PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Torment - egy újabb pillars of eternity 😕 😕 😕
TGA
ez mondjuk inkább pozitív mint negatív
Negritis
Én nagyon rühellem... lásd lent. 1000* inkább Divinity...annnyira de annyira jobb a divinity rendszere
Torment persze egy újabb rendszerrel jön, ami se nem Divinity, se nem Pillars, se nem Tyranny....
faszkivan.
Egyetemről srácok hívtak D&D-zni jövő hétre.
TGA
hát a divinitynek is megvannak az erősségei és a többinek is
én pl a lords of xulimát szeretem ami megint egy hót más rendszer 😀
Negritis
Persze ez igaz!
Én a a Pillarsnak szeretem az NPC-it, meg szerintem zseni a csaj, aki írta. de az a harcrendszer....
A level capet sem nagyon értem....

Ezt fogjuk jövő hét pénteken tesztelni
 dnd.wizards.com/products/tabletop-games/rpg-products/tales-yawning-portal
Sajnos a storyline 70%-át ismerem 😕

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Torment - egy újabb pillars of eternity 😕 😕 😕
TGA
ez mondjuk inkább pozitív mint negatív
Negritis
Én nagyon rühellem... lásd lent. 1000* inkább Divinity...annnyira de annyira jobb a divinity rendszere
Torment persze egy újabb rendszerrel jön, ami se nem Divinity, se nem Pillars, se nem Tyranny....
faszkivan.
Egyetemről srácok hívtak D&D-zni jövő hétre.
TGA
hát a divinitynek is megvannak az erősségei és a többinek is
én pl a lords of xulimát szeretem ami megint egy hót más rendszer 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Torment - egy újabb pillars of eternity 😕 😕 😕
TGA
ez mondjuk inkább pozitív mint negatív
Negritis
Én nagyon rühellem... lásd lent. 1000* inkább Divinity...annnyira de annyira jobb a divinity rendszere
Torment persze egy újabb rendszerrel jön, ami se nem Divinity, se nem Pillars, se nem Tyranny....
faszkivan.
Egyetemről srácok hívtak D&D-zni jövő hétre.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
a Horizon viszont tényleg egy új Witcher?
baggio
ahogy tudom a mellék küldetések terén nagyon messze van tőle
de egy elég epic open world game

aminél kiakadok hogy milyen brutális lett az az új Zelda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
a Horizon viszont tényleg egy új Witcher?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Torment - egy újabb pillars of eternity 😕 😕 😕
TGA
ez mondjuk inkább pozitív mint negatív

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Torment - egy újabb pillars of eternity 😕 😕 😕

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
D&D
Kijött az új Torment... valaki tudja, hogy ez esetleg D&D alapú e még?!
Azért is kezdtem neki a souls sorozatnak, mert meguntam, hogy ahány új szerepjáték jön ki, mindegyiknek más a stat, fejlődés, és harcrendszere. Szerintem egyik bénább, mint a másik, és nincs kedvem megtanulni ezeket.
Biztos sokan szeretik a Pillars of Ethernityt. Én egy percét sem élveztem. Most ugyanaz a brigád kihozta az amúgy szerintem elég gyenge Tyrannyt, ismét új rendszerrel.
A Divinitynek szintén tök más a rendszere, igaz a Divinity legalább vicces volt, azt szerettem.

Nem tudom miért nincsenek D&D alapú játékok (valahol a NWN2 nél tűntek el). Mindenki nyomatja a saját -biztosjó-rendszerét. 😕 😕 😕

Faszom, antipaladint akarok indítani, és unholy avengerrel zúzni.

Azt sem értem, hogy miért nem csinálja meg valaki a classik Gyrax modulokat. Értem én, hogy ma már kicsit porosak, meg mai szemmel laposak az NPC-k, de fel lehetne újítani ezeket. Szerintem egy Tombs of Horror ütne.
Na abban van kihívás, nem kicsi. Én 43 vagyok, ezek az AD&D Player 1 modulok szamizdatként terjedtek a 90 táján, és az volt a mesélő, aki tudott angolul. Mai 20 évesek lehet nem is hallottak ezekről, pedig a maguk "primitívségében" kegyetlenek voltak.
Még mindig emléxem, hogyan hullt el egy fél év alatt dédelgetve összerakott party Acererak sírjában.
A modul után 4 hétig nem volt senkinek kedve játszani.
Greyhawk világát nagyon elfeledtük 😕 kár érte.

