Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 14 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Itthon vagyunk, fáradtan de ki..szott boldogan. Mindenkinek köszönjük a biztatást és a gratulációkat. Azt azért elmondom, hogy egyáltalán nem nézzük le a C2-t. Ugyanúgy készülünk ellenük mint egy héttel ezelőtt az osztrákok ellen.
Nagyon nagy királyság, hogy mi vagyunk az első csapat aki külföldön nyert nemzetközi bajnokságot/kupát (nem egy meccsest).
Nagy köszönet a srácoknak, az edzőtársaknak és Zsókának.


több mint 14 éve
Johnnie Pittsburgh Steelers 12
Köszönjük a meccset a Bulldogsnak, sok sikert a döntőben!
Tegnap kb 650 néző volt kinn a Haladás-stadionban. Az NB1-es focicsapattól megkaptuk ingyen a pályát használatba erre az elődöntőre. Egyébként nagyon féltik, pedig nem tettünk benne kárt. Mérkőzés előtti két hétben folyamatos plakátolás, szórólapozás ment. Harmadmagammal az egyik helyi rádióban kaptunk 10 percet két nappal előtte, Csapatvezetőnk a másik adóban. A belépő 500 forint volt, ezzel két fő jöhetett be. A Haladás, Falco és Körmend (mindkettő régióbeli kosárcsapat) bérletesei ingyen. Ennek eredménye volt a nagyszerű közönség, akik az utolsó drive-ig kitartottak. 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Köszi a sok gratulációt!
És gratulálok a Bulldogsnak!
több mint 14 éve
Mohi24 99
Gratulálok az Újpestnek, jók voltak, és köszönöm a szép szezont a Crushersnek. Fantasztikus volt a nézőhad, remélem egy napon ez mindennapos lesz, hogy ha az ország bármely pontján amerikai foci mérkőzés van, akkor ennyi ember legalább kilátogat. Külön gratulálok a Hurricanes-nek is, nagy dolgot vittek véghez! Boldogagrár, szerintem Te meg nagyon "csacsi" vagy.

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Én biztos vagyok benne, hogy a Hurricanes sem úgy áll a meccshez, h lebecsülne minket. Tény, hogy a mutatott játék, és az eredmények alapján ők az esélyesek, de úgyis minden a pályán dől el. Kimegyünk a pályára és játszunk egy jót.Farky
Bar a Hurricanesnek szurkolok, de azt szerintem mindenki tudja, hogy egy meccsen kb. mindenki verheto es hogy nincs lefutott meccs. Ezt a masik alairasom alatamasztja, hogy elegge fajo elmenybol tudom... (ez inkabb happyfarmer hozzaszolasaira volt reagalas)zolika26
Nem akartam a Giantset felhozni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Én biztos vagyok benne, hogy a Hurricanes sem úgy áll a meccshez, h lebecsülne minket. Tény, hogy a mutatott játék, és az eredmények alapján ők az esélyesek, de úgyis minden a pályán dől el. Kimegyünk a pályára és játszunk egy jót.Farky
Bar a Hurricanesnek szurkolok, de azt szerintem mindenki tudja, hogy egy meccsen kb. mindenki verheto es hogy nincs lefutott meccs. Ezt a masik alairasom alatamasztja, hogy elegge fajo elmenybol tudom... (ez inkabb happyfarmer hozzaszolasaira volt reagalas)


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Persze,hogy ismerem, de nem hiszem, hogy a rájátszásban fognak elvérezni a Hurrikánok.
Ettől függetlenül Ti bízhattok benne,de inkább készüljetek a legrosszabbra. Bár nem kell messzire menni eltenni a vállvédőket a következő szezonra..😀HappyFarmer
Én biztos vagyok benne, hogy a Hurricanes sem úgy áll a meccshez, h lebecsülne minket. Tény, hogy a mutatott játék, és az eredmények alapján ők az esélyesek, de úgyis minden a pályán dől el. Kimegyünk a pályára és játszunk egy jót.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gratula a Canes-nak!
több mint 14 éve
racsy 45
Gratulálok a Hurikanoknak!
több mint 14 éve
MCsanad 37
Köszönjük Boldogagrárdolgozónak a bizalmat😊 Remélem Te is ismered azt, hogy a rájátszásban bármi megtörténhet😊

Hatalmas gratula a Hurrikánoknak!

