Darts

20 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Hajrá Lim bá 😎
Chargers LT
Ezzel a tempóval ilyen szarul... hát inkább ne.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Hajrá Lim bá 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Zajlanak a meccsek még a mostani délutáni szakaszból, de most van egy kis időm megírni az esti és holnap délutáni előzetest :

Dec 18 este
Dirk van Duijvenbode (holland) vs Bradley Brooks (angol)
Van Duijvenbode idén lerakta a nevét az asztalra : World Grand Prix döntő, PCF és EB negyeddöntőket ért el, nagyszerű játékkal. Asszem padlizsán farmon dolgozott (valami farmon), de ezek után már nem kell bejárnia. Walk-onja baszó rhythm ja és eddig egy Vb-n volt az is érdekes volt, amikor Barney ellen 180-ra bustolt. Simán esélyes. Brooksot láttam játszani az ifi VB döntőben, ha azt a teljesítményt vesszük alapul, simán ki kéne kapnia, hiába nyerte meg azt a meccset.

John Henderson (skót) vs Marko Kantele (finn)
A híres dagadt skótnak borzalmas éve volt, igazából ami meccset láttam azon is folyton kikapott, pedig idén szinte minden versenyt követtem. Elmúlt 3 évben háromszor jutott el a 3.körig, de semmi maradandót nem alkotott a Palace-ban. Kantele kisebb baltik versenyeket nyert, ide "szerencsével" jutott ki, azért írom idézőjelben, mert aki a helyén kijutott másik finn Kim Viljanen hivatalosan egészségügyi okok miatt lemondta a szereplését. Mindennek ellenére Hendo idén nagyon szenvedett, lehet esélye a finnek.

Luke Humphries (angol) vs Paul Lim (szingapúri)
Fiatal, de jó játékos egy legenda ellen. Humphries ifi Vb-t nyert, és elmúlt 2 évben negyeddöntős volt a Vb-n. Ha formában van legyőzhet bárkit. Ellenfele, a 24.Vb-jére készülő szingapúri Lim, aki a Vb-k történetének első 9 nyilasát dobta, és ő lehet az első (és a BDO meghalásával) az egyetlen aki BDO és PDC világbajnokságon is 9-nyilasat dobhat.

#7 James Wade (angol) vs Callan Rydz (angol)
Wade-nek jó kis szezonja volt, Grand Slamen döntőzött. Eddigi pályafutása során sok 9 majort nyert, de nem hiszem hogy be kéne mutatni. Vb-n eddig háromszor volt elődöntős, 2009-ben, 2012-ben és 2013-ban. Elmúlt években kiemelkedő eredménye nem volt, sőt nem nagy nevektől kapott ki. Rydznek ez lesz a második meccse, első meccsen magabiztosan nyert az ausztrál Bailey ellen. Nem mondom hogy nyerni fog Rydz, de ha elkapja a vonalat szerintem okozhat meglepetést.

Dec 19 délután
Steve Lennon (ír) vs Daniel Larsson (svéd)
Az írnek ez lesz a 4.Vb-je, és ezen a meccsen is ő az esélyes. Eddigi pályafutása során a legnagyobb eredménye a World Cup döntő O'Connorral egy csapatban, de ott kikaptak a skót sztároktól. Ellenfele Larssonnak 2. PDC Vb-je, tavaly tudott nyerni egy meccset, de utána kikapott Huybrechts ellen. Idén egy dologra emlékszem tőle, a Home Tour 2./3. körében dobott egy online 9-nyilasat.

Scott Waites (angol) vs Matt Campbell (kanadai)
Scotty 2 Hotty azért túlvan már a csúcson. Ő az a játékos, aki a dartsot nem veszi teljeskörű munkaként a korábbi eredményére se, ezért maradt a BDO-ban még lehetett, így ez lesz az első PDC Vb-je. Kétszeres Lakeside bajnok, és 2010-ben nyert egy Grand Slamet, amit ugye akkor még együtt szervezett a PDC és a BDO, és egyedül neki sikerült ez a BDO játékosok közül. Campbell-nek ez lesz a második világbajnoksága, tavaly az első körben egyből kiesett Mark McGeeney ellen. A CDC kanadai bajnokságáról jutott ki.

