Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 15 éve
arcsike
100
harmadsorban pedig mindenki olvassa el a magyar helyesírás szabályai c. örökbecsűt 😀 😛 egyelőre ennyi 😉engem nm zavar a köztes téma...csak eddig jolműködött az oldal aztan becsuszott elénk valahogy a soldiers..azért furccsának tartottam hoy megvertük öket azt még elöttünk vannakXDmindegy...nm esek kétségbe..azt hogy mennyivel végzünk meg majd kiderül junisusban...XDPacmanMaradjunk annyiban, hogy megvertuk mi magunkat! 😊 Nezd meg a statisztikat, hany fisrt downt csinaltatok egesz meccsen.😊
masodsorban talan olvasd el a szabalyrendszert, es rajossz miert vagyunk elottetek egyenlore! 😊PaTyOmKiN
több mint 15 éve
A first down kevés volt valóban, de az ún. spec team bepótolta ezt, azért az nem úgy volt hogy a szél befújta az 50 yardos fg-t, meg jóbarátodat, Pacman öccsét se az nyomta be 90 yardról az end zone-ba. 😊engem nm zavar a köztes téma...csak eddig jolműködött az oldal aztan becsuszott elénk valahogy a soldiers..azért furccsának tartottam hoy megvertük öket azt még elöttünk vannakXDmindegy...nm esek kétségbe..azt hogy mennyivel végzünk meg majd kiderül junisusban...XDPacmanMaradjunk annyiban, hogy megvertuk mi magunkat! 😊 Nezd meg a statisztikat, hany fisrt downt csinaltatok egesz meccsen.😊
masodsorban talan olvasd el a szabalyrendszert, es rajossz miert vagyunk elottetek egyenlore! 😊PaTyOmKiN
és a versenykiírás szerint is előttetek vagyunk, mert a 2 győzelemért ugyanúgy megvan a 2 pontunk, ezutan az első tiebreaker az egymás elleni eredmény. De mondom, most ez tök mindegy.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
engem nm zavar a köztes téma...csak eddig jolműködött az oldal aztan becsuszott elénk valahogy a soldiers..azért furccsának tartottam hoy megvertük öket azt még elöttünk vannakXDmindegy...nm esek kétségbe..azt hogy mennyivel végzünk meg majd kiderül junisusban...XDPacmanMaradjunk annyiban, hogy megvertuk mi magunkat! 😊 Nezd meg a statisztikat, hany fisrt downt csinaltatok egesz meccsen.😊
masodsorban talan olvasd el a szabalyrendszert, es rajossz miert vagyunk elottetek egyenlore! 😊
több mint 15 éve
Ja, pontosan így kellene. Egyenmez, egyennadrág, de a saját csapatszínű és logós sisak.szerintem király lenne a Magyar Amerikai Football válogatott, és valószínűleg nem lenne nagy költség játszani egy pár meccset a környező országok csapataival, okos médiával, jó eredményekkel lehetne nézőt csalogatni...CSAK NE KELLJEN PIROSRA FÚJNI A SISAKUNK...😀Harminch37a sisakja mindenkinek maradhatna a sajátja...mez kéne meg gatyaPacman
Ennyi jár a hazai szívnek.
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
szerintem király lenne a Magyar Amerikai Football válogatott, és valószínűleg nem lenne nagy költség játszani egy pár meccset a környező országok csapataival, okos médiával, jó eredményekkel lehetne nézőt csalogatni...CSAK NE KELLJEN PIROSRA FÚJNI A SISAKUNK...😀Harminch37a sisakja mindenkinek maradhatna a sajátja...mez kéne meg gatya


See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
engem nm zavar a köztes téma...csak eddig jolműködött az oldal aztan becsuszott elénk valahogy a soldiers..azért furccsának tartottam hoy megvertük öket azt még elöttünk vannakXDmindegy...nm esek kétségbe..azt hogy mennyivel végzünk meg majd kiderül junisusban...XD


