bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
átszámolás után 3 ponttal most dodo megy 258-255-re, de ciki lenne ha ezt nem fordítaná meg a Vernon Davis-TKO páros.
Érdemes lenne visszanézni de vsz all-time az egyik legtöbb pontot hozó meccs ez. A címvédőt leverni mindig dicsőség, főleg egy ilyen szuperrangadón
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ha az átszámolás után is vezetek (kopp-kopp-kopp) akkor uccsó hétre Hurkesz kolléga marad, akivel (ha jól sejtem) a PO-ért játszunk. Na ezt nem gondoltam volna az első négy meccs után 😊TyR
Hihetetlen... Mindegy, grat. KÖCSÖG kibaszott velem, pedig amikor megláttam, hogy mennyi pontot csinált az SD, kicsit mást gondoltam. :/Soldados
Kösz, szoros meccs volt. A WR sorod csúnyán cserben hagyott (mondjuk az enyém sem volt egy Air Coryell), sok szerencsét jövő hétre!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
na.
Élmunkásokhoz méltó meccset nyomunk az alapszakasz első helyéért 😊
253-244 ide
Vernon Davis, TKO és Powers vs Freeney és Muir

Nem kéne kikapni innenharomt
Mondanám, hogy lesz hozzá nekem is még egy szavam.. de mivel briával játszol, max akkor, ha Dodo nyer.. bár ott is verhetőnek tűnik az ellenfél.
Én Danna ellen a harmadik helyért meccselek egyet sztem, az se lesz könnyű.

Bocs, somos.. elkiabáltam. Obomanu kicsit meglepett, nálad most a Bradford+Morris+Ellis trió nem volt elég.Igor
Várható volt, cérnavékony ez a csapat, így sem rossz a 210+ pont. Bennmaradás meglesz talán, PO meg majd jövőre.

Grat!somoskovig
Mondjuk ha a nettó 36 pont nem a padomon van,akkor még egy kicsit izgulhatnál legalább MNF-en! 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha az átszámolás után is vezetek (kopp-kopp-kopp) akkor uccsó hétre Hurkesz kolléga marad, akivel (ha jól sejtem) a PO-ért játszunk. Na ezt nem gondoltam volna az első négy meccs után 😊TyR
Hihetetlen... Mindegy, grat. KÖCSÖG kibaszott velem, pedig amikor megláttam, hogy mennyi pontot csinált az SD, kicsit mást gondoltam. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ha az átszámolás után is vezetek (kopp-kopp-kopp) akkor uccsó hétre Hurkesz kolléga marad, akivel (ha jól sejtem) a PO-ért játszunk. Na ezt nem gondoltam volna az első négy meccs után 😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Nem hinném, hogy innen meg tudnám fordítani, gratulálok Tibinek a győzelemhez! Azért a Brady+Hillis=80 pont nem semmi. 😊DODO92
na.
Élmunkásokhoz méltó meccset nyomunk az alapszakasz első helyéért 😊
253-244 ide
Vernon Davis, TKO és Powers vs Freeney és Muir

Nem kéne kikapni innenharomt
Mondanám, hogy lesz hozzá nekem is még egy szavam.. de mivel briával játszol, max akkor, ha Dodo nyer.. bár ott is verhetőnek tűnik az ellenfél.
Én Danna ellen a harmadik helyért meccselek egyet sztem, az se lesz könnyű.

Bocs, somos.. elkiabáltam. Obomanu kicsit meglepett, nálad most a Bradford+Morris+Ellis trió nem volt elég.Igor
Várható volt, cérnavékony ez a csapat, így sem rossz a 210+ pont. Bennmaradás meglesz talán, PO meg majd jövőre.

Grat!

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
jóság van

62 pont ide + Mathis vs Peyton és Beanie

megint megvertem a fantasy vezírt, akinél három 0 pontos DLineman állt fel, menő 😛Höri
Juquat ki akartam rakni de kb senki nincs lenn DE. Dwannel nem tudom mi van, Brownt pedig elfogta a Texans DL. Van ilyen. Szerencséd, hogy Fordot nem játszattam 😛 lenne 33 pont plusz még nekem. PM és Beanie pedig még zúzhat egy szépet 😛

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem hinném, hogy innen meg tudnám fordítani, gratulálok Tibinek a győzelemhez! Azért a Brady+Hillis=80 pont nem semmi. 😊DODO92
na.
Élmunkásokhoz méltó meccset nyomunk az alapszakasz első helyéért 😊
253-244 ide
Vernon Davis, TKO és Powers vs Freeney és Muir

Nem kéne kikapni innenharomt
Mondanám, hogy lesz hozzá nekem is még egy szavam.. de mivel briával játszol, max akkor, ha Dodo nyer.. bár ott is verhetőnek tűnik az ellenfél.
Én Danna ellen a harmadik helyért meccselek egyet sztem, az se lesz könnyű.

