bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hmmm... akkor esetleg Super Mario (neki is jók a hátralevő matchupja)/Babin + Troy Smith?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És elit safetyért + Troyért? 😊Igor
Na ez az. Van 2 solid safetym. 4 pontos átlagjavulásért nem adom oda a 2. legjobb QB-t, mert aztán majd ő végez ki a PO-ban... Ezzel Te sokkal többet nyernél, mint én. Ha POZ lenne az ajánlatod, aki olyan 12-15. LB, na arra bólintanék.Soldados
Naa, egyrészt nincs jó backup safetym szóval már ez is elég necces ajánlat lett volna... 😛

De az, hogy Post elvigyed (aki min. TOP 8 LB, mert két meccset kihagyott...) az teljesen esélytelen - nézd meg az LB sorom többi tagját 😀 Ráadásul nézd meg a hátralévő meccseiket... Minny, Pitts, Cleveland, és AFC East - itt lesz tacklehalmozás, minden meccsen 50 pontot várok tőleg + Whitnertől.
De pl. egy Kyle Williams is lehetne 40-50 pont előny, egy átlagos DE emberhez képest.. csak te ilyeneket nem nézel sztem.

Na mindegy, velem úgyse lesz üzlet.Igor
Apropó, elit DE-ért is odaadnám Ortont. Tehát 3 poszton tudok upgrade-t elképzelni, DE, RB, LB Előbbiből elitet szeretnék, utóbbi 2-ből megfelel a 10-15. helyezett is a 2. legjobb QB-ért.

De olyanba is belemennék, hogy 10-15. DE, plusz mondjuk 20-25. LB, vagy 10-15. DE és 10-15. RB. Szal elég nyitott vagyok.

De S-re nem sok szükségem van, 4 pontos upgrade-ért nem adom el a 2. QB-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
És elit safetyért + Troyért? 😊Igor
Na ez az. Van 2 solid safetym. 4 pontos átlagjavulásért nem adom oda a 2. legjobb QB-t, mert aztán majd ő végez ki a PO-ban... Ezzel Te sokkal többet nyernél, mint én. Ha POZ lenne az ajánlatod, aki olyan 12-15. LB, na arra bólintanék.Soldados
Naa, egyrészt nincs jó backup safetym szóval már ez is elég necces ajánlat lett volna... 😛

De az, hogy Post elvigyed (aki min. TOP 8 LB, mert két meccset kihagyott...) az teljesen esélytelen - nézd meg az LB sorom többi tagját 😀 Ráadásul nézd meg a hátralévő meccseiket... Minny, Pitts, Cleveland, és AFC East - itt lesz tacklehalmozás, minden meccsen 50 pontot várok tőleg + Whitnertől.
De pl. egy Kyle Williams is lehetne 40-50 pont előny, egy átlagos DE emberhez képest.. csak te ilyeneket nem nézel sztem.

Na mindegy, velem úgyse lesz üzlet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Először kicsit rossz érzésem volt, h azért nyerek, mert Bria nem állítja a csapatát, de mikor megláttam h a 2. legtöbb pontot szereztem (sztem az évek alatt is ez a legtöbb), akkor azért megnyugodtam. Még 2 ilyen hét és remélem meglesz a PO, nem esek ki. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És elit safetyért + Troyért? 😊Igor
Na ez az. Van 2 solid safetym. 4 pontos átlagjavulásért nem adom oda a 2. legjobb QB-t, mert aztán majd ő végez ki a PO-ban... Ezzel Te sokkal többet nyernél, mint én. Ha POZ lenne az ajánlatod, aki olyan 12-15. LB, na arra bólintanék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
És elit safetyért + Troyért? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szesze sora valóban elég brutális, minden héten jobb 220-nál... ez max respect.
De én is azt mondom, várjuk majd meg div 1-ben mire megy jövőre ha/amikor feljut 😉

Soldi, lehet hogy kiegyensúlyozott vagy, de 210-230 nem lesz elég minden körben a PO-ban 😛

Nekem érdekes módon 4 db kétszáz alatti eredményem is van 😊 (igaz, kétszer hanyag voltam..)
de a PO-ban kell majd izmozni, nem itt és most.


