bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Grat a csapatomnak, a kieséstől úgy néz ki megmenekültem, bár azért szerintem illett volna PO-ba mennem, de Qb nélkül nehéz

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
zsinórban 5 győzelemmel a 17.-ről befutottam a 4-5. helyre 😊 Mondtam én, h nem rossz ez a csapat csak a CB-knek kellett összeszedniük magukat.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Újabb szopó. Ben sérülése kivégzett, bár most nem ezen múlott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Uhh, mégse.. nehéz átlátni:

8-5: Atmo, Rata
7-5-1: Tyrants, Guerrillas, Szesze
7-6: Hidegburkolók (2900+ pont), Igor (2850 pont).. Visi (2790), Dannának van még esélye, de nagyon pici, nem lesz elég a szerzett pont.

Remek, itt is Ratával nyomhatom..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bocs Anna, szerintem ezzel kiütöttelek a PO-ból, dehát ugye valahogy be kellett jutnunk!
Már a Brees/William Moore-féle meccs után látni lehetett, hogy nagy hátrányba leszel.. és végül eléggé korrekt teljesítményt hozott mindenki (secondary, WR-ek, 18 pontos kicker!), még akár a 300 is meglehet... kár hogy Brittet buta módon kiszedtem Wrightért.

Látom a fiúk ügyesen a PO előtt ellőtték a puskaport, egyedül a Ravens HC vesztett taktikusan.. ennek is tudok örülni 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Thx D-Jax...ennyi a PO-nak..azért 228-al kikapni jó érzés

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tiszta Cards vagyok ekkora leolvadást még nem csináltam, de lehet mégis. Csak ne essek ki, bár akkor bővítsünk 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Höri lúzereit talán bezúzzuk, van 30 pont előnyöm meg Trent Cole-om Stewart, Godfrey, Henery és Rivera ellen.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Grat Rata! Nem fogtam ki jó hetet az in-game sérülésekkel (Butler, Tillman), de mivel elég nagy lett a különbség sajna nem csak ezen múlt, hanem simán jobb voltál. A DL sorom mondjon le.
Igor
Köszi, nagyon fontos meccsen sikerült győzelmet aratni... Jövő héten SamCrow ellen zárjuk az alapszakaszt, jó lenne még kicsivel feljebb mászni a tabellán.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben sérülése ugyanúgy gallyra vágott, mint a Steelers-t. No PO. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Grat Rata! Nem fogtam ki jó hetet az in-game sérülésekkel (Butler, Tillman), de mivel elég nagy lett a különbség sajna nem csak ezen múlt, hanem simán jobb voltál. A DL sorom mondjon le.

Jövő héten Dannával ki-ki meccs a PO-ért, ahogy látom sokan fognak hasonló cipőben járni amúgy 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
nyolc pontra nőtt a különbség..fákk

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Megvan a 4. W zsinórban, ráadásul idei egyéni pontrekorddal. Ha jövő héten megverem atát, akkor meglenne a PO, ami tekintve, h pár hete még 17. voltam elég szép comeback. (sőt ahogy nézem igazából már a héten bent leszek a legjobb 8ban)
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Na ez kemény..Danna ellen hat ponttal égek...nálam még Desean Jackson...ott senki...ha az előző fordulóból indulok ki akkor kikapok 😕

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Tudom hogy nem szoktál válogatni, csak ha jól látom, nem veretlenül, átlag 300 ponttal vezeted a ligát, hanem összesen van szűk 60 pont előnyöd hozzám képest totál pontban, így az ilyen stílusú kiosztások hülyén veszik ki magukat ebben a helyzetben.
atapapa
Ha így folytatod ezt a kört akkor ledolgozod a 60 pont előnyét a héten és akkor te oszthatod 😛Szesze
Messze még a vége 😊 Bár ha 300 pontos átlaggal veretlenül vezetném a ligát, akkor is távol állna tőlem a többiek ilyen jellegű kritizálása. atapapa
Amúgy én is vittem vna mindhárom említett csókát, de 4.re húztam és már egyik se volt benn 😊

