bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szintén zenész
6-4-gyel (6.hely) a 2.legtöbb kapott ponttal (2207,5), pedig pontszerzésben se vagyok top5-ben,köszönhetően a 2. és 3.körös pickem kiesésének (Grant,Romo)
Úgy néz ki,nekem jól jöttek ki a pontok,még így is,hogy sokat kaptam.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
...nálunk tenorx kapta a legtöbb pontot(2192) és így áll 6-4-el a 4. helyen, én kaptam a második legtöbbet (2157) és második vagyok 7-3as mérleggel 😉
Az a kulcs, h még több pontot kell szerezni 😛Szesze
Akkor egy kis ízelítő az atomkemény div 3/B-ból 😛
A legtöbb pont szerzője Stevezeg (2411 pont) a 7. helyen áll 5-5-el - kapott pontokban is Ő az első (2366,5).
A második legtöbbet én kaptam (2285 pontot), ez a 4. helyre elég 6-4-es állással és 2295,5 szerzett ponttal.
A 8-2vel első helyen álló Tuja valószínűleg a szerencsés schedule-nek köszönheti pozícióját: bár 6-an is több pontot szereztek nála, viszont Ő kapta a legkevesebbet.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kapjátok be. 😛 Ez itt a div1, a profik világa, nem holmi másodosztályú amatőrliga. 😀 😀 😀Soldados
amiből ugye feljutottál 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kapjátok be. 😛 Ez itt a div1, a profik világa, nem holmi másodosztályú amatőrliga. 😀 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na jo, azert annyira egyedul nem vagy.. 😛
Soldi 2185
gabo: 2184
xrace77: 2183
atapapa: 2164
bria: 2150.5
Hurka: 2146

ellenem kapsz 200 pontot, eggyel tobb W, es rogton atlagos csapatod lenne, 6-4-gyel.
Az hogy sok pontod van, zsenialis tiebreaker.

Miert, mivel kene allnod? 😛 +14 a pontkulonbseged.. ahhoz sajna epp az 5-5 dukalIgor
Tehát a legtöbb bekapott pontom van. 😛 És ez csak a szerencsén múlik, én csak a a szerzett pontokra tudok hatást gyakorolni, abban pedig 2. vagyok, tehát ahhopz nem 5-5 dukálna. De hát idén ebben a ligában óriási pechem van, a legtöbb pontot szívom és ahhoz képest szinte örülnöm kell az 5-5-nek. (Szvsz a legtöbb pontot kapó csapat nem igen szokott még 50%-os sem lenni) Minden héten ellenem játssza vki élete m,eccsét, most éppen Cassel.Soldados
Csak h tompítsam kicsit az önsajnálatod jogosságát: nálunk tenorx kapta a legtöbb pontot(2192) és így áll 6-4-el a 4. helyen, én kaptam a második legtöbbet (2157) és második vagyok 7-3as mérleggel 😉
Az a kulcs, h még több pontot kell szerezni 😛Szesze
Így van 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Az a bajom, hogy legalább harmadszor vagyok a hét lúzere 10 fordulóból... 😕 A 2. legtöbb ponttal nem éppen 5-5-tel kellene állnom, csak hát ugye én kaptam a legtöbb pontot. :/Soldados
Na jo, azert annyira egyedul nem vagy.. 😛
Soldi 2185
gabo: 2184
xrace77: 2183
atapapa: 2164
bria: 2150.5
Hurka: 2146

ellenem kapsz 200 pontot, eggyel tobb W, es rogton atlagos csapatod lenne, 6-4-gyel.
Az hogy sok pontod van, zsenialis tiebreaker.

