NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Ezt miért is vették el?
warr_b
ha egy milivel is előrébb van a támadó bármelyik testrésze, akkor les


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
ki volt írva hogy check: goal, akkor miért 1-0?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ha ez nem les akkor az ecuadori gól se volt

egész jók a Szaúdiak. Ha esetleg szokásos bendzsák lesznek a lengyelek, még akár a 3. hely is meglehet, de nagyon előre szaladok.
Zsellértelkes Vrij
az a probléma, hogy a mexikóiaknak nincs jelenleg csatára, Raúl Jiménez borzalmas formában van, Santit meg nem válogatták be
r.baggio
Raúl Jiméneznek szó szerint nincs formája, mert sérült. Nem is tudom egyeltalán hogy hozták játékkész állapotba... nem kéne játszania

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Messi rámozdult a labdára, innentől ez les, még ha nem is ért bele, legalábbis én úgy tudom ez a szabály, bár lehet ez csak régen volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt miért is vették el?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
ha ez nem les akkor az ecuadori gól se volt
r.baggio
de ez is les
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Édesistenem.
Ez a VAR bohózattá teszi az egészet.

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ha ez nem les akkor az ecuadori gól se volt

egész jók a Szaúdiak. Ha esetleg szokásos bendzsák lesznek a lengyelek, még akár a 3. hely is meglehet, de nagyon előre szaladok.
Zsellértelkes Vrij
az a probléma, hogy a mexikóiaknak nincs jelenleg csatára, Raúl Jiménez borzalmas formában van, Santit meg nem válogatták be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez viszont határeset, hogy les volt-e.
empty taxi
A felső teste talán belógott valamennyire, de jó lett volna vonalból látni...
StormST
aha, les, most mutatta a 3d-s tech
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
egész jók a Szaúdiak. Ha esetleg szokásos bendzsák lesznek a lengyelek, még akár a 3. hely is meglehet, de nagyon előre szaladok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Ez viszont határeset, hogy les volt-e.
empty taxi
A felső teste talán belógott valamennyire, de jó lett volna vonalból látni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ez viszont határeset, hogy les volt-e.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Cubehor Los Angeles Rams 315
Nevetséges penaltyball ez a vébé.

Tizenegyesszabályhoz soha nem fognak hozzányúlni, de így a VARral együtt bohóckodást csinál ebből a sportból ez a millió 11es.
A normális gólokat meg elveszik, mert hatvan passzal előtte lesen volt a labdaszedő kisujja.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Micsoda hangulat!
Ezek a fizetet Argenrin drukkerek? 🙃
steelwolf
Hajdú B.-ék azt nyilatkozták, hogy a legtöbb katari az argentinoknak szurkol
zacknorb
igen, arab vilagban Messi letezik foleg, talan picit Neymar. pontosan ezert tettem Messit golkiralynak, lesz vagy 4 db 11es az argentinoknak a tornan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
tegnapi meccshez képest felüdülés ez a mostani?
nem tudom nézni...
NB2
sose tudjuk már meg a kamu 11-es miatt, de nem tűnnek olyan életképtelennek a szaúdiak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Szaúdiak meglepően magasan védekeznek és jól leszűkítiuk a területeket, így nincs helyük passzolgatni a Gauchóknak középen. Persze rohad veszélyes is mert, csak egyszer kell Papu Gomeznek, vagy Dimarianak elmennie a két szélen.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
tegnapi meccshez képest felüdülés ez a mostani?
nem tudom nézni...
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
én se adtam volna meg, mert minden szögletnél ez van, de akkor is két kézzel húzta vissza.
vagy most akkor minden 11es?
braxa88
dehogyis, csak minden szögletnél LEHET 11-es, ha a helyzet úgy hozza, nincs itt semmi látnivaló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Micsoda hangulat!
Ezek a fizetet Argenrin drukkerek? 🙃
steelwolf
Hajdú B.-ék azt nyilatkozták, hogy a legtöbb katari az argentinoknak szurkol
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
én se adtam volna meg, mert minden szögletnél ez van, de akkor is két kézzel húzta vissza.
vagy most akkor minden 11es?
braxa88
Minden 11-es és hosszabbítás!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
én se adtam volna meg, mert minden szögletnél ez van, de akkor is két kézzel húzta vissza.
vagy most akkor minden 11es?
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 284 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Parades a Juveban tanulta h kell magára húzni az ellenfelet!
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
ez nagyon könnyű síp volt

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
nem véletlenül kérdeztem
deyell
Messi gólkirályságára mekkora az odds? mert így azt is kötelező megtenni

ennyit a varról a labdarúgásban, csak még nagyobb csalásokra ad lehetőséget, bravó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Komédia, így lehetne minden meccs 10-10, csak büntetőkből...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!