Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 11 éve
Drexel, Penn St., Washington, Saint Mary's = az összes nyer, egyik se csinál covert.😀 Cserébe a Central Conn vezet 12-vel félidőben = kiszopik. Egy garbage hármasra voltam, hogy a UCLA is elmenjen, kivételesen nem esett be. Gotta love college basketball.😊 Lassan amúgy elkezdem már bemesélni magamnak, hogy nem a profitért csinálom, meg hogy its all about the journey, not the destination.8-) Ez egy ilyen szezon, a jó pick elmegy, a szar pick jön, lehet első félidőket kéne játszanom, akkor kb 85%-on lennék.:#
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
na ez a mai forduló már sokkal jobban tetszik, még jobb lett volna ha az Atlanta is jön de a 19 órás meccsek így is királyul sikerültek. Szerencsére a GB hendiben nem bíztam annyira, csak 1 szelvényen volt rajta, a NE-PHI-CHI-IND-GB kombó szépen hozott nagy téttel megint 😊
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Nem igazán.Ez egy profi pókeres grafikonja:tehát akkor leszűrhetjük a tanulságot, hogy "jó" pókeres nem is létezik, csak kitartó? 😊baggio
Ugyanazzal a játékkal az első 27ezer handnél még nulla környékén volt, majd a második 27ezer után 3000 BB pluszba került. Pedig ugyanúgy játszott.
Ez a szerencsefaktor és a hosszútáv kapcsolata.
Valamint olyan profi is volt, akinek 3 éves breakeven/downswing időszaka volt, igaz, elötte többmillió dolláros up-ja.
Szóval ha jól csinálja az ember, akkor tolni kell, hogy a hosszútáv és a variancia kiegyenlítődjön, a szerencsefaktor csökkenhessen, és a plusszok realizálódhassanak.
Csak ugye ilyen kis mintából, mint a tied (88 meccs), még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
GLSobri Jóska
Leszűrhetjük a tanulságot, hogy a hosszútáv valóban kurva hosszú.
És hogy vannak benne többezer versenyes, többtízezer handes breakevenek/downswingek is.
több mint 11 éve
Ez egy profi pókeres grafikonja:tehát akkor leszűrhetjük a tanulságot, hogy "jó" pókeres nem is létezik, csak kitartó? 😊
Ugyanazzal a játékkal az első 27ezer handnél még nulla környékén volt, majd a második 27ezer után 3000 BB pluszba került. Pedig ugyanúgy játszott.
Ez a szerencsefaktor és a hosszútáv kapcsolata.
Valamint olyan profi is volt, akinek 3 éves breakeven/downswing időszaka volt, igaz, elötte többmillió dolláros up-ja.
Szóval ha jól csinálja az ember, akkor tolni kell, hogy a hosszútáv és a variancia kiegyenlítődjön, a szerencsefaktor csökkenhessen, és a plusszok realizálódhassanak.
Csak ugye ilyen kis mintából, mint a tied (88 meccs), még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
GLSobri Jóska

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Towson +5Central Connecticut -1.5
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
Szép lassan azért helyreállnak majd ezek, én baszott türelmes vagyok, meg semmi olyan hátrányról nincs szó, amit nem lehet 1-2 nap alatt ledolgozni, csak hát frusztráló dolog, mikor egy 5-1-es este 3-3-ra megy.Ez egy profi pókeres grafikonja:
Maka

Ugyanazzal a játékkal az első 27ezer handnél még nulla környékén volt, majd a második 27ezer után 3000 BB pluszba került. Pedig ugyanúgy játszott.
Ez a szerencsefaktor és a hosszútáv kapcsolata.
Valamint olyan profi is volt, akinek 3 éves breakeven/downswing időszaka volt, igaz, elötte többmillió dolláros up-ja.
Szóval ha jól csinálja az ember, akkor tolni kell, hogy a hosszútáv és a variancia kiegyenlítődjön, a szerencsefaktor csökkenhessen, és a plusszok realizálódhassanak.
