Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Sobri,
Ha nem aláztak meg ezek a játékosok téged akkor miért kell olvasni 2 oldalon keresztül az okfejtésedet a soccer topicban?
Leegyszerűsítve: Minek vagy itt ha nem érdekel?

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Verjétek meg a hollandokat idegenben, győzzétek le mondjuk a franciákat vagy az angolokat a pótselejtezőn, csaknem 30 év után juttassátok ki Magyarországot a labdarúgó-világbajnokságra, aztán ....JC6
Aztán mi a gyík lesz, áruld már el?!
1986-ban kint voltunk.
Ültem kamaszként a tv elött, 4 perc, 2 gól, aztán még 4 gól, aztán jónapot.
Változott bármi?
Az égvilágon semmi...
Nem omlott össze az élet, pedig azok a "ruszkik" voltak, akik akkor a főgecik voltak, mi meg a brazilokat verő csodacsapat, a VB egyik fő esélyese.
Micsoda hazaárulók voltak azok is, mi?
Disztl, Sallai, Róth, Garaba, Péter, Kardos, Nagy, Détári, Bognár, Kiprich, Esterházy, de főleg Mezey dr., azóta is micsoda kártékony, rosszmagyarok, mi?
Hatot kapni a ruszkiktól, hazaárulás minősített esete, golyóáltali felakasztás.
Ez egy játék. 1954-ben jó lett volna nyerni, azóta elment mellettünk a világ.
Fejben, fizikálisan, taktikailag, emberileg, szakmailag, mindenhogy.
Ez a valóság.
Lehet vinnyogni, meg sápitozni, de ez a valóság.



Ezek előtt meg kikaptunk azoktól akik lenyúlták az országunk majdnem a felét,és történetesen a legnagyobb ellenségeink.
Míg élek nem fogom elfelejteni ezt a 3-0-t.Megalázták az országunkat azok a játékosok akik felvették pénteken a válogatott mezét.Ezt nem lehet elfelejteni soha.Kenny
Nem nyúlta le senki az országunk felét, de ha mégis, azok mind halottak.
Ahogy a jelenlegi román emberek nem felelnek a "lenyúlós" őseik tetteiért, úgy mi se felelünk azokéért, akik Ázsiából idevezettek hét törzset, és lenyúlták az itt élők országainak teljes egészét. Hűha, micsoda lenyúlós egy nemzet a magyar...
2013-ban ha valakinek ilyen gondolatok kavarognak a fejében, annak szerencsés lenne elolvasnia párszáz könyvet. Bármilyet. Érnék meglepetések a valósággal kapcsolatban.
Valamint az én országomat ugyan nem alázta meg senki, pláne nem egy tucat kutyaütő, gyenge képeségű gurulósfocista.
És az én legnagyobb ellenségeim ugyan tuti nem egy másik EU-s ország.
Dilettáns, korrupt politikusaink, ostobán önző, buta állami hivatalnokok, szemellenzős, maradi agyhalottak lehetnek ellenségek, de egy másik egykori nemzetállam... eléggé LOL.
100 év múlva annyira lesz magyar vagy román, mint most bajor, vagy szász. 300 év múlva meg semennyire. Kár, hogy gimiben kihagytad a töriórákat.




Sobri Jóska
tudod, amikor valakit behívnak a válogatottba, akkor elég gyakran csinálnak velük interjút, és egytől egyig mindegyikük azt nyilatkozza, hogy úúú, ez mekkora megtiszteltetés, meg áááá, elsírtam magam, amikor először öltöttem magamra a mezt.slowmotion
Nem bántásból, de te akváriumban élted le az elmúlt évtizedeket?
Azt nyilatkozzák, tényleg?
És a politikus mit nyilatkozik választás elött? És azt is elhiszed?
Vagy az állami megrendelést elnyerő cég vezetője? Vagy egy random celeb, egy random kapcsolatáról? És azokat?

