Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Kori! Ha mar a csapattarsam nyilvanossagra hozta ezt az infot, kellene valamit reagalni. Termeszetesen a Szolnok nem fogja annyiban hagyni ezt a dolgot. Szamodra pedig jeleznem, hogy utana kellene nezned az okiratok korenek, es annak, hogy jelen torteneti tenyallas vajon kimeriti-e az okirathamisitas fogalmat, vagy nem. Segitek! Minden attol fugg, milyen papirt adtal le a Szovetseg fele a palya foglaltsagarol, azon van-e belyegzo, illetve ki irta ala! Abban viszont elegge biztos lehetsz, hogy ez a szennyes mar felig a nyakatokba borult... csak mert a mi irasbeli tajekoztatast ado leveleink akar mar postan lehetnek...
több mint 15 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Tehát, ha a Soldiers szerez papírt arról, hogy a Gorillaz pályája nem volt foglalt a kérdéses időpontban, akkor a Gorillazt ki lehet zárni mert valótlant állított, és erre hivatkozva kért halasztást? Mert ez esetben nagyon ehhez hasonló tényállás forog fenn.Ferron
Én ezt tenném. Szereznék egy ilyen papírt nem csak az eredeti pályától, hanem a pálhalmai komplexumból is, aztán benyújtanám a szövetségnek. Utána pedig várnám, h milyen nyakatekert és természetesen kamilla magyarázattal próbálja magát és a döntését védeni a VB.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. 😕 😕 😕 😉 Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!gyengejobb
Reméltem, hogy ez csak valamiféle szarkazmus, de látva a módosításod...
De tulajdonképpen meglepőbb az, hogy - te legalább - felhívtad őket, semmint az amivel aztán szembesültél :/Bluemountain
Tehát, ha a Soldiers szerez papírt arról, hogy a Gorillaz pályája nem volt foglalt a kérdéses időpontban, akkor a Gorillazt ki lehet zárni mert valótlant állított, és erre hivatkozva kért halasztást? Mert ez esetben nagyon ehhez hasonló tényállás forog fenn.Ferron
Most úgy őszintén... Szerinted Dunaújváros és környékén nem lett volna Pálya megrendezni a meccset? Pár éve volt edzőtábor a MAFL szervezésében, Pálhalmán, ahol 4! pálya van egymás mellett, nagyméretü, tökéletes minőségü. 10kmre van Dunaújvárostól. (Mellesleg rengeteg szép emlék köt oda, nagyon jó tábor volt az; amiben részt vehettem!) De mint mi, tavaly, Kecskeméten(60km) és Jászberényig(40km) mentünk meccseket rendezni, azért, hogy meglegyen rendezve és ne halasztgassunk egész évben, gondoltuk tudnak annak érdekében intézni valamit, hogy ők is megtudják ezt oldani. 1 szónak is 100 a vége, lerágott csont ez az egész, tökmind1 hogy mi és hogy lesz, igazából már rég unom én is de ezek az újjabb és újjabb határozatok, kiütik a biztositékomat napról napra!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
kéretik befejezni egymás és egymáscsapatainak a személyeskedő szidását.haromt
ja evvel kezdődik a téma... személyeskedésért bann...
több mint 15 éve
Ferron 72
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. 😕 😕 😕 😉 Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!gyengejobb
Reméltem, hogy ez csak valamiféle szarkazmus, de látva a módosításod...
De tulajdonképpen meglepőbb az, hogy - te legalább - felhívtad őket, semmint az amivel aztán szembesültél :/Bluemountain
Tehát, ha a Soldiers szerez papírt arról, hogy a Gorillaz pályája nem volt foglalt a kérdéses időpontban, akkor a Gorillazt ki lehet zárni mert valótlant állított, és erre hivatkozva kért halasztást? Mert ez esetben nagyon ehhez hasonló tényállás forog fenn.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. 😕 😕 😕 😉 Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!gyengejobb
Reméltem, hogy ez csak valamiféle szarkazmus, de látva a módosításod...
De tulajdonképpen meglepőbb az, hogy - te legalább - felhívtad őket, semmint az amivel aztán szembesültél :/
több mint 15 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Tévedsz. 50 év múlva senki nem fogja azt emlegetni, hogy milyen formában nyerte meg a bajnoki aranyat a Gozzilaz, csak azt, hogy ő lesz a bajnok...Deny
Te tévedsz a CEI aranyéremről volt szó!!! Az nem lesz a Gorilláké!IdZ
West Gate!
Az aranyat meg a tabella jelenlegi állása szerint előlegeztem meg (elég 1értelműnek tűnik).tudu28
Egyáltalán nem egyértelmű hogy kié lesz arany a jelenlegi tabella szerint...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 15 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ha ez tényleg így van akkor még rosszabb a helyzet
valaki mondja, hogy nem süllyedtünk ilyen mélyre, hogy egy másik csapat pofájába hazudozik bárki
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. 😕 😕 😕 😉 Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!gyengejobb