Csak ugye ilyen kis mintából, mint a tied (88 meccs), még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
GL
több mint 11 éve
Estém:A tavaly végig stabilan játszó Colorado végig partiban van az első félidőben... majd a másodikban dobnak összesen két field goalt a jóval gyengébb Wyoming ellen. A Nebraska végig szenved, de kiharcol egy hosszabbítást... ahol aztán kiszopnak - az nem tré, hogy a Rhode Island utoljára '98-ban vert meg kiemelt csapatot. Ezekután nem meglepő, hogy a Mavs percekkel a vége előtt 5-tel vezet a két kezdő magasemberét nélkülöző Rockets ellen, majd kiszopnak hárommal.
Szép lassan azért helyreállnak majd ezek, én baszott türelmes vagyok, meg semmi olyan hátrányról nincs szó, amit nem lehet 1-2 nap alatt ledolgozni, csak hát frusztráló dolog, mikor egy 5-1-es este 3-3-ra megy.
NCAA:
Drexel -4
Penn St. -6.5
Washington -12.5
Saint Mary's -4.5
17-19-0 (47.22%) -3.90
Győztesek: 172.5/17 = 10.14
Vesztesek: 233.5/19 = 12.28
NBA:
Nada.
26-26-1 (50.00%) -2.55
Győztesek: 234.5/26 = 9.01
Vesztesek: 269.5/26 = 10.36
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
lol a buli system 5/6-os szelóm eddig aláz 😀Az igen.
Man Utd @ 4.00
Juventus @ 2.00
Roma @ 1.85
Real Madrid (-2) @ 2.50
AZ @ 2.60
FC Zurich @ 2.50
ha nyer a Juve akkor 6 unitból 595.275 unit... ezekben ez a jó, elég ha havonta egy jön már akkor is érdemes megtenni minden hétvégén egy ilyet, most is a 120x-as alszelvény már jött eleve, de ha nyer a juve az az igazi kasza.davemayer
több mint 11 éve
lol a buli system 5/6-os szelóm eddig aláz 😀Man Utd @ 4.00
Juventus @ 2.00
Roma @ 1.85
Real Madrid (-2) @ 2.50
AZ @ 2.60
FC Zurich @ 2.50
ha nyer a Juve akkor 6 unitból 595.275 unit... ezekben ez a jó, elég ha havonta egy jön már akkor is érdemes megtenni minden hétvégén egy ilyet, most is a 120x-as alszelvény már jött eleve, de ha nyer a juve az az igazi kasza.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Én is rajta vagyok a Suns-on és a Mavs-en, Howard-nak ektoplazmát küldtek a térdébe már questionable. Lehet, hogy játszik de a Dallas szerintem akkor is behúzza. Délután mikor még nem volt kint line egyik irodánál se az unibet kirakott egy Dallas +1,5-öt... ^ ^

Fly Eagles Fly!
több mint 11 éve
Sam Houston St. -1Colorado -2.5
New Mexico St. +7
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
NBA:Suns -2
Szar érzés, hogy megint csak saját csapatomban találok értéket, de ez van, ez a legjobban tetsző roadchalk, amíg a Suns keep covering I keep betting em. Nem volt egy nagy megerőltetés a tegnapi philadelphiai kiruccanás, anegyedik negyedben már a D-ligás csapatunk játszott. Len jó match lehet Hibbertre, ha ki tud maradni a faultgondból, a Sloan-Hill-Copeland isókra meg talán lesz válaszunk.
Mavs -3
Nincs Howard, a Rockets pedig vele is szenvedett eleget az elmúlt néhány meccsen.
25-25-1 (50.00%) -2.45
Győztesek: 213.5/25 = 8.54
Vesztesek: 263.5/25 = 10.54
NCAA:
Nebraska -1.5
A tavaly is sneaky good Cornhuskers idén szerintem durva meglepetésekre is kész. Ha Sweet 16-ig jutnának, akkor Tim Miles edző megígérte a csapatnak, hogy tetováltatni fog valamit a testére. ;D Jóval erősebb csapat lévén nyerniük kéne még idegenben is, noha ezekből elég sok ment el a elmúlt pár napban. Terran Petteway NBA játékos lesz.
