bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma végleg beszoptam az RB-ket: Portis IR... Pedig hogy vártam, hogy a PO-ra visszakapjam Mendenhall mellé a másik kezdő futómat. 😕Soldados
még ma megveheted a Felix Jones-Shonn Greene páros egyikét 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma végleg beszoptam az RB-ket: Portis IR... Pedig hogy vártam, hogy a PO-ra visszakapjam Mendenhall mellé a másik kezdő futómat. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"Tévedsz a legjobb QB minden esetben többet ér, mint a legjobb DE....a legjobb QB sokkal értékesebb"

Nem igaz... meg mindig nem az abszolut pontszam a lenyeg, hanem hogy a legjobb FA-hoz/cserejatekosaidhoz kepest milyen upgrade egy adott jatekos.

Es sztem nincsenek markansabb kulonbsegek a QB-k kozott.. legalabbis a TOP 10-15 joval szorosabb -> egy jo kezdo QB mindenkinek juthatott az iden. Viszont egy elit DE, na az mar dofi.Igor
Hát ja, mindenkinek juthatott, csak neked nem jutott... 😛 Én a QB poszton 10 pontot verek rád aranyapa. 😉 De akkor maradj Joe Coollal. 😂

Az igen magasan Number 1 QB bizony sokkal értékesebb, mint a legjobb DE. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
"Tévedsz a legjobb QB minden esetben többet ér, mint a legjobb DE....a legjobb QB sokkal értékesebb"

Nem igaz... meg mindig nem az abszolut pontszam a lenyeg, hanem hogy a legjobb FA-hoz/cserejatekosaidhoz kepest milyen upgrade egy adott jatekos.

Es sztem nincsenek markansabb kulonbsegek a QB-k kozott.. legalabbis a TOP 10-15 joval szorosabb -> egy jo kezdo QB mindenkinek juthatott az iden. Viszont egy elit DE, na az mar dofi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tévedsz a legjobb QB minden esetben többet ér, mint a legjobb DE. 😉 Miért? Mivel a QB-k több pontot hoznak, sokkal markánsabb különbségek vannak. Pl az 1. és 10. DE között 5 pont, addig a QB-knál 8 pont a különbség. 😉 Azt se feledjük, hogy amikor egy Rivers-nek szar meccse van, akkor hoz mondjuk 15-20 pontot (bár eddig csak egyszer volt 20 alatt), ha egy DE-nek (azaz nincs sackje), akkor akár 3-4 is lehet, amit az én jelenlegi DE-m is tud. Tucknak három tíz pont alatti meccse volt, ebből egy 2 pontos. Persze nagyot tudsz nyerni, amikor álltakodik (kétszer volt 20 felett), de Rivers kicsit gyakrabban teszi ezt meg (5-ször 30 felett). Egész egyszerűen összehasonlíthatatlan a 2 playa, a legjobb QB sokkal értékesebb.

Bár átlagot nézve nyernék a tréddel, de Te többet, mert Rivers annyival értékesebb, egy potenciális PO-ellenfelemet pedig nem fogom még jobb helyzetbe hozni egy esetleges ellenem vívandó PO-csatára.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Bele tudom meg dobni Troyt, hogy legyen backup QB-d, ha gondolod.. nekem akkor mar ugysem kell ket backup.

Tobbet nem fogsz tudni kisajtolni belolem, utolso ajanlat.Igor
Ezt nem is tudom, hogy gondolod komolyan, hogy a messze legjobb QB-t odaadom egy DE-ért. Természetesen nem megyek bele.Soldados
Talan ennel kicsit komplikaltabb a kerdes.. eleg sokszor probaltam mar neked hasonlo finomabb dolgokat magyarazni, de nem latom ertelmet... meg egy utolso probalkozas:

SSS HAB
QB1 270 pont QB1 200 pont
QB2 220 pont (QB2 -------)

DE1* 100 pont DE1 140 pont
DE2 60 pont DE2 80 pont
DE3 70 pont

* ez igazabol tokmindegy..

