Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 737 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 531 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szegény japán gyerek keze beleért Navas kirúgásába, erről eszembe jutott egy "anekdota". Haverom középkezdésből ráakarta baszni a labdát futsal pályán, és megéreztem hogy ez a terv, ezért behúztam a kezem, nehogy hasba rúgjon a zseni. Reflexből történt ez, és ahogy húztam a karom, természetesen találkozott a labda 2 ujjammal, mutatóujj töréssel mehettem a korházba.
Heisman nádor
Soha semmim nem volt eltörve, kivéve a két kusujjam, mindkettő focizás, védés közben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 225 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szegény japán gyerek keze beleért Navas kirúgásába, erről eszembe jutott egy "anekdota". Haverom középkezdésből ráakarta baszni a labdát futsal pályán, és megéreztem hogy ez a terv, ezért behúztam a kezem, nehogy hasba rúgjon a zseni. Reflexből történt ez, és ahogy húztam a karom, természetesen találkozott a labda 2 ujjammal, mutatóujj töréssel mehettem a korházba.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 531 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A japánok 4 ponttal is teljesen jók lehetnek. Bár a mai túl nagy ziccer, hogy veszni hagyják.
Zsellértelkes Vrij
egészen addig amíg mondjuk este nem nyer Németország
NB2
Nem látom ezt jönni.
Zsellértelkes Vrij
sőt az a durva, hogy szerencsétlenek még 6 ponttal sem lehetnek biztosak
NB2
A csoportkörben az a szép, hogy 2 ponttal is tovább lehet jutni és 6 ponttal is ki lehet esni.
Kampman
Kettő ponttal hogy jut tovább bárki? A háromhoz is nagy mázli kell...
warr_b
1 csapat végigveri a másik hármat, ők pedig egymással döntetleneznek.

Így lesz egy 9 pontos csapat és három 2 pontos.
Kampman
Igen, közben rájöttem... És akinek a legkevésbé szar a gólkülönbsége, továbbmegy.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
A japánok 4 ponttal is teljesen jók lehetnek. Bár a mai túl nagy ziccer, hogy veszni hagyják.
Zsellértelkes Vrij
egészen addig amíg mondjuk este nem nyer Németország
NB2
Nem látom ezt jönni.
Zsellértelkes Vrij
sőt az a durva, hogy szerencsétlenek még 6 ponttal sem lehetnek biztosak
NB2
A csoportkörben az a szép, hogy 2 ponttal is tovább lehet jutni és 6 ponttal is ki lehet esni.
Kampman
Kettő ponttal hogy jut tovább bárki? A háromhoz is nagy mázli kell...
warr_b
1 csapat végigveri a másik hármat, ők pedig egymással döntetleneznek.

Így lesz egy 9 pontos csapat és három 2 pontos.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 531 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A japánok 4 ponttal is teljesen jók lehetnek. Bár a mai túl nagy ziccer, hogy veszni hagyják.
Zsellértelkes Vrij
egészen addig amíg mondjuk este nem nyer Németország
NB2
Nem látom ezt jönni.
Zsellértelkes Vrij
sőt az a durva, hogy szerencsétlenek még 6 ponttal sem lehetnek biztosak
NB2
A csoportkörben az a szép, hogy 2 ponttal is tovább lehet jutni és 6 ponttal is ki lehet esni.
Kampman
Kettő ponttal hogy jut tovább bárki? A háromhoz is nagy mázli kell...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
A japánok 4 ponttal is teljesen jók lehetnek. Bár a mai túl nagy ziccer, hogy veszni hagyják.
Zsellértelkes Vrij
egészen addig amíg mondjuk este nem nyer Németország
NB2
Nem látom ezt jönni.
Zsellértelkes Vrij
sőt az a durva, hogy szerencsétlenek még 6 ponttal sem lehetnek biztosak
NB2
A csoportkörben az a szép, hogy 2 ponttal is tovább lehet jutni és 6 ponttal is ki lehet esni.
Kampman
2 ponttal még senki nem ment tovább, nem? 3 ponttal tudom, hogy igen. 2 ponttal nem rémlik senki, de nem néztem utána.
Zsellértelkes Vrij
Szerintem sem történt még ilyen, de matematikailag lehetséges

