Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lehet 9/11 évfordulóján nem szabad a katonák ellen fogadni 😀
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Első heti NFL-re mindig nagyon necces fogadni.. akkor szoktak a legnagyobb pofáraesések történi - már ha a favoritra akarsz fogadni.
Sőt, igazából én az első 3-4 hetet kerülném.

A BYU 1.95 nekem is nagyon vonzónak tűnik azért.. és ez nagyon érdekes még.
AP - 20, Rice 25, Mo-Jo 33... Chris Johnson 200-as? WTF? Ezt abszolút nem értem..
http://www.oddschecker.com/american-football/nfl/superbowl/to-be-named-mvpIgor
én végül 2,12-es oddsal tettem meg a BYUt az Air Force ellen
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
ennyire biztos tippem nincs a hétre, de van kettő, amit érdemes megfontolni (továbbra is a betathome-ot mondom, itt a legjobbak a szorzók)

Air Force Falcons - Brigham Young Cougars 1,85
UCF Knights - North Carolina State Wolfpack 2,10

mindkét csapat idegenben játszik, viszont papíron sokkal jobbak, érthetetlen hogy lehet ilyen magas az oddszavi27
JJ én tettem ezekre a csapatokra betathome-on remélem bejönnek 😀Zsolti1124
már izgulok, a GT-s tippem annyira nem ül eddig 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Zsolti1124 23
ennyire biztos tippem nincs a hétre, de van kettő, amit érdemes megfontolni (továbbra is a betathome-ot mondom, itt a legjobbak a szorzók)

Air Force Falcons - Brigham Young Cougars 1,85
UCF Knights - North Carolina State Wolfpack 2,10

mindkét csapat idegenben játszik, viszont papíron sokkal jobbak, érthetetlen hogy lehet ilyen magas az oddszavi27
JJ én tettem ezekre a csapatokra betathome-on remélem bejönnek 😀


több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
betclicen a Georgia Tech-re érdemesebb egy nagyobb összeget nyomni a Kansas ellenJJ Tiller
1,13 az odds. Az elég fika bármennyi kockázatért is. Nemde?GRAFI
tegnap még 1,25 volt... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
betclicen a Georgia Tech-re érdemesebb egy nagyobb összeget nyomni a Kansas ellenJJ Tiller
1,13 az odds. Az elég fika bármennyi kockázatért is. Nemde?
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Ehétre is lenne pár college tuti tipped? Megfogadnám!😊)zavi27
ennyire biztos tippem nincs a hétre, de van kettő, amit érdemes megfontolni (továbbra is a betathome-ot mondom, itt a legjobbak a szorzók)

Air Force Falcons - Brigham Young Cougars 1,85
UCF Knights - North Carolina State Wolfpack 2,10

mindkét csapat idegenben játszik, viszont papíron sokkal jobbak, érthetetlen hogy lehet ilyen magas az oddsJJ Tiller
Én most a betclicen vagyok, és ott sajnos csak 10-12 meccs van csak felajánlva, de köszi!zavi27
betclicen a Georgia Tech-re érdemesebb egy nagyobb összeget nyomni a Kansas ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Bízom benne hogy valaki hallgatott rám, én a Michigan győzelmével nyertem egy keveset még 😊JJ Tiller
Ehétre is lenne pár college tuti tipped? Megfogadnám!😊)zavi27
ennyire biztos tippem nincs a hétre, de van kettő, amit érdemes megfontolni (továbbra is a betathome-ot mondom, itt a legjobbak a szorzók)

Air Force Falcons - Brigham Young Cougars 1,85
UCF Knights - North Carolina State Wolfpack 2,10

mindkét csapat idegenben játszik, viszont papíron sokkal jobbak, érthetetlen hogy lehet ilyen magas az oddsJJ Tiller
Én most a betclicen vagyok, és ott sajnos csak 10-12 meccs van csak felajánlva, de köszi!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Valaki akkor toljon egy frendship bónusz meghívót nekem a Bwin-ről.GRAFI
ment PM
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Valaki akkor toljon egy frendship bónusz meghívót nekem a Bwin-ről.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Persze a BetClic-en e kettő közül egyik sincs. Van valami jó bónusz a Bwin-en vagy a BetAtHome-on, ami miatt érdemes lenne ott is most nyitni? Tavaly JJ ajánlására nyitottam a BetClicet is, akkor 6000Ft bónuszt, ha egy meglévő ügyfél ajánlására regeltél, és az ajánló is kapott valamennyit.GRAFI
a betathome euróban számol, a feltöltött pénzed felét kapod meg bónuszként most, egészen 44 (azaz 22) euróig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Persze a BetClic-en e kettő közül egyik sincs. Van valami jó bónusz a Bwin-en vagy a BetAtHome-on, ami miatt érdemes lenne ott is most nyitni? Tavaly JJ ajánlására nyitottam a BetClicet is, akkor 6000Ft bónuszt, ha egy meglévő ügyfél ajánlására regeltél, és az ajánló is kapott valamennyit.GRAFI
bwinen 6500 Ft bónusz van barát meghívásáért. Te is kapsz annyit, meg aki meg hív az is. Azt hiszem 2 hónapod van, hogy összesen 44500 Ft értékben megjátszd.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Persze a BetClic-en e kettő közül egyik sincs. Van valami jó bónusz a Bwin-en vagy a BetAtHome-on, ami miatt érdemes lenne ott is most nyitni? Tavaly JJ ajánlására nyitottam a BetClicet is, akkor 6000Ft bónuszt, ha egy meglévő ügyfél ajánlására regeltél, és az ajánló is kapott valamennyit.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
[
ennyire biztos tippem nincs a hétre, de van kettő, amit érdemes megfontolni (továbbra is a betathome-ot mondom, itt a legjobbak a szorzók)
Air Force Falcons - Brigham Young Cougars 1,85
UCF Knights - North Carolina State Wolfpack 2,10
mindkét csapat idegenben játszik, viszont papíron sokkal jobbak, érthetetlen hogy lehet ilyen magas az oddsJJ Tiller
bwinen: Air Force -1 1,91
BYU +1 1,91
megfogadom a tanácsod 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Első heti NFL-re mindig nagyon necces fogadni.. akkor szoktak a legnagyobb pofáraesések történi - már ha a favoritra akarsz fogadni.
Sőt, igazából én az első 3-4 hetet kerülném.