Kim Huybrechts (belga) vs Di Zhuang (kínai)
A belga egy nívós játékos, anno még Premier League-ben is indult, és oda csak az abszolút legjobbak kerülnek be. Na ez se ma volt, de ma is képes nagyszerű játékkal a hatalmas kiszállóival. Idén a World Cupon elődöntős volt Van Den Berghel, ez volt a legjobb eredménye. Zhuang a kínainak szervezett PDC selejtezőről jutott ki, nem ismerem, gondolom első Vb-je stb.

#19 Mervyn King (angol) vs Max Hopp (német)
Az angol idén mondhatni másodvirágzását éli. Bejutott hatalmas játékkal a PCF döntőben, European Tourokon is jól szerepelt, jó formában érkezhet. Legjobb PDC Vb eredménye 2009-ben volt, amikor elődöntős volt, a 2000-es/2010-es évek elején döntőzött major tornákon, de győzni sose tudott. Hopp első meccsén magabiztosan győzött Mathers ellen 3-0-ra, megerőltetni se kellett magát, és lesz esélye King ellen is. Szerintem ez lesz az délután meccse, bár nem olyan erős a felhozatal.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Gabo nagggyon menő
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ez a horvát kidobó kurva jó, hogy itt dartsozik a tévében, nyaranta meg abajgatja a népet a spliti discoban így ránézésre 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Egy kicsit mindig túl csicsásnak tartottam azt a körítést, ami a PDC vb-n van (főleg a bevonulás volt inkább megmosolyogtató, mint komoly), a mostani puritán dolog talán már a másik véglet
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Megmondtam hogy jó meccs lesz a Woody-Jamie Lewis párharc. Elején kicsit bealudt Jamie, és Woody hatalmasat kiszállózott. Sajnálom egy kicsit Woodhouse-t, sorsolással nagyon belenyúlt a rosszba. Meg azért ez a végén nagyon erős volt Fireballtól.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Érkezik a 3.összefoglaló (amúgy nem érdekel hogy bárkit is érdekel-e, saját szórakozásra írom mint iktriad a Jax topikot)
Heisman
Szerintem örülünk neki, én mindenképp élvezettel olvasom..
Nálam a Meulenkamp-Krcmar lesz az este meccse - nincs benne angol 😛

Holnap meg jó nap lesz, hajrá Puha, Labanauskas, Lim és Kantele!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Érkezik a 3.összefoglaló (amúgy nem érdekel hogy bárkit is érdekel-e, saját szórakozásra írom mint iktriad a Jax topikot)

Dec 17 este
Luke Woodhouse (angol) vs Jamie Lewis (walesi)
Mindenképpen az este meccse, ajánlom mindenkinek hogyha egy meccsre van ideje válassza ezt. Woodhouse tavaly kiverte Michael Smith-t kiváló játékkal, így mutatkozott be első Vb-jén, és a PCF-en is a legjobb 16-ban jutott idén. Ellenfele a 2018-as elődöntős Jamie Lewis, aki viszont azóta mentális problémákkal is küzdött, sőt évközben visszavonult, aztán mégis elindult a selejtezőn és kijutott. Örülnék neki ha most jönne neki egy pozitív eredmény, és sikeresen tudja mostmár tényleg folytatni a pályafutását. Hajrá Jamie! A meccs győztese Price ellen fog majd játszani.

Ron Meulenkamp (holland) vs Boris Krcmar (horvát)
Újabb kétesélyes meccs, az ötödjére visszatérő holland és a horvát között. Meulenkamp idén az European Tour versenyeken játszott több-kevesebb sikerrel. Krcmar 2011 után tér vissza a Vb-re, ami számunkra kár, mert pont Kovács Patrik elleni győzelmével tudta ezt elérni.

Ryan Searle (angol) vs Danny Lauby (amerikai)
A 2019-es nyolcaddöntős Heavy Metalnak kijött jól az első körbe a sorsolás, egyértelmű esélyes. Fun fact, Searle játszik a legnehezebb, 32 grammos nyilakkal. Idén is lehet keresnivalója az angolnak, ha formában lesz. Lauby az észak-amerikai bajnokságról jutott ki, első Vb-je.

#14 José de Sousa (portugál) vs Ross Smith (angol)
De Sousa mondhatjuk az év berobbanója. Megnyerte a Grand Slamet és nyert egy European Tour versenyt is MvG ellen, valamint nyert Players Championshipet is. Számolgatni nem szokott, gyakran dob véletlen dupla-duplát kiszállóra, de jól megy neki a játék az biztos. Itt is várhatunk tőle nagy eredményeket. Ross Smith első meccsén bemutatta hogy milyen ha jól formában játszik, lesz keresnivalója azért, de a berobbanó portugál bebizonyította idén hogy bárkit meg tud verni. Mourinhoval is jóban van ha már "ellopta" a becenevét.