15-17-0 (46.87%) -3.70
Győztesek: 153.5/15 = 10.23
Vesztesek: 202.5/17 = 11.91
College meccset tolok még szerintem, várok egy-két hendire. 6-2-es szezonkezdés óta 9-15, azt hiszem az ilyen 9 playes estéket hanyagolnom kell.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
köszi, Brentford! (komolyan)csináltam egy ilyen *2-es szelvényt, hogy aszondja:
Metz kap gólt (= PSG rúg egyet)
Cardiff-Reading HD
Brentford-Fulham DV
PSG kilenc perc után pipa, Cardiff-Reading sima, a 65. perctől Cardiff emberelőny 2-0-ban van, Brentford-Fulham 0:1, az két gólnyira van a bukástól. DE:
felsír a gyerek, bemegyünk, visszajövök, 85. perc, kiegyenlített a Brentford (meg a Reading is rúgott egyet, de azzal úgy voltam, hogy még kettőt nem fog valószínűleg). nézem a tudjátokmelyik oldalt, pont van élő fogadás, gondoltam levédem a szelvényt egy Brentford H-val (@4,95), rossz esetben +0,03 unit plusz, az olyan, mintha nem is fogadtam volna. megtettem.
91. percben berúgja a Brentford a győztes gólt, és így lett +0,03 unitból +2,95.
most a mai napra megvan majdnem +4 unit (+3,95 szaldó 3 befektetéssel), megyek, teszek valami buliszelvényt, és így is plusz 75%-ban szállok ki 😊
szerk: megtegyem a Lakers-t 4.45-ön? 😊
több mint 11 éve
California +6Nincs Isaiah Taylor a Texasban, szerintem straight up behúzza a UCal.
Suns -9.5
Bledsoe lefikázta a Sixerst, amiért picit tartok ettől a meccstől, de két rossz offensive performansz után szerintem várható egy kitömés.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
Ez a PHX -9,5 elég fincsi.. Az alapján, amit láttam a Phillytől az amúgy fosgyenge Boston védelem ellen.. meglepne ha nem lenne köztük egy huszas.. és azért a Suns D nem egy Celtic D... Maka, vélemény? Ahogy nézem nincs sérült nálatok.Bay AreaPár ponttal menekültünk ki Bostonból és Detroitból is. Plusz faktor, hogy Bledsoe kijelentette, hogy a Kentucky megverné a Sixerst - akármennyire is low ez a Philly, szerintem ma felszívják magukat ezért.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
3-2 tegnap.NCAA
Clemson -6
McDaniels komoly érvágás, de a csapat tübbi kezdője visszatért. Kurva nagy égés volt, hogy otthon kikaptak a Winthroptól, úgyhogy a Virgin szigeteken javíthatnak a harmatos Gardner Webb ellen, akik viszont meglepi győzelemből jönnek letdownolni.
Georgia Tech -8.5
15-20 pontot várok közé, nem kéne meccsben lennie a Fort Wayne-nek.
UNLV +7.5
A Stanford sokat vesztett Powellel és Huestis-szel, úgyhogy közel sem az a csapat, akik tavaly kicsapták a Kansast a Madnessből. A UNLV két ötcsillagos és egy négycsillagos recruittal indult a szezonnak, két gyengébb csapatot hajszálakkal vertek eddig idén, kell még idő, hogy összerázódjon a banda. Ettől függetlenül szerintem meccsben lesznek. Semleges pályán lesz amúgy a Nets csarnokban.
Georgia St +7
Tavaly elég sokat láttam őket, nagyon szerethető csapat, RJ Hunter (az edző fia) valószínűleg draftpick lesz, Harrowt a Kentuckyból kukázták még ki, Kevin Ware-re meg ha más nem, a lábtöréséből emlékszik mindenki a Louisville-es időkből. Korrekt, jól triplázó csapat a Panthers, és az underdog státusz is meredek már nekik erre a meccsre.
Kansas St. -1
Ezen sokat rágódtam, mert erős tehetségfölénnyel mennek a meccsre, viszont a Long Beach St. egy teljes végzős kezdőt fog pályára rakni. Véleményem szerint azért ki fog jönni a két csapat közti különbség.
