Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
Hatalmas gratuláció mindkét döntőbe jutott csapatnak! 😊 Természetesen az elődöntők vesztesei is megérdemlik a gratulációt.Hát a defense-hez annyit tett hozzá hogy hozott egy full alap playbookot, hogy ezt kéne játszani. Ugye a Ryan lett a DC, ő lényegében playeket hívott de a D struktúrájába nem szólt bele, egész bajnokságban végülis mi alakítgattuk a dolgokat. Ő már elment úgyhogy most már a magunk urai vagyunk a bajnokság végéig 😊
De amit idén a Raptors véghezvitt a döntő eredményétől függetlenül is, az előtt le a kalappal!
Az az érdekes, hogy ennyit jelent egy jó edző jelenléte egy csapatnál, és ahogy tudom, a def-hez nem is nagyon nyúlt, csak az off-hoz. Mennyi fejlődést jelentene, ha minden csapatrésznél egy jó edző dolgozna.
Még egyszer grat!Bruce
A keleti döntő meg fasza lesz. 😊
több mint 14 éve
Kalo
137
Bocsànat de ez EPIC 😀Belépek ide, làtom a Gorillaz-Raptors végeredmènyt, majd felnézek a Facebookra, ahol a következő fogad:
"Smash Williams Hegedűs Dani like Békéscsaba Raptors" 😊)))))))))
több mint 14 éve
Hatalmas gratuláció mindkét döntőbe jutott csapatnak! 😊 Természetesen az elődöntők vesztesei is megérdemlik a gratulációt.De amit idén a Raptors véghezvitt a döntő eredményétől függetlenül is, az előtt le a kalappal!
Az az érdekes, hogy ennyit jelent egy jó edző jelenléte egy csapatnál, és ahogy tudom, a def-hez nem is nagyon nyúlt, csak az off-hoz. Mennyi fejlődést jelentene, ha minden csapatrésznél egy jó edző dolgozna.
Még egyszer grat!
több mint 14 éve
bpcj#97
19
hihetetlenül büszkék lehetnek magukra a raptorok, grat nekik!az eredmény ismeretében meg annyira kielégítő visszaolvasni a meccsbeharangozót.
Falcons-addict
több mint 14 éve
Látva a Gorillaz - Raptors eredményét, kérdezném, hogy nincs véletlenül vmi "elfekvőben" levő VB határozat az amerikai edző "használata" ellen? 😀 😀 😀
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
parker39
34
Hoppácska!A fagyi visszanyat!Gratula Raptorsnak!!!
" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 14 éve
Hopp-hopp, ez meglepett, de hatalmas gratula a Raptorsnak.
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
A Raptors meccsről kicsit bővebben tudnál írni? Csak mert a másikról végig kaptunk infót, innen is jó lenne. Előre is köszi!
több mint 14 éve
Óriási gratula a Raptoroknak!Idén Kelet lett a bajnok ! 😀
több mint 14 éve
zack81
35
az
több mint 14 éve
zack81
35
16:14 raptorsnak
több mint 14 éve
Kalo
137
Jó volt, de ha a Rebels meccsben lett volna, akkor lehetett volna jobb is. Fejben mintha nem lett volna ott az offense-ükGratula a Tigersnek!Hatalmas mérkőzés lehetett.kisdani
több mint 14 éve
parker39
34
Szép volt Kelet!Kaló köszi a közvetítést!!
" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 14 éve
Kalo
137
Kitérdelik, gratula a Tigersnek, jó kis meccset csinàltak!
több mint 14 éve
Gratula a Tigersnek!Hatalmas mérkőzés lehetett.
több mint 14 éve
Kalo
137
Nahornyak interception, Tigers offense jön kb 25-ről
több mint 14 éve
Kalo
137
Tigers Td, 37-es futotta, 13-22
több mint 14 éve
Kalo
137
Jordan futott egyet, harmadik és 1 jön, sèrülés a Rebelsnè, kevesebb, mint egy perc, 5 yardra az endzone-töl a Tigersl
több mint 14 éve
Kalo
137
Jordan futott egy 30 yardot, sok mistackle, first down a 15 yardnál
több mint 14 éve
Kalo
137
Bocs, Rebels nem kèrte, 4-k ès 3, megfutottàk, kb màsfél van vissza, first down Tigers
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
REBELS GYERÜNK!!!!!!!!
több mint 14 éve
Kalo
137
2 perc 3 másodperc, holding Tigers, 3-ik és 10 jön
