NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Szégyen ez a VAR már tényleg.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hamar elkezdték nyomni a Messzikét

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
vicc
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Minden szögletnél lehetne 11-est ítélni...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
felesleges ezzel is segíteni őket...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 573
Megraktam 6.25-ös oddsért a szaúdi kiállítást 😀
warr_b
Messziassziszt 3,80-ért sem tűnik elérhetetlennek
slowmotion
argentin tizenegyesre mennyi az odds?
deyell
nem véletlenül kérdeztem

choose life
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 284 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez ilyen mindennapos?

Szerkesztette: steelwolf
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Varos tizi 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csipkelli 3 951
Na, a VAR overen van.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
gyerekek ez mi...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Az argentínok már rotálnak? Vagy mi indokolja, hogy Otamendi játszik Martinez helyett?

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
remek bulvársztori a szaúdiakkal kapcsolatban, hogy a szövkapjuk, Hervé Renard párja egy Renardhoz hasonlóan nagy vándor, a 2013-ban elhunyt Bruno Metsu özvegye


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 573
Araboknak fizikai fájdalmat okoz, ha nincs szakálluk? 😊
warr_b
 www.dailymail.co.uk/news/article-5193601/Preacher-says-men-without-beards-cause-indecent-thoughts.html

choose life
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
 index.hu/sport/futball/2022/vb/2022/11/21/vb-2022-katar-2022-vilagbajnoksag-iran-himnusz-halalbuntetes/

elb.szott egy világ ez...
bogec7
2010-ben a bulvármédia azt is tényként közölte, hogy az észak-koreai játékosokat a hazatérésük után nyilvános pártértekezleteken hordták le, aztán elküldték őket munkatáborba.

Én azért fenntartásokkal kezelném az ilyesmit.
Kampman
az szerintem full más történet, konkrétan annyit csináltak csak, hogy nem szerepeltek jól, erre jött a média sztori.
itt meg ezzel szembementek a vezetéssel, Iránnban ez komoly büntetéssel jár...szóval.
de persze, majd kiderül, mondjuk szerintem sem fognak már ezek a focisták visszamenni Iránba..

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 284 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Micsoda hangulat!
Ezek a fizetet Argenrin drukkerek? 🙃
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Araboknak fizikai fájdalmat okoz, ha nincs szakálluk? 😊
warr_b
Náluk ez vallási, és kultúra dolog.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Araboknak fizikai fájdalmat okoz, ha nincs szakálluk? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Megraktam 6.25-ös oddsért a szaúdi kiállítást 😀
warr_b
Messziassziszt 3,80-ért sem tűnik elérhetetlennek
slowmotion
argentin tizenegyesre mennyi az odds?
deyell
én csak olyat látok, ami nem csapatspecifikus, de csak amatőrben játszom. lesz tizi a tipszmikszen egyébként 2,50.
több mint 1 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
 www.origo.hu/sport/focivb/20221122-katari-labdarugovilagbajnoksag-telt-haz-hazugsag-ures-szektorok.html
Jaj, drága origo, hisz nem volt oly rég a dallasi cpac, ily gyorsan felejtünk...
Stoki
Mi értelme van bekamuzni ezeket a számokat?A nyitómeccsre is valami 67000 embert mondott a hangosbemondó, azt a stadion befogadóképessége 60000 fő.

több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 573
Megraktam 6.25-ös oddsért a szaúdi kiállítást 😀
warr_b
Messziassziszt 3,80-ért sem tűnik elérhetetlennek
slowmotion
argentin tizenegyesre mennyi az odds?

choose life
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Megraktam 6.25-ös oddsért a szaúdi kiállítást 😀
warr_b
Messziassziszt 3,80-ért sem tűnik elérhetetlennek
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megraktam 6.25-ös oddsért a szaúdi kiállítást 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 772 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
 www.origo.hu/sport/focivb/20221122-katari-labdarugovilagbajnoksag-telt-haz-hazugsag-ures-szektorok.html
Jaj, drága origo, hisz nem volt oly rég a dallasi cpac, ily gyorsan felejtünk...
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 812 — Patriot
Nem értem a fifat. Eddig mindenki egyenlő meg elfogadnunk mindenkit, kivéve ha fizetnek érte hogy ne? Miért adták oda a rendezési jogot egy olyan országnak ami elvileg szembe megy a FIFA értékeivel? Szánalom. Mit tudott volna tenni qatar ha azt mondja a FIFA hogy bocsi nálunk a szivárvány meg az lmbtqi megengedett? Lefújja a vb-t? Nem hiszem.
Nemes samu09
árted te 😀
Negritis, a vajda
de amugy a sima 'Love' felirattal mi a baj?? a katariak nem hisznek a szerelemben baszki?
csebi
A LOVE felirat a közel-keleti alkotmányok szerint kizárólag kecskékkel és tevékkel kapcsolatban használható.
vpi
kolumbia beszálhat a szamarakkal?
Negritis, a vajda
Peruban pedig 🎼Láma szeme láma szeme sötétkék🎼
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Nem értem a fifat. Eddig mindenki egyenlő meg elfogadnunk mindenkit, kivéve ha fizetnek érte hogy ne? Miért adták oda a rendezési jogot egy olyan országnak ami elvileg szembe megy a FIFA értékeivel? Szánalom. Mit tudott volna tenni qatar ha azt mondja a FIFA hogy bocsi nálunk a szivárvány meg az lmbtqi megengedett? Lefújja a vb-t? Nem hiszem.
Nemes samu09
árted te 😀
Negritis, a vajda
de amugy a sima 'Love' felirattal mi a baj?? a katariak nem hisznek a szerelemben baszki?
csebi
A LOVE felirat a közel-keleti alkotmányok szerint kizárólag kecskékkel és tevékkel kapcsolatban használható.
vpi
kolumbia beszálhat a szamarakkal?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!