Volt egy "gyenge" próbálkozás a Temple of elemental evil c. legendás modullal. Bugware volt, de az sem volt amúgy könnyű játék.
TGA
nemtom, még addig nem jutottam el

viszont a pillars of eternity dnd alapú crpg
Negritis
Van áthallás a pillars és az általam is ismert D&D4-el, de nem sok. Nyílván nincs új a nap alatt, de a Pillars rendszere annyira nem jött be még a communitynak sem, hogy a Tyrannyban újragondolták. Jól tették.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
D&D
Kijött az új Torment... valaki tudja, hogy ez esetleg D&D alapú e még?!

TGA
kíváncsi vagyok én is rá, biztos kipróbálom majd ha lesz időm 😊 De amúgy mindenhol dicsérik.
A Tyranny itt van a gépen de még abba se kezdtem bele. Neked miért nem jött be ?
Drip
- mert a rendkívül ígéretes chapter 1 után döbbenetes sebességgel zuhan a történet színvonala;
- mert bugyuta...
- ...de legalább jó rövid,
- mert nincs befejezve-gondolom lesz folytatás
- unalmas NPC-k, pedig a kapcsolati rendszer ügyes,
- nincs csavar a történetben.
- mert 0 alkalommal haltam meg benne, na ekkora a kihívás.Gyenge az AI.
- az egész Pillarsban az adra dragon fightot szerettem egyedül- ilyet itt nem kapsz;
- a játéktörténelemben az én személyes kedvenc ütközetem a Firkraag elleni volt a BGII-ben;
- ehhez csatlakozott most a Dark Souls 3-4 undorító bossa,
- mert korszerűtlen ahogy van.
- értem én a nagy infinity returns dolgot, én is betérdelek a planescape, és a BG előtt, de nem az inf miatt.
Az infinity engine már 2000-ben sem volt túl szép.
- Szöveg, szöveg, szöveg. Semennyi gondot nem okoz a szöveg értelmezése, egyszerűen uncsi!!
- Átvezető videó az nincs, csak rajzos narratíva.
- Lehetett volna Elektron engine korszerű verziója, esetleg Havoc engine.

Pro:
-Sokkal jobb a fejlődési, és harcrendszer, mint a pillarsé
-Van kakaó a koncepcióban

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
D&D
Kijött az új Torment... valaki tudja, hogy ez esetleg D&D alapú e még?!
Azért is kezdtem neki a souls sorozatnak, mert meguntam, hogy ahány új szerepjáték jön ki, mindegyiknek más a stat, fejlődés, és harcrendszere. Szerintem egyik bénább, mint a másik, és nincs kedvem megtanulni ezeket.
Biztos sokan szeretik a Pillars of Ethernityt. Én egy percét sem élveztem. Most ugyanaz a brigád kihozta az amúgy szerintem elég gyenge Tyrannyt, ismét új rendszerrel.
A Divinitynek szintén tök más a rendszere, igaz a Divinity legalább vicces volt, azt szerettem.

Nem tudom miért nincsenek D&D alapú játékok (valahol a NWN2 nél tűntek el). Mindenki nyomatja a saját -biztosjó-rendszerét. 😕 😕 😕

Faszom, antipaladint akarok indítani, és unholy avengerrel zúzni.

