bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Grat visi-nek a győzelemhez, elég sima volt! Annak azért örülök hogy nem a Rivers<>Bradford csere miatt kaptam ki.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Bryce Brown : 12. hét 178 yard 2 td 33 pont
13. hét 169 yard 2 td 28 pont
14. hét 6 yard 0 td 0 pont
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Több mint 30 pont az előnyöm, Soldinál már csak Tate, ha nem lesz bombameglepetés, akkor megvan a bennmaradás!

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Jó nagy meccset nyomunk Tyrrel, akárcsak az alapszakaszban 😊 Totál egál a helyzet jelenleg, ráadásul a visszalévő 2-2 játékos is azonos poszton játszik és kb hasonló erősségű.. lehet megint döntetlen lesz a vége 😛
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ha nem lesz sok furcsaság, meg fogom tudni verni Fucut és bebiztosítom a bennmaradást.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát, 30 pont előny.. de ez nagyon szoros lesz, a Watt-Ninkó duótól tartok picit.. lehet hogy 230-240 se lesz elég a győzelemhez.
Nagy meccs kell Stafftől.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
zsinórban 5 győzelemmel a 17.-ről befutottam a 4-5. helyre 😊Szesze
Szép finis volt, gratula! atapapa
kösz, az elején úgy gondoltam, h PO csapatom van, de aztán voltak olyan hetek amikor már kezdtem elkönyvelni h az alsóházi POba se jutok be 😊
De ha már így alakult akkor megnyerem a felsőházat 😛
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én bennmaradtam, hála a bővítésnekHöri
TTT-vel ellentétben te nem rendelkezel commish-i jogokkal. Persze bővítésről lehet szó, de ahhoz előbb nekem kéne kieső helyen tanyázni 😛Rajna
majd augusztusban kibannolom a feljutókat 😛

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Én bennmaradtam, hála a bővítésnekHöri
TTT-vel ellentétben te nem rendelkezel commish-i jogokkal. Persze bővítésről lehet szó, de ahhoz előbb nekem kéne kieső helyen tanyázni 😛

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én bennmaradtam, hála a bővítésnek

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Elég érdekes liga ez tényleg, pozitív mérleggel lehetett 12. Fucu. Keeperben voltam asszem egyszer 6-7-el is PO-s, erre most itt ez így jött ki 😊 jó dolog ez a fantasy.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Terített betli volt ez a hét, nem néztem meg, de gyanús, hogy az egész év legrosszabbja.

Hehe, hetedik lettem második legtöbb ponttal..Igor
Helló, a legtöbb ponttal hatodik 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hehe, hetedik lettem második legtöbb ponttal.. és atmo ellen tolom, aki ellen baseballban eléggé felemás eredményeim voltak.. ezúttal reménykedünk, hogy sikerült ismét a múlt heti/nyolcadik heti formát hozni.

Elég szoros durván körbeverős liga lett ez a végére.Igor
Ez sztem all-time random lett idén.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hehe, hetedik lettem második legtöbb ponttal.. és atmo ellen tolom, aki ellen baseballban eléggé felemás eredményeim voltak.. ezúttal reménykedünk, hogy sikerült ismét a múlt heti/nyolcadik heti formát hozni.

Elég szoros durván körbeverős liga lett ez a végére.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ja, kiesési rendszer érdekelne engem is. Bár sztem már engem nem kéne h érdekeljen 😀szaba
hát sztem az fix, h az alapszakasz utsó két helyezettje élből kiesik, és a másik kettő meg az alsóházi rájátszásból kerül ki, de azt pontosan nemtom hogy zajlikSzesze
Kiesik most a regular utsó kettője az stimmt, aztán a az alsóházi utolsó kettője is. Értelemszerűen ha a regular utsó kettője az utsó 2 a playoff után is, akkor a 15-16. esik ki.Rajna
Akkor jól gondoltam, hogy kiestem. 😊 De legalább bejött az év eleji predikcióm! 😀
több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Ez szép...Soldi ellen a bennmaradásért 😕

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
zsinórban 5 győzelemmel a 17.-ről befutottam a 4-5. helyre 😊Szesze
Szép finis volt, gratula!