Egyelőre ennyi, várok még egy-két meccs hendijére.
14-12-0 (53.84%) +0.80
Győztesek: 153/14 = 10.92
Vesztesek: 149.5/12 = 12.45
(Tegnap volt egy kis elütés, azóta javítottam)
NBA
Pelicans -2.5
Borzasztó a Nuggets, senkit ne rettentsen el a két győzelmük egymásután. A playoffért harcoló Pelliesnek ezeket be kell húznia.
Mavs -9.5
Se a Hawkst, se a Rocketset nem tartom túl sokra (utóbbinál a Sixers-Thunder-Lakers derbik sokatmondóak), Young meg hosszútávon többet árt, mint használ. A Lakers egyetlen esélye, hogy túldobja a Mavst, sok sikert hozzá, 110 pont alatt nem fognak kapni.
23-24-1 (48.93%) -3.35
Győztesek: 172.5/23 = 7.5
Vesztesek: 241/24 = 10.04
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
Ez a PHX -9,5 elég fincsi.. Az alapján, amit láttam a Phillytől az amúgy fosgyenge Boston védelem ellen.. meglepne ha nem lenne köztük egy huszas.. és azért a Suns D nem egy Celtic D... Maka, vélemény? Ahogy nézem nincs sérült nálatok.
több mint 11 éve
Clippers -3.5Se Wade, se Deng nem lesz, McBob kérdéses. Ugyan back to back a Clippersnek, de tegnap azért nem törték össze magukat a blowoutban.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
Az az elgondolkoztató, hogy 34-34-1, vagyis takkra 50%-os eredményeségi mutatóval nem egálban vagy, hanem -3.35 unittal.Az, a nyertes tipp 1 unitot hoz, a vesztes 1.1-et visz.
Ha jól számolok/becsülöm, akkor kb egy 58% kellene a stabil, magabiztos pluszhoz, és 65% felett a kellemes profithoz.
Vagyis durván 3 meccsből kettőnek sülnie kell.
Gondolom ez a rengeteg 1.9-es coinflip hendinek a hozadéka.
Vagy mi?Sobri Jóska
53.5% már elég a profithoz egyébként (53x1 > 47x1.1), 58%-kal már szarrányerted az agyad. Ezért sem érdemes moneylineokat tolni, ahogy davemayernek tökéletesen kifejtetted, mert ott teljesen random szám (valahol 70-75% körül lesz) kell a profithoz.
Utánaszámoltam, 1000 playre levetítve 58% +118 unitot eredményez. So, there you go.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
Az az elgondolkoztató, hogy 34-34-1, vagyis takkra 50%-os eredményeségi mutatóval nem egálban vagy, hanem -3.35 unittal.Ha jól számolok/becsülöm, akkor kb egy 58% kellene a stabil, magabiztos pluszhoz, és 65% felett a kellemes profithoz.
Vagyis durván 3 meccsből kettőnek sülnie kell.
Gondolom ez a rengeteg 1.9-es coinflip hendinek a hozadéka.
Vagy mi?
több mint 11 éve
Jobban átgondolva, lehet hogy nem leszek ma már gépközelben.Miami (FL) -9
Volt szerencsém őket tavaly élőben látni (😊 ), annál jóval erősebb lett ez a csapat, két kurva jó freshmannel és két remek transferrel. Picit túlértékelik most őket a Florida elleni győzelem után, de talán még így is alacsony ez a hendi. A Drexelben összesen 7 játékos bevethető, teljesen sérült brigád, akiknél tavalyi két legjobb játékosuk lediplomázott. Idén még nem sikerült átlépniük az 50 pontos határt, még az ellen a St. Josephs ellen se, akiknek ma a Gonzaga 48-at dobott a félidőben (94-et a meccs végére).😀 Faultproblémában lesz a Dragons, ráadásul hatodik nap harmadik meccsük állandó utazgatással.
