Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyes pályáról megnyeri, woooo


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trinidadi és kajmán-szigetei elődöntős, nojsz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi volt ez a női 200 istenem. Titmust se gondoltam volna, hogy látom még valaha kikapni.
Sixo
Oda Pellegrini világcsúcsa 🙁

Kurva ausztrálok, ahogy Ford Fairlane mondta volt...
warr_b
Titmus is csak 3 századdal maradt el tőle. Mondjuk nekem szimpik az ausztrálok, legnagyobb kedvencem Thorpe óta.
Sixo
Én nem csípem őket, túl sokat nyernek 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mi volt ez a női 200 istenem. Titmust se gondoltam volna, hogy látom még valaha kikapni.
Sixo
Oda Pellegrini világcsúcsa 🙁

Kurva ausztrálok, ahogy Ford Fairlane mondta volt...
warr_b
Titmus is csak 3 századdal maradt el tőle. Mondjuk nekem szimpik az ausztrálok, legnagyobb kedvencem Thorpe óta.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi volt ez a női 200 istenem. Titmust se gondoltam volna, hogy látom még valaha kikapni.
Sixo
Oda Pellegrini világcsúcsa 🙁

Kurva ausztrálok, ahogy Ford Fairlane mondta volt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Gyurtának volt utoljára ilyen hajrája.

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mi volt ez a női 200 istenem. Titmust se gondoltam volna, hogy látom még valaha kikapni.

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nah ennek örülök. Megérdemelte Hafnaoui. 400on is nagyon kevesen múlott, hogy nem tudta Shortot megverni. Most nagyon simán nyert.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
off
bokámat összefosom, a főparancsnoknak saját monogrammal ellátott úszódresszt gyártattak le 😮
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor görögök pipa, mégis játszanak a lányok az amerikaiakkal, az ötödik helyért...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ma reggeli előfutamok magyar érdekeltségei:
50 háton, a 17 éves Komoróczy Lora sajnos nem került elődöntőbe, 5 századdal és egy hellyel maradt le. Egyénit úszott egyébként és ő a szám aktuális junior világ és európa bajnoka is.
Ez a peh széria ment tovább a 100 gyorsra is, ahol bár Németh Nándor 14. helyen tovább jutott, viszont Szabó Szebasztián 17.lett, 2 századdal elmaradva az elődöntőről. Még ha ez kb a 5. száma, akkor is fájó milyen kevesen múlott.
200 vegyesen Telegdy Ádám képviselte a magyar színeket, 26. időt úszta.
200 pillén mind Kapás-Telegdy Bogi mind Jakabos Zsuzsa elődöntősök, 13. illetve 14. időt úszták reggel.
Nálam a nap csalódása a 4x100as vegyes váltó, ahol a csapat a 21. helyen ért célba. Tucatnyi kuntakinte állam előttünk végzett, akikről nem is tudtam, hogy van úszó sportáguk, pl az észtek,mexikóiak vagy belgák. Nem is szokott 21 ország elindulni váltóban, itt ma 46an indultak. A magyar csapat összeállítása: Székely Áron, Sebestyén Dalma, Komoróczy Lora , Mészáros Dániel.
Sixo
Fun fact: a Komoróczy lány anyukája a régi ovinkban volt a fiam dadusa 😁
Már 3-4 évvel ezelőtt is jókat úszott ifi szintén, örülök hogy felnőtt VB-re is eljutott


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
dawyd728 4 269
Nálam a nap csalódása a 4x100as vegyes váltó, ahol a csapat a 21. helyen ért célba. Tucatnyi kuntakinte állam előttünk végzett, akikről nem is tudtam, hogy van úszó sportáguk, pl az észtek,mexikóiak vagy belgák. Nem is szokott 21 ország elindulni váltóban, itt ma 46an indultak. A magyar csapat összeállítása: Székely Áron, Sebestyén Dalma, Komoróczy Lora , Mészáros Dániel.
Sixo
Ha a mix vegyesben nincs értelmezhető férfi hát és mell úszója egy nemzetnek, és magadhoz képest is tartalékos az összeállításod, akkor ez van. Sajnos.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ma reggeli előfutamok magyar érdekeltségei:
50 háton, a 17 éves Komoróczy Lora sajnos nem került elődöntőbe, 5 századdal és egy hellyel maradt le. Egyénit úszott egyébként és ő a szám aktuális junior világ és európa bajnoka is.
Ez a peh széria ment tovább a 100 gyorsra is, ahol bár Németh Nándor 14. helyen tovább jutott, viszont Szabó Szebasztián 17.lett, 2 századdal elmaradva az elődöntőről. Még ha ez kb a 5. száma, akkor is fájó milyen kevesen múlott.
200 vegyesen Telegdy Ádám képviselte a magyar színeket, 26. időt úszta.
200 pillén mind Kapás-Telegdy Bogi mind Jakabos Zsuzsa elődöntősök, 13. illetve 14. időt úszták reggel.
Nálam a nap csalódása a 4x100as vegyes váltó, ahol a csapat a 21. helyen ért célba. Tucatnyi kuntakinte állam előttünk végzett, akikről nem is tudtam, hogy van úszó sportáguk, pl az észtek,mexikóiak vagy belgák. Nem is szokott 21 ország elindulni váltóban, itt ma 46an indultak. A magyar csapat összeállítása: Székely Áron, Sebestyén Dalma, Komoróczy Lora , Mészáros Dániel.

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ruta <3 , 10 év után nyert meg újra a távját.
Sixo
Régen is ilyen hombárfeje volt szegénynek? ☺️
warr_b
Vigyázz a szádra mert kapsz egy Jags logot a neved mellé ...

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ruta <3 , 10 év után nyert meg újra a távját.
Sixo
Régen is ilyen hombárfeje volt szegénynek? ☺️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ruta <3 , 10 év után nyert meg újra a távját.

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Hatodik idővel döntős
warr_b
Eddig azt hittem a 6os szám jó. Erre most Pádár Niki 6 századdal maradt le a döntőről, Márton meg futam másodikként 6. lett összesítésben. Ráadásul annak is örülhet, mert a 7. meg 8. is 3 századra volt tőle. 2 Vb-vel ezelőtt le Clos 1.3 mp-vel rosszabb idővel lett 2. Milák mögött.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mekkora lett volna egy ír érem


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hatodik idővel döntős


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A végén azt hittem elfogy teljesen, de mégse
ozibozi
Jah én is biztos voltam, hogy ebből 6-8. hely lesz, aztán csak bírta valahogy.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
A végén azt hittem elfogy teljesen, de mégse
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nah Márton Riics de szépet úszott, ebből belső pálya lesz a döntőben.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, ez szép úszás volt az egyes pàlyán, új egyéni csúcs


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A pecsába ...

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagyon gyerünk Hubi, ott van az egész család. Elég sokat utaztak miatta.
Sixo
Hetedik... De új országos csúcs
warr_b
Elvitted a gyerekek valahova? Nem ? Tudtam, ezért nem lett belőle dobogó, kösz ...
Sixo
Bocs, nyári szünet van, meg az eső is esik 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"