több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Jéé, már most egyedülállóan a legnépszerűbb topic ez! 😀
Mindenki megnézi, hogy nehogy kimaradjon 😀Bruce
Legalább te mindig megleled az örömöd 😀 ez is valami 😛
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Egész napos amerikai foci tornára keresünk 2-3 fő "bírót", akik segítenének levezényeli a mérkőzéseket. Időpont: 2011. június 19. (vasárnap). Arra kérdésre, hogy miért itt keresünk: a csapatok nem szövetségi tagok. Bővebb infó: 06.30.60.40.180. vagy bpbearsafc@gmail.com
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Jéé, már most egyedülállóan a legnépszerűbb topic ez! 😀
Mindenki megnézi, hogy nehogy kimaradjon 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. 😕 😕 😕 😉 Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Az erkölcs, becsület, tisztesség, gerincesség, mint idegen fogalom, miért nem került még elmagyarázásra ennek az embernek?! Vagy ez a példa?
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
kéretik befejezni egymás és egymáscsapatainak a személyeskedő szidását.
több mint 15 éve
tudu28 152
CSAK AZ SOSEM LESZ A GORILLAZ-é!!!IdZ
Tévedsz. 50 év múlva senki nem fogja azt emlegetni, hogy milyen formában nyerte meg a bajnoki aranyat a Gozzilaz, csak azt, hogy ő lesz a bajnok...Deny
Te tévedsz a CEI aranyéremről volt szó!!! Az nem lesz a Gorilláké!IdZ
West Gate!
Az aranyat meg a tabella jelenlegi állása szerint előlegeztem meg (elég 1értelműnek tűnik).

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 15 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Tévedsz. 50 év múlva senki nem fogja azt emlegetni, hogy milyen formában nyerte meg a bajnoki aranyat a Gozzilaz, csak azt, hogy ő lesz a bajnok...Deny
azért az még egy kicsit odébb van
... vagy már az is le van zsírozva? 😂chad revis
Nem tudni, de akár... 😛IdZ
Az igen korrekt 2011/5 sz. határozatban le van írva, hogy ha az indok hamis, a kérelmező csapatot ki kell zárni a bajnokságból. Elég rizikós húzás ezek után újabb kérelmet beadni. (Egyszerűbb megoldás, ha elmarad 0-20-szal. Akkor is 5-1-gyel megvan a PO. Csak drága.)
Ezért nem is feltételezem, hogy ravaszkodnának a szabályokkal, etikátlanúl kihasználva azokat.
Azt szeretném kérdezni, hogy a MAFSZ-tól valaki vizsgálta, hogy tényleg foglalt volt anno (április 16.) a pálya?

Egyébként nekem a fent említett határozatból úgy tűnik, nem kell a másik csapat beleegyezése az új időpont megállapításához, dönthet egyedül a MAFSZ. Gondolom így is történt.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 15 éve
IdZ Green Bay Packers 75
CSAK AZ SOSEM LESZ A GORILLAZ-é!!!IdZ
Tévedsz. 50 év múlva senki nem fogja azt emlegetni, hogy milyen formában nyerte meg a bajnoki aranyat a Gozzilaz, csak azt, hogy ő lesz a bajnok...Deny
azért az még egy kicsit odébb van
... vagy már az is le van zsírozva? 😂chad revis
Nem tudni, de akár... 😛
több mint 15 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Nem értek 1et abban, h csak 1 vasdarab lesz, de nem is az számít mi minek gondoljuk, hanem nekik mit ér. Mindenesetre a CEI aranyérem hatalmas elismerés lesz nekik.tudu28
CSAK AZ SOSEM LESZ A GORILLAZ-é!!!IdZ
Tévedsz. 50 év múlva senki nem fogja azt emlegetni, hogy milyen formában nyerte meg a bajnoki aranyat a Gozzilaz, csak azt, hogy ő lesz a bajnok...Deny
Te tévedsz a CEI aranyéremről volt szó!!! Az nem lesz a Gorilláké!
több mint 15 éve
VT 123
Név nélküli senkik lesztek!gyengejobb
Megérkeztünk a szinthez, de ezért is kérhetek elnézést ha gondoljátok.Kori
😀😀

ez király volt Kori! 😊
több mint 15 éve
chad revis 15
Nem értek 1et abban, h csak 1 vasdarab lesz, de nem is az számít mi minek gondoljuk, hanem nekik mit ér. Mindenesetre a CEI aranyérem hatalmas elismerés lesz nekik.tudu28
CSAK AZ SOSEM LESZ A GORILLAZ-é!!!IdZ
Tévedsz. 50 év múlva senki nem fogja azt emlegetni, hogy milyen formában nyerte meg a bajnoki aranyat a Gozzilaz, csak azt, hogy ő lesz a bajnok...Deny
azért az még egy kicsit odébb van
... vagy már az is le van zsírozva? 😂



