PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
rengeteg hiba van a skyrimben amúgy 😀
de meg tudom érteni hogy valaki szereti
VISZONT a skyrim nem RPG legalábbis nem a hagyományos értelemben
a hagyományos rpg értelemben a skyrim maximum középszerű

viszont mint sandbox fantasy akció game? úgy jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Ki milyen játékot ajánl PS4-re, ami hosszabb távra letudja kötni az embert, de nem multis? PS+-om most nincs, hogy tudjak multizni.
Tejesember
Nálam az Assasin's Creed ott vannak a topon, illetve Elder Scrolls: Skyrim. Utóbbi NÁLAM minden idők legjobb RPG-je, brutálisan nagy játéktér, még hónapokkal a kezdés után is fedez fel új dolgokat, helyeket az ember. Csilliónyi küldetés, csilliónyi fegyver, vért, pajzs, csizma, etc.

A játék maga 2011-es (ettől függetlenül óriási király), de a Bethesda ebben a hónapban hoz ki egy újítást, grafikailag és küldetések terén is felturbózzák az egészet, azt hiszem.

Assasin's Creednél nálam a legjobb a Black Flag. Szintén óriási játéktér, rengeteg összegyűjthető cucc, ráadásul a kalózkorhoz híven nagy hangsúlya van a hajózásnak, a tengeri ütközeteknek. Ami nem tetszik, hogy itt nincs karakterfejlődés (Skyrimnél van az is), illetve fegyverek is elvéthető számban vannak. Mindezek ellenére viszont nekem óriási játékélményt adott.

A legújabb részét lehúzzák a sorozatnak, passzolom, azzal nem játszottam.

De ha csak egy játékot mondhatnék PS4-re, akkor alap, hogy Elder Scrolls: Skyrim. PS3-ra jött ki egyébként, de a novemberi, felturbózott változatot PS4-re is kiadták.
Stez
Skyrim valóban a top10 játék között van amit valaha csináltak,nekem is az egyik nagy kedvencem.Nem nagyon van benne hiba.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki milyen játékot ajánl PS4-re, ami hosszabb távra letudja kötni az embert, de nem multis? PS+-om most nincs, hogy tudjak multizni.
Tejesember
Nálam az Assasin's Creed ott vannak a topon, illetve Elder Scrolls: Skyrim. Utóbbi NÁLAM minden idők legjobb RPG-je, brutálisan nagy játéktér, még hónapokkal a kezdés után is fedez fel új dolgokat, helyeket az ember. Csilliónyi küldetés, csilliónyi fegyver, vért, pajzs, csizma, etc.

A játék maga 2011-es (ettől függetlenül óriási király), de a Bethesda ebben a hónapban hoz ki egy újítást, grafikailag és küldetések terén is felturbózzák az egészet, azt hiszem.

Assasin's Creednél nálam a legjobb a Black Flag. Szintén óriási játéktér, rengeteg összegyűjthető cucc, ráadásul a kalózkorhoz híven nagy hangsúlya van a hajózásnak, a tengeri ütközeteknek. Ami nem tetszik, hogy itt nincs karakterfejlődés (Skyrimnél van az is), illetve fegyverek is elvéthető számban vannak. Mindezek ellenére viszont nekem óriási játékélményt adott.

A legújabb részét lehúzzák a sorozatnak, passzolom, azzal nem játszottam.

De ha csak egy játékot mondhatnék PS4-re, akkor alap, hogy Elder Scrolls: Skyrim. PS3-ra jött ki egyébként, de a novemberi, felturbózott változatot PS4-re is kiadták.

több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
PRO!
A piac legjobb gépezete, messze. Üti az xbox legjobb gépét. Én azért vagyok XO tulaj, mert az összes haveromnak az van és azért velük szeretek játszani. Ha nálad ez nem áll fent, egyértelműen PS4 PRO-t ajánlok, egyszerűen az a legjobb.
Ha ilyet veszel, akkor mindenképpen 4k-s tv kell hozzá. Sony-LG-Samsung szerintem mind tökéletes. Érdemes pár tesztet elolvasni, plusz talán kivárni fekete pénteket 😊 Hátha befigyel egy frankó opció 😊
Amúgy Ps+ előfizetés is mindenképpen megéri mellé.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 1 191
Véleményetekre lennék kíváncsi. PS4-et akarok vásárolni (láttam, hogy korábban (lentebb) másnál is felmerült..), és nem tudom hogy sima v pro. PS3-m kimaradt nálam, rengeteget játszottam anno PS2-vel, és már régóta célom, hogy beruházzak rá. Továbbá mivel TV-m sincs, igy azt is vennék hozzá, és ahogy néztem, pro esetében 4K-sat lenne ajánlott. Ezen a két csomagon elmélkedek:

PRO +  www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/sony/bravia-kd-49xd7005-p334746574/
SIMA +  www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/sony/bravia-kdl-50w755c-p273052065/

Szerintetek? Mind TV (sima 100, a 4Ks csak 50HZ-es), mind PS terén!? Köszi!!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Ki milyen játékot ajánl PS4-re, ami hosszabb távra letudja kötni az embert, de nem multis? PS+-om most nincs, hogy tudjak multizni.
Tejesember
Dragon Age: Inquisition, mint akció-RPG, PS Store-ban is állandóan le van értékelve, de amúgy is megkapod használtan pár ezresért akárhol, szép grafika, élvezhető harcrendszer, rengeteg küldetés, hosszú-hosszú órákra leköti az embert.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
dark souls 3
bloodborne
uncharted 4
last of us

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Tejesember 256
Ki milyen játékot ajánl PS4-re, ami hosszabb távra letudja kötni az embert, de nem multis? PS+-om most nincs, hogy tudjak multizni.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Még egy hülye kérdésem lenne:
mindegy mikori PS4et veszek? mert nem tudom, hogy pl emagon vagy edigitalon vagy akár az euronicsben mikori készülék van. illetve a frissítéseket magára a konzolra el tudom majd érni, ha veszek hozzá netet is?
Borbinho
Maga a PS4 (már ha az alap, és nem a pro) széria termék, mindegy mikorit veszel, ugyanaz a készülék, ugyanazt tudja. A szoftver frissítéseit a rendszer automatikusan letölti ha csatlakozva van a netre (= beledugsz egy UTP kábelt vagy belépsz a wifire), a játékok patcheivel is ugyanez a helyzet, ahogy megnyitod a játékot, tölti magától.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
a ps4 pro elvileg tudja majd a VR-t
viszont "elvileg" nem lesz olyan játék ami megy ps4-en és nem megy ps4 pron

kérdés hogy PC-n játszol-e, ha igen nem hiszem h megéri az XO mivel nincs már XO exclusive csak win10
Negritis
engem inkább az érdekelne, hogy lesz-e olyan ps4 pro játék ami ps4-en nem megy 😊
Borbinho
hivatalosan nem
de ugye a 3ds new-ra is ezt mondta a N és jött egyből a xenoblade port ami besült 😀
Negritis
oké, köszi!

Még egy hülye kérdésem lenne:
mindegy mikori PS4et veszek? mert nem tudom, hogy pl emagon vagy edigitalon vagy akár az euronicsben mikori készülék van. illetve a frissítéseket magára a konzolra el tudom majd érni, ha veszek hozzá netet is?
Borbinho
ezt ennyire nem vágom nincs ps4em csak követem a híreket
mert érdekel a horizon zero dawn és az új god of war

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
a ps4 pro elvileg tudja majd a VR-t
viszont "elvileg" nem lesz olyan játék ami megy ps4-en és nem megy ps4 pron

kérdés hogy PC-n játszol-e, ha igen nem hiszem h megéri az XO mivel nincs már XO exclusive csak win10
Negritis
engem inkább az érdekelne, hogy lesz-e olyan ps4 pro játék ami ps4-en nem megy 😊
Borbinho
hivatalosan nem
de ugye a 3ds new-ra is ezt mondta a N és jött egyből a xenoblade port ami besült 😀
Negritis
oké, köszi!

Még egy hülye kérdésem lenne:
mindegy mikori PS4et veszek? mert nem tudom, hogy pl emagon vagy edigitalon vagy akár az euronicsben mikori készülék van. illetve a frissítéseket magára a konzolra el tudom majd érni, ha veszek hozzá netet is?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
a ps4 pro elvileg tudja majd a VR-t
viszont "elvileg" nem lesz olyan játék ami megy ps4-en és nem megy ps4 pron

kérdés hogy PC-n játszol-e, ha igen nem hiszem h megéri az XO mivel nincs már XO exclusive csak win10
Negritis
engem inkább az érdekelne, hogy lesz-e olyan ps4 pro játék ami ps4-en nem megy 😊
Borbinho
hivatalosan nem
de ugye a 3ds new-ra is ezt mondta a N és jött egyből a xenoblade port ami besült 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
a ps4 pro elvileg tudja majd a VR-t
viszont "elvileg" nem lesz olyan játék ami megy ps4-en és nem megy ps4 pron

kérdés hogy PC-n játszol-e, ha igen nem hiszem h megéri az XO mivel nincs már XO exclusive csak win10
Negritis
engem inkább az érdekelne, hogy lesz-e olyan ps4 pro játék ami ps4-en nem megy 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
a ps4 pro elvileg tudja majd a VR-t
viszont "elvileg" nem lesz olyan játék ami megy ps4-en és nem megy ps4 pron

kérdés hogy PC-n játszol-e, ha igen nem hiszem h megéri az XO mivel nincs már XO exclusive csak win10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
sziasztok!