See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
szerintem király lenne a Magyar Amerikai Football válogatott, és valószínűleg nem lenne nagy költség játszani egy pár meccset a környező országok csapataival, okos médiával, jó eredményekkel lehetne nézőt csalogatni...CSAK NE KELLJEN PIROSRA FÚJNI A SISAKUNK...😀Harminch37Jó, akkor legyen zöld. 😀
Hétvégére:
Április 30-án kerül sor Győrben a Sharks - St. Pölten Invaders Interliga mérkőzésre. Aki most helyesen válaszol egy egyszerű kérdésre, ráadásul belépőt is nyerhet!
Minden jó válasz ingyenes belépőt ér, így igazán érdemes részt venni a játékban.
Nem kell mást tenned, mint a lenti kérdésre csütörtök délig a helyes választ elküldeni a westgatejatek@gmail.com címre.
A tárgy mezőbe kérjük írd be, hogy "játék".
A válaszod után add meg a neved és a címed is, hogy a beléptetésnél azonosítani tudjunk.
A kérdés:
Melyik csapat ellen vívta a Sharks az EFAF Challenge Cup-ban a döntőt 2009-ben?
forrás: http://sharks.hu/index.php/component/content/article/9-sharks/145-nyerj-jegyet-gyr-sharks-st-poelten-invaders-interliga-merkzesere-.html

több mint 15 éve
A versenykiírás szerint a 2. rangsoroló az egymás elleni eredmény, utána jön csak a globális pontkülönbség. Persze bajnokság közben tényleg kár ezzel foglalkozni...nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???Pacmanha jól sejtem, akkor így:
1 a győzelmek száma számít, az 2-2
2 a pontarány számít, nekik +34, nektek +13JSanyo
több mint 15 éve
szerintem király lenne a Magyar Amerikai Football válogatott, és valószínűleg nem lenne nagy költség játszani egy pár meccset a környező országok csapataival, okos médiával, jó eredményekkel lehetne nézőt csalogatni...CSAK NE KELLJEN PIROSRA FÚJNI A SISAKUNK...😀Egy nagyon érdekes, tanulságos cikk, szerintem főleg a végén olvasható következtetések, tanulságok miatt érdemes nekünk is elolvasni, megfontolni -még akkor is, ha OFF a téma, nem a fociról szól.Na ja, amíg nincs néző, nem lesz semmi egyéb sem. A válogatott is azért lenne fontos, mert mifelénk talán az tudná jobban mozgatni az embereket, meg a médiát, főleg ha még jól is menne a csapatnak.Kori
De sok hasonlóságot lehet felfedezni, és ha egy kicsit szerencsénk van (és nagyon sokat dolgozunk) akkor évek múlva elérhetjük ennek a csodának a kuszöbét...
http://jegkorong.blog.hu/2011/04/24/nincs_ennek_vege_meg_csak_most_kezdodikKalo

több mint 15 éve
Egy nagyon érdekes, tanulságos cikk, szerintem főleg a végén olvasható következtetések, tanulságok miatt érdemes nekünk is elolvasni, megfontolni -még akkor is, ha OFF a téma, nem a fociról szól.Na ja, amíg nincs néző, nem lesz semmi egyéb sem. A válogatott is azért lenne fontos, mert mifelénk talán az tudná jobban mozgatni az embereket, meg a médiát, főleg ha még jól is menne a csapatnak.
De sok hasonlóságot lehet felfedezni, és ha egy kicsit szerencsénk van (és nagyon sokat dolgozunk) akkor évek múlva elérhetjük ennek a csodának a kuszöbét...
http://jegkorong.blog.hu/2011/04/24/nincs_ennek_vege_meg_csak_most_kezdodikKalo

több mint 15 éve
nagy szarban lennénk, ha így maradna...😉Vagy elég megnézni ezt: http://gridiron.blog.hu/2011/02/01/2011_mafl_divizio_i_erosorrend_szezon_elottgyengejobbSzerintem az 5. hely ( mondjuk 3-3mal) korrekt lenne a Raptoroktól az alapszakasz végén, szóval nem baj, ha előre tudja 😊JSanyoja, az sima rájátszás...!!!...kérdezzétek Tóth Laci gépét, és megmondja, ki milyen állással hányadik helyen fog végezni...😀Harminch37

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Vagy elég megnézni ezt: http://gridiron.blog.hu/2011/02/01/2011_mafl_divizio_i_erosorrend_szezon_elottja, az sima rájátszás...!!!...kérdezzétek Tóth Laci gépét, és megmondja, ki milyen állással hányadik helyen fog végezni...😀Harminch37vagy lehet, hogy tud valamit előre a gép...😊Harminch37Szerintem az 5. hely ( mondjuk 3-3mal) korrekt lenne a Raptoroktól az alapszakasz végén, szóval nem baj, ha előre tudja 😊JSanyo
több mint 15 éve
ja, az sima rájátszás...!!!...kérdezzétek Tóth Laci gépét, és megmondja, ki milyen állással hányadik helyen fog végezni...😀vagy lehet, hogy tud valamit előre a gép...😊Harminch37Szerintem az 5. hely ( mondjuk 3-3mal) korrekt lenne a Raptoroktól az alapszakasz végén, szóval nem baj, ha előre tudja 😊JSanyo