Azt sem értem, hogy miért nem csinálja meg valaki a classik Gyrax modulokat. Értem én, hogy ma már kicsit porosak, meg mai szemmel laposak az NPC-k, de fel lehetne újítani ezeket. Szerintem egy Tombs of Horror ütne.
Na abban van kihívás, nem kicsi. Én 43 vagyok, ezek az AD&D Player 1 modulok szamizdatként terjedtek a 90 táján, és az volt a mesélő, aki tudott angolul. Mai 20 évesek lehet nem is hallottak ezekről, pedig a maguk "primitívségében" kegyetlenek voltak.
Még mindig emléxem, hogyan hullt el egy fél év alatt dédelgetve összerakott party Acererak sírjában.
A modul után 4 hétig nem volt senkinek kedve játszani.
Greyhawk világát nagyon elfeledtük 😕 kár érte.

Volt egy "gyenge" próbálkozás a Temple of elemental evil c. legendás modullal. Bugware volt, de az sem volt amúgy könnyű játék.
TGA
nemtom, még addig nem jutottam el

viszont a pillars of eternity dnd alapú crpg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
D&D
Kijött az új Torment... valaki tudja, hogy ez esetleg D&D alapú e még?!

TGA
kíváncsi vagyok én is rá, biztos kipróbálom majd ha lesz időm 😊 De amúgy mindenhol dicsérik.
A Tyranny itt van a gépen de még abba se kezdtem bele. Neked miért nem jött be ?

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
D&D
Kijött az új Torment... valaki tudja, hogy ez esetleg D&D alapú e még?!
Azért is kezdtem neki a souls sorozatnak, mert meguntam, hogy ahány új szerepjáték jön ki, mindegyiknek más a stat, fejlődés, és harcrendszere. Szerintem egyik bénább, mint a másik, és nincs kedvem megtanulni ezeket.
Biztos sokan szeretik a Pillars of Ethernityt. Én egy percét sem élveztem. Most ugyanaz a brigád kihozta az amúgy szerintem elég gyenge Tyrannyt, ismét új rendszerrel.
A Divinitynek szintén tök más a rendszere, igaz a Divinity legalább vicces volt, azt szerettem.

Nem tudom miért nincsenek D&D alapú játékok (valahol a NWN2 nél tűntek el). Mindenki nyomatja a saját -biztosjó-rendszerét. 😕 😕 😕

Faszom, antipaladint akarok indítani, és unholy avengerrel zúzni.

Azt sem értem, hogy miért nem csinálja meg valaki a classik Gyrax modulokat. Értem én, hogy ma már kicsit porosak, meg mai szemmel laposak az NPC-k, de fel lehetne újítani ezeket. Szerintem egy Tombs of Horror ütne.
Na abban van kihívás, nem kicsi. Én 43 vagyok, ezek az AD&D Player 1 modulok szamizdatként terjedtek a 90 táján, és az volt a mesélő, aki tudott angolul. Mai 20 évesek lehet nem is hallottak ezekről, pedig a maguk "primitívségében" kegyetlenek voltak.
Még mindig emléxem, hogyan hullt el egy fél év alatt dédelgetve összerakott party Acererak sírjában.
A modul után 4 hétig nem volt senkinek kedve játszani.
Greyhawk világát nagyon elfeledtük 😕 kár érte.

Volt egy "gyenge" próbálkozás a Temple of elemental evil c. legendás modullal. Bugware volt, de az sem volt amúgy könnyű játék.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Demon Souls...
mmmmmmmmmm, höhhhhhhhhh, hááááát....
Ez beteg, ez nagyon beteg. Nem értem hogy mi értelme az élőhalott létnek, sokkal kevesebb a HP-m.
Szintet lépni az első főféreg (főcsiga) után tudtam. Amúgy a főféreg nagyon nem volt kemény.
Sokkal nagyobb kihívás volt egy vörös szemű lándzsás lovag, meg a tény, hogy időnként magától elkezd sétálni a karakterem... a kontrolleremnek nincs baja. Nem kevésszer haltam meg.
Nem nehezebb, mint a Dark Souls, csak idegesítőbb, és hiányzik egy két mozgás (világszínvonalon tudok parryzni 😊 ). A hangulat viszont OK, gyorsan tölt, nincs lag. Végig fogom egyszer tolni, de annyira MÉG nem fogott meg.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meg igazából azért is Horizont emeltem ki, mert iszonyat jól elkapták a hangulatát az egésznek. Igaz a fesztivál szerepe egyre jobban esik vissza az első részhez képest, de azért ott van a bulihangulat. Nem olyan steril mint motorsport és azért megpróbál annyira élethű lenni amennyire csak lehet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Nekem mondjuk az sem baj ha kicsit arcade, Forza Horizon 3 baromi jó élményt ad. Bár mostanában elővettem sima 6-t is, arra sem panaszkodok.
Asbee
Tök igazad van.
Haverokkal steamen csak arcade.
Próbáltunk Assettozni, vagy Burns rallyzni, elmondom mi lett a vége....
-mert neked 50 rongyos kormányod van
-mert folyton ezen lógsz
-mert loptad minden beállításod,
-csalsz
Lóf@szt hot pursuit, ott nincs sértődés.