A BYU 1.95 nekem is nagyon vonzónak tűnik azért.. és ez nagyon érdekes még.
AP - 20, Rice 25, Mo-Jo 33... Chris Johnson 200-as? WTF? Ezt abszolút nem értem..
http://www.oddschecker.com/american-football/nfl/superbowl/to-be-named-mvp

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az NFL-ben is nagyon óvatosan bántak a szorzókkal. Pl. a Chargers 1.4-es szorzója a Chiefs ellen igencsak megfontolandó szerintem.F.Schleck
áh, ilyet meg szerintem egyáltalán nem szabad megfogadni, az 1.4 nagyon alacsony a kockáztatáshoz

a másik kettő viszont nem első fordulós meccs, láthattuk hogy erős a BYU, és elméletileg az NC State is klasszisokkal jobb a UCF-nélJJ Tiller
Lehet igazad van, nem nagyon szoktam fogadni, csak nekem ez a meccs még ennél is egyértelműbbnek tűnik.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jó hogy mondod JJ lehet megteszem betfair a BYU 1,95-ös oddsal de akkor tuti ki fognak kapni 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Az NFL-ben is nagyon óvatosan bántak a szorzókkal. Pl. a Chargers 1.4-es szorzója a Chiefs ellen igencsak megfontolandó szerintem.F.Schleck
áh, ilyet meg szerintem egyáltalán nem szabad megfogadni, az 1.4 nagyon alacsony a kockáztatáshoz

a másik kettő viszont nem első fordulós meccs, láthattuk hogy erős a BYU, és elméletileg az NC State is klasszisokkal jobb a UCF-nél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az NFL-ben is nagyon óvatosan bántak a szorzókkal. Pl. a Chargers 1.4-es szorzója a Chiefs ellen igencsak megfontolandó szerintem.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
29-3-ra nyert a Syracuse. Ki tette meg ?Höri
Bízom benne hogy valaki hallgatott rám, én a Michigan győzelmével nyertem egy keveset még 😊JJ Tiller
Ehétre is lenne pár college tuti tipped? Megfogadnám!😊)zavi27
ennyire biztos tippem nincs a hétre, de van kettő, amit érdemes megfontolni (továbbra is a betathome-ot mondom, itt a legjobbak a szorzók)

Air Force Falcons - Brigham Young Cougars 1,85
UCF Knights - North Carolina State Wolfpack 2,10

mindkét csapat idegenben játszik, viszont papíron sokkal jobbak, érthetetlen hogy lehet ilyen magas az odds


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
a http://www.bet-at-home.com/-on 1.3-szoros a szorzó a hazai pályán játszó Syracuse-ra az Akron ellen, hihetetlen
ahogy a topic kezdő mondata is szól, ne fogadj kedvenc csapatra, így ezt kihagyom, de gondoltam szólok, mert ez talált pénzJJ Tiller
29-3-ra nyert a Syracuse. Ki tette meg ?Höri
Bízom benne hogy valaki hallgatott rám, én a Michigan győzelmével nyertem egy keveset még 😊JJ Tiller
Ehétre is lenne pár college tuti tipped? Megfogadnám!😊)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
ezt minden évben kipécézi valaki magának 😀 a rendszer a Georgiát automatikusan lefordítja Grúziának, ez ellen nem lehet mit tenniJJ Tiller
Mindegy, én most láttam előszőr és jót derültem rajta. 😀zinedine5
Már megmondtam a tuti tippet, arra rakd fel minden vagyonod és már meg is van a nászútra való 😉
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
ezt minden évben kipécézi valaki magának 😀 a rendszer a Georgiát automatikusan lefordítja Grúziának, ez ellen nem lehet mit tenniJJ Tiller
Mindegy, én most láttam előszőr és jót derültem rajta. 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
ezt minden évben kipécézi valaki magának 😀 a rendszer a Georgiát automatikusan lefordítja Grúziának, ez ellen nem lehet mit tenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Beszarok, ez van fent sportingbeten:

Grúzia

South Carolina
+3 1.909
-3 1.909 Nincs szorzó
Nincs szorzó
Minden fogadás (1)