Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
arcsike
100
de személyeskedőbb volt, mivel francesco nem ismer engem, én viszont lehúztam egy szezont patrikkal, úgyh az ilyenfajta "vérszívás" meg sem közelíti a személyeskedést...Semmivel nem volt személyeskedőbb, mint a tied.Az én tippem meg hogy buta vagy. Egyébként kb 10Francesco😀 😛 köszönöm a személyeskedést, nem nem vagyok 😛arcsike
De majd az idő eldönti ezt a kérdést.cápa77
több mint 14 éve
jájj :/ Jobbulást a sérülteknek és köszi az infótBalra előre kimozgott a zsebből, az érkező CBnk pedig pont jól elkapta és levitte, csak olyan szerencsétlenül esett, hogy eltört a sípcsontja... talán összeakadt a lábuk, nem tudom. Szerencsére nem volt nyílt törés, de azért elég randa szögben állt. Utána pedig még fél órán keresztül állt a játék mire a mentősök összecsomagolták annyira (infúzió, fájdalomcsillapító, sín), hogy el tudták vinni egy másik, korábban megsérült sráccal együtt.hatalmas respekt a sérült egri QBnak, nagyon keményen tűrte a dolgot...JSanyoMi történt vele pontosan, és lehet tudni róla valamit h-h van?Farky
szerintem amint hazaér a csapat, valaki tud írni valami konkrétabbat róla.JSanyo
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Balra előre kimozgott a zsebből, az érkező CBnk pedig pont jól elkapta és levitte, csak olyan szerencsétlenül esett, hogy eltört a sípcsontja... talán összeakadt a lábuk, nem tudom. Szerencsére nem volt nyílt törés, de azért elég randa szögben állt. Utána pedig még fél órán keresztül állt a játék mire a mentősök összecsomagolták annyira (infúzió, fájdalomcsillapító, sín), hogy el tudták vinni egy másik, korábban megsérült sráccal együtt.hatalmas respekt a sérült egri QBnak, nagyon keményen tűrte a dolgot...JSanyoMi történt vele pontosan, és lehet tudni róla valamit h-h van?Farky
szerintem amint hazaér a csapat, valaki tud írni valami konkrétabbat róla.
több mint 14 éve
hatalmas respekt a sérült egri QBnak, nagyon keményen tűrte a dolgot...JSanyoMi történt vele pontosan, és lehet tudni róla valamit h-h van?
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
hatalmas respekt a sérült egri QBnak, nagyon keményen tűrte a dolgot...
több mint 14 éve
Gratulálok a csapatoknak! Jobbulást a sérülteknek!
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nincs mit, bármikor. 😛 A többit Cápa és Szobi már leírta, nem ismétlem meg őket.😀 😛 köszönöm a személyeskedést, nem nem vagyok 😛arcsikeés ebből mennyi volt a yac? (az én tippem 48) 😛arcsikeAz én tippem meg hogy buta vagy. Egyébként kb 10Francesco
több mint 14 éve
és ebből mennyi volt a yac? (az én tippem 48) 😛arcsikemi van veletek, most komolyan? meg ki vagy egyáltalán? Peyton Manning? (ebben az esetben természetesen bocsánat, hogy letegezlek)
írhatnám, hogy gratulálok a győzelemhez, és állítólag király volt az O, de nem teszem. miért? mert nem láttam 😉 (bár az én feltételezésemnek kicsit több az alapja, de ezt hagyjuk)
több mint 14 éve
Semmivel nem volt személyeskedőbb, mint a tied.😀 😛 köszönöm a személyeskedést, nem nem vagyok 😛arcsikeés ebből mennyi volt a yac? (az én tippem 48) 😛arcsikeAz én tippem meg hogy buta vagy. Egyébként kb 10Francesco
De majd az idő eldönti ezt a kérdést.

több mint 14 éve
arcsike
100
😀 😛 köszönöm a személyeskedést, nem nem vagyok 😛Az én tippem meg hogy buta vagy. Egyébként kb 10FrancescoEgy 52 yardos TD passzal kezdett a Hurricanes jrs. Csak mert Szicherle Patrik nem tud passzolniFrancescoés ebből mennyi volt a yac? (az én tippem 48) 😛arcsike
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ez a vége. Meggyőző volt
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kb 90 yardos futott TD Varga Ferenctől (aki egyébként OLB). 49-6. 51 mp vissza
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
2 perc hátra, egy red zone stop után támad a Hurricanes Jrs.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Két egri missed FG után jön a negyedik negyed
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Két Hurricanes drive is az első playnél rossz snap miatt elúszik.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy 72 y-os TD-vel szépitett a Heroes Jrs. 42-6
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy KR-TD-vel indul a harmadik. 42-0.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
2 minute warningnál csere defense ellen az első first down, majd egy -13 yardos reverse, ezt követően INT. Félidő vége 35-0
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Az én tippem meg hogy buta vagy. Egyébként kb 10Egy 52 yardos TD passzal kezdett a Hurricanes jrs. Csak mert Szicherle Patrik nem tud passzolniFrancescoés ebből mennyi volt a yac? (az én tippem 48) 😛arcsike
több mint 14 éve
arcsike
100
Egy 52 yardos TD passzal kezdett a Hurricanes jrs. Csak mert Szicherle Patrik nem tud passzolniFrancescoés ebből mennyi volt a yac? (az én tippem 48) 😛
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ezúttal a Hurricanes Jrs. irányítója szorul ápolásra. A rookie Kovács Dániel handoffja után Bodrogi Balázs 40 yardos TD-t fut. 35-0. Ha minden igaz, félidő vége előt mercy rule.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
63 yardos futott TD. 28-0
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Megint egy sack-FF-FR TD kombó. Visszafujták a TD-t, állítólag belefújtak..........
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Impresszív drive után futott TD. 21-0