Amúgy jeleztem, hogy érdekel esetleg Orton... de amilyen röhejes igényeid voltak, nem csoda, hogy a padodon rohad szegény 😛Igor
1. Érdekes, hogy 2x sz.ptam 230 feletti eredménnyel. :/
2. neked ezért nem is gratulálunk, mint Szeszének 😛
3. Elit QB-ért elit futót, vagy LB-t kérek. Ez miért is lenne irreális?Soldados
1. pech 😛 szerezz sok pontot, és meglesz a PO. ahogy írtam, mostantól ráadásul saját kezedben van a sorod.
3. csere QB-ért meg csere LB-t 😛 😛 😛
A jelenlegi helyzetben soha nem fogsz akkora ellenértéket kapni, mintha mondjuk Orton-Tarvaris párosod lenne...
Ha valakinél ott lenne a TOP 4 LB, akkor abból egyet megkaphatnál esetleg.. (mert a másik három mind kezdő)
De ha valakinél ott van a 4., 14., 27. és mondjuk 45. LB, akkor a 4. LB már túlfizetés lenne.
Speciel ezért nem fogod tőlem a két elit futóm egyikét se megkapni... mert mindkettőt tudom kezdetni, és az nekem nagy előny, azzal szemben ahol a No 2 RB, egy 5-6 pontos waiverarc..
Te meg ülj a két elit QB-den,a helyett, hogy a csapatod erősítenéd 😉 tuti összefutunk a PO-ban, ahol el fogod rontani a QB-benchelést, majd anyázol, hogy amiatt estél ki... és nem lesz igazad, mert a sajád fejedre hoztad a bajt 😉

Bár mondjuk a GM játékban minden ócskaságot el tudtál sózni, ilyen szempontból valóban meglepő 😛Igor
A 14. LB-n már elgondolkodnék. 😉 És akinek van 4. 14. 20. 22. LB-je, de csak 10-15. QB-ja van, az szintén elgondolkodhatna.

Ha nem kapok normális ellenértéket, akkor nem adom el. Ez nem saját kardomba dőlés, hisz így is elég jó a csapatom, de abba nem megyek bele, hogy vkit nagyon megerősítsek, miközben én alig erősödnék. Ez teljesen racionális döntés. És akkor verném a fejem a falba, hogy 1-2 pontos javulásért cserébe, mondjuk épp Ortonnak köszönhetően esnék ki a PO-ból. Tehát vagy olyan ellenértéket kapok érte, amit Orton is jelent, vagy itt marad.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szesze sora valóban elég brutális, minden héten jobb 220-nál... ez max respect.
De én is azt mondom, várjuk majd meg div 1-ben mire megy jövőre ha/amikor feljut 😉

Soldi, lehet hogy kiegyensúlyozott vagy, de 210-230 nem lesz elég minden körben a PO-ban 😛

Nekem érdekes módon 4 db kétszáz alatti eredményem is van 😊 (igaz, kétszer hanyag voltam..)
de a PO-ban kell majd izmozni, nem itt és most.


Amúgy jeleztem, hogy érdekel esetleg Orton... de amilyen röhejes igényeid voltak, nem csoda, hogy a padodon rohad szegény 😛Igor
1. Érdekes, hogy 2x sz.ptam 230 feletti eredménnyel. :/
2. neked ezért nem is gratulálunk, mint Szeszének 😛
3. Elit QB-ért elit futót, vagy LB-t kérek. Ez miért is lenne irreális?Soldados
1. pech 😛 szerezz sok pontot, és meglesz a PO. ahogy írtam, mostantól ráadásul saját kezedben van a sorod.
3. csere QB-ért meg csere LB-t 😛 😛 😛
A jelenlegi helyzetben soha nem fogsz akkora ellenértéket kapni, mintha mondjuk Orton-Tarvaris párosod lenne...
Ha valakinél ott lenne a TOP 4 LB, akkor abból egyet megkaphatnál esetleg.. (mert a másik három mind kezdő)
De ha valakinél ott van a 4., 14., 27. és mondjuk 45. LB, akkor a 4. LB már túlfizetés lenne.
Speciel ezért nem fogod tőlem a két elit futóm egyikét se megkapni... mert mindkettőt tudom kezdetni, és az nekem nagy előny, azzal szemben ahol a No 2 RB, egy 5-6 pontos waiverarc..
Te meg ülj a két elit QB-den,a helyett, hogy a csapatod erősítenéd 😉 tuti összefutunk a PO-ban, ahol el fogod rontani a QB-benchelést, majd anyázol, hogy amiatt estél ki... és nem lesz igazad, mert a sajád fejedre hoztad a bajt 😉