Indiana +2.5
Benne van, hogy estére felmegy mondjuk 4-re a hendi, de nem tökölök vele, főleg ha végül nem tudok leülni gépezni. Érzésem szerint a jobb csapat, hazai pályán underdog. Vonleh nem volt akkora támadófenomén, akinek a kiemelését megérezné a Hoosiers, Yogi kurva jó, a freshmanek se látszódnak megilletődöttnek. Mudiay nélkül azért nem az a bajnokesélyes ez az SMU, mint nyáron ki lettek kiáltva, kurvára szenvedtek az első kemény ellenfelük ellen. Cáfoljanak rám...
USC -1.5
Treadwell, az Akron legjobb játékosa eltiltva, vele is jobbnak éreztem volna a Trojanst, így ezt tolni kell. Semleges pályán lesz.
A St. Josephs hendi csak 49.5 ponttal ment mellé, kicsit megkúrta a statisztikámat.xD
NBA:
22-24-1 (47.82%) -4.35
Győztesek: (159/22 = 7.22)
Vesztesek: (241/24 = 10.04)
NCAA:
12-10-0 (54.54%) +1.00
Győztesek: (133.5/12 = 11.12)
Vesztesek: (127.5/10 = 12.75)
Keep grindin, folks.😊
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
Undorító este.A Cavs az egyenlítésért támadva egyszerűen elhagyta a labdát. A Grizzlies EGÉSZ MECCSEN a számon belül volt (mi több, vezetett), természetesen az utolsó Raptors támadásnál átfordult a cover. A Suns az EGÉSZ MECCSEN vezetett, 9-0-ás Pistons roham az utolsó másfél percben, utána Bledsoe kihagyja az elsőt (in and out büntető), hogy biztos ne legyen meg a cover, utána pedig még hálát mondhattam az égnek, mivel hiába szólt be neki Hornacek, hogy hagyja ki és teljen le az idő, "véletlenül" bedobta a pushért.
Amíg az NBA-ben abszolút peches voltam, és két támadáson múlt a 2-1, addig az NCAA-re nincs magyarázatom, szar pickjeim voltak, az összes dogomat szanaszét baszták, esély se volt a coverre. A Gonzaga vezet 34-gyel 15 perc után.😀
Két NBA meccs lesz csak (hál Istennek), kíváncsi vagyok a Bulls hendijére, ha -3-4 körül lesz, ott talán megjátszom.
NCAA:
Fresno St. -1.5
Nagyon sharp hendik közül ez tűnt ki NAGYON. Tököm se érti. A NAU két Fresnohoz hasonló erőt képviselő (Xavier és Toledo) csapattól kapott ki 33-mal és 13-mal. Ugyan most otthon játszanak majd, de azért a lelátót ne úgy képzelje el senki, mint ahonnan 100 embernél több szurkol. Viszonylag simán be kéne húzni a Bulldogsnak.
Megy fel az SMU hendi, de várok még, szerintem az Indiana a jobb csapat és otthon is lesznek, awesome lenne 3-4 plusz pontot kapni.
Közben a Pepperdine behúzta, ha a Gonzaga nem ereszt le nagyon a második félidőben (miért tenné), akkor ez egy 2-6-1-es este. Not too shabby.😊
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
Pluszban:St. Bonaventure -4
Wake Forest +13.5
Green Bay +15
Pepperdine -2
St Josephs +22.5
Összesen 9 play mára, húzós este lesz, de ezeket nem tudtam már továbbszelektálni. Hajrá mindenkinek!
(A Grizzliesben közben elterjedt egy vírus és a fél csapat kérdéses mára, kivehetném kis mínusszal, de elengedem, mert ezek a szívós buzik a végén úgyis kiállnak és tönkreverik a Raptorst.)
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
Amugy ezt már akarta mkérdezni, de Suns szurkoló vagy ugye? Csak mert akkor a Sunsos tippjeidet ugy klezelem h egy kis kellő optimizmus van benne. Mármint most nem erre giondolok kifejezetten 😀 Köszi a tippeket. A tegnapi 2 nagyon ült.Leonidasz007Igen, Suns drukkoló vagyok, de soha nem szimpátia alapján, csupán erős megérzésből fogadook rájuk. Ha nézted, idén mentem már ellenük is. A fogadásban teljesen ki kell zárni a szimpátiát.
you don't even know what you like and you don't like