NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Ezt a vb-t konkrétan bojkottálni kéne.
Amadeus von Dollárbaloldal
A magyar válogatott bojkottálja is!
Mimagyarok!
zemanla
Dzsu simán felvenné a szivárványos szalagot, ha Peti says...so
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Egyébként jók ezek a szabályváltoztatások (pl hosszabbítás), de általában az van, hogy a vb idejére meghagyják, aztán mikor folytatódnak a bajnokságok, elfelejtik őket 😕
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
 index.hu/sport/futball/2022/vb/2022/11/21/vb-2022-katar-2022-vilagbajnoksag-iran-himnusz-halalbuntetes/

elb.szott egy világ ez...
bogec7
Nem valószínű, hogy a vébé után a csapatból sokan utaznak majd Iránba.
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are

Matthew99
Nem értem a fifat. Eddig mindenki egyenlő meg elfogadnunk mindenkit, kivéve ha fizetnek érte hogy ne? Miért adták oda a rendezési jogot egy olyan országnak ami elvileg szembe megy a FIFA értékeivel? Szánalom. Mit tudott volna tenni qatar ha azt mondja a FIFA hogy bocsi nálunk a szivárvány meg az lmbtqi megengedett? Lefújja a vb-t? Nem hiszem.
több mint 1 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
@Shilkor
te meg hogy hackelted meg a FIFAs jatekot... nem Pasveer-ral álltál ki?

Ha lehet meccsek előtt cserélgetni még, az elég gáz / good to know...
Igor
Unlocked playert lehet cserélni forduló közben is.
Shilkor
De azt akkor levonja a MD2 transferek közül, ugye?

Csak mert se a szabály nem túl egyértelmű + elég szarul lett megcsinálva ez az egész... és a pontozás még mindig nem stimmel csomó dolognál.
Igor
Elvileg matchday 1-en is van 2 free transfer. Azért is vállaltam be Pasveert, mert simán le tudom cserélni, ha mégsem ő kezd. Úgy voltam vele, hogy 4,5 milláért bármelyik holland kapus ajándék, mert elég jó védelem van előttük.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
@Shilkor
te meg hogy hackelted meg a FIFAs jatekot... nem Pasveer-ral álltál ki?

Ha lehet meccsek előtt cserélgetni még, az elég gáz / good to know...
Igor
Unlocked playert lehet cserélni forduló közben is.
Shilkor
De azt akkor levonja a MD2 transferek közül, ugye?

Csak mert se a szabály nem túl egyértelmű + elég szarul lett megcsinálva ez az egész... és a pontozás még mindig nem stimmel csomó dolognál.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
 index.hu/sport/futball/2022/vb/2022/11/21/vb-2022-katar-2022-vilagbajnoksag-iran-himnusz-halalbuntetes/

elb.szott egy világ ez...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
@Shilkor
te meg hogy hackelted meg a FIFAs jatekot... nem Pasveer-ral álltál ki?

Ha lehet meccsek előtt cserélgetni még, az elég gáz / good to know...
Igor
Unlocked playert lehet cserélni forduló közben is.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
na, most szólt a szerkesztő a kommentátornak, hogy letelt a 9 perc,de akkor ezek szerint ők tényleg nem látják.
lehet ez ilyen just Qatar things
zacknorb
mondta, hogy se a nézők, se a kommentátorok (utóbbit nem is értem) nem látják, hogy mennyi a hosszabbítás
NB2
a helyszínen mindig csak az van kiírva mennyi az extra, de ott már nincs futóóra a kivetítőn.
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A másik tippeldeben 2-1 re vettem az Amikat és drukkoltam nekik nagyon, h rugjanak még egyet.
Erre itt meg jól tippeltem...
Vezeték?😀
Nah, jó. Csak holnapig!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
na, most szólt a szerkesztő a kommentátornak, hogy letelt a 9 perc,de akkor ezek szerint ők tényleg nem látják.
lehet ez ilyen just Qatar things
zacknorb
mondta, hogy se a nézők, se a kommentátorok (utóbbit nem is értem) nem látják, hogy mennyi a hosszabbítás
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na baszki, most nézem hogy ugyanazt írtam végső győztesnek és gólkirálynak, mint Igor bátyám.
Akkor innentől a braziloknak es a franciáknak gatya, nekik reszeltek.
eaglesmcnabb
ugyanez
mustaine
Na jo, te még értesz a témához legalabb, na de Igor meg a foci?!?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 812
na most már remélem Bognár Gyuri lesz a szakkommentátor holnap a dán meccsen
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na baszki, most nézem hogy ugyanazt írtam végső győztesnek és gólkirálynak, mint Igor bátyám.
Akkor innentől a braziloknak es a franciáknak gatya, nekik reszeltek.
eaglesmcnabb
Ott fingom se volt, de mivel krva sok pontot ért, úgy voltam vele, a tutira megyek. Majd a meccses tippeket elszórakozom, gyanúsan jól megy eddig...