Bocs, somos.. elkiabáltam. Obomanu kicsit meglepett, nálad most a Bradford+Morris+Ellis trió nem volt elég.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon meleg lesz ez sajnos... :/

185-150-re vezetek Tyr ellen, de nálam már csak a KÖCSÖG, nála pedig még Donald Brown, Justin Smith, Angerer, Hayden, Bethea. Meredeknek érzem nagyon. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem hinném, hogy innen meg tudnám fordítani, gratulálok Tibinek a győzelemhez! Azért a Brady+Hillis=80 pont nem semmi. 😊DODO92
na.
Élmunkásokhoz méltó meccset nyomunk az alapszakasz első helyéért 😊
253-244 ide
Vernon Davis, TKO és Powers vs Freeney és Muir

Nem kéne kikapni innen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jóság van

62 pont ide + Mathis vs Peyton és Beanie

megint megvertem a fantasy vezírt, akinél három 0 pontos DLineman állt fel, menő 😛

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Nem hinném, hogy innen meg tudnám fordítani, gratulálok Tibinek a győzelemhez! Azért a Brady+Hillis=80 pont nem semmi. 😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Na, ha a többiek is így folytatják, ahogy Morris és Ellis bekezdett, akkor török egy kis borsot Igor orra alá. 😊

Ja, tök érdekes, hogy a keeper safety párosom ellen játszom, szóval valamiért tuti pipa leszek Pollard és Whitner miatt! 😊somoskovig
Mar most gratulalok.. asszem csunya zako lesz ez a PO-ban, kezd szetesni a csapat.. es bebuktam Landryt is (nem is tudom ez a liga, v. masik)Igor
Azért még ne kapkodd el, iszonyatosan kétarcú ez a csapat. Landry pedig szerintem keeper, legalábbis nem hiszem, hogy a Whitner - Pollard kettős mellett még ő is nálad lenne! 😀

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, ha a többiek is így folytatják, ahogy Morris és Ellis bekezdett, akkor török egy kis borsot Igor orra alá. 😊

Ja, tök érdekes, hogy a keeper safety párosom ellen játszom, szóval valamiért tuti pipa leszek Pollard és Whitner miatt! 😊somoskovig
Mar most gratulalok.. asszem csunya zako lesz ez a PO-ban, kezd szetesni a csapat.. es bebuktam Landryt is (nem is tudom ez a liga, v. masik)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Zsír, 4-4 ember után 64-27 ide Tyr ellen.Soldados
Zavart érzek az Erőben, igen csúnya bukta érik...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Zsír, 4-4 ember után 64-27 ide Tyr ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Na, ha a többiek is így folytatják, ahogy Morris és Ellis bekezdett, akkor török egy kis borsot Igor orra alá. 😊

Ja, tök érdekes, hogy a keeper safety párosom ellen játszom, szóval valamiért tuti pipa leszek Pollard és Whitner miatt! 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vs Rajna

Austin, Welker, Keller, McCourty, Nick Harris vs Ivory, Levy, Roman Harper
66 36

jó kezdés

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3 illetve 2 játékos után 63-8 😊
Sajna sok a Q-m, így nem biztos ez még koránt sem
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
a szuperrangadón ráijesztett Bredi egy kicsit Dodo-ra 😊haromt
Nem kicsit 😀 Azért egy félidő alatt 35 pont már elég jónak mondható 😉DODO92
most még csak 42. Esetleg egy TD még beleférne 😊haromt
Na McCourty előkészítette a következő TD-t, de remélem azt már Hoyer adja. 😊
Szerk.: BJGE megmentett az egy lezajlott meccs utáni biztos vereségtől. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szuperrangadón ráijesztett Bredi egy kicsit Dodo-ra 😊haromt
Nem kicsit 😀 Azért egy félidő alatt 35 pont már elég jónak mondható 😉DODO92
most még csak 42. Esetleg egy TD még beleférne 😊
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
a szuperrangadón ráijesztett Bredi egy kicsit Dodo-ra 😊haromt
Nem kicsit 😀 Azért egy félidő alatt 35 pont már elég jónak mondható 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szuperrangadón ráijesztett Bredi egy kicsit Dodo-ra 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma végleg beszoptam az RB-ket: Portis IR... Pedig hogy vártam, hogy a PO-ra visszakapjam Mendenhall mellé a másik kezdő futómat. 😕Soldados
Lehet, hogy Ortont/Riverst megis megerte volna eladni.... ? 😀Igor
Mivel lennék beljebb? Nem futót adtál volna. Mellesleg a mostani 4 pontos fordulóját leszámítva, már nagyon régóta Portis nélkül nyomom és mégsem látszik a teljesítményenem. 😉 Csak bíztam benne, hogy PO-ra ez még egy lökés lesz, de plusz lökés nem lesz, marad ez az amúgy is igen kiváló csapat.

Tibi: ilyen futóim nekem is vannak. Csak LaRod Stephens-Howling épüljön fel. 😉 Addig jó lesz Forsett


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ma végleg beszoptam az RB-ket: Portis IR... Pedig hogy vártam, hogy a PO-ra visszakapjam Mendenhall mellé a másik kezdő futómat. 😕Soldados
Lehet, hogy Ortont/Riverst megis megerte volna eladni.... ? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)