Amúgy nekünk voltak titkos multi meg time attack favoritjaink, amiket imádtunk, és méltatlanul elfeldettek, vagy sosem ismerte a nagyközönség.
Screamer2/rally
Scremer 4x4
Rally masters.
Nfs3 hot pursuit
Nfs porsche challenge
CMR rally

Én mondjuk Starcraftban voltam jó, meg Diabloban.
Kvék arénában, unreslban, doomban, CS-ben, háború esetén túsz voltam mindig is. 😊
TGA
NFS Porsche 😊
az nem volt rossz játék...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nekem mondjuk az sem baj ha kicsit arcade, Forza Horizon 3 baromi jó élményt ad. Bár mostanában elővettem sima 6-t is, arra sem panaszkodok.
Asbee
Tök igazad van.
Haverokkal steamen csak arcade.
Próbáltunk Assettozni, vagy Burns rallyzni, elmondom mi lett a vége....
-mert neked 50 rongyos kormányod van
-mert folyton ezen lógsz
-mert loptad minden beállításod,
-csalsz
Lóf@szt hot pursuit, ott nincs sértődés.

Amúgy nekünk voltak titkos multi meg time attack favoritjaink, amiket imádtunk, és méltatlanul elfeldettek, vagy sosem ismerte a nagyközönség.
Screamer2/rally
Scremer 4x4
Rally masters.
Nfs3 hot pursuit
Nfs porsche challenge
CMR rally

Én mondjuk Starcraftban voltam jó, meg Diabloban.
Kvék arénában, unreslban, doomban, CS-ben, háború esetén túsz voltam mindig is. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem mondjuk az sem baj ha kicsit arcade, Forza Horizon 3 baromi jó élményt ad. Bár mostanában elővettem sima 6-t is, arra sem panaszkodok.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Assetto Corsa szerintem nehezebb játék GT 6 Nordschleife 24 is nagyobb challange.😊
TGA
Szerintem az a legjobb szimulátor. Kikapcsolsz minden segítséget mindjárt másabb lesz a dinamika.
😀
Coolearie
Egészen elképesztően jó szerintem is. Egy jobb szimulátor van:

Baromi vicces, hogy az egyik haverom speciális ülésszettel kormányszettel 3 monitorral nyomja.
Én pár 1000 euroért vettem egy régi Clio Ragnottit - szerintem lehet, hogy lassan neki többe van az élmény. Jó az enyém nem olyan szép, mint az illusztráció, főleg, hogy egy kanyart nem jól vettem...
😊
TGA
ja, már aszittem a pözsóbokszert kell nézni a háttérben 😊
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Baromi vicces, hogy az egyik haverom speciális ülésszettel kormányszettel 3 monitorral nyomja.TGA
ha nem is ennyire durva technikával, de hasonlón én is régóta gondolkozok már (a witcher3 és a gta5 mellett ez ösztökél még igen arra, hogy beszerezzek egy konzolt végre), igazából nem is tudom, hogy mire várok még 😊
baggio
Robi, figyi!
Kuplungpedál milyen kombót zörget a Witcher 3-ban? 😊 😊 😊
TGA
hahh :p de ha már kérded:

 images.seeklogo.net/2011/05/ferrari-logo-vector-400x400.png


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Baromi vicces, hogy az egyik haverom speciális ülésszettel kormányszettel 3 monitorral nyomja.TGA
ha nem is ennyire durva technikával, de hasonlón én is régóta gondolkozok már (a witcher3 és a gta5 mellett ez ösztökél még igen arra, hogy beszerezzek egy konzolt végre), igazából nem is tudom, hogy mire várok még 😊
baggio
Robi, figyi!
Kuplungpedál milyen kombót zörget a Witcher 3-ban? 😊 😊 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Baromi vicces, hogy az egyik haverom speciális ülésszettel kormányszettel 3 monitorral nyomja.TGA
ha nem is ennyire durva technikával, de hasonlón én is régóta gondolkozok már (a witcher3 és a gta5 mellett ez ösztökél még igen arra, hogy beszerezzek egy konzolt végre), igazából nem is tudom, hogy mire várok még 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Assetto Corsa szerintem nehezebb játék GT 6 Nordschleife 24 is nagyobb challange.😊
TGA
Szerintem az a legjobb szimulátor. Kikapcsolsz minden segítséget mindjárt másabb lesz a dinamika.
😀
Coolearie
Egészen elképesztően jó szerintem is. Egy jobb szimulátor van:


Baromi vicces, hogy az egyik haverom speciális ülésszettel kormányszettel 3 monitorral nyomja.
Én pár 1000 euroért vettem egy régi Clio Ragnottit - szerintem lehet, hogy lassan neki többe van az élmény. Jó az enyém nem olyan szép, mint az illusztráció, főleg, hogy egy kanyart nem jól vettem...
😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Assetto Corsa szerintem nehezebb játék GT 6 Nordschleife 24 is nagyobb challange.😊
TGA
Szerintem az a legjobb szimulátor. Kikapcsolsz minden segítséget mindjárt másabb lesz a dinamika.
😀

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Végig nyomtam a Dark Soulst, majd kikapcsoltam a PS3-at, mint kiderült örökre,.
Hívtak haverok Steamen játszani, de mindannyian éreztük, hogy valami gáz van velem. Szóval összecsomagoltam a PS-t.
Azt hiszem a Dark Soulssal véget is ért egy korszak, értelmét vesztette a számítógép/konzol játékkal való időtöltés. Ennél felkavaróbb játékélmény szerintem nincs. Végre beláttam túl öreg vagyok a korszerű játékokhoz.

Kb. olyan volt, mint amikor a Seasons in the Abyss gitártémáit tanultam egy nyáron, és őszön, és télen át.
Tétel kihúzva a bakancslistáról, jobb embernek érzem magam, de nem játszom többet.

Prepare to die😊
TGA
 i.ytimg.com/vi/JYcz5AlOVRA/hqdefault.jpg
😊 😛
Drip
Nem figyelsz! Még nem, de készülök. 😛
Csak a haláljeleneteim 2 órát tesznek ki a teljes játékidőből!
Szerintem nem is férfi, aki nem nyomja végig 😀 😀 😀

Annyi update van, hogy a feleségem (még egyszer a feleségem) csempészett egy Demon Souls c. játékot az asztalomra, annyi megjegyzéssel, hogy ehhez úgyis kevés vagyok. Nem dőlök be a provokációnak.
TGA
Nice! 😊 Nem lesz rossz az se , de igazából a Dark Souls után már tudod mire számíts, úgyhogy lelkileg csak nem lesz olyan megterhelő 😀

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
ahhoz tényleg kevés vagy 😀
Negritis
Még Youtube videókat sem mertem megnyitni. 😊 Majd beszámolok, de lehet, hogy kiteszem Youtube-ra
Azért érdekes, mert sosem vonzott a műfaj, szóval én a 0 alól indultam neki.

Amúgy a Dark Souls eleje volt kegyetlen, és a Dragonslayer+Executioner Bed of Chaos okozott némi törést... a kontrollerben. A többi nem volt annyira gáz.

Assetto Corsa szerintem nehezebb játék GT 6 Nordschleife 24 is nagyobb challange.😊

Sending out an S.O.S