Ki nyerne ezzel a cserevel? (ha feltetelezzuk, hogy a hatralevo meccseken ugyanezt az atlagot hozzak)
Tuck nagyobb kincs, mint Rivers.. szoval ezentul mar ha akarnad, akkor se fogok tradelni 😛
Sok sikert a PO-ban, amikor Rivers egyszer betlizik es kiesel vele 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bele tudom meg dobni Troyt, hogy legyen backup QB-d, ha gondolod.. nekem akkor mar ugysem kell ket backup.

Tobbet nem fogsz tudni kisajtolni belolem, utolso ajanlat.Igor
Ezt nem is tudom, hogy gondolod komolyan, hogy a messze legjobb QB-t odaadom egy DE-ért. Természetesen nem megyek bele.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Bele tudom meg dobni Troyt, hogy legyen backup QB-d, ha gondolod.. nekem akkor mar ugysem kell ket backup.

Tobbet nem fogsz tudni kisajtolni belolem, utolso ajanlat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na egy utolso probalkozast a holnapi deadline elott.. 😊
Ortonert nem, de Riversert hajlando vagyok odaadni Tuckot.Igor
Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan? 😊

Több mint 3 ponttal jobb a 2. QB-nál. 😉 4-gyel Ortonnál, 9-cel Flaccónál. 10 meccsből egyszer 13 pont, azon kívül mindig 20 felett és 5-ször 30 felett. Ráadásul igen kellemes kis matchupok lesznek neki a PO-ban. 😉 Persze beszélhetünk róla, de akkor Tuck nagyon kevés.Soldados
Egyszeruen nem tudom elhinni, hogy atlagpont alapjan szamolsz.. ez tovabbra sem fer a fejembe.
De tudod mit, nezzuk meg igy is azert.. 😊

Igen, nekem 9 pontos upgrade Flaccohoz kepest, akinek mellesleg szinten igen jo ket matchupja is a PO alatt..
Tuck neked 7.5 pontos upgrade a masodik szamu DE-dhez kepest.

Teljesen korrekt a csere, plane hogy ott van meg neked Ortonborton, aki a mult heten meg a masodik szamu QB volt 😛Igor
Nem győztél meg. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Legyen így, fussunk össze. 😉Soldados
Na egy utolso probalkozast a holnapi deadline elott.. 😊
Ortonert nem, de Riversert hajlando vagyok odaadni Tuckot.Igor
Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan? 😊

Több mint 3 ponttal jobb a 2. QB-nál. 😉 4-gyel Ortonnál, 9-cel Flaccónál. 10 meccsből egyszer 13 pont, azon kívül mindig 20 felett és 5-ször 30 felett. Ráadásul igen kellemes kis matchupok lesznek neki a PO-ban. 😉 Persze beszélhetünk róla, de akkor Tuck nagyon kevés.Soldados
Egyszeruen nem tudom elhinni, hogy atlagpont alapjan szamolsz.. ez tovabbra sem fer a fejembe.
De tudod mit, nezzuk meg igy is azert.. 😊

Igen, nekem 9 pontos upgrade Flaccohoz kepest, akinek mellesleg szinten igen jo ket matchupja is a PO alatt..
Tuck neked 7.5 pontos upgrade a masodik szamu DE-dhez kepest.

Teljesen korrekt a csere, plane hogy ott van meg neked Ortonborton, aki a mult heten meg a masodik szamu QB volt 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
"Csak" 3 all start kaptam a múlt héten ellenfélnek. Vezetem is a ligát a legtöbb bekapott pontban :/ Tavaly is ilyesmi volt a másodosztályban, de akkor legalább több pontot szereztematapapa
nálam is 3 all-star volt a héten, kár, hogy az egyik a K, a másik meg a P
Rodgers azért aprított.Höri
😊 igaz, ez még semmit se jelent.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Csak" 3 all start kaptam a múlt héten ellenfélnek. Vezetem is a ligát a legtöbb bekapott pontban :/ Tavaly is ilyesmi volt a másodosztályban, de akkor legalább több pontot szereztematapapa
nálam is 3 all-star volt a héten, kár, hogy az egyik a K, a másik meg a P
Rodgers azért aprított.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sokat fogom meg idezgetni a valaszt, ha valoban osszeufutnk es megint lealazlak 😛 A multkor is csoppet motivaltak voltak a fiuk, pontrekord lett a vege 😛 😛Igor
Legyen így, fussunk össze. 😉Soldados
Na egy utolso probalkozast a holnapi deadline elott.. 😊
Ortonert nem, de Riversert hajlando vagyok odaadni Tuckot.Igor
Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan? 😊

