Viccek

51 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
bocs 😊
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Vannak dolgok amik a szó szoros értelmében viccesek, és vannak amik átvitt értelemben. Ez nyilván nem a szó szoros értelemben vicces, de már nem hiszem el, miken nem veszekednek itt az emberek 😀fetomy
Én se hihetetlen h miken mennek a civakodások !!! Gyerekek 3 hét óta ünnep van , mi a faszt kell marakodni élvezzük a playoffot!!respectvv4laci
Nobel-békedíjat neki!
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ha már volt, elnézést 😊

két fickó iszogat egy felhőkarcoló 100. emeleti bárjában!
Az egyik megszólal:
-Tudtad, hogy itt akkora a turbulencia, hogy ha kiugranál az ablakon az egyből visszarepítene?
-Ezt nem hiszem el! Mutasd meg...
Fickó feláll és kiugrik, de egyből vissza is repül a bárba.
-Ezt ki kell próbálnom... Kiugrik, lezuhan, meghal.
Pultos odaszól: -Superman, Te mekkora g**i vagy ha iszol!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Vannak dolgok amik a szó szoros értelmében viccesek, és vannak amik átvitt értelemben. Ez nyilván nem a szó szoros értelemben vicces, de már nem hiszem el, miken nem veszekednek itt az emberek 😀fetomy
Én se hihetetlen h miken mennek a civakodások !!! Gyerekek 3 hét óta ünnep van , mi a faszt kell marakodni élvezzük a playoffot!!respectvv4laci
Szupcsi! Igazad van, már nincs is semmi bajcsi 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vannak dolgok amik a szó szoros értelmében viccesek, és vannak amik átvitt értelemben. Ez nyilván nem a szó szoros értelemben vicces, de már nem hiszem el, miken nem veszekednek itt az emberek 😀fetomy
Én se hihetetlen h miken mennek a civakodások !!! Gyerekek 3 hét óta ünnep van , mi a faszt kell marakodni élvezzük a playoffot!!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Szerintem is vicces, kibaszott gyökerek, ezeken mindig tudok egy jót nevetni


több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egyébként érdekes hogy Suh belemenésénél nem fetrengett a sértett játékos egy pillanatig sem, Pepe esetében, és itt is meg eljátszotta a hattyúhalált.eaglesmcnabb
mondjuk azért stoplival így arconrúgni valakit és utána komolyan azt mondod, hogy eljátszotta a hattyúhalált?
nyilván a Messis dolog tényleg sántít, de ne keverjük már a kettőt.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Egyébként érdekes hogy Suh belemenésénél nem fetrengett a sértett játékos egy pillanatig sem, Pepe esetében, és itt is meg eljátszotta a hattyúhalált. Messit kezét ha stoplival eltalálta volna, akkor kíváncsi lennék a sérülésre, ha meg nem találta el, akkor meg kb. meg sem érezte.
Nem Pepét meg Balotellit akarom védeni, de röhej ahová fajul a mai labdarúgás.
Ha már az aranylabdás, a mutatandó példa is ilyeneket csinál, akkor itt nagy baj van. És igen, ez tényleg vicces.
http://gifsoup.com/view/3333742/coentrao-pulls-messi-s-head.html

http://www.yummitube.com/?id=524 erről nem is beszélve. Amikor a játékos, megfogja az ellenfél kezét, fejen bassza saját magát, majd feldobja magát. Ennél nincs lejjebb. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vannak dolgok amik a szó szoros értelmében viccesek, és vannak amik átvitt értelemben. Ez nyilván nem a szó szoros értelemben vicces, de már nem hiszem el, miken nem veszekednek itt az emberek 😀
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Milyen "vicces" párost alkotnának ők Pepével egy csapatban.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
én sem magát azt tartom viccesnek, hogy nyakon talpalja, hanem, hogy ez az ember mekkora egy fogyatékosLaki
A fogyatékos emberek viccesek?Deny
Szerintem te is tudod hogy a fogyatékos szót nem szó szoros értelmében használtagravedigger
Akkor a debil parasztok viccesek?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bármekkora tudatlan barom is, ezt akkor se tartom viccesnek. És nem azért mert Balotelli csinálta...Matthew99
én sem magát azt tartom viccesnek, hogy nyakon talpalja, hanem, hogy ez az ember mekkora egy fogyatékosLaki
A fogyatékos emberek viccesek?Deny
Szerintem te is tudod hogy a fogyatékos szót nem szó szoros értelmében használta
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ha megnézed azt, hogy ez az ember mekkora tajparasztságokat csinált már akkor ez már semmi... 😛Laki
Bármekkora tudatlan barom is, ezt akkor se tartom viccesnek. És nem azért mert Balotelli csinálta...Matthew99
én sem magát azt tartom viccesnek, hogy nyakon talpalja, hanem, hogy ez az ember mekkora egy fogyatékosLaki
A fogyatékos emberek viccesek?
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Ezt csak én nem tartom viccesnek??Matthew99
ha megnézed azt, hogy ez az ember mekkora tajparasztságokat csinált már akkor ez már semmi... 😛Laki
Bármekkora tudatlan barom is, ezt akkor se tartom viccesnek. És nem azért mert Balotelli csinálta...Matthew99
én sem magát azt tartom viccesnek, hogy nyakon talpalja, hanem, hogy ez az ember mekkora egy fogyatékos


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
ez az ember 😂
Laki
Ezt csak én nem tartom viccesnek??Matthew99
ha megnézed azt, hogy ez az ember mekkora tajparasztságokat csinált már akkor ez már semmi... 😛Laki
Bármekkora tudatlan barom is, ezt akkor se tartom viccesnek. És nem azért mert Balotelli csinálta...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021

😀 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
hát sorry, hogy csalódást okoztam... 😐


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Marha jót röhögtem, biztos Parker is hasonlóan poénosnak vélte ezt....

Gyüli topikba jobban elment volna. Szánalmasnak tartom, ha valakinél ez vicces eset. Remélem elmeszelik 3 meccsre az ilyenért.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ez az ember 😂
Laki
Ezt csak én nem tartom viccesnek??Matthew99
ha megnézed azt, hogy ez az ember mekkora tajparasztságokat csinált már akkor ez már semmi... 😛


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
ez az ember 😂
Laki
Ezt csak én nem tartom viccesnek??


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
ez az ember 😂
Laki
Suh sehol sincs hozzá képest 😀
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A kocsmából indul haza az alkoholista, de útravalóként még egy kis üveg pálinkát betesz a nadrágzsebébe. Ahogy botorkál az úton, beleesik egy árokba, jól megüti magát. Ahogy érzi, hogy valami nedvesség elkezd végigfolyni a lábán, kétségbeesve felkiált:
- Uram, add hogy csak vér legyen!
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Na mennyire kapta fel a sajtó? Szinte semennyire. Nem Real játékos, nem barca játékos ellen. 😊 Mondjuk már nem is értem miért írom le, mert evidens lett manapság az ilyen 😊
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ez az ember 😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Cigány biciklizni tanítja a kölykét tandemen. Apuka ül hátra, közben magyarázza a fortélyokat.
- Fiám! Itten mégfogod a kormányt, égyénsúlyozó', közben még tékéréd a pédáltot is, ni! Így! Jó, nágyon jó, most hajcsá' jobban. Gyorsabban! gyorsabban!
Hirtelen egy szakadékhoz érnek:
- Kontrázz, fiam, kontrázz!
- Ica-ica-hopp-hopp...