Eger Heroes #50
JB Wolverines #51
Manchester Titans #15
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Minden tiszteletem a Tied Kori, de nem gyanus hogy mindenki hulye, csak Te vagy okos? Akkor vajon kinek a keszulekeben van a hiba? 😊 Moshatod a szennyest, de ez mar koszos marad... A Gorillak barmit ernek el iden, az csak egy vasdarab marad... rajtuk kivul senki sem fogja elismerni! Bar a csajoknak mutogatni meg jo lehet...PaTyOmKiN
Nem értek 1et abban, h csak 1 vasdarab lesz, de nem is az számít mi minek gondoljuk, hanem nekik mit ér. Mindenesetre a CEI aranyérem hatalmas elismerés lesz nekik.tudu28
CSAK AZ SOSEM LESZ A GORILLAZ-é!!!IdZ
Tévedsz. 50 év múlva senki nem fogja azt emlegetni, hogy milyen formában nyerte meg a bajnoki aranyat a Gozzilaz, csak azt, hogy ő lesz a bajnok...
több mint 15 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Ez a fórumozás egyre inkább olyan már nekem, mint Ford Fairlane-nek Zuzuval társalogni.Kori
Minden tiszteletem a Tied Kori, de nem gyanus hogy mindenki hulye, csak Te vagy okos? Akkor vajon kinek a keszulekeben van a hiba? 😊 Moshatod a szennyest, de ez mar koszos marad... A Gorillak barmit ernek el iden, az csak egy vasdarab marad... rajtuk kivul senki sem fogja elismerni! Bar a csajoknak mutogatni meg jo lehet...PaTyOmKiN
Nem értek 1et abban, h csak 1 vasdarab lesz, de nem is az számít mi minek gondoljuk, hanem nekik mit ér. Mindenesetre a CEI aranyérem hatalmas elismerés lesz nekik.tudu28
CSAK AZ SOSEM LESZ A GORILLAZ-é!!!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Div 1 ben nem játszik szombathelyi, és div 2-ben nem játszik dunaujvárosi.Ricsi56
Ahm! Koszi az infot... elnezest akkor.😊 Igy, hogy csak a HFL-beli Shars jatekosok jatszanak folyamatosan lefele, eszerint olykor 2 divizioval is, az nem olyan ocsmany...😊PaTyOmKiN
Hmm....Egy kicsit dejavu-m, van a C1-C2 kapcsán pont te martál meg minket pár hete/80-dik oldal közepe/ ez is hasonló eset csak hát most rólatok van szó.Mindazonáltal sokan nem értünk egyet az ilyen csapat összefonódásokkal/mert akkor mé nem csinálnak a 3 csapatól 2 v 1-et/ de jelen állás szerint nem igazán tud ez ellen senki semmit tenni.Anno mi sem az Szhely ellen.

U.I Kori!!!
A kollégák és hozzátartozóik kapnak kedvezményes jegyet a döntőkre??? 😀 😀 😀Bugi#77
Igazabol nem, mert ott egy csapatrol van szo, egy nev alatt. Ez itt 2-3... es igazabol persze, valamennyire csipi a szemem, de nem ez most a kardinalis problema, hanem az eljaras, ahogyan pakolasszak a mi meccsunket a gyori elfoglaltsag miatt. Most abbol van balhe... persze amilyen a mosdo, olyan a torolkozo. Elobb-utobb mindenki belefut a valaszlehetosegbe.

Mindazonaltal a sajat szemszogedbol neked is igazad van, de ismetlem: ez a vita most nem errol szol.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Div 1 ben nem játszik szombathelyi, és div 2-ben nem játszik dunaujvárosi.Ricsi56
Ahm! Koszi az infot... elnezest akkor.😊 Igy, hogy csak a HFL-beli Shars jatekosok jatszanak folyamatosan lefele, eszerint olykor 2 divizioval is, az nem olyan ocsmany...😊PaTyOmKiN
Hmm....Egy kicsit dejavu-m, van a C1-C2 kapcsán pont te martál meg minket pár hete/80-dik oldal közepe/ ez is hasonló eset csak hát most rólatok van szó.Mindazonáltal sokan nem értünk egyet az ilyen csapat összefonódásokkal/mert akkor mé nem csinálnak a 3 csapatól 2 v 1-et/ de jelen állás szerint nem igazán tud ez ellen senki semmit tenni.Anno mi sem az Szhely ellen.

U.I Kori!!!
A kollégák és hozzátartozóik kapnak kedvezményes jegyet a döntőkre??? 😀 😀 😀
több mint 15 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
szivesen 😉

Crushers #12