Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
És még annyit tennék hozzá, hogy a nevezési díj 0 Euro, bírói költség 0 Eurohttps://twitter.com/bphurricanes/status/115044319181807617JAXAkkor az osztrákokkal ti 11 főben nyomjátok a focit?
Nem gond ez, hogy itthon 9 fős, aztán meg lehet 11főset játszani? Bár gondolom megoldható, csak nem egyszerűBruce
Hamár arról beszélünk, hogy utánpótlás kérdés ott és itthon és, hogy miért van junior Európa bajnok válogatott ott, itt meg még válogatott sincs.
Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
11 fős és nem gondhttps://twitter.com/bphurricanes/status/115044319181807617JAXAkkor az osztrákokkal ti 11 főben nyomjátok a focit?
Nem gond ez, hogy itthon 9 fős, aztán meg lehet 11főset játszani? Bár gondolom megoldható, csak nem egyszerűBruce
Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
És már vezetnek is a Hurrikánok! Dragons @ Hurricanes 12 - 14
És ez a félidő vége is!
több mint 14 éve
Változás a Hurricanes meccsen, szépített a hazai csapat: 7-12 Go Hurricanes
több mint 14 éve
A másik meccsről van valami infó?Már a YGU - Sharks-ra gondolok.
A Hurricanes - Dragons 0-12
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Cowboys-Enthroners: 49-14, final
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
4. negyedben 49-14
több mint 14 éve
https://twitter.com/bphurricanes/status/115044319181807617JAXAkkor az osztrákokkal ti 11 főben nyomjátok a focit?
Nem gond ez, hogy itthon 9 fős, aztán meg lehet 11főset játszani? Bár gondolom megoldható, csak nem egyszerű
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Félidő 42-14
több mint 14 éve
https://twitter.com/bphurricanes/status/115044319181807617
Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Cowboys - Enthroners: 35-72. negyed
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
De a lábát is odaadjuk sörért! 😀 😀A jobb kell vagy a bal! Ja bocs csak két bal van neki! 😛
több mint 14 éve
parker39
34
Láda sörér' vihetem? 😀FerronIgen, adunk neked egy láda sört ha viszed 😀
" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
én is szeretlek! 😀Budapesti csapatok illetékesei tudnának küldeni nekem egy kis infót privát üzenetben tagdíjról, edzés időpont/helyszínről, felvételi kritériumokról, ill. egyéb lehetőségekről pl. ingyen/kedvezményes konditerem ha csapattag vagy stb.Áruló 😀kisdani
előre is köszönömLecso4
a sör fele meg az enyém 😛
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tiéd! 😀 😀
több mint 14 éve
Ferron
72
Láda sörér' vihetem? 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem akart érte adni senki egy kanyi vasat sem! 😀
több mint 14 éve
Ne aggódj, egy kiöregedett QB nem kell senkinek! 😊Budapesti csapatok illetékesei tudnának küldeni nekem egy kis infót privát üzenetben tagdíjról, edzés időpont/helyszínről, felvételi kritériumokról, ill. egyéb lehetőségekről pl. ingyen/kedvezményes konditerem ha csapattag vagy stb.Áruló 😀kisdani
előre is köszönömLecso4



több mint 14 éve
Budapesti csapatok illetékesei tudnának küldeni nekem egy kis infót privát üzenetben tagdíjról, edzés időpont/helyszínről, felvételi kritériumokról, ill. egyéb lehetőségekről pl. ingyen/kedvezményes konditerem ha csapattag vagy stb.Áruló 😀
előre is köszönömLecso4
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Budapesti csapatok illetékesei tudnának küldeni nekem egy kis infót privát üzenetben tagdíjról, edzés időpont/helyszínről, felvételi kritériumokról, ill. egyéb lehetőségekről pl. ingyen/kedvezményes konditerem ha csapattag vagy stb. előre is köszönöm
több mint 14 éve
Sziasztok!miskolcrol elkérhetném valakinek az elérhetőségét aki aktivan részt vett a sikeres toborzásukban?
Hálásan előre is köszönöm
Crushers #12
több mint 14 éve
A hétvégi YGU-Sharks új helyszínt kapott (sajnos), Dújv., Sport utca, hátra kell menni a pályákhoz.KoriPedig már úgy beleéltem magam, hogy én fogom tartani a down-jelzőt, de így biztos nem!