Minden idők legjobb végeredménye:

 en.wikipedia.org/wiki/1994_FIFA_World_Cup_Group_E#Standings
több mint 1 éve
csipkelli 3 967
Indokolatlan fetrengések nélküli nézhetetlen fos. Miért is akarnák megverni a másikat, amikor jön Németország és Spanyolország a harmadik körben.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
A japánok 4 ponttal is teljesen jók lehetnek. Bár a mai túl nagy ziccer, hogy veszni hagyják.
Zsellértelkes Vrij
egészen addig amíg mondjuk este nem nyer Németország
NB2
Nem látom ezt jönni.
Zsellértelkes Vrij
sőt az a durva, hogy szerencsétlenek még 6 ponttal sem lehetnek biztosak
NB2
A csoportkörben az a szép, hogy 2 ponttal is tovább lehet jutni és 6 ponttal is ki lehet esni.
Kampman
2 ponttal még senki nem ment tovább, nem? 3 ponttal tudom, hogy igen. 2 ponttal nem rémlik senki, de nem néztem utána.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
A japánok 4 ponttal is teljesen jók lehetnek. Bár a mai túl nagy ziccer, hogy veszni hagyják.
Zsellértelkes Vrij
egészen addig amíg mondjuk este nem nyer Németország
NB2
Nem látom ezt jönni.
Zsellértelkes Vrij
sőt az a durva, hogy szerencsétlenek még 6 ponttal sem lehetnek biztosak
NB2
A csoportkörben az a szép, hogy 2 ponttal is tovább lehet jutni és 6 ponttal is ki lehet esni.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
A japánok 4 ponttal is teljesen jók lehetnek. Bár a mai túl nagy ziccer, hogy veszni hagyják.
Zsellértelkes Vrij
egészen addig amíg mondjuk este nem nyer Németország
NB2
Nem látom ezt jönni.
Zsellértelkes Vrij
sőt az a durva, hogy szerencsétlenek még 6 ponttal sem lehetnek biztosak
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
A japánok 4 ponttal is teljesen jók lehetnek. Bár a mai túl nagy ziccer, hogy veszni hagyják.
Zsellértelkes Vrij
egészen addig amíg mondjuk este nem nyer Németország
NB2
Nem látom ezt jönni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
A japánok 4 ponttal is teljesen jók lehetnek. Bár a mai túl nagy ziccer, hogy veszni hagyják.
Zsellértelkes Vrij
egészen addig amíg mondjuk este nem nyer Németország
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
A japánok 4 ponttal is teljesen jók lehetnek. Bár a mai túl nagy ziccer, hogy veszni hagyják.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Ez eddig inkább hajaz egy harakirire

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 531 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megyek sütni a hamburgert, hátha. Bár eddig se néztem 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Costa Rica ezzel a védekezéssel tette fel magát a focitérképre, semmi meglepő nincs ebben. Amerikai olaszai.
Heisman nádor
Az én emlékeimben inkább maradt meg a 2002-es brazilok elleni 2-5 és a 2006-os németek elleni 2-4, amikor nem nyomták a bunker (kontra)focit.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 225 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Costa Rica ezzel a védekezéssel tette fel magát a focitérképre, semmi meglepő nincs ebben. Amerikai olaszai.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Várható volt, h tömörülnek a CRC-sek... kellett volna a korai gól 😕 talán a 2. félidőben megnyomják picit a japánok. CRC-től pontosan azt kaptam amit vártam... és az se pozitív szám, se negatív.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 737 — no es importante
Kiváló meccs pedig | épp amelyik összefoglalóját nézem a tegnapi ncaa felhozatalból |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
ritka szar meccs
az előbb üvöltöttem le a 6-os japán játékost, aki ahelyett, hogy gyors indítást tett volna, visszapasszolta a védőjének
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Mindenki tegye fel főni a kaját + teavizet, üljön ki a wc-re egy cigivel és húzza ki a netkábelt.
Hajrá Japán!
Peszinter Ferenc
En szexelek hatha lesz gol 😀
YoungZeeZee
Csak semmi szexet kérem, angolok japánok vagyunk!
Igor
Banzáj!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Húsleves csigatésztával , Natúr apróhús főtt burgonyával

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Mindenki tegye fel főni a kaját + teavizet, üljön ki a wc-re egy cigivel és húzza ki a netkábelt.
Hajrá Japán!
Peszinter Ferenc
En szexelek hatha lesz gol 😀
YoungZeeZee
Csak semmi szexet kérem, angolok japánok vagyunk!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 412
Mindenki tegye fel főni a kaját + teavizet, üljön ki a wc-re egy cigivel és húzza ki a netkábelt.
Hajrá Japán!
Peszinter Ferenc
En szexelek hatha lesz gol 😀
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Hű de sokan felülnének a japán bandwagonra 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)