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
jó lenne tisztázni, nem akarok kiesni 😀Göbi
Nincs mit tisztázni, le van írva.

több mint 11 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
jó lenne tisztázni, nem akarok kiesni 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ja, kiesési rendszer érdekelne engem is. Bár sztem már engem nem kéne h érdekeljen 😀szaba
hát sztem az fix, h az alapszakasz utsó két helyezettje élből kiesik, és a másik kettő meg az alsóházi rájátszásból kerül ki, de azt pontosan nemtom hogy zajlikSzesze
Kiesik most a regular utsó kettője az stimmt, aztán a az alsóházi utolsó kettője is. Értelemszerűen ha a regular utsó kettője az utsó 2 a playoff után is, akkor a 15-16. esik ki.Rajna
de a regulár utsó kettője hogy vesz részt a rájátszásban, ha 10-en vannak alul? vagy az alapszakasz 9-10 élből bent marad?Szesze
Igen, ők matematikailag sem tudnak már olyan szarok lenni, hogy kiessenek. A 11-12.nek is csak egy W kell.

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ja, kiesési rendszer érdekelne engem is. Bár sztem már engem nem kéne h érdekeljen 😀szaba
hát sztem az fix, h az alapszakasz utsó két helyezettje élből kiesik, és a másik kettő meg az alsóházi rájátszásból kerül ki, de azt pontosan nemtom hogy zajlikSzesze
Kiesik most a regular utsó kettője az stimmt, aztán a az alsóházi utolsó kettője is. Értelemszerűen ha a regular utsó kettője az utsó 2 a playoff után is, akkor a 15-16. esik ki.Rajna
de a regulár utsó kettője hogy vesz részt a rájátszásban, ha 10-en vannak alul? vagy az alapszakasz 9-10 élből bent marad?

Danna legrosszabb esetben is 9. de a 10. helyért még nagy csatát vívtok Te és Ork, pár pont fog dönteni. (a 12. fixen Fucu - sőt, francot, ha Tyr mégis kikap zinedine-tól akkor nem csak a PO-ból esik ki, hanem ő lesz a 12.)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ja, kiesési rendszer érdekelne engem is. Bár sztem már engem nem kéne h érdekeljen 😀szaba
hát sztem az fix, h az alapszakasz utsó két helyezettje élből kiesik, és a másik kettő meg az alsóházi rájátszásból kerül ki, de azt pontosan nemtom hogy zajlikSzesze
Kiesik most a regular utsó kettője az stimmt, aztán a az alsóházi utolsó kettője is. Értelemszerűen ha a regular utsó kettője az utsó 2 a playoff után is, akkor a 15-16. esik ki.

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ja, kiesési rendszer érdekelne engem is. Bár sztem már engem nem kéne h érdekeljen 😀szaba
hát sztem az fix, h az alapszakasz utsó két helyezettje élből kiesik, és a másik kettő meg az alsóházi rájátszásból kerül ki, de azt pontosan nemtom hogy zajlik
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ja, kiesési rendszer érdekelne engem is. Bár sztem már engem nem kéne h érdekeljen 😀
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Grat a csapatomnak, a kieséstől úgy néz ki megmenekültem, bár azért szerintem illett volna PO-ba mennem, de Qb nélkül nehézGöbi
alsóházi rájátszásban még kieshetsz 😊 ill, nem is tudom pontosan az hogy megy.
Én meg ha zizou nem tudja ledolgozni a 70 pontos hátrányát, akkor Tyrrel fogok játszani a PO első körében. Az alapszakasz dönci után legalább eldől ki a jobb 😊

pillanatnyilag egyébként így néz ki a felsőházi PO első köre:

rataxes(1)-visi(8)
atmo shenton(2)-(őt nemtom ki irányítja)-igor(7)
zizou(3)-jake(6)
tyr(4)-szesze(5)

ha zizou mégis fordít akkor minden borul mert akkor ő lenne az alapszakasz győztes (tyr pedig kiesne, helyette danna kerülne a 8-ba ha jól néztem). (ugyanez igaz jake-re is, ha győz akkor első (ill zizou-tól függően második), de sztem neki minimális esélye van fordítani)