bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hat, Akers-McCoy meg hozott harmincat... valahogy nem erzem a 150 pontot a hatralevo 5 emberben 😀
Ez igy mar nem faj annyira; eselyem se lett volna.. mostmar sok sikert akkor, ha mar engem megcsaptal, usd meg a tobbi luzert is 😊Igor
Igen, azóta azért még jobban nőtt a különbség. 😊

köszi, igyekszem majd. 😊

mondjuk Tyr ellen nagyon nem én vagyok az esélyesebb.. :/

viszont nagy boldogság, életem első önálló draftjával a 4-ben lenni, főleg a tavalyi majdnemkiesés után. :cool:
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Vezetek 1 ponttal, de még hátra van az ellenfelemnél egy S nálam meg a P. Nem hiszem, hogy sikerül nyerni. Pedig megvolt rá az esély, de Sanchez megoldotta a problémáim 😕visi_b
Ahogy nézem, mindkét csapatnál QB parádé volt. 😀 Cutler 1 pontjához képest Sanchez 5pontja remek teljesítmény. 😛
Izgalmas lesz a vége. 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
még Vikings-től is kikapok 😀 botrány

Tibi jövőre hogy lesz? vagy majd szezon után? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Úgy tűnik számomra véget is ért az idei DIV1-s szezon. Tyr csapata nagyon erős, teljes mértékben megérdemli a győzelmet, nem hinném, hogy Schaub és Rackers visszahozná Eli és Ngata ellen 12,5 pontot.
Szerk.: Bowe és Lloyd is a legjobbkor betliztek, az előző két fordulóban ketten hoztak összesen 6 pontot, aztán mégiscsak 1. és 2. WR-k idén. 😕 +Belltől sem ezt vártam. 😕DODO92
A helyedben nem mondanék le róla, sovány ez az előny. Blountot innen is csókoltatom.
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Úgy tűnik számomra véget is ért az idei DIV1-s szezon. Tyr csapata nagyon erős, teljes mértékben megérdemli a győzelmet, nem hinném, hogy Schaub és Rackers visszahozná Eli és Ngata ellen 12,5 pontot.
Szerk.: Bowe és Lloyd is a legjobbkor betliztek, az előző két fordulóban ketten hoztak összesen 6 pontot, aztán mégiscsak 1. és 2. WR-k idén. 😕 +Belltől sem ezt vártam. 😕
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Egyébként aki nyeri a mecxcsünket, az megmenekült már, vagy még mindig kizúghat?somoskovig
Szerintem még kieshet két vereséggel sajna.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Egyébként aki nyeri a mecxcsünket, az megmenekült már, vagy még mindig kizúghat?

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Mivel az a Bradshaw igazából Gerhart, így azért ezt még nem venném biztosra... Mondjuk azt az okfejtést nem igazán vágom, hogy Eli passzolása miként befolyásolja a Ravens ellen játszó Cush pontszámát, de Te vagy a fantasy guru... 😀somoskovig
Hát Cush valószínűbben szereli a futót, mint az elkapókat 😀 az a CBk pontszámát viszi valahogy fel. Gerhartot meg ekvertem a keeperrel ahol Bradshaw van ellenem... izgalmas lehet ez.Rajna
Ettől még Cush továbbra is a RAVENS ellen játszik, Eli meg a VIKINGS ellen! 😊 😛somoskovig
Aprságok 😛 láthatóan nem koncentráltam, mikor írtam a cuccot 😀