Miert, mivel kene allnod? 😛 +14 a pontkulonbseged.. ahhoz sajna epp az 5-5 dukalIgor
Tehát a legtöbb bekapott pontom van. 😛 És ez csak a szerencsén múlik, én csak a a szerzett pontokra tudok hatást gyakorolni, abban pedig 2. vagyok, tehát ahhopz nem 5-5 dukálna. De hát idén ebben a ligában óriási pechem van, a legtöbb pontot szívom és ahhoz képest szinte örülnöm kell az 5-5-nek. (Szvsz a legtöbb pontot kapó csapat nem igen szokott még 50%-os sem lenni) Minden héten ellenem játssza vki élete m,eccsét, most éppen Cassel.Soldados
Csak h tompítsam kicsit az önsajnálatod jogosságát: nálunk tenorx kapta a legtöbb pontot(2192) és így áll 6-4-el a 4. helyen, én kaptam a második legtöbbet (2157) és második vagyok 7-3as mérleggel 😉
Az a kulcs, h még több pontot kell szerezni 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Week 10
Állás


1 haromt Vorkuta Red Army 7 3 0 2155.5 x 1911
2 dodo92 Sárbogárd Tractors 7 3 0 2151 x 2006

3 igor Hangover Boyz 6 3 1 2259 x 2045
4 höri Kiskunsag Raw 6 3 1 1969.5 x 1868
5 göbi Óbuda Painkillers 6 4 0 2164 x 2112
6 hurka Hurka's Packers 6 4 0 2100.5 x 2146
7 danna Danna's Patriots 5 4 1 2147.5 x 1951,5
8 soldados Soldi Super Stars 5 5 0 2199.5 x 2185
---------------------------------------------------------------------------------------------
9 atapapa Allenville-i Smasszerek 5 5 0 2151 x 2164
10 fucu Darkside Cannibals 5 5 0 2083.5 x 2010,5
11 rajna BKV Conductors 5 5 0 2049 x 2036.5
12 somos Kaposmente Cannonballs 5 5 0 2034 x 2008.5
13 visi_b Iron County Loosers 5 5 0 1990.5 x 1939
14 tyr New England Tyrants 5 5 0 1947 x 1920.5
15 xrace77 Dark Zala Oilers 4 5 1 2101 x 2183
16 go vikings Hungry Predators 3 7 0 1778 x 1932.5
------------------------------------------------------------------------------------------
17 gabo Kispest KEAC 2 8 0 1750.5 x 2184
18 briareos Utopia Eswat Hitsquad 1 9 0 1722.5 x 2150,5


Már nem eshetnek ki
Már semmiképpen sem juthatnak playoffba

A hét legjobbja: dodo92 276 pont
A hét legrosszabbja: briareos 118 pont
A hét mákere: höri 177 ponttal nyert
A hét lúzere: soldados 224 ponttal vesztett
Fuck the bench award: xrace77 86 pont a padon


Heti all-star
QB: Michael Vick (göbi) 64 /talán ez all-time rekord 1 embertől/
RB: Keiland Williams (free agent) 31
RB: Fred Jackson (briareos) 29
WR: Dwayne Bowe (dodo92) 34
WR: Mike Thomas (somos) 28
RB/WR: Roddy White/Mike Wallace (visi_b/soldados) 27-27
TE: Rob Gronkowski (danna) 25


DT: Dwan Edwards (rajna) 20
DT: Athyba Rubin (danna) 17
DE: Chris Clemons (göbi) 20
DE: Lawrence Jackson (free agent) 20
LB: Derrick Johnson (tyr) 30
LB: Dhani Jones (danna) 29
LB: Patrick Willis/Paul Posluszny (briareos/igor) 28-28
CB: Glover Quin (rajna) 31
CB: Craig Dahl (somos) 29
S: Yeremiah Bell (dodo92) 24
S: Husain Abdullah/Rico Murray (free agentek) 24-24


K: Olindo Mare (free agent) 18
P: Sam Kock (free agent) 12
HC: Eagles (dodo92)


Week 11 schedule:
haromt(7-3) - go vikings(3-7)
dodo92(7-3) - fucu(5-5)
briareos(1-9) - gabo(2-8)
xrace77(4-5-1) - hurka(6-4)
atapapa(5-5) - danna(5-4-1)
visi_b(5-5) - soldados(5-5)
göbi(6-4) - somos(5-5)
tyr(5-5) - höri(6-3-1)
igor(6-3-1) - rajna(5-5)


Egyéb:
Ha haromt és dodo92 nyer matematikailag is playoffos
ha briareos kikap matematikailag is kiesik
ha xrace77 kikap akkor nem lehet playoffos
ha höri és igor nyer akkor már nem eshetnek ki
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tudom mit sirsz Soldi, PO-helyen vagy.. win out, es tuti bent vagy, sot meg talan akar 2-1-gyel is (bar a Smasszerek meg veszelyesek.. Yoda mar messze van)