Jövőhéten találkozunk😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
[/quote=Farky]azért mondtam, hogy hajrá, próbálkoznilehet, izgalmas meccsnek ígérkezik
Köszi, de ha ilyen hozzáállásunk lenne mint neked, eddig sem jutottunk volna el. 😊

Természetesen gratula a Bulldogsnak a győzelemhez a Crushersnek pedig az idei jó szerepléshez.
több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Nem hiszem, hogy sok beleszólásotok lesz, de azért drukkolok.HappyFarmer
Köszi, de ha ilyen hozzáállásunk lenne mint neked, eddig sem jutottunk volna el. 😊

Természetesen gratula a Bulldogsnak a győzelemhez a Crushersnek pedig az idei jó szerepléshez.Farky
THX! jövöre talán jobban megy!

Crushers #12
több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
én is gratulálok mindnekinek, de leginkább a Szhelyi szervezőknek! Legyenek olyan kedvesek és osszák meg a többi csapat vezetőjével is, hogy lehet 1500-2000embert kicsábítani egy meccsre 😊Boti63
nem kis melo volt benne. rengeteg utánajárás és az évek de leginkább az idei év remek marketingjének köszönhetöen. Ha vkinek konkrétum kell akk szívesen elmondjuk h mi hogyan is csináltuk ezt.

Köszi Boti h eljöttetek!!

Crushers #12
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Nem hiszem, hogy sok beleszólásotok lesz, de azért drukkolok.HappyFarmer
Köszi, de ha ilyen hozzáállásunk lenne mint neked, eddig sem jutottunk volna el. 😊

Természetesen gratula a Bulldogsnak a győzelemhez a Crushersnek pedig az idei jó szerepléshez.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem hiszem, hogy sok beleszólásotok lesz, de azért drukkolok.
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Az szerintem teljesen egyértelmű..😀 úgyhogy beszélhetünk Hurricanes-Bulldogs döntőről..😀HappyFarmer
Azért mi még "beleszólnánk" ebbe 😉

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Boti63 40
én is gratulálok mindnekinek, de leginkább a Szhelyi szervezőknek! Legyenek olyan kedvesek és osszák meg a többi csapat vezetőjével is, hogy lehet 1500-2000embert kicsábítani egy meccsre 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Az szerintem teljesen egyértelmű..😀 úgyhogy beszélhetünk Hurricanes-Bulldogs döntőről..😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Gratula a Hurricanesnek! Történelmet írtak 😀

Akkor ezekszerint Hurricanes-Bulldogs döntő lesz, ugye?HappyFarmer
Hát azért abba még a cowboys is beleszólhat 😊
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Gratula a Hurricanesnek! Történelmet írtak 😀

Akkor ezekszerint Hurricanes-Bulldogs döntő lesz, ugye?HappyFarmer
Még visszavan a Hurricanes-C2 elődöntő 😉


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Gratula a Hurricanesnek! Történelmet írtak 😀

Akkor ezekszerint Hurricanes-Bulldogs döntő lesz, ugye?
több mint 14 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Hatalmas gratuláció a Hurricanesnek és Eleknek!!! (jól döntöttél) 😊

több mint 14 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
nagy gratula mindkét csapatnak, akkor hadd jöjjön a div2 döntő 😊

Mindig jövőre
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Crushers - Bulldogs???matheisz wr#82
20 - 26
Megérdemelten nyert a Bulldogs. Első félidőben nem voltunk egy szinten véleményem szerint.Ricsi56
Köszi az infót.
Grat a Hurrikánoknak és a Bulldogoknak is!
több mint 14 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Gratulálok a Hurricanes-nek!

"Itt?? ... Mindenki!"