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Somossal szoros és szar emccset játszunk, igazi alsóházi derbi 😀 -19en állok, JPP, Boley, Cundiff és Quin van még itt, odaát Cush és Bradshaw. Sajna valsz bukó, a HC poszton a 14 pont bukás az csúnya, az lesz a végén a különbség. Azért bízom abban, hogy Eli végig passzol, akkor Cush és bradshaw is limitáltabb pontot hozna. Az RBk és a WR-ek félelmetesen szarok voltak, McRathot is ültetni kellett volna... de még van egy outside sansz.Rajna
Mivel az a Bradshaw igazából Gerhart, így azért ezt még nem venném biztosra... Mondjuk azt az okfejtést nem igazán vágom, hogy Eli passzolása miként befolyásolja a Ravens ellen játszó Cush pontszámát, de Te vagy a fantasy guru... 😀somoskovig
Hát Cush valószínűbben szereli a futót, mint az elkapókat 😀 az a CBk pontszámát viszi valahogy fel. Gerhartot meg ekvertem a keeperrel ahol Bradshaw van ellenem... izgalmas lehet ez.Rajna
Ettől még Cush továbbra is a RAVENS ellen játszik, Eli meg a VIKINGS ellen! 😊 😛

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Somossal szoros és szar emccset játszunk, igazi alsóházi derbi 😀 -19en állok, JPP, Boley, Cundiff és Quin van még itt, odaát Cush és Bradshaw. Sajna valsz bukó, a HC poszton a 14 pont bukás az csúnya, az lesz a végén a különbség. Azért bízom abban, hogy Eli végig passzol, akkor Cush és bradshaw is limitáltabb pontot hozna. Az RBk és a WR-ek félelmetesen szarok voltak, McRathot is ültetni kellett volna... de még van egy outside sansz.Rajna
Mivel az a Bradshaw igazából Gerhart, így azért ezt még nem venném biztosra... Mondjuk azt az okfejtést nem igazán vágom, hogy Eli passzolása miként befolyásolja a Ravens ellen játszó Cush pontszámát, de Te vagy a fantasy guru... 😀somoskovig
Hát Cush valószínűbben szereli a futót, mint az elkapókat 😀 az a CBk pontszámát viszi valahogy fel. Gerhartot meg ekvertem a keeperrel ahol Bradshaw van ellenem... izgalmas lehet ez.

több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
A Vick - D-Jax párosom megint oda tette magát, innen már meg is lesz a továbbjutás (kop-kop).
Tibivel játszani pedig igazi megtiszteltetés, igaz, szinte biztosan kiesek 😉

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Grat Danna!
Vége a dalnak 😕 Gyakorlatilag az egész BUF-CLE meccsen ment el.. Haden 1 pont, Stevie Johnson 4... Dannánál ehhez képest Rubin+Gocong 41.. meg persze Branch 28 pontja sem csúnya.

Talán ha Woodleyt nem benchelem, és 50 pont a hátrány, azt mondom lett volna még halvány esély.. de 130 pontot nem fog a hátralévő 5 emberem termelni.. és annyi kellene.Igor
köszi, de azért nincs még vége. van átszámolás és utána lehet még szorosabb. Texans D-je nem túl acélos, lehet Flacconak is nagy meccse.. 😊

tény, h bíztató számomra az állás, de vsz nincs még vége.Danna
Hat, Akers-McCoy meg hozott harmincat... valahogy nem erzem a 150 pontot a hatralevo 5 emberben 😀
Ez igy mar nem faj annyira; eselyem se lett volna.. mostmar sok sikert akkor, ha mar engem megcsaptal, usd meg a tobbi luzert is 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Vezetek 1 ponttal, de még hátra van az ellenfelemnél egy S nálam meg a P. Nem hiszem, hogy sikerül nyerni. Pedig megvolt rá az esély, de Sanchez megoldotta a problémáim 😕

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Terített betli...