Dec 18 délután
Mickey Mansell (észak-ír) vs Haupai Puha (új-zélandi)
Szintén ötödik Vb-jére készül az észak-ír, különleges eredményekkel nem rendelkezik, átlagos játékos. Puha idén mutatkozik be a Vb-n, a World Cupon láttam játszani, nem rossz játékos, érdekes meccs lehet.

Darius Labanauskas (litván) vs Chengan Liu (kínai)
A tavalyi negyeddöntős Lucky D elképesztően magabiztosan játszott tavaly, MvG elleni vereségét meg tudjuk be annak hogy megszúrta magát és vérzett is a keze. Eddig két kört mindig minimum ment a Vb-n, itt is a főesélyes a Kínának kiosztott helyről kijutó Liu ellen.

Wayne Jones (angol) vs Ciaran Teehan (ír)
Generációk csatája. Az öreg Jones még 2006-ban volt elődöntős, 13. PDC Vb-je lesz ez az angolnak. Viszont az elődöntő óta egyszer se jutott túl a 3.körön. 2010-ben az EB döntőjében kapott ki Taylortól, ez volt az egyetlen major döntője. A fiatal Teehan másodszorra kvalifikálta magát a PDC selejtezőből, tavaly 1 meccset tudott nyerni. Szerintem jó kis meccs lesz.

#28 Jamie Hughes (angol) vs Adam Hunt (angol)
Szerintem idén Yozza a legrosszabb kiemelt játékos. Második PDC vb-je lesz, tavaly nem nyert egy meccset se, idénről van egy UK Open negyeddöntője. Huntnak van/lesz esélye a győzelemre, Ashton ellen mutatott bíztató játékot, de volt pár leg amiben megingott. A győztesre Michael Smith várhat következő körben, és őt ismerjük jól, bárki ellen ki tud kapni, szóval aki ebből a meccsből tud magának önbizalmat gyűjteni, lesz esélye Bully Boy ellen is.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azok közül amiket láttam/amikbe belenéztem - Hunt-Ashton meg Dobey-Smith meccsek jók volt (Sedlaceket nem láttam)

Mondjuk olyan nagyon nagyon nagy teljesítményt hozot még senki (Hunt-Ashton jól indult, aztán szétestek, volt ott az a vicces leg, amit a fórum fele is megnyert volna..)

Duzza 0 volt, de Portela még inkább.. ott el is kapcsoltam róla rövid időre 😕

Mondjuk kicsit durva, hogy dec 15-dec 23 között csak ezt tolják, és nem adnak semmit párhuzamosan.. biztos vannak olyan hülyék (mint én/mi) akik belenéznek egy Razma-Suzukiba is... de ha van biatlon/lesz más értelmes sport, inkább azt fogom.

Sok ez a napi 8 meccs, pláne hogy ennyire rohadt sok angol(szász) van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
5 meccsnyillal kihagyása után már hirtelen 2-2, jön a döntő szett, így kell jinxelni 😀

Így kell duplán jinxelni 😂😂 Gurney behuzta azt utolsó szettet 3-0-ra

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jó kis meccsek vannak/voltak délelőtt, már amennyit tudtam nézni. Foulkes szép meglepetés volt, Gurney is egész jól játszik.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Nyert 3-0ra Duzza, de jót fog neki tenni a cirka másfél hét pihenőt a 3.kör előtt
Heisman
Igen, nagyon szenvedett, nagyon akart, de távol van még a nyári formájától (ami teljesen érthető). Amilyen laza és barátságos volt a tegnap esti Wright-West meccs, ez ugyanannyira izzadtságszagú volt Duzzának

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nyert 3-0ra Duzza, de jót fog neki tenni a cirka másfél hét pihenőt a 3.kör előtt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ma esti és holnapi előzetes :

Dec 16 este :
Max Hopp (német) vs Gordon Mathers (ausztrál)
A német ifivilágbajnok belenyúlt a sorsolásba az ausztrállal, majd a következő körben is Mervyn King lehet az ellenfele, aki a PCF-en hiába volt döntős, verhető. Hopp nem hozott nagy formát azért idén, de jó játékos szerintem, habár lassan, ha már nem az a 2.számú német játékos. Ellenfele Mathers a DPA selejtezőről jutott ki, kisebb ausztrál versenyeket nyert, nem hiszem hogy nagyon meg tudná lepni Hopp-ot.