több mint 15 éve
vagy lehet, hogy tud valamit előre a gép...😊Harminch37Szerintem az 5. hely ( mondjuk 3-3mal) korrekt lenne a Raptoroktól az alapszakasz végén, szóval nem baj, ha előre tudja 😊
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???PacmanNeked ez tényleg problémát jelent?😊
több mint 15 éve
vagy lehet, hogy tud valamit előre a gép...😊nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???Pacmanha jól sejtem, akkor így:
1 a győzelmek száma számít, az 2-2
2 a pontarány számít, nekik +34, nektek +13JSanyo

több mint 15 éve
Kalo
137
Nem fognám a szerencsére. Két jó csapattal játszottunk eddig az Interligában, ahol a kihagyott helyzetek (mint például a teljes pályán meccsenként végig vitt 4-5 drive, amit a redzone-ban pont nélkül fejeztünk be) megbosszulják magukat ezen a szinten.Küzdöttünk, hajtottunk, mindenki odatette magát, de valahogy még nem "százas" a teljesítményünk.
Vár még ránk két meccs, és ha azokon (a két legnehezebben mellesleg) jól teljesítünk, akkor vár minket a rájátszás, ahol meg úgyis új fejezet kezdődik.
Dolgozunk, és még többet kell dolgoznunk.
Blue Dragons - Cowboys 12-6bpcj97Nincs szerencséje a Cowboysnak.Kori
több mint 15 éve
ha amerikai lennék, nekem is nehéz szó lenne...😀nincs szerencse.minden ilyen dolognak megvan az okaA fociban nincsen szerencse.deacon75Ebben nincs igazad, mert minden sporthoz hozzátartozik a szerencse, az más kérdés, hogy egy-egy győzelmet vagy vereséget nem lehet (csak) a szerencsére fogni. 😊Farky
mit tartasz szerencsenek alt?
Amugy Lee sztem sosem hasznalta ezt a szot 😊gege#14

több mint 15 éve
Nagyon szoros volt ,ez is egy paraszthajszálon múlt :/Blue Dragons - Cowboys 12-6bpcj97Nincs szerencséje a Cowboysnak.Kori
több mint 15 éve
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???PacmanSzezon közbeni tabella úgyse ér semmit, végén meg azonos meccs szám lesz mindenkinél, nem?
több mint 15 éve
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???Pacmanha jól sejtem, akkor így:
1 a győzelmek száma számít, az 2-2
2 a pontarány számít, nekik +34, nektek +13
több mint 15 éve
Kalo
137
Egy nagyon érdekes, tanulságos cikk, szerintem főleg a végén olvasható következtetések, tanulságok miatt érdemes nekünk is elolvasni, megfontolni -még akkor is, ha OFF a téma, nem a fociról szól.De sok hasonlóságot lehet felfedezni, és ha egy kicsit szerencsénk van (és nagyon sokat dolgozunk) akkor évek múlva elérhetjük ennek a csodának a kuszöbét...
http://jegkorong.blog.hu/2011/04/24/nincs_ennek_vege_meg_csak_most_kezdodik
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nincs szerencse.minden ilyen dolognak megvan az okaEbben nincs igazad, mert minden sporthoz hozzátartozik a szerencse, az más kérdés, hogy egy-egy győzelmet vagy vereséget nem lehet (csak) a szerencsére fogni. 😊FarkyNincs szerencséje a Cowboysnak.KoriA fociban nincsen szerencse.deacon75
mit tartasz szerencsenek alt?
Amugy Lee sztem sosem hasznalta ezt a szot 😊
több mint 15 éve
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???


See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
Az oka a tavalyi Div I nagyon nagy különbségű meccseiben keresendő. Ne legyen értelme 40 helyett 70 ponttal verni valakit, hogy a tabellán jobb legyen a helyezés (bizony voltak, akik ilyen különbségeknél is rámentek a még több szerzett pontra, ahelyett hogy cseréljenek). Ilyen különbségnél meg hagyjuk már a támadófoci preferálását, egyébként meg úgyis csak akkor kapsz kevés pontot, ha a támadóid sokat vannak pályán. Pro és kontra vannak érvek.