Karácsonykor (vagy Black Fridayen) szeretnék venni egy konzolt. A kérdés az, hogy melyiket érdemes?
Xbox párti voltam/vagyok, de nemrég játszottam PS4-en, és igazából most mindkettő elég jó 😊
Az új PS4 illetve új Xbox jobbak, mint az eredetiek? Kisebbek és lett beépített tápja a PS-nek, de játékélményben megéri azt a + 20-30ezret? Nem nagyon szeretem az ilyen "update" szériát (bár ha úgy nézzük az összes az), lehet ez egy "köztes" széria, amire nem érdemes most többet kiadni? Játékon kívül másra nem nagyon használnám a konzolt 😊

ha van személyes tapasztalat, vagy csak simán valaki ért a konzolokhoz, akkor kérlek világosítsatok fel!

köszi!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
kint a DBXV 2 és nekem nagyon bejön 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
total war sorozattal nyomja még valaki ? 😊
Az Attilát még csak most kezdtem el, de szokásosan beszippantott 😀
Drip
Warhammerrel.

Ingyenes Telltale Batman:
 www.pcguru.hu/hirek/ingyenes-a-batman-the-telltale-series-elso-epizodja/38845
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
total war sorozattal nyomja még valaki ? 😊
Az Attilát még csak most kezdtem el, de szokásosan beszippantott 😀

több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Sziasztok,

Fifa 17-et játssza itt valaki új generációs konzolon? Nagyon gondolkodom rajta de még kellene egy kis infó, hogy befektessek rá 😊

Köszi, ha van infója valakinek!
Slim_Shady313
X1-on játszom, amennyire ellene voltam és a home társam miatt vettem meg főként, annyira pozitívat csalódtam a játékban. Nagyon bejön, megéri megvenni.
Habi
en csak 1-2 gameplayt lattam a journey -rol. Nekem nem szimpi a menete. Az otlet jo, de paradesabb, szemelyesebb lenne, ha sajat magadat meg tudnad csinalni vagy egy tok random vkit. NBA2k17 pl.
A PES become a legend opcioja sokkal nyitottabb, ott tudsz mas orszagba is igazolni...

Amugy tenlyeg lehet kapus is Alex?😀
ZoliMP
nem 😀 st rw lw vagy cam
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 977
Sziasztok,

Fifa 17-et játssza itt valaki új generációs konzolon? Nagyon gondolkodom rajta de még kellene egy kis infó, hogy befektessek rá 😊

Köszi, ha van infója valakinek!
Slim_Shady313
X1-on játszom, amennyire ellene voltam és a home társam miatt vettem meg főként, annyira pozitívat csalódtam a játékban. Nagyon bejön, megéri megvenni.
Habi
en csak 1-2 gameplayt lattam a journey -rol. Nekem nem szimpi a menete. Az otlet jo, de paradesabb, szemelyesebb lenne, ha sajat magadat meg tudnad csinalni vagy egy tok random vkit. NBA2k17 pl.
A PES become a legend opcioja sokkal nyitottabb, ott tudsz mas orszagba is igazolni...

Amugy tenlyeg lehet kapus is Alex?😀
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sziasztok,

Fifa 17-et játssza itt valaki új generációs konzolon? Nagyon gondolkodom rajta de még kellene egy kis infó, hogy befektessek rá 😊

Köszi, ha van infója valakinek!
Slim_Shady313
X1-on játszom, amennyire ellene voltam és a home társam miatt vettem meg főként, annyira pozitívat csalódtam a játékban. Nagyon bejön, megéri megvenni.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Láma kérdés:

A Madden 17-ben játékhívásnál, ugye az "ask madden"-ben vagyok. Na most néha ott 1-1 játéknál kiír ilyet, hogy "23% setup" vagy "100% setup" vagy hasonlót más számmal. Az mi a tökömet akar jelenteni? Biztos én vagyok a gyökér, de nem tudok rájönni 😀

több mint 7 éve
Slim_Shady313 Pittsburgh Steelers 43
Sziasztok,

Fifa 17-et játssza itt valaki új generációs konzolon? Nagyon gondolkodom rajta de még kellene egy kis infó, hogy befektessek rá 😊

Köszi, ha van infója valakinek!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!