Callan Rydz (angol) vs James Bailey (ausztrál)
A fiatal newcastle-i angolban szerintem van potencia, főleg hogy idén már a Pro Tour ranglistáról jutott ki, és ezen a meccsen is esélyesként léphet a táblához. Tavaly meg tudta lepni Steve Lennont, fun fact hogy az ausztál eddigi egyetlen Vb-jén pont az írtől kapott ki az első körben. Ugyaúgy a DPA versenyekről kvalifikált mint a másik ausztrál, és ugyanúgy ausztrál tornákat nyert. Rydznek ez szerintem be kell húznia, a következő körben a győztes James Wade ellen játszik majd.

Adam Hunt (angol) vs Lisa Ashton (angol)
A 4x BDO világbajnok (nők között) rózsát lehet ismerni az idei Grand Slamről, és az első volt tavaly aki Pro Tour kártyát szerzett a női nemből, valamint ő nyerte az összetettet a PDC Women's Series-en. Nem olyan szép mint Sherrock, de ő a legjobb női játékos a mezőnyben, megérdemelt a helye. Hunt egy év kihagyás után tér vissza a Vb-re. Grand Slamen tovább tudott jutni a csoportból, de nagyobb eredményei nem voltak. Habár ezt a meccset le kell hoznia, Ashton azért tudja azt hozni ami itt győzelmet jelenthet neki.

#12 Glen Durrant (angol) vs Diogo Portela (brazil)
Duzzat tényleg nem kell bemutatni senkinek, idén megnyerte a PL-t (sajnos Asp ellen), tavalyi első PDC Vb-jén negyeddöntős volt. Ja és háromszoros Lakeside bajnok. Nem tudom mennyire szedte össze magát azóta mióta átesett a Covidon, mert nagyon rosszul volt. Ha csúcsformában játszik bárkit meg tud verni. Ja és ő a MvG suttogó. A tegnap a Bronzed Adonist verő Portela viszont láthattuk hogy jól megy neki az öreg angolok ellen, de hacsak nem nyögi még mindig Duzza a betegséget, sok esélye nem lesz.

Dec 17 délután
Madars Razma (lett) vs Toru Suzuki (japán)
Razma jó kis játékos, amit idén az European Tour és Players Championship versenyeken meg tudott mutatni. Suzuki a japán selejtezőből kvalifikált, sok eredményt nem látok tőle. Razma ha hozza amit tud simán nyernie kell.

Mike De Decker (belga) vs Edward Foulkes (japán)
Bocsánatot kérek mindenkitől, de közülük egyedül a belgáról hallottam az idei UK Openen, de azon kívül kb semmit. Idén szerzett Tour Cardot végre, és bekúszott egy Pro Tour helyről a VB-re. Foulkest meg most megismerhetjük. Mindenesetre a belga belenyúlt a sorsolásba az biztos.

Ryan Murray (skót) vs Lourence Ilagan (fülöp-szigeteki)
Ázsiaiak bőséggel, Ilagan is országának selejtezőjéről jutott ki a VB-re, ez lesz a 4.próbálkozása, eddig nyeretlen. Murray-nek ez lesz az első Vb-je, idén szerzett Tour Cardot, amit szépen ki tudott használni hogy a Pro Tour rangsorból kijusson. Szerintem ez ki-ki meccs lehet.

#11 Daryl Gurney (észak-ír) vs William O'Connor (ír)
Nos Gurney... Borzalmas éve volt. Egyedül még a UK Openen volt elődöntős, de az még a karantén előtt volt. Idén a major versenyeken folyton már az első/második körben kiesett. Vb-n meg utoljára 2017-ben jutott negyeddöntőig, azóta 5 meccsen 2 győzelme van. Az is kérdéses hogy jövőre PL tag lesz-e, szerintem Van den Bergh-nek át kell vennie a helyét. Ellene a szintén inkonzisztens O'Connor fog játszani, aki ma (vagy tegnap ki mikor olvassa) hiába hozta le simán a Zonneveld elleni meccset, sok következtetést nem vonnék le ebből. Egy biztos, jó meccs lesz, az nyer aki kevésbé fog szenvedni/hisztizni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Dobey bajban van