(mellesleg Igor beszólása már csak azért is hülyeség volt, mert Parmele ráadásul returner is 😛)
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Ej, de jó érzékkel sikerült Gregoryt padoztatni. Bravó. zinedine5
azért annyira szarul így se állsz..
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tudom hogy nem szoktál válogatni, csak ha jól látom, nem veretlenül, átlag 300 ponttal vezeted a ligát, hanem összesen van szűk 60 pont előnyöd hozzám képest totál pontban, így az ilyen stílusú kiosztások hülyén veszik ki magukat ebben a helyzetben.
atapapa
Ha így folytatod ezt a kört akkor ledolgozod a 60 pont előnyét a héten és akkor te oszthatod 😛Szesze
Messze még a vége 😊 Bár ha 300 pontos átlaggal veretlenül vezetném a ligát, akkor is távol állna tőlem a többiek ilyen jellegű kritizálása.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Ej, de jó érzékkel sikerült Gregoryt padoztatni. Bravó.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Tudom hogy nem szoktál válogatni, csak ha jól látom, nem veretlenül, átlag 300 ponttal vezeted a ligát, hanem összesen van szűk 60 pont előnyöd hozzám képest totál pontban, így az ilyen stílusú kiosztások hülyén veszik ki magukat ebben a helyzetben.
atapapa
Ha így folytatod ezt a kört akkor ledolgozod a 60 pont előnyét a héten és akkor te oszthatod 😛
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tudom hogy nem szoktál válogatni, csak ha jól látom, nem veretlenül, átlag 300 ponttal vezeted a ligát, hanem összesen van szűk 60 pont előnyöd hozzám képest totál pontban, így az ilyen stílusú kiosztások hülyén veszik ki magukat ebben a helyzetben.



Cox, Blackmon egész évben kapta a lehetőséget, így vélhetően ilyen meccset nem fognak hozni, bár egy belelendülő Blackmon azért csinálhat még dolgokat (persze nem 200 yarddal), főleg ha Hennével tényleg megvan köztük a kémia.

De egy kezdő, sok érintéshez jutó RB akkor is érték tud lenni, ha amúgy szar játékos.
Főleg nálam, most vasárnap Bradyn kívül a keretemben lévő és pályára lépő 8 támadójátékos összesen hozott 34 pontot (ennek a feléért egy, a padomon ragadt WR volt a felelős...).
És ebben a nyolcban benne van Wallace, és nem számoltam bele az egész évben a sebeit nyalogató Fred Jackson értelemszerű 0 pontját.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ata, nem csak Parmeléről volt szó, az volt tetszetős, hogy a waiver lista első 4 helyén JAX player szerepelt.
És persze Cox/Henne/Blackmon legalább ekkora homárság.. sőt náluk jóval nagyobb az esélye, értsd abszolúte teljesen übersansztalan, hogy hozzák a múlt heti teljesítménynek akár csak 80%-át; de mivel Parmele sajnos abban a szerencsés helyzetben van, hogy Mr Fantasy éveken és sok meccsen át figyelhette zseniális skilljeinek csillogtatását, így ő került név szerinti megemlítésre. (jah bocsánat, sarcasm off)
Röviden: szar futó, sok carryvel és lehetőséggel. Hajrá.

Mellesleg Blackmont én is behalásztam, igaz keeperben. Ő se fog valószínűleg még egyszer 20 fölé menni az idén, én legalábbis ennyit várok tőle.. meglássuk.

Szóval nem csak neked ment, és nemtom volt-e más beszólásom korábban neked címezve amúgy.. nem szoktam ilyen szempontból válogatni 😛 (szaba/Höri rémlik amúgy a múlt hétről, korábbra meg nem emlékszem/lusta vagyok visszakeresni)
Ha lehagyod Rajnát, gratulálok, és nem fogok krokodilkönnyeket hullatni a Titans-homárért se 😛

Micsoda mimózaliga lett ez itt.. No Fun League, No Tress League.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
LOL, egy jó meccs.. és mindenki betárazza a Jax playereket ... még Parmelét is, aki teljesen reménytelen amúgy szegény 😀
Igor
olyan szerencsésnek érzem magamat hogy egy ligában játszhatom egy ilyen bölcs GM-mel. annyira hiányozni fognak a kéretlen heti leszólásaid a másodosztályban.

Igen, Parmelének volt 24 cipelése, amire most nem jutott TD, de ha egy RB-t ennyire dolgoztatnak, ott könnyen beakadhat a 6 pont. Könnyebben, mint egy returnernek. Ráadásul a Titans run d a szarabbak között van.
Bár ezt remegő ujjakkal merem csak leírni, egy ilyen expertnek nem tudom hová akarom tágítani a látókörét.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
LOL, egy jó meccs.. és mindenki betárazza a Jax playereket ... még Parmelét is, aki teljesen reménytelen amúgy szegény 😀
Dehát 20+ touch RB, az nagy király a ligában, még ha csak 5-6 pontot hoz is... egy kick returnerrel jobban járna az ember 😛

Soldi meg Sanchot, abszolút ROTFL.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
A Von Miller / Aldon Smith páros bármelyikét elcserélném akár más poszton lévő játékosommal egyetemben ha ugyanazon poszton erősítést jelentő playert kapok cserébe.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Schaub jól reagált a must-win felszólításra, így továbbra is tartom, hogy még mindig must-win van. 😀