Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a Mi csapatunk vállalná, de nem hiszem, hogy sokra mennétek velünk...20huszasÉs Te melyik csapatban vagy a 2020-as? 😊
több mint 14 éve
Szerintem a Mi csapatunk vállalná, de nem hiszem, hogy sokra mennétek velünk...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Üdv Urak!Edzőpartnert keresnék március 24-ére, egy scrimmage mérkőzésre. Csapatunk a pályát biztosítja, és a szervezés minden költségét állja. Amelyik csapatot érdekelné, PM-ben írjon nekem.
Táczi István
Szekszárd BadBones
több mint 14 éve
zsolti_23
66
Tibibá!Ezt már nem mossa le magáról!
Én tudom hogy direkt csinálta csak, hogy kiszúrjon a Szegeddel!😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nekem van egy dátumom 😊Köszönöm Tibibá, ez már benne van a naptáramban 😉 Valami ilyenre gondoltam, mert az emberfia próbálja levadászni a dátumokat, hogy ha épp nem hazai meccs van akkor merre, de ez egy idő után követhetetlen (amikor elindulnak a helyszínváltozások pl)
Március 11. du 14 kor Tata Mustangs vs Szolnok Soldiers barátságos mérkőzés.
Helyszín: Tata Fényes-fasor 6/a http://maps.google.hu/maps/place?hl=hu&georestrict=input_srcid:e368e4c645a0501c
Amint írtam Kickoff : 14 óratibibá
több mint 14 éve
tibibá
54
Akkor ezek szerint Tibibá a beépített embere a Szekszárdnak!😊zsolti_23😀 😀 😀 😀 😛 😛 😛 😛 😛 😛
több mint 14 éve
tibibá
54
Bence!héhéhé, ne lopd a dumám 😂 én vagyok itt a helyi seggfej 😀 😂pc_xNah emberek örömmel jelentem megjöttek az aréna videók, voltak olyan dolgok,melyekben ténylegesen nem volt igazam/unk ezekért sorry, de volt olyan is amikor igazam/unk volt.Az meg csak felettébb érdekes hogy a Szekszárd meccs valahogy nincsen meg...No comment.Pacmannem érdekel ám senkitRicsi56
Telefonon elmondtam,hogy a Szekszárd és a Döntő mérkőzésre elfogyott a tárhely a kamerán. El számoltuk magunkat a nyersanyagot illetően. Még egyszer bocs,tudom ez nem segít,de ez van 😕
több mint 14 éve
tibibá
54
Nekem van egy dátumom 😊A scrimmage meccsekkel az a baj hogy azt sehol nem fogod megtalálni csak a csapatok oldalain... A nemzetközi meccseket a mafsz oldalán megtalálod...JUNIOR46Igen, ez a baj 😉 Tavaly is vadásztam a meccseket, de volt amiről lemaradtam - segond, így is akad majd fotóznivaló.
Nagyon köszönöm a válaszokat, Uraim.krampusz
Március 11. du 14 kor Tata Mustangs vs Szolnok Soldiers barátságos mérkőzés.
Helyszín: Tata Fényes-fasor 6/a http://maps.google.hu/maps/place?hl=hu&georestrict=input_srcid:e368e4c645a0501c
Amint írtam Kickoff : 14 óra
több mint 14 éve
héhéhé, ne lopd a dumám 😂 én vagyok itt a helyi seggfej 😀 😂Nah emberek örömmel jelentem megjöttek az aréna videók, voltak olyan dolgok,melyekben ténylegesen nem volt igazam/unk ezekért sorry, de volt olyan is amikor igazam/unk volt.Az meg csak felettébb érdekes hogy a Szekszárd meccs valahogy nincsen meg...No comment.Pacmannem érdekel ám senkitRicsi56

több mint 14 éve
Nah emberek örömmel jelentem megjöttek az aréna videók, voltak olyan dolgok,melyekben ténylegesen nem volt igazam/unk ezekért sorry, de volt olyan is amikor igazam/unk volt.Az meg csak felettébb érdekes hogy a Szekszárd meccs valahogy nincsen meg...No comment.Pacmannem érdekel ám senkit
Crushers #12
több mint 14 éve
istvankovacs
53
vagy, ha már 13. kerület, rozsnyai utca, Láng sporttelep, Budapest Wolves, www.wolves.huköszi! elfelejtettem megírni, pesten lakom, a XIII. kerben. igazából arra gondoltam, hogy most így tavasszal/nyáron edzek, és majd a szeptember körüli tryoutokra néznék majd el, mert mostanában nem volt sok időm ilyesmire és eléggé eltunyultam 😊 😊sziasztok!Hello, szerintem ha le mész bármelyik csapat edzésére szívesen fogadnak, Olyanról még nem hallottam, h valakit elküldtek volna, mert most épp nincs tryout 😊
arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!
- gáborwinston
Csapat meg attól függ melyik városban élsz.Farky
köszi mégegyszer!winston
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Akkor ezek szerint Tibibá a beépített embere a Szekszárdnak!😊zsolti_23Ennyi, én mindig is tudtam. Kösszép Tibibá, kösszép.
több mint 14 éve
hát ha még fotózni is szeretnél akkor gondolom a saját városod van előnyben... A pesti meccsek azért jók mert van vagy nem tudom hány csapat 😊 így ott biztos még vállogatni is tudsz hogy hol legyél...A scrimmage meccsekkel az a baj hogy azt sehol nem fogod megtalálni csak a csapatok oldalain... A nemzetközi meccseket a mafsz oldalán megtalálod...JUNIOR46Igen, ez a baj 😉 Tavaly is vadásztam a meccseket, de volt amiről lemaradtam - segond, így is akad majd fotóznivaló.