több mint 12 éve
HanSolo New England Patriots 652
http:\\http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20130911-dzsudzsak-balazs-bocsass-meg-nekunk.html
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Diallo két mekkora gólt lőtt 😮

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 187 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
jól toljuk a diósgyőr ellen 😀eaglesmcnabb
Taktikus úr is alig bírja elemezni 😀

Viszont Diallo rendben volt a Tatabánya ellen (2:23-tól):
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
jól toljuk a diósgyőr ellen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"A magyar labdarúgás nem jó irányba halad, merthogy a legképzettebb labdarúgónk sem tud átlagon felüli teljesítményt nyújtani, ha nincs benne a játékában a szíve. És van egy másik dolog, ami engem kiborít: a játékosok még véletlenül se higgyék azt, hogy ők tisztelik meg a közönséget, hanem éppen fordítva. A játékos érezze magát megtisztelve, hogy egy nemzet színeit képviselheti a nagyvilágban. Ez egy íratlan törvénye a közösség képviseletének, és ez nemcsak a sportra, hanem a világon minden másra igaz. Nem mindenkinek adatik meg, hogy egy országot képviselhet a nemzetközi színtéren."

Grosics Gyula
2013-09-11
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
ez akkor is nonszensz

másra nem tudok gondolni, mintsem arra, hogy felülről ki lett adva az ukáz, tartsuk ezúttal az elvárásokat a minimális szinten (az se véletlen, hogy épp most lebegtetik be a lehetséges új kapitányok neveit), tegyünk úgy, mintha már semmi esély nem lenne, aztán "fű alatt" hátha sikerül valami, ha nem, akkor meg senkit nem ér váratlanul...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
az mondjuk hihetetlen gáz, hogy még ebben a cikkben is matematikai esélyről értekeznek, mikor a válogatottnak a saját kezében van a sorsa, "csak" meg kell nyerni a hollandok elleni meccset...jjncaa
Ez itt a fő gond Jay.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Minden esély matematikai 😀
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
az mondjuk hihetetlen gáz, hogy még ebben a cikkben is matematikai esélyről értekeznek, mikor a válogatottnak a saját kezében van a sorsa, "csak" meg kell nyerni a hollandok elleni meccset...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863

a román meccs után először ő jutott eszembe, ha nem magyart akarnak, őt idehozzák... el is ért eredményt itthon meg nem is... egy biztos valamivel markánsabb kapitány lenne, mint a mostani

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Nesztek nektek,valaki úgyis őt akarta:
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863Toca
Én mondtam, hogy őt választanám.
Jól járnánk vele szerintem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Majd honosítjuk Viniciust meg Caneirát. Sebők Vini és Róbert Capaneira 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
 sports.walla.co.il/?w=/7/2677634
ha valaki nemértené, Agrbri kapitányról csak a kampány (VB-selejtező) után várható döntés. Urban min.elnök már egyszer akarta a Paolót. Jó véleménnyel van a Boidaoton klub vezénylése kapcsán 😉 pisz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Nesztek nektek,valaki úgyis őt akarta:
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863Toca
Rá lehet kenni sok szart, és az is igaz, hogy zömében idegenlégiósokkal ért el sikereket Európában, de ELÉRT!!!

Kegyetlenül fúrnák mondjuk. Igaz Lipták nem lenne válogatott az biztos.tüsi91
És valószínűleg kaszinós Gyuri is megszűnne, mint az ellenfeleket feltérképező szakértői segítség. 😀

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem nála jobb választás nem lehet. Tudja mi vár rá, a idejön akkor nem fogják tudni elzavarni. Lenne védelem, mert azt nagyon jót csinált Vidiben.Toca
Kár, hogy egy magyar sem volt 😊. Mondjuk a miértjét is értem.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Szerintem nála jobb választás nem lehet. Tudja mi vár rá, a idejön akkor nem fogják tudni elzavarni. Lenne védelem, mert azt nagyon jót csinált Vidiben.
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 840
JC6:
OK, vhol itt írta vki, de ha nem volt akkor visszavonva😉

Sousa, én azt mondom, h jó választás lenne.
Kíváncsi vagyok mit hozna ki. Ismeri a közeget és a játékosokat is.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nesztek nektek,valaki úgyis őt akarta:
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863Toca
Rá lehet kenni sok szart, és az is igaz, hogy zömében idegenlégiósokkal ért el sikereket Európában, de ELÉRT!!!

Kegyetlenül fúrnák mondjuk. Igaz Lipták nem lenne válogatott az biztos.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nesztek nektek,valaki úgyis őt akarta:
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863Toca
A legjobb választás lenne.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Nesztek nektek,valaki úgyis őt akarta:
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért álljunk már meg egy szóra, mert itt valami nem tiszta.
Semmilyen fenyegetésről nem tudok! Erről a fórumról sok ember sok csapat ultráját ismeri. Én pl a Felvidéki Harcosokat. A román meccs után egyetlen oldalról, fórumról, helyről sem jött az, hogy:

"kedden megdöglötök"
"végetek van nektek is meg a családotoknak is"
"ki lesztek a nyírva a román vereség miatt"
"megyünk az edzésetekre, bújjatok el, mert ha nem..."

...és a többi. Mert nálam ez jelenti azt: fenyegetés.

Ehelyett 10-ből 9 ember azt írta, hogy:

"mélységesen csalódtunk bennetek"
"szégyelljétek magatokat"
"többet én meccsre nem megyek"
"szembeköptetek"
"hazaárulók"
stb.

Ezért kellettek a rendőrök, biztonsági őrök? Ki tudja, talán még a TEK is kivonult, csak azt már nem merte mondani Balázska.
Érdekes, hogy a többi válogatott közül egy sem említette meg ezt a dolgot.

Akkor most ki a hülye?
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 840
Természetesen tudom a történelmünket, sztem mindenki ismeri.
Ahogy írtam vmelyik topikban minden ember más, így felesleges bármit is írni.
Hiszem azt hogy régiókként van olyan objektív 'jó" "vélemény" Régiókat értem ez alatt, Közel-Kelet EU stb....

Kérdés: a hollandok ellen mikor kikaptunk otthon 4-1-re tavaly, pedig ott is jó nagy fosok voltak volt ekkora "balhé" vagy málta ellen?
Nem.
Felfújták, felfújtátok, hogy ROMÁNIA, ahogy írtad, nem is érdekelt a selejtező csak ez a meccs. Örök ellenség!!
Akkor örök életedre boldog lettél volna, mert legyőztük volna Romániát. Ha ennyi is elég!
Lehet szerencsés fickó vagyok. Van Román ismerősöm is és semmi bajom nincs vele. 8 kerben nőttem fel, de sose volt balhém, sőt.
Hiszek abban, hogy ha tiszteletet adsz akkor kapsz is és nem lesz bajod. Többször megtapasztaltam már, "idegenként".

Szőrös talpú gecik?! Feltűnt mikor Komán összeesett a görcstől 4 perc után. Egy magyar sem ment oda segíteni neki? A "szemét" román feszítette vissza a lábát. Sztem ez sok mindent elmond.

Én még mindig baromságnak tartom ezt a fajta hozzáállást, levetkőztetnek, elveszik a karszalagot, fenyegetnek, ja és ami a dynamonál volt. Ez normális dolog?!Késelés Ukrajnában...
Arról senki nem tehet, hogy vki belelát/ víziónál olyan dolgokat a sportba ami nem odatartozik.

Azért a két dolog között sztem van különbség, h kikap a csapatod szaros gatyával illetve megfenyegetnek.

Ennél többet nem tudok írni.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Köszönjük Attila! 😀😀 xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"