Bár mondjuk a GM játékban minden ócskaságot el tudtál sózni, ilyen szempontból valóban meglepő 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem irreális az ára, de vsz akinek irányító kell nincs 2 elit futója vagy fölösleges elit LB-je vsz ezért nem kell senkinek.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szesze sora valóban elég brutális, minden héten jobb 220-nál... ez max respect.
De én is azt mondom, várjuk majd meg div 1-ben mire megy jövőre ha/amikor feljut 😉

Soldi, lehet hogy kiegyensúlyozott vagy, de 210-230 nem lesz elég minden körben a PO-ban 😛

Nekem érdekes módon 4 db kétszáz alatti eredményem is van 😊 (igaz, kétszer hanyag voltam..)
de a PO-ban kell majd izmozni, nem itt és most.


Amúgy jeleztem, hogy érdekel esetleg Orton... de amilyen röhejes igényeid voltak, nem csoda, hogy a padodon rohad szegény 😛Igor
Nyilván nem lennék ilyen eredményes itt, bár sztem a mi bajnokságunk sem gyenge. Jól sült el a draftom és a waivereim is ülnek, csak sajna még így sem én vezetek 😕 Most Austinnal tovább erősödök, elég brutál a csapatom az az igazság 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szesze sora valóban elég brutális, minden héten jobb 220-nál... ez max respect.
De én is azt mondom, várjuk majd meg div 1-ben mire megy jövőre ha/amikor feljut 😉

Soldi, lehet hogy kiegyensúlyozott vagy, de 210-230 nem lesz elég minden körben a PO-ban 😛

Nekem érdekes módon 4 db kétszáz alatti eredményem is van 😊 (igaz, kétszer hanyag voltam..)
de a PO-ban kell majd izmozni, nem itt és most.


Amúgy jeleztem, hogy érdekel esetleg Orton... de amilyen röhejes igényeid voltak, nem csoda, hogy a padodon rohad szegény 😛Igor
1. Érdekes, hogy 2x sz.ptam 230 feletti eredménnyel. :/
2. neked ezért nem is gratulálunk, mint Szeszének 😛
3. Elit QB-ért elit futót, vagy LB-t kérek. Ez miért is lenne irreális?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szesze sora valóban elég brutális, minden héten jobb 220-nál... ez max respect.
De én is azt mondom, várjuk majd meg div 1-ben mire megy jövőre ha/amikor feljut 😉

Soldi, lehet hogy kiegyensúlyozott vagy, de 210-230 nem lesz elég minden körben a PO-ban 😛

Nekem érdekes módon 4 db kétszáz alatti eredményem is van 😊 (igaz, kétszer hanyag voltam..)
de a PO-ban kell majd izmozni, nem itt és most.


Amúgy jeleztem, hogy érdekel esetleg Orton... de amilyen röhejes igényeid voltak, nem csoda, hogy a padodon rohad szegény 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
201 W
165,5 L
200,5 W
207 W
237,5 W
240 W
246 W
192,5 L
243 W
222,5 W

2 Off hetem volt. ki is kaptam. Sőt most kaptam ki a saját átlagom felett majdnem 10 ponttal.
ne mond hogy ez nem kiegyensúlyozott 😛haromt
Kevésbé mint az enyém. 😛 Neked 2 off-heted volt, nekem 1. Neked 4 olyan eredményed van, ami nekem összesen egyszer fordult elő, azaz 210 alatt maradtál. Mellesleg a nagy listavezetőt 6-4-re verem jelenleg. 😛

