PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lekaptam a FIFA15t, van ehhez vmi roster update?
PC
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Crusader Kings 2-vel ki nyomja?

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sztori lesz benne, több ágon fog futni.
Én a multitól félek kicsit, hogy vajon mit, hogy lehet majd fejleszteni, mennyi újítási lehetőséged lesz.
A trailer bejövős, de gameplay nélkül nem mondom rá, hogy tuti meg kell venni. E3 után jön a zárt béta, arra már be is regeltem, szóval az már jó alap lesz 😊 Egyelőre nálam veri a codot.
De az október-november környéki kiadásoknál továbbra is a Mafia 3 áll az élen, magasan 😊
Habi
Szintúgy!😊

Szerkesztette: Coolearie

több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sztori lesz benne, több ágon fog futni.
Én a multitól félek kicsit, hogy vajon mit, hogy lehet majd fejleszteni, mennyi újítási lehetőséged lesz.
A trailer bejövős, de gameplay nélkül nem mondom rá, hogy tuti meg kell venni. E3 után jön a zárt béta, arra már be is regeltem, szóval az már jó alap lesz 😊 Egyelőre nálam veri a codot.
De az október-november környéki kiadásoknál továbbra is a Mafia 3 áll az élen, magasan 😊


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
kétlem, hogy rendes single lenne benne 😕

de egyébként én is kb úgy vagyok vele, hogy ez most megint érdekel
bár tuti h a gépem nem fogja vinni
Negritis
Pedig jó lenne mert ez a téma nincs még kimaxolva. : D


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
kétlem, hogy rendes single lenne benne 😕

de egyébként én is kb úgy vagyok vele, hogy ez most megint érdekel
bár tuti h a gépem nem fogja vinni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
 www.youtube.com/watch?v=c7nRTF2SowQ
Negritis
Már oda - vissza untam az összes Battlefieldet meg az összes COD-ot , de ez vmiért felkeltette az érdeklődésemet. Remélem jó lesz és nem csak a multira élezik ki az egészet.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mondjuk nem mintha nem tudtam volna már tegnap mi a tutiság : D


Hanni
Lapáttal agyonverős..😀😀😀DD

Szerkesztette: Coolearie

több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondjuk nem mintha nem tudtam volna már tegnap mi a tutiság : D

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
szerk: semmi
Hanni
BF1, és VH a történet. A teaser alapján fasza!

több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
szerk: semmi

Szerkesztette: Hanni
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
 www.twitch.tv/battlefield

20 perc és vmi izgi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én betippelek egy fox hole-on áthaladó tankot rá.

 www.youtube.com/watch?v=v2GvZ5ZMD-4
süti
Ebből kilehet venni mindent. Nem lesz vh, nyugi!

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én betippelek egy fox hole-on áthaladó tankot rá.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
elég sok pletyka kering a BF5ről
pl az is h elsőVH lesz
ami sztem öntökönrúgás lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Elvileg május 6-án jön az új BF trailer, de az is ilyen űr buzulás lesz állítólag. Pedig milyen fasza lenne egy 2. világháborús fps 😕


JT Daniels fan
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
CDG még idénre várja.



Jensen is jelentkezett:

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
meg néztem az új CoD trailert
ha már a dice elkezdett beszólni, és volt egy nem enyhe ME utóhatás érzésem 😀
főleg mikor Anderson rángat fel a földről 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ki szeretne egy Down of War 3-at? 😉

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Novemberben az új cod mellé kiadják a MW1-t (Cod4) remastered editiont.
Az úgy régen nagyon adta, rengeteget játszottam vele multiban. Viszont 30 dollárral lesz több az az edition. Meglásssssuk.
Habi
Az új Infiniti Warrior vagy mi, már a trailerje is egy gagyi..Nem gondoltam volna hogy van még lentebb..Szánalmas, remélem a MW1 Remastered nem fog ilyen vonalban eltorzulni..

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Novemberben az új cod mellé kiadják a MW1-t (Cod4) remastered editiont.
Az úgy régen nagyon adta, rengeteget játszottam vele multiban. Viszont 30 dollárral lesz több az az edition. Meglásssssuk.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
kint van ugye az Old Gods HS-ben
első körös mókám vele

 www.twitch.tv/negritis/v/63150384

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
nekem speciel teljes mértékben bejön. Megkapod a 3 legjobb értékét, combine statokból helyére tudod rakni a strength, speed, acceleration, agility, jumping tulajdonságokat. Legalább mindent nem raknak alád. Ami meg gyengébb, azt még mindig fel tudod javítani xp-vel később. Remélem vmi hasonló rendszer marad jövőre is, több draft témával esetleg.
Habi
Nekem ez a 3 valahogy kevés, én ezt mindenképp bővíteném, vagy esetleg lehetne 2-3 gyengepontot is scoutolni, az is segítene. Bár a 15-ös verziónál összességében még így is jobb, az tény. Amúgy combine statok alapján draftolok többnyire, egy Strength fejlesztése 8000 xp, Speed/acceleration az 15000 felett, a többi érték meg kb párszáz, max 1-2 ezer XP. Csak így meg combine statok nélkül mit ér a többi év közben? Pl. mire mész egy B+ MCV cornerrel, ha a draft előtt kijön neki valami 4.65-ös 40 yard, 84 speeddel, aztán utána mindenki agyonveri fly route-okon?
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fontos kérdésem lenne. Xbox360, MaddenNfl16: amikor a draftra készülő fősulisokat nézem, akkor van három szűrő opció: scouted, unscouted, watched
Mi az a watched? Hol tudom őket megnézni? El van dugva valahol egy combine csak még nem találtam hol?
Válaszokat előre is köszi 😊
Roll
kvázi akik érdekelnek. Van egy opció scoutoláson belül, hogy put on watchlist vagy vmi ilyesmi. (este megnézem pontosan)
Aki tudod, hogy érdekel ráteszed a listádra és akkor nem kell kikeresni 500 prospect között, hanem csak a saját listádról.
Habi
Elég gagyi egyébként, hogy a mindenkiből max. 3 értéket tudsz scoutolni. Jó, a fizikai tulajdonságokat le tudod szűrni combine eredményekből, de pl. van egy CB, B+ MCV, B+ ZVC, B press, de honnan tudod, hogy pl szerelni tud-e, vagy milyen elkapásban? Nyilván ezeknél az értékeknél gyengébb, de fogalmad nincs, hogy most C+ vagy D-.

Ebben a madden scoutingban ha az egyik évben megcsinálnak valamit jól, akkor biztos, hogy egy másik részéből elvesznek, nehogy valaha is tökéletes legyen.
helmet
nekem speciel teljes mértékben bejön. Megkapod a 3 legjobb értékét, combine statokból helyére tudod rakni a strength, speed, acceleration, agility, jumping tulajdonságokat. Legalább mindent nem raknak alád. Ami meg gyengébb, azt még mindig fel tudod javítani xp-vel később. Remélem vmi hasonló rendszer marad jövőre is, több draft témával esetleg.


JT Daniels fan