Grat Tibi!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Somossal szoros és szar emccset játszunk, igazi alsóházi derbi 😀 -19en állok, JPP, Boley, Cundiff és Quin van még itt, odaát Cush és Bradshaw. Sajna valsz bukó, a HC poszton a 14 pont bukás az csúnya, az lesz a végén a különbség. Azért bízom abban, hogy Eli végig passzol, akkor Cush és bradshaw is limitáltabb pontot hozna. Az RBk és a WR-ek félelmetesen szarok voltak, McRathot is ültetni kellett volna... de még van egy outside sansz.Rajna
Mivel az a Bradshaw igazából Gerhart, így azért ezt még nem venném biztosra... Mondjuk azt az okfejtést nem igazán vágom, hogy Eli passzolása miként befolyásolja a Ravens ellen játszó Cush pontszámát, de Te vagy a fantasy guru... 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Somossal szoros és szar emccset játszunk, igazi alsóházi derbi 😀 -19en állok, JPP, Boley, Cundiff és Quin van még itt, odaát Cush és Bradshaw. Sajna valsz bukó, a HC poszton a 14 pont bukás az csúnya, az lesz a végén a különbség. Azért bízom abban, hogy Eli végig passzol, akkor Cush és bradshaw is limitáltabb pontot hozna. Az RBk és a WR-ek félelmetesen szarok voltak, McRathot is ültetni kellett volna... de még van egy outside sansz.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mennyire rühellem DeSeant.

most adott rá még egy okot 😊

sebaj, majd jövőre!

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Grat Danna!
Vége a dalnak 😕 Gyakorlatilag az egész BUF-CLE meccsen ment el.. Haden 1 pont, Stevie Johnson 4... Dannánál ehhez képest Rubin+Gocong 41.. meg persze Branch 28 pontja sem csúnya.

Talán ha Woodleyt nem benchelem, és 50 pont a hátrány, azt mondom lett volna még halvány esély.. de 130 pontot nem fog a hátralévő 5 emberem termelni.. és annyi kellene.Igor
köszi, de azért nincs még vége. van átszámolás és utána lehet még szorosabb. Texans D-je nem túl acélos, lehet Flacconak is nagy meccse.. 😊

tény, h bíztató számomra az állás, de vsz nincs még vége.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
46 pont előny Soldi ellen
Felix, Ray-Ray, Bradie James, Mike Jenkins, A.Rolle vs. Jacoby Jones, Jarret Johnson, Newman, D.Landry, McBriar

Egy csöppet ideges lennék ha nem lenne meg.
Nagy mákom volt hogy lámultak a steelerek + Mayonak sem volt semmi dolga
A Höri-Göbi győztese jön. Nem lennék szomorú ha Rodgers nem épülne fel... Bár a Vick-es D-Jax-es Ravens RB duós Göbinek több esélyt adok
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Grat Danna!
Vége a dalnak 😕 Gyakorlatilag az egész BUF-CLE meccsen ment el.. Haden 1 pont, Stevie Johnson 4... Dannánál ehhez képest Rubin+Gocong 41.. meg persze Branch 28 pontja sem csúnya.

Talán ha Woodleyt nem benchelem, és 50 pont a hátrány, azt mondom lett volna még halvány esély.. de 130 pontot nem fog a hátralévő 5 emberem termelni.. és annyi kellene.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na ha az 1 pontos Rodgers-szel bemegyek a 4 közé, akkor fizetsz valamit Göbi 😀

van 43 pont előnyöm.
Mikell, Austin, Manningham, Cofield, Canty vs Vick, DeSean, R.Rice, McGahee, Witten, J.Allen, T.Thomas, Tynes, Harbaugh

pislákol a remény, de igen gyengén. SNF után frissítek 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
úgy van 10 Q a keretemben, hogy Talib már ki is lett vágva a héten :/

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
köszönöm a felvilágosítást

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
több szerzett pont. csak elbasztam a beállítást. ezért kellett módosítani manuálisan(véletlenül h2h eredményre raktam, ami azért sem járható út, mert nem mindenki játszott mindenkivel)

most jön mindenkinek még 3 meccs. itt is manuálisan lesz állítgatva a schedule a consolationben, mert az autómata nem veszi figyelembe, hogy a két kiesett már nem része a dolognak.
aki az alapszakasz végén 9-10 helyen végzett már 3 vereséggel sem tud lecsúszni kieső helyre

ps. a ligatagokhoz beraktam egy div1 örökranglistát.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Az azonos eredményt elérteknél mi határozta meg a sorrendet?