Csak be kellett kapcsolnom a meccset és behúzott 0-2ről zsinórban 3 szettet
Heisman
hát ez nem sokon múlt..

több meccset nem nézhetsz, amire fogadok 😀
dancogo
apámmal néztem együtt Vb-t még amikor kezdtem megszeretni, az egyetlen akinek együtt drukkolunk az Dobey, szóval sorry 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Dobey bajban van

Csak be kellett kapcsolnom a meccset és behúzott 0-2ről zsinórban 3 szettet
Heisman
hát ez nem sokon múlt..

több meccset nem nézhetsz, amire fogadok 😀

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Dobey bajban van

Csak be kellett kapcsolnom a meccset és behúzott 0-2ről zsinórban 3 szettet

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Portelat meg is akartam tenni Beaton ellen, de hülye tippmixpro nem engedett fogadni.. adategyeztetést kért, de sehogy sem engedett tovább. Tudja valaki, mekkora odds volt rá?
dancogo
2.2-2.5 lehetett.
Sobri Jóska
bet365-on a pre-match oddsot 1.22-4.33-ra írja, az tipszmikszül lehet vagy 1.20-4.00
slowmotion
Köszi, ez reálisabbnak tűnik. Nincs mese, el kell intézni ma délelőtt ezt az adategyeztetést
dancogo
Jaja, nem tart sokáig, de az új rendszar miatt előírják.
Mondjuk használhatóbb lett az élő fogadás, cserébe a stream/animáció rész kurva idegesítő, és még a felbontáson is visszatekertek.
slowmotion
Továbbra sem engedte, állandóan missing data errort ír, úgyhogy kénytelen voltam az asszony nevében regisztrálni. Szerencsére 0 volt az egyenlegem, úgyhogy tök mindegy

na de off vége. mai napon Jeff Smith szerintem továbbmenetel Dobey ellen, ti milyen upsetet sejtetek mára?

Szerkesztette: dancogo

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Portelat meg is akartam tenni Beaton ellen, de hülye tippmixpro nem engedett fogadni.. adategyeztetést kért, de sehogy sem engedett tovább. Tudja valaki, mekkora odds volt rá?
dancogo
2.2-2.5 lehetett.
Sobri Jóska
bet365-on a pre-match oddsot 1.22-4.33-ra írja, az tipszmikszül lehet vagy 1.20-4.00
slowmotion
Köszi, ez reálisabbnak tűnik. Nincs mese, el kell intézni ma délelőtt ezt az adategyeztetést
dancogo
Jaja, nem tart sokáig, de az új rendszar miatt előírják.
Mondjuk használhatóbb lett az élő fogadás, cserébe a stream/animáció rész kurva idegesítő, és még a felbontáson is visszatekertek.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Wright egy nagyon színes egyéniség!😁

Remélem a mondatom el PC volt...🤔



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Portelat meg is akartam tenni Beaton ellen, de hülye tippmixpro nem engedett fogadni.. adategyeztetést kért, de sehogy sem engedett tovább. Tudja valaki, mekkora odds volt rá?
dancogo
2.2-2.5 lehetett.
Sobri Jóska
bet365-on a pre-match oddsot 1.22-4.33-ra írja, az tipszmikszül lehet vagy 1.20-4.00
slowmotion
Köszi, ez reálisabbnak tűnik. Nincs mese, el kell intézni ma délelőtt ezt az adategyeztetést

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Portelat meg is akartam tenni Beaton ellen, de hülye tippmixpro nem engedett fogadni.. adategyeztetést kért, de sehogy sem engedett tovább. Tudja valaki, mekkora odds volt rá?
dancogo
2.2-2.5 lehetett.
Sobri Jóska
bet365-on a pre-match oddsot 1.22-4.33-ra írja, az tipszmikszül lehet vagy 1.20-4.00
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 191
Peter "The grinch" White 🙄🤣
(szakáll, szemöldök is zöld 😀)
bogec7
Szörnyű.
Inkább leprechaun, de szörnyű.
Sobri Jóska
Grinch volt az 🙂
Amúgy ez már picit sok volt, én kinéztem a meccsből egy buktát tőle, de aztán mikor elkezdték, kezében tartotta a meccset (relatíve)

Bevonulóvideó:


Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Wright, ne már, hogy néz ez ki 😀