árat, de azért mert nem vagyok türelmes)
A gauntlet kihívást élvezem a legjobban, ott sok pontot, csomagot és jobb játékosokat lehet szerezni és a feladatokat is királyak. Eddig a leghúzósabb a VIP 500 club Gronk kihívásai voltak, azok közül is a 8., azzal elpöcsöltem jó pár órát, mire meg tudtam verni.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Vasárnapig még ingyen beszerezhetitek az Ubisoft 30. születésnapja alkalmából felkínált játékokat.

 club.ubisoft.com/en-us/ubi30
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
van esetleg olyan aki nagyon/közepesen otthon van MUT-ban (madden17)?. pár napja álltam neki, de még sok dolog homályos.
winston
Kérdezz nyugodtan, válaszolok, amire tudok. Én Xbox one-on játszom és most 88-as a csapatom átlagerőssége.
Egon
azóta nagyjából képbe kerültem, köszönhetően egy segítőkész tagnak a prohardveren és 2 napnyi (esti) tapasztalatnak.

egyelőre elég gyenge a csapat:  www.muthead.com/17/team-builder/711966
de tervezem a hétvégéig letámadni az auctiont, kinéztem jópár gold tier kártyát, amik olcsón mennek.

még a kártya szettekkel nem vagyok annyira tisztában, miket kell összerakni, azokból miket kapok ..stb, de ezeket már ki lehet tapasztalni gondolom, ha megvannak az alapok 😊
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
van esetleg olyan aki nagyon/közepesen otthon van MUT-ban (madden17)?. pár napja álltam neki, de még sok dolog homályos.
winston
Kérdezz nyugodtan, válaszolok, amire tudok. Én Xbox one-on játszom és most 88-as a csapatom átlagerőssége.

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
szokott valaki játszani a NFL Head Coach valamelyik változatával /a '06os megjelent PCre, PS2re és Xboxra, a '08as már csak Xboxra és PS3ra/?
pár éve próbáltam a régebbit de nekem nagyon nem jött be, idén ősszel szereztem be az '08ast amerikából az viszont nagyon király
kíváncsi lennék a véleményetekre ha ismeritek a játékot
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
van esetleg olyan aki nagyon/közepesen otthon van MUT-ban (madden17)?. pár napja álltam neki, de még sok dolog homályos.
winston
Én Madden Mobile-t nyomok, de nem tudom mennyi a különbség.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 318 — The Mathematician
hát, én a helyedben redditen keresgélnék 😉
Negritis
olvasgattam már, egyelőre too much information problémával állok szemben 😀 (ha van kedved játszani majd nyomhatunk egyet)
winston
nincs ps4/xo konzolom 😀

ha vennék akkor ps4-et és Let it Die 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hát, én a helyedben redditen keresgélnék 😉
Negritis
olvasgattam már, egyelőre too much information problémával állok szemben 😀 (ha van kedved játszani majd nyomhatunk egyet)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 318 — The Mathematician
hát, én a helyedben redditen keresgélnék 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
van esetleg olyan aki nagyon/közepesen otthon van MUT-ban (madden17)?. pár napja álltam neki, de még sok dolog homályos.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Playstation store 48 órás PS4 karácsonyi akció lista. Eddig bejött, most tart a Skrymnél, szóval valószínűleg a további is valid: (48 óránkét lép a következőre az akció karácsonyig, -50-60%os árak vannak általában)

Rise of the Tomb Raider
Fallout 4
Dishonored II
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
Battlefield 1
Uncharted 4
Titanfall 2
Call of Duty: Infinite Warfare
FIFA 17
Grand Theft Auto V
Watch Dogs 2
Final Fantasy XV

Szerkesztette: winston