Igor
Az a bajom, hogy legalább harmadszor vagyok a hét lúzere 10 fordulóból... 😕 A 2. legtöbb ponttal nem éppen 5-5-tel kellene állnom, csak hát ugye én kaptam a legtöbb pontot. :/Soldados
Na jo, azert annyira egyedul nem vagy.. 😛
Soldi 2185
gabo: 2184
xrace77: 2183
atapapa: 2164
bria: 2150.5
Hurka: 2146

ellenem kapsz 200 pontot, eggyel tobb W, es rogton atlagos csapatod lenne, 6-4-gyel.
Az hogy sok pontod van, zsenialis tiebreaker.

Miert, mivel kene allnod? 😛 +14 a pontkulonbseged.. ahhoz sajna epp az 5-5 dukalIgor
Tehát a legtöbb bekapott pontom van. 😛 És ez csak a szerencsén múlik, én csak a a szerzett pontokra tudok hatást gyakorolni, abban pedig 2. vagyok, tehát ahhopz nem 5-5 dukálna. De hát idén ebben a ligában óriási pechem van, a legtöbb pontot szívom és ahhoz képest szinte örülnöm kell az 5-5-nek. (Szvsz a legtöbb pontot kapó csapat nem igen szokott még 50%-os sem lenni) Minden héten ellenem játssza vki élete m,eccsét, most éppen Cassel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom mit sirsz Soldi, PO-helyen vagy.. win out, es tuti bent vagy, sot meg talan akar 2-1-gyel is (bar a Smasszerek meg veszelyesek.. Yoda mar messze van)

Igor
Az a bajom, hogy legalább harmadszor vagyok a hét lúzere 10 fordulóból... 😕 A 2. legtöbb ponttal nem éppen 5-5-tel kellene állnom, csak hát ugye én kaptam a legtöbb pontot. :/Soldados
Na jo, azert annyira egyedul nem vagy.. 😛
Soldi 2185
gabo: 2184
xrace77: 2183
atapapa: 2164
bria: 2150.5
Hurka: 2146

ellenem kapsz 200 pontot, eggyel tobb W, es rogton atlagos csapatod lenne, 6-4-gyel.
Az hogy sok pontod van, zsenialis tiebreaker.

Miert, mivel kene allnod? 😛 +14 a pontkulonbseged.. ahhoz sajna epp az 5-5 dukal

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tudom mit sirsz Soldi, PO-helyen vagy.. win out, es tuti bent vagy, sot meg talan akar 2-1-gyel is (bar a Smasszerek meg veszelyesek.. Yoda mar messze van)

Igor
Az a bajom, hogy legalább harmadszor vagyok a hét lúzere 10 fordulóból... 😕 A 2. legtöbb ponttal nem éppen 5-5-tel kellene állnom, csak hát ugye én kaptam a legtöbb pontot. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom mit sirsz Soldi, PO-helyen vagy.. win out, es tuti bent vagy, sot meg talan akar 2-1-gyel is (bar a Smasszerek meg veszelyesek.. Yoda mar messze van)

Tibi/Dodo biztos PO-s, uccso harom mar nem PO-zik, ennyi fix egyelore.
Es hatalmas tolongas az 5-5-os csapatok kozott... jol fog jonni a sok dontetlen az iden, teljesen megkavarja a szamolgatasokat 😊
Rajna/somos/Danna - harom ketsegbeesetten menekulo csapattal jatszok meg, es eros ellenfelek.. ez nem lesz tul jo, egy W nekem is kell meg mindenkepp 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én vagyok a hét mákosa! 😀 YippiiiiiHöri
Én meg a hét idiótaja 😀 Aki kihagyta Roddyt :/ Grat Höri

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fuh...Vick nem szarozott...64 pont, nem gyengén lett így meg a winGöbi
Én természetesen megint a hét kúzere lettem a 224-238-as zakómmal...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Fuh...Vick nem szarozott...64 pont, nem gyengén lett így meg a win

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én vagyok a hét mákosa! 😀 Yippiiiii