Viszont Szesze eredménysora brutális, ahhoz csak gratulálni tudok.Soldados
Kösz! Bár sajna ezzel se biztos, h feljutok 😕
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
201 W
165,5 L
200,5 W
207 W
237,5 W
240 W
246 W
192,5 L
243 W
222,5 W

2 Off hetem volt. ki is kaptam. Sőt most kaptam ki a saját átlagom felett majdnem 10 ponttal.
ne mond hogy ez nem kiegyensúlyozott 😛haromt
Kevésbé mint az enyém. 😛 Neked 2 off-heted volt, nekem 1. Neked 5 olyan eredményed van, ami nekem összesen egyszer fordult elő, azaz 210 alatt maradtál. Mellesleg a nagy listavezetőt 6-4-re verem jelenleg. 😛

Viszont Szesze eredménysora brutális, ahhoz csak gratulálni tudok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
201 W
165,5 L
200,5 W
207 W
237,5 W
240 W
246 W
192,5 L
243 W
222,5 W

2 Off hetem volt. ki is kaptam. Sőt most kaptam ki a saját átlagom felett majdnem 10 ponttal.
ne mond hogy ez nem kiegyensúlyozott 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
de mivel pont a húzóembereid steelersesek, 1 vereség borítékolható ami egy ilyen kiegyensúlyozott ligában simán azt érheti hogy lemaradt a PO-ról. ha azt a hetet nem adod fel máris 6-4 lehetnél ami szinte biztos PO.
meg kell találni az ideális keretet. ennyi. 2 embernél több egy csapatból már könnyen visszaütharomt
4 ember nem a világ sztem, sajna nekem arra hétre más bye weekeseim is voltak. De ettől függetlenül 2. legtöbb ponttal nem feltétlenül 5-5-tel kellene állnom.

És ha már saját kiegyensúlyozottságodat méltattad, ami persze leginkább a mákfaktorú 2. legkevesebb kapott pontra vonatkozhat 😛, akkor nézd meg az én pontszámaim:
254,5 W
211 W
233 L
243 L
159 L
210 L
227 W
213 W
225 W
224 L

Na ez kiegyensúlyozottság. 😉Soldados
237 W
264 W
234 L
244 W
228 L
230 W
253 W
221 W
226 W
234 L

én nyertem 😛

szerk: nálam pedig Vick a backup QB (aki valójában a No1), de épp ebben a pillanatban cseréltem el Austin-ra 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nekem egyetlen kivétel sincs mivel én nem követtem el a "kedvenc csapatból draftolok egy rakás játékost" - egyébként nem túl profihoz méltó - hibát 😛Szesze
Nézzük kik vannak nálam a Steelersből: Mendenhall 8. RB, Wallace 8. WR, Timmons 2. LB, McFadden 3. CB

Tehát csapatom abszolút húzóembereit adják a Steelers-playák, nem ész nélkül húztam be mindenkit. 😉 És 1 hét belefér, amikor nem vagy csúcson.

Amúgy még nálam van a legjobb QB (Rivers) és 2. legjobb QB (Orton), továbbá a legjobb LB (Mayo) is.Soldados
Kár, h egyszerre csak egy QB játszhat 😛Szesze
Kb 6 hete árulom, de még érdeklődés sincs. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de mivel pont a húzóembereid steelersesek, 1 vereség borítékolható ami egy ilyen kiegyensúlyozott ligában simán azt érheti hogy lemaradt a PO-ról. ha azt a hetet nem adod fel máris 6-4 lehetnél ami szinte biztos PO.
meg kell találni az ideális keretet. ennyi. 2 embernél több egy csapatból már könnyen visszaütharomt
4 ember nem a világ sztem, sajna nekem arra hétre más bye weekeseim is voltak. De ettől függetlenül 2. legtöbb ponttal nem feltétlenül 5-5-tel kellene állnom.

