NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én úgy hallottam hogy több div2-es csapatnál sincs villanyvilágítás a stadionban, szóval nem biztos, hogy kapnak licenszet 2013-ra

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Grat. Rata!

Egy pont lett a vége oda. Nem gondoltam volna, hogy így megszorítalak. Annak ellenére lett 229 pont, hogy a három kezdő futó összesen 6 pontot hozott. (Basszák meg!)
Plusz megint kinyírt az LB-k közti különbség. (32 pont Difi.)
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha legyőzöm szabát, akkor még bent maradhatok? Vagy már bent is maradtam? Vagy ez most hogy van?Soldados
Visszaolvashatnál, de a lényeg, hogy szaba és Höri már kizúgtak, aki őket nem számítva az utsó kettőben lesz a playoff végén, az megy velük a levesbe. Ergo ha ezt elveszted, tuti ki fogsz esni, ha nyersz, akkor meg tuti bennmaradsz, mert biztosan megelőzöd megelőzöd a DODO-t meg a Fucu-ata párharc vesztesét.Rajna
Akkor bennmaradtam. 😊 Huszonhat pontot a Jets punter csak nem hoz CJ-n. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
277 pont és még két emberem van, széppé teszem a végét😊

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ha legyőzöm szabát, akkor még bent maradhatok? Vagy már bent is maradtam? Vagy ez most hogy van?Soldados
Visszaolvashatnál, de a lényeg, hogy szaba és Höri már kizúgtak, aki őket nem számítva az utsó kettőben lesz a playoff végén, az megy velük a levesbe. Ergo ha ezt elveszted, tuti ki fogsz esni, ha nyersz, akkor meg tuti bennmaradsz, mert biztosan megelőzöd megelőzöd a DODO-t meg a Fucu-ata párharc vesztesét.

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha legyőzöm szabát, akkor még bent maradhatok? Vagy már bent is maradtam? Vagy ez most hogy van?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Gratulálok, tényleg megadták Ninkónak, heh 😊 ezek után nem változtatnak, mindig csütörtökön szoktak.. ami igazából a waiver rendszer miatt a legbosszantóbb amúgy.
Hmm, nem az első alkalom, hogy szívok vele az idén.. de ami jár az jár, úgyhogy ez van, játszhatok 5-8. helyért sajna. Pedig itt értékeltem a legjobbra az esélyeimet, a keeper nehezebb lesz.

Ez így viszont domináns győzelem részedről 😉 😀 természetesen sok sikert a továbbiakban!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
atmo shenton 42
Simaliba győzelem volt, miről beszéltek.. legtöbb ponttal mentem tovább! 😊 Úgy látom itt kaptam vissza karmában a gsn elleni szenvedést.

atmo: picit sajnálom, ennél bosszantóbb módon, 2. pontszámmal nem nagyon lehet PO-ból kiesni, miközben az ilyen senkiházi burkolók 205 ponttal bejönnek.. kénytelen leszek őket is kicsapni köv körben.

Egyéb megfigyelések:
-mindkét ligában 234 pontot hoztam 😊 és mindkét helyen elég volt 😊
-három fantasy ligában indultam (két 16-os és egy 18-as..), a minimális elvárás, elődöntő mindháromban megvan.
-első három kiemelt kiesett, innentől Tyr a favorit 😉
- Tyr bácsi azért nagy sumák, megint beverekedte magát a TOP 4-be, a Div 1-nek azért mégiscsak ő a titkos királya.Igor
Ez így elég gáz, Ninkovich stat korrekciójával mégis nyertem - jelen állás szerint. A vereség csak azért nem bosszantott volna igazán, mert 13. pontszámmal lettem alapszakasz második.

És erről is akartam írni: régóta játszom egy meghívásos ligában, ahol a h2h-ből adódó szerencsefaktor hatásait tompítandó csak az első 6 jut a győzelem-vereség mutató alapján a rájátszásba, a fennmaradó 2 hely a maradék közül legtöbb pontot szerzőké. Nem tudom, itt van-e lehetőség ilyen beállításra, szerintem követendő a példa.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Simaliba győzelem volt, miről beszéltek.. legtöbb ponttal mentem tovább! 😊 Úgy látom itt kaptam vissza karmában a gsn elleni szenvedést.

atmo: picit sajnálom, ennél bosszantóbb módon, 2. pontszámmal nem nagyon lehet PO-ból kiesni, miközben az ilyen senkiházi burkolók 205 ponttal bejönnek.. kénytelen leszek őket is kicsapni köv körben.

Egyéb megfigyelések:
-mindkét ligában 234 pontot hoztam 😊 és mindkét helyen elég volt 😊
-három fantasy ligában indultam (két 16-os és egy 18-as..), a minimális elvárás, elődöntő mindháromban megvan.
-első három kiemelt kiesett, innentől Tyr a favorit 😉
- Tyr bácsi azért nagy sumák, megint beverekedte magát a TOP 4-be, a Div 1-nek azért mégiscsak ő a titkos királya.Igor
Hehe, csak ugye megnyerni nem tudom 😊TyR
Viszont így már nem ér jövőre kiszállni, vissza akarok vágni és nem illik ezt a sanszot elvenni 😛

Most megnéztem, azért a tavalyi 3034 pontos alapszakasz győztes eredményem nem forgott veszélyben idén 😊 sztem 18as mezőnyben ez nem mostanában fog megdőlni
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Simaliba győzelem volt, miről beszéltek.. legtöbb ponttal mentem tovább! 😊 Úgy látom itt kaptam vissza karmában a gsn elleni szenvedést.

atmo: picit sajnálom, ennél bosszantóbb módon, 2. pontszámmal nem nagyon lehet PO-ból kiesni, miközben az ilyen senkiházi burkolók 205 ponttal bejönnek.. kénytelen leszek őket is kicsapni köv körben.