Több mint 3 ponttal jobb a 2. QB-nál. 😉 4-gyel Ortonnál, 9-cel Flaccónál. 10 meccsből egyszer 13 pont, azon kívül mindig 20 felett és 5-ször 30 felett. Ráadásul igen kellemes kis matchupok lesznek neki a PO-ban. 😉 Persze beszélhetünk róla, de akkor Tuck nagyon kevés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
"Csak" 3 all start kaptam a múlt héten ellenfélnek. Vezetem is a ligát a legtöbb bekapott pontban :/ Tavaly is ilyesmi volt a másodosztályban, de akkor legalább több pontot szereztem

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Idény és idény között természetesen van különbség. De ugyebár azért Te is szívesebben húzol olyat, aki mondjuk az előző évben bizonyított. 😉

No de akkor hagyjuk, marad nálam. Istenem, de szeretnék veled PO-zni, ellened Ortont játszatnám és nyernék. 😊Soldados
Sokat fogom meg idezgetni a valaszt, ha valoban osszeufutnk es megint lealazlak 😛 A multkor is csoppet motivaltak voltak a fiuk, pontrekord lett a vege 😛 😛Igor
Legyen így, fussunk össze. 😉Soldados
Na egy utolso probalkozast a holnapi deadline elott.. 😊
Ortonert nem, de Riversert hajlando vagyok odaadni Tuckot.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
szal Göbivel eldöntjük a héten h melyikünk jut tutira PO-ba. jó meccs lesz. 😉
nagyon meg kéne ezt most nyerni, utolsó héten Igorral játszok. :/

4. legtöbb pontom van, nem semmi. :cool:
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1 hét mák, 1 hét lúzerség.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Week 11
az állás



1 haromt Vorkuta Red Army 8 3 0 2395.5 x 2059,5
2 dodo92 Sárbogárd Tractors 8 3 0 2385.5 x 2203
3 igor Hangover Boyz 7 3 1 2508 x 2255

4 göbi Óbuda Painkillers 7 4 0 2382 x 2294
5 danna Danna's Patriots 6 4 1 2391.5 x 2137,5
6 höri Kiskunsag Raw 6 4 1 2198.5 x 2106
7 soldados Soldi Super Stars 6 5 0 2446.5 x 2371
8 hurka Hurka's Packers 6 5 0 2292 x 2374
-----------------------------------------------------------------------
9 tyr New England Tyrants 6 5 0 2185 x 2149.5
10 xrace77 Dark Zala Oilers 5 5 1 2329 x 2374.5
-----------------------------------------------------------------------
11 atapapa Allenville-i Smasszerek 5 6 0 2340 x 2408
12 fucu Darkside Cannibals 5 6 0 2279.5 x 2245
13 rajna BKV Conductors 5 6 0 2259 x 2288.5
14 somos Kaposmente Cannonballs 5 6 0 2216 x 2223.5
15 visi_b Iron County Loosers 5 6 0 2176.5 x 2186
16 gabo Kispest KEAC 3 8 0 1980 x 2353
-----------------------------------------------------------------------
17 go vikings Hungry Predators 3 8 0 1927.5 x 2172,5

18 briareos Utopia Eswat Hitsquad 1 10 0 1888.5 x 2380

playoffba jutottak
már biztosan nem jutnak playoffba
kiesett a div 2.be

A hét legjobbja: igor 249 pont
A hét legrosszabbja: go vikings 149,5
A hét mákosa: göbi 215 ponttal nyert
A hét lúzere: höri 229 ponttal kikapott
Fuck the bench award: göbi 90 pont


