NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ÖF helyett (2-től élő meccs!)

érdekesebb jelenetek
az ESPN válogatása
- legszebb elkapás: Duval, LSU VAGY Blue, Kentucky VAGY Grant, Texas Tech
- legszebb INT:
- legszebb visszahordás:
- legszebb futás:  espn.go.com/video/clip?id=11680070
- legviccesebb játék:
- legtrükkösebb játék:
- legvadabb játék (FCS):
- legnagyobb szerelés:  espn.go.com/video/clip?id=11684668


hiába a sikeres onside kick, ezt látta lesnek a játékvezető

egyéb
flop:  www.youtube.com/watch?v=3WRGi5RmW4c
becsúszás:  www.youtube.com/watch?v=lxqgsgKHutI&list=WL
edzői veszekedés:
egy eltévedt Clemson szurkoló a Louisville kispadján:
egy pattintás, TD futás:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

55 yardos győztes FG:
Baylor fordítás a negyedik negyedben 21 pontos hátrányból:  www.youtube.com/watch?v=ssQXnmZPqEo
a védő Shaq Thompson 5 TD-je a szezonban:  pac-12.com/article/2014/10/11/washingtons-shaq-thompson-returns-fumble-100-yard-touchdown


Vince Young az oldalvonalnál a Red River Shootouton

amerikai cikkek a 7. fordulóról
FOX Sports - Big Picture (Bruce Feldman)
FOX Sports - Forward Pass (Stewart Mandel)
Grantland - CFB Wrap (Matt Hinton)
Si.com - Punt, Pass & Pork (Andy Staples)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Heti topmeccsek?zavi27
Baylor - TCU
Mississippi State - Auburn
Arizona - USC
Florida - LSU
Texas Tech - West Virginiabaggio
Koszonom!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Heti topmeccsek?zavi27
Baylor - TCU
Mississippi State - Auburn
Arizona - USC
Florida - LSU
Texas Tech - West Virginia


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Heti topmeccsek?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
A friss Coaches Poll
1. Mississippi State 6-0 1,490
2. Florida State 6-0 1,489
3. Mississippi 6-0 1,436
4. Baylor 6-0 1,392
5. Notre Dame 6-0 1,292
6. Michigan State 5-1 1,129
7. Alabama 5-1 1,121
8. Auburn 5-1 1,111
9. Oregon 5-1 1,017
10. Georgia 5-1 1,013

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
pillars of the program
(florida state, usc, alabama, auburn, miami, georgia, oklahoma, notre dame, lsu, byu, michigan, nebraska, wahsington, ohio state, texas)
 www.ncaa.com/pillars-program

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
 ncaahu.wordpress.com/2014/10/08/fbs-osszefoglalo-6-het/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
For baggio with love.
gaben
Gondolom ettől még az Alabama fog döntőzni. 1-2 vereség belefér.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1916-ban ezen a napon győzte le a Georgia Tech 222-0-ra a Cumberland csapatát. A Georgia Tech 32 TD-t szerzett, 978 yardot futottak és 0 passzkísérletük volt. @)Dexxter Tailor
és nem volt first down a meccsen.

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
1916-ban ezen a napon győzte le a Georgia Tech 222-0-ra a Cumberland csapatát. A Georgia Tech 32 TD-t szerzett, 978 yardot futottak és 0 passzkísérletük volt. @)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Akkor én pedig egy még hihetetlenebb statisztikával jövök a Pac-12-vel kapcsolatosan. Míg az NFL prime-time mérkőzésein