Egyéb megfigyelések:
-mindkét ligában 234 pontot hoztam 😊 és mindkét helyen elég volt 😊
-három fantasy ligában indultam (két 16-os és egy 18-as..), a minimális elvárás, elődöntő mindháromban megvan.
-első három kiemelt kiesett, innentől Tyr a favorit 😉
- Tyr bácsi azért nagy sumák, megint beverekedte magát a TOP 4-be, a Div 1-nek azért mégiscsak ő a titkos királya.Igor
Hehe, csak ugye megnyerni nem tudom 😊
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Simaliba győzelem volt, miről beszéltek.. legtöbb ponttal mentem tovább! 😊 Úgy látom itt kaptam vissza karmában a gsn elleni szenvedést.

atmo: picit sajnálom, ennél bosszantóbb módon, 2. pontszámmal nem nagyon lehet PO-ból kiesni, miközben az ilyen senkiházi burkolók 205 ponttal bejönnek.. kénytelen leszek őket is kicsapni köv körben.

Egyéb megfigyelések:
-mindkét ligában 234 pontot hoztam 😊 és mindkét helyen elég volt 😊
-három fantasy ligában indultam (két 16-os és egy 18-as..), a minimális elvárás, elődöntő mindháromban megvan.
-első három kiemelt kiesett, innentől Tyr a favorit 😉
- Tyr bácsi azért nagy sumák, megint beverekedte magát a TOP 4-be, a Div 1-nek azért mégiscsak ő a titkos királya.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
végül csak 5 pontos lett a zacskó, így még bosszantóbb, bár Igoréknál fél pont döntött úgyh nem szólhatok egy szót sem 😊
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bryce Brown : 12. hét 178 yard 2 td 33 pont
13. hét 169 yard 2 td 28 pont
14. hét 6 yard 0 td 0 pontzinedine5
Ez a Bucs D. Har-har 😀Jakehomer
Sok szar teljesítménnyel (a 2 Graham, Brown) még akár lett is volna esélyem, de az LB sorok közötti difit (42 pont) esélyem nem volt ledolgozni.
Természetesen gratulálok, ehhez is meg az egész éveshez is.zinedine5
Köszi, tényleg benne volt végig, hogy te nyersz, az LB soron kívül csak Martin meg Olsen hozta magát, a többiek elég tartalékosra vették a figurát (szarul is bencheltem).

Perception is reality.
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nagyon necces lesz a bennmaradás... 😕

Brees betlisorozata nagyon nem tesz jót, ahogy az sem h a két kezdő futóm egyből lesérült, és hiába állítottam csapatot, 4-en is kőkemény NULLA pontot értek el.. 😕 Danna
A bennmaradás miatt nem kell aggódnod. Ha elvesztenéd mind a 3 playoff meccsedet még akkor is 4 csapat rosszabb helyen zár tehát semmiképp sem eshetsz ki 😊Ork
tényleg? jaj de jó! 😊 (ezt a vége rendszert sosem értettem. 😀 )
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kiesek...Fucu
Ez biztos? Nem a hétvégén dől el? 😊atapapa
Na jó, várok ezzel a kijelentéssel hétvégéig 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
kiesek...Fucu
Ez biztos? Nem a hétvégén dől el? 😊

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Bryce Brown : 12. hét 178 yard 2 td 33 pont
13. hét 169 yard 2 td 28 pont
14. hét 6 yard 0 td 0 pontzinedine5
Ez a Bucs D. Har-har 😀Jakehomer
Sok szar teljesítménnyel (a 2 Graham, Brown) még akár lett is volna esélyem, de az LB sorok közötti difit (42 pont) esélyem nem volt ledolgozni.
Természetesen gratulálok, ehhez is meg az egész éveshez is.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kiesek...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Fenébe végül 230-220 oda, pedig azt hittem már meglesz 😕 na mind1, grat Tyr!Szesze
Köszi, és sok cseresznyét a helyosztón!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Fenébe végül 230-220 oda, pedig azt hittem már meglesz 😕 na mind1, grat Tyr!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bryce Brown : 12. hét 178 yard 2 td 33 pont
13. hét 169 yard 2 td 28 pont
14. hét 6 yard 0 td 0 pontzinedine5
Ez a Bucs D. Har-har 😀

Perception is reality.
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Nagyon necces lesz a bennmaradás... 😕

Brees betlisorozata nagyon nem tesz jót, ahogy az sem h a két kezdő futóm egyből lesérült, és hiába állítottam csapatot, 4-en is kőkemény NULLA pontot értek el.. 😕 Danna
A bennmaradás miatt nem kell aggódnod. Ha elvesztenéd mind a 3 playoff meccsedet még akkor is 4 csapat rosszabb helyen zár tehát semmiképp sem eshetsz ki 😊
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nagyon necces lesz a bennmaradás... 😕

Brees betlisorozata nagyon nem tesz jót, ahogy az sem h a két kezdő futóm egyből lesérült, és hiába állítottam csapatot, 4-en is kőkemény NULLA pontot értek el.. 😕
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat Göbi!

6-4-ig minden jól ment, aztán megsérült Ben, a csapatom pedig széthullott, további sérülések, illetve stabilan kiváló emberek sorozatos alaulteljesítése miatt. 😕 Innentől nagyon meredek a bennmaradás...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
atmo shenton 42
Hát, 30 pont előny.. de ez nagyon szoros lesz, a Watt-Ninkó duótól tartok picit.. lehet hogy 230-240 se lesz elég a győzelemhez.
Nagy meccs kell Stafftől.Igor
Tényleg szoros lehet, de idénycsúcs kellene a győzelemhez (eddig 230 és vesztettem vele).