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Bria lustaságának köszönhetően sima győzelem... 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
F.szom kivan ezzel az évvel ebben a ligában. 2. legtöbb pont és nem leszek PO-helyen...Soldados
a tavalyi 2. legtöbb pontot szerző se jutott be a playoffba 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
10 pont hátrány, ha Landry hozza az átlagát, akkor megvan a W.Nagyon kéne már. 😊

szerk. átszámolás után lecsökkent 5 pontra. 😊xrace77
Hihetetlen most már tényleg... 10 forduló 9-szer 210 felett, ezúttal 224... De persze kiszopok, mert Cassel carrier dayt csinált éppen ellenem. xrace-nek 219 pontja van, de Landry ezt simán megnyeri neki... F.szom kivan ezzel az évvel ebben a ligában. 2. legtöbb pont és nem leszek PO-helyen...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
brady bezizzent, de Spikes nem csinált semmit. Még jön pár pont talán Meskonak de akkor is majd 15 ponttal kéne többet hoznia Andre Carternek mint Maclinnek.
Grat fucu

totális elbencselés. Felix, Takeo Spikes. Na mindegy.haromt
kösz. végre .500



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Ezt a forduló előtt nem gondoltam volna. 221-166-ra vezetek, nálam az Eagles HC maradt, Hurkánál, Harrison, Rocca és a Steelers HC, valamint jelenleg játékban van pár játékos. Remélem ezt már nem bukom el. Schaub, Henderson, Bell és Bowe is 20 pont felett, nem lenne ellenemre, ha a jövőben is tartani tudnák ez a teljesítményt. 😊DODO92
grat, ahhoz képest, hogy kb. előre mondtad, hogy simán nyerek, nem rossz az a majdnem 270 pont 😛Hurka
Köszönöm szépen! Ebben a fordulóban minden összejött, nem hinném, hogy idén lenne még egy ilyen meccsem, bár most visszatér Run DMC, B. Jackson és Tramon Williams is, akik mindenképp erősítést jelentenek majd a posztjukon.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ezt a forduló előtt nem gondoltam volna. 221-166-ra vezetek, nálam az Eagles HC maradt, Hurkánál, Harrison, Rocca és a Steelers HC, valamint jelenleg játékban van pár játékos. Remélem ezt már nem bukom el. Schaub, Henderson, Bell és Bowe is 20 pont felett, nem lenne ellenemre, ha a jövőben is tartani tudnák ez a teljesítményt. 😊DODO92
grat, ahhoz képest, hogy kb. előre mondtad, hogy simán nyerek, nem rossz az a majdnem 270 pont 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
brady bezizzent, de Spikes nem csinált semmit. Még jön pár pont talán Meskonak de akkor is majd 15 ponttal kéne többet hoznia Andre Carternek mint Maclinnek.
Grat fucu

totális elbencselés. Felix, Takeo Spikes. Na mindegy.
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
8,5 pont hátrányban nálam még Vick, DeSean és Painsworth...ott Parker, mint De...ha ez nem lesz meg akkor semmi😊

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
10 pont hátrány, ha Landry hozza az átlagát, akkor megvan a W.Nagyon kéne már. 😊

szerk. átszámolás után lecsökkent 5 pontra. 😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Na, még a végén meglesz zsinórban a 3. győzelem is, bár kicsit soknak találom Harvin pontszámát. Mindenesetre most 35 pont az előny, és igazából már nem nagyn van olyan minőségi ember atapapánál, aki ezt bőven le tudná dolgozni, főleg úgy, hogy nála már csak 1 ember lesz vissza a 10 órás meccsek után, nekem meg még 4.

Nic Harris felkapásáért megveregetem a saját vállamat. 😊somoskovig
Minden elismerésem a csapatod mai produkciójáért, 5 ember 20 felett...
Nálam is volt néhány kiemelkedő játékos, de pont a talán legerősebb csapatrészem, az elkapók hagytak szarban. De még ezen sincs értelme keseregni, mert az ő átlagos teljesítményük se lett volna ellened most elég, ahogy nézem simán lehetsz 250 körül is.
Gratulaatapapa
Köszi, nagyon kellett, a Dahl + Nic Harris waiver páros 51 pontja nem rossz, és Cushing is szerencsére visszakerült OLB-nek.

Iszonyat taposás lesz a PO-ért idén is... 😊