FIFA-sba viszont elvileg holnap lesz nagy napom, 8 játékossal, köztük dupla dán védelemmel és Messi-Mmmmmbappé duóval.... szóval nyilván minden meccs 0-0 lesz holnap, kivéve a dán-tunéz, ahol 3-1-re nyernek az afrikaiak!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Végső győztest, gólkirályt meddig lehet betippelni?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Na baszki, most nézem hogy ugyanazt írtam végső győztesnek és gólkirálynak, mint Igor bátyám.
Akkor innentől a braziloknak es a franciáknak gatya, nekik reszeltek.
eaglesmcnabb
ugyanez

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Amúgy őszintén, van aki ezt a meccset nem Xre vette? 😀😀
Hanni
Tipperen 48-ból 22-en 😄
warr_b
És ebből hányan 1-1-re? 😀
Zsellértelkes Vrij
23 db 1-1, 2 db 0-0, 1 db 2-2
Igor
Valami mintha nem stimmelne...
nagylaza, főpohárnok
Purkoáááá???

22-en nem döntetlen vették -> 48-22 = 26 döntetlenre. És abból 23-an 1:1-re tippeltek 😀
Igor
Ja, félreértettem. Azt hittem, 22 az X.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na baszki, most nézem hogy ugyanazt írtam végső győztesnek és gólkirálynak, mint Igor bátyám.
Akkor innentől a braziloknak es a franciáknak gatya, nekik reszeltek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy őszintén, van aki ezt a meccset nem Xre vette? 😀😀
Hanni
Tipperen 48-ból 22-en 😄
warr_b
És ebből hányan 1-1-re? 😀
Zsellértelkes Vrij
23 db 1-1, 2 db 0-0, 1 db 2-2
Igor
Valami mintha nem stimmelne...
nagylaza, főpohárnok
pedig ez kijön
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy őszintén, van aki ezt a meccset nem Xre vette? 😀😀
Hanni
Tipperen 48-ból 22-en 😄
warr_b
És ebből hányan 1-1-re? 😀
Zsellértelkes Vrij
23 db 1-1, 2 db 0-0, 1 db 2-2
Igor
Valami mintha nem stimmelne...
nagylaza, főpohárnok
Purkoáááá???

22-en nem döntetlen vették -> 48-22 = 26 döntetlenre. És abból 23-an 1:1-re tippeltek 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy őszintén, van aki ezt a meccset nem Xre vette? 😀😀
Hanni
Tipperen 48-ból 22-en 😄
warr_b
És ebből hányan 1-1-re? 😀
Zsellértelkes Vrij
23 db 1-1, 2 db 0-0, 1 db 2-2
Igor
Valami mintha nem stimmelne...
nagylaza, főpohárnok
Nálam jó a matek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Amúgy őszintén, van aki ezt a meccset nem Xre vette? 😀😀
Hanni
Tipperen 48-ból 22-en 😄
warr_b
És ebből hányan 1-1-re? 😀
Zsellértelkes Vrij
23 db 1-1, 2 db 0-0, 1 db 2-2
Igor
Valami mintha nem stimmelne...
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
Első telitalálat, jellemző, hogy kb mindenki ugyanerre gondolt. 😀 😛

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Woooo, jött a mix, angol hendi, hollandok, itt x


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
ezt pedig nagyon simán berúgta volt bale ... nálam ez 2 piros a jenkinek ...