Nagyon köszönöm a válaszokat, Uraim.krampusz
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A scrimmage meccsekkel az a baj hogy azt sehol nem fogod megtalálni csak a csapatok oldalain... A nemzetközi meccseket a mafsz oldalán megtalálod...JUNIOR46Igen, ez a baj 😉 Tavaly is vadásztam a meccseket, de volt amiről lemaradtam - segond, így is akad majd fotóznivaló.
Nagyon köszönöm a válaszokat, Uraim.
több mint 14 éve
A scrimmage meccsekkel az a baj hogy azt sehol nem fogod megtalálni csak a csapatok oldalain... A nemzetközi meccseket a mafsz oldalán megtalálod...Nagyon köszönöm, de itt sajnos nem minden meccs található megSziasztok!http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/Tred
Fellelhető-e olyan oldal bárhol a neten ahol a következő 1-2 héten esedékes minden meccs megtalálható? (függetlenül a bajnokságtól/diviziótól/stb)
Elnézést, ha túl evidens a kérdésem, korábban nem sikerült ilyet találnom.
Előre is köszönöm a választ.krampusz
(pl. scrimmage, vagy nem hazai bajnokság...)krampusz
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nagyon köszönöm, de itt sajnos nem minden meccs található megSziasztok!http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/Tred
Fellelhető-e olyan oldal bárhol a neten ahol a következő 1-2 héten esedékes minden meccs megtalálható? (függetlenül a bajnokságtól/diviziótól/stb)
Elnézést, ha túl evidens a kérdésem, korábban nem sikerült ilyet találnom.
Előre is köszönöm a választ.krampusz
(pl. scrimmage, vagy nem hazai bajnokság...)
több mint 14 éve
sziasztok!XIV. Kerület Kövér Lajos utca például 😊 www.rebels.hu itt mindent megtalálsz, edzések kedden és csütörtökön.
arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!
- gáborwinston
több mint 14 éve
Sziasztok!http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/
Fellelhető-e olyan oldal bárhol a neten ahol a következő 1-2 héten esedékes minden meccs megtalálható? (függetlenül a bajnokságtól/diviziótól/stb)
Elnézést, ha túl evidens a kérdésem, korábban nem sikerült ilyet találnom.
Előre is köszönöm a választ.krampusz
több mint 14 éve
http://www.facebook.com/budapesthurricanesköszi! elfelejtettem megírni, pesten lakom, a XIII. kerben. igazából arra gondoltam, hogy most így tavasszal/nyáron edzek, és majd a szeptember körüli tryoutokra néznék majd el, mert mostanában nem volt sok időm ilyesmire és eléggé eltunyultam 😊 😊sziasztok!Hello, szerintem ha le mész bármelyik csapat edzésére szívesen fogadnak, Olyanról még nem hallottam, h valakit elküldtek volna, mert most épp nincs tryout 😊
arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!
- gáborwinston
Csapat meg attól függ melyik városban élsz.Farky
köszi mégegyszer!winston
a legújabb bejegyzés 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Fellelhető-e olyan oldal bárhol a neten ahol a következő 1-2 héten esedékes minden meccs megtalálható? (függetlenül a bajnokságtól/diviziótól/stb)
Elnézést, ha túl evidens a kérdésem, korábban nem sikerült ilyet találnom.
Előre is köszönöm a választ.
több mint 14 éve
zsolti_23
66
Akkor ezek szerint Tibibá a beépített embere a Szekszárdnak!😊
több mint 14 éve
köszi! elfelejtettem megírni, pesten lakom, a XIII. kerben. igazából arra gondoltam, hogy most így tavasszal/nyáron edzek, és majd a szeptember körüli tryoutokra néznék majd el, mert mostanában nem volt sok időm ilyesmire és eléggé eltunyultam 😊 😊sziasztok!Hello, szerintem ha le mész bármelyik csapat edzésére szívesen fogadnak, Olyanról még nem hallottam, h valakit elküldtek volna, mert most épp nincs tryout 😊
arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!
- gáborwinston
Csapat meg attól függ melyik városban élsz.Farky
köszi mégegyszer!
több mint 14 éve
sziasztok!Hello, szerintem ha le mész bármelyik csapat edzésére szívesen fogadnak, Olyanról még nem hallottam, h valakit elküldtek volna, mert most épp nincs tryout 😊
arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!
- gáborwinston
Csapat meg attól függ melyik városban élsz.
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
sziasztok!arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!
- gábor
több mint 14 éve
VT
123
Nah emberek örömmel jelentem megjöttek az aréna videók, voltak olyan dolgok,melyekben ténylegesen nem volt igazam/unk ezekért sorry, de volt olyan is amikor igazam/unk volt.Az meg csak felettébb érdekes hogy a Szekszárd meccs valahogy nincsen meg...No comment.PacmanNa, hála a jó istennek, már úgy aggódtunk, hogy hol lehetnek.
Akkor elemezzétek ki gyorsan, aztán a szezonig még csiszolhattok a rossz-play-olvasás, elrontott-tackle, időben-oda-nem-érés és elejtett-labda technikátokon.