És ha már saját kiegyensúlyozottságodat méltattad, ami persze leginkább a mákfaktorú 2. legkevesebb kapott pontra vonatkozhat 😛, akkor nézd meg az én pontszámaim:
254,5 W
211 W
233 L
243 L
159 L
210 L
227 W
213 W
225 W
224 L

Na ez kiegyensúlyozottság. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Persze, de kinőttem azt a ligát 😀, bebizonyítottam, hogy a profik közé tartozok 😛 és a div1-ben is a 2. legtöbb pontom van. :cool:

Igaz nincsenek kiugró 300-as meccseim, de 10 hétből 9-szer 210 pont felett voltam, az egyetlen kivétel persze a Steelers bye week. 😀 😀Soldados
nekem egyetlen kivétel sincs mivel én nem követtem el a "kedvenc csapatból draftolok egy rakás játékost" - egyébként nem túl profihoz méltó - hibát 😛Szesze
Nézzük kik vannak nálam a Steelersből: Mendenhall 8. RB, Wallace 8. WR, Timmons 2. LB, McFadden 3. CB

Tehát csapatom abszolút húzóembereit adják a Steelers-playák, nem ész nélkül húztam be mindenkit. 😉 És 1 hét belefér, amikor nem vagy csúcson.

Amúgy még nálam van a legjobb QB (Rivers) és 2. legjobb QB (Orton), továbbá a legjobb LB (Mayo) is.Soldados
Kár, h egyszerre csak egy QB játszhat 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de mivel pont a húzóembereid steelersesek, 1 vereség borítékolható ami egy ilyen kiegyensúlyozott ligában simán azt érheti hogy lemaradt a PO-ról. ha azt a hetet nem adod fel máris 6-4 lehetnél ami szinte biztos PO.
meg kell találni az ideális keretet. ennyi. 2 embernél több egy csapatból már könnyen visszaüt
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
kiegyensúlyozott csapat kell.
4. legtöbb szerzett pont, 2. legkevesebb kapott = 1.hely 😛haromt
ezért jó ha a creator befolyásolja a sorsolást 😉

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
amiből ugye feljutottál 😀Höri
Persze, de kinőttem azt a ligát 😀, bebizonyítottam, hogy a profik közé tartozok 😛 és a div1-ben is a 2. legtöbb pontom van. :cool:

Igaz nincsenek kiugró 300-as meccseim, de 10 hétből 9-szer 210 pont felett voltam, az egyetlen kivétel persze a Steelers bye week. 😀 😀Soldados
nekem egyetlen kivétel sincs mivel én nem követtem el a "kedvenc csapatból draftolok egy rakás játékost" - egyébként nem túl profihoz méltó - hibát 😛Szesze
Nézzük kik vannak nálam a Steelersből: Mendenhall 8. RB, Wallace 8. WR, Timmons 2. LB, McFadden 3. CB

Tehát csapatom abszolút húzóembereit adják a Steelers-playák, nem ész nélkül húztam be mindenkit. 😉 És 1 hét belefér, amikor nem vagy csúcson.

Amúgy még nálam van a legjobb QB (Rivers) és 2. legjobb QB (Orton), továbbá a legjobb LB (Mayo) is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kiegyensúlyozott csapat kell.
4. legtöbb szerzett pont, 2. legkevesebb kapott = 1.hely 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kapjátok be. 😛 Ez itt a div1, a profik világa, nem holmi másodosztályú amatőrliga. 😀 😀 😀Soldados
amiből ugye feljutottál 😀Höri
Persze, de kinőttem azt a ligát 😀, bebizonyítottam, hogy a profik közé tartozok 😛 és a div1-ben is a 2. legtöbb pontom van. :cool:

Igaz nincsenek kiugró 300-as meccseim, de 10 hétből 9-szer 210 pont felett voltam, az egyetlen kivétel persze a Steelers bye week. 😀 😀Soldados
nekem egyetlen kivétel sincs mivel én nem követtem el a "kedvenc csapatból draftolok egy rakás játékost" - egyébként nem túl profihoz méltó - hibát 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kapjátok be. 😛 Ez itt a div1, a profik világa, nem holmi másodosztályú amatőrliga. 😀 😀 😀Soldados
amiből ugye feljutottál 😀Höri
Persze, de kinőttem azt a ligát 😀, bebizonyítottam, hogy a profik közé tartozok 😛 és a div1-ben is a 2. legtöbb pontom van. :cool:

Igaz nincsenek kiugró 300-as meccseim, de 10 hétből 9-szer 210 pont felett voltam, az egyetlen kivétel persze a Steelers bye week. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!