Heti all-star
QB: Aaron Rodgers (höri) 43
RB: Fred Jackson (briareos) 26
RB: LeSean McCoy (danna) 26
WR: Greg Jennings (haromt) 37
WR: Steve Johnson (igor) 33
RB/WR: Santonio Holmes (dodo92) 28
TE: Joel Dressen (free agent) 20


DT: Ndamukong Suh (hurka) 16,5
DT: Athyba Rubin (danna) 14
DE: Justin Tuck (igor) 30
DE: Julius Peppers (atapapa) 23
LB: Ray Lewis (haromt) 32
LB: Patrick Willis (briareos) 32
LB: Jerod Mayo (soldados) 32
CB: Terrell Thomas (göbi) 31
CB: Cortland Finnegan (rajna) 27
S: Abram Elam (danna) 32
S: Charles Godfrey/Earl Thomas (gabo/gabo) 22-22


K: Olindo Mare/Matt Bryant/Graham Gano (FA/höri/somos) 15-15
P: Nick Harris (höri) 14
HC: Packers/Steelers (soldados/hurka) 7-7


Week 12 schedule
haromt(8-3) - dodo92(8-3)
go vikings(3-8) - briareos(1-10)
fucu(5-6) - xrace77(5-5-1)
gabo(3-8) - atapapa(5-6)
hurka(6-5) - visi_b(5-6)
danna(6-4-1) - göbi(7-4)
soldados(6-5) - tyr(6-5)
somos(5-6) - igor(7-3-1)
höri(6-4-1) - rajna(5-6)


Egyéb:
ha göbi, höri vagy danna nyer akkor biztosan playoffba jut
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na vége 247-186 ide visi ellen. :cool: 11 meccs 10-szer 210 felett. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Na sorozatban 5 win azért nem rossz 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagy valószínűség szerint akkor ez lesz az állás 2-vel a vége előtt
haromt 8-3
dodo 8-3
igor 7-3-1
göbi 7-4
danna 6-4-1
höri 6-4-1
soldi 6-5
hurka 6-5

a végén bria kiesettharomt
iszonyat szoros. nagyon sokat jelent még ez a 2 meccs is. jó lenne ha tartanák a srácok a formájukat, nem akarok megint a kiesési PO-ban szenvedni. Felsőháziban már mind1 h milyen eredmény születik. 😊Danna
a 9-10. helyezett az alapszakaszban is biztos bennmaradó.
nekem szerencsém van. 9-4nél rosszabb mérlegem nem nagyon lehet, mert uccsó fordulóra bria jutott.
de a dodo elleni rangadó kemény lesz.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
nagy valószínűség szerint akkor ez lesz az állás 2-vel a vége előtt
haromt 8-3
dodo 8-3
igor 7-3-1
göbi 7-4
danna 6-4-1
höri 6-4-1
soldi 6-5
hurka 6-5

a végén bria kiesettharomt
iszonyat szoros. nagyon sokat jelent még ez a 2 meccs is. jó lenne ha tartanák a srácok a formájukat, nem akarok megint a kiesési PO-ban szenvedni. Felsőháziban már mind1 h milyen eredmény születik. 😊
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
összezuhanóban vagyok én is, grat Danna!
Brees is ellenem hozza az idei legjobbját, Elam is ma szedi össze élete második interceptionjét és csinálja élete második védő TD-jét. Kábé ez a két játékos is volt a különbség (eddig).
Egy kalappal a továbbiakbanatapapa
köszönöm! 😊

belejöttünk így a végefelé, mint kiskutya az ugatásba. 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kurva espn pedig ez még szoros is lehetett volna, fuck

Grat Dodo



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Kiváló, újabb W, így életben a PO-remények! :cool: 193-174-re vezetek visi ellen, de meglesz ismét a 210, sőt több is, mivel nálam még hátravan a KÖCSÖG, Marcus Thomas, shaun Philips és Prater is, visinél pedig csak Champ.

Huhh. Egy kövel kevesebb a szivemen.

ui.: hányan, de hányan röhögtek a Wallace picknél... 😛Soldados
Grat Soldi. A csapatom nagyon pocsék lett. Az LB sorom egy vicc.