Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ajaccio - Nimes V 2-3
Milan - Parma H 2-1
Sevilla - Depor H 3-1

3.500 -> 19.723 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
viszont 14K-t én is leakasztottam ma, majd EL alatt felviszem 60-ig 😀Newman
75 000 😊
3000-ről indultam olyan 3-4 napja, óriási szerencsém volt, de azért ez most felvidított rendesen, élő fogadás FTW. 😊

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
tegnap poénból tettem 3 tippmixet (ezer éve csak neten fogadok), abból 2 szelvény megmutatta hogy miért is utálom én ezt annyira:

tegnapi/mai:
Dornbirn-Alba H 4:2
Salzburg-Znojmo H 4:3
Shakhtar-Dortmund D 2:2
Real-MU D 1:1
Pittsburg-Ottava H 4:2
Boca-Toluca H 1:2 (1:0-ra vezettek és magasan a legkisebb odds volt...) ez 21000 HUF lett volna 200ból

mai: (focizni voltam, most értem haza...)
Zenit H
Chelsea V
Bate-Fener D
Dinamo-Bordeaux D
Leverkusen- Benfica D - és naná hogy ez 0:1 lett, ez 23.750 lett volna 200-ból.

Inkább az online fogadás, ott legalább tegnap is kaszáltam, de ez akkor is annyira vicces hogy 600 forintból nyerhettem volna 45 ezret "simán"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
én a végén azt nem, egy nagyobb kötésben viszont beleraktam, még kéne egy Bayern-Arsenal X, egy Barca és egy Galata W, szép álom... 😊
viszont 14K-t én is leakasztottam ma, majd EL alatt felviszem 60-ig 😀

több mint 13 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
a két döntlennel 5000ből 55ezer jött, a tegnapi meccsekkel együtt 2 nap alatt 80. ilyen sem volt még 😀kovi470
megraktam a mai 2 meccsre:

mindkettőnél vége D, mindkettőnél félidő D, mindkettőnél félidő D- vége D mekkora kasza 😀davemayer
Grat 😀 Hummels egy isten 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
a két döntlennel 5000ből 55ezer jött, a tegnapi meccsekkel együtt 2 nap alatt 80. ilyen sem volt még 😀kovi470
megraktam a mai 2 meccsre:

mindkettőnél vége D, mindkettőnél félidő D, mindkettőnél félidő D- vége D mekkora kasza 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
a két döntlennel 5000ből 55ezer jött, a tegnapi meccsekkel együtt 2 nap alatt 80. ilyen sem volt még 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
bár tutinak közel sem nevezném (értsd: ha az ellenkezőjét rakod, nyersz), de én hendis Juve W-t és Val-PSG over 3,5-öt raktam mára.kaszo
nekem végül 1 gólon múlt a 15k nyeremény...
több mint 13 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Hál isten nekem lesz igazan, így Februári legnagyobb nyereményem jön eddig, 25ezer Ft.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Celtic-Juve X,Valencia-PSG H 😊JoeyPorter
Celtic-Juve V,Valencia-PSG V 😊kovi470
mindkettő döntetlen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Celtic-Juve X,Valencia-PSG H 😊JoeyPorter
Celtic-Juve V,Valencia-PSG V 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Celtic-Juve X,Valencia-PSG H 😊

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Valakinek tuti tippek BL, EL meccsekre? (nem igazán nézek mostanában soccert 😊 )

Továbbá valaki eltudná magyarázni az alternatív hendikep lényegét? pl. ezt: Döntetlen- Man U +2Newman
ez azt jelenti hogy te a Real 2 gólos sikerére fogadsz (pl 2-0)

mai bl-tippjeim celtic 1x (kb 2-es odds) és psg x2 (1,57 azt hiszem)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
bár tutinak közel sem nevezném (értsd: ha az ellenkezőjét rakod, nyersz), de én hendis Juve W-t és Val-PSG over 3,5-öt raktam mára.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Valakinek tuti tippek BL, EL meccsekre? (nem igazán nézek mostanában soccert 😊 )

Továbbá valaki eltudná magyarázni az alternatív hendikep lényegét? pl. ezt: Döntetlen- Man U +2Newman
bl tippeim:
celtic.juve: 2,5 gólnál kevesebb
real-mu: 2,5 gólnál több
sahktar-dortmund 2,5 gólnál több
valencia-psg 0-1ról V
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
én inkább szünetelek egy kicsit, ez a mai liverpool L se esett jól :\

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valakinek tuti tippek BL, EL meccsekre? (nem igazán nézek mostanában soccert 😊 )

Továbbá valaki eltudná magyarázni az alternatív hendikep lényegét? pl. ezt: Döntetlen- Man U +2

több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
akkor beállok a sorba, nekem a VfB-Werder H (1-4...) vitte el az 5 meccses kombimat, 250 -> 7600 lett volna.
most a Real -2-es hendivel visszajönnek a tétek legalább, 435 -> 1435

illetve feltéve h nem szopunk kettőt az utolsó 5 percben, 1 már megvan 😒
na azért.kaszo
Szívtam én is.Köszi Schalke 04.Én csak két gólt vártam.😕
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
akkor beállok a sorba, nekem a VfB-Werder H (1-4...) vitte el az 5 meccses kombimat, 250 -> 7600 lett volna.
most a Real -2-es hendivel visszajönnek a tétek legalább, 435 -> 1435

illetve feltéve h nem szopunk kettőt az utolsó 5 percben, 1 már megvan 😒
na azért.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
én a Cityvel jártam hasonlóan, persze én vagyok a hülye, hogy bíztam bennük :\ 😀kristof
én azt speciel meg is raktam Soton vagy X-re 2,35ért, de ha tudom hogy ennyire el akarja bukni a meccset a City (Hart OMG, igazi angol válogatott kapus 😀 ) akkor inkább megtettem volna 5.50ért a hazait 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
én a Cityvel jártam hasonlóan, persze én vagyok a hülye, hogy bíztam bennük :\ 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
kicsit jegeltem mostanság a fogadást, túl sok szelvény ment el 1 meccsen egyhuzamban. Ma úgy voltam vele, rakok 2 szelvényt:
6 meccs 300--->12.000, elment 1 meccsen (Frankfurt-Nürnberg)
5 meccs 200--->11.200, elment 1 meccsen (Nantes-Arles)
😊 😊Habi
nekem is tegnap a De Graafshap vitte csak el, az NFL alapszakasz óta nekem sem megy annyira, bár kevesebbet is fogadok ilyenkor.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
kicsit jegeltem mostanság a fogadást, túl sok szelvény ment el 1 meccsen egyhuzamban. Ma úgy voltam vele, rakok 2 szelvényt:
6 meccs 300--->12.000, elment 1 meccsen (Frankfurt-Nürnberg)
5 meccs 200--->11.200, elment 1 meccsen (Nantes-Arles)
😊 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Joey, mire fogadsz a 7végén?Nem nyerészkedni akaroK, csak egy kis plusszpénz mindig jól jön.😀laccoo74
Ezt csak szombat delelott tudom megmondani legkorabban,de majd igyekszem felirni.Mondjuk ritkan jatszom egyes kotest,csak akkor,ha valami szamomra nagyon kecsegteto odds van 😀

több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Joey, mire fogadsz a 7végén?Nem nyerészkedni akaroK, csak egy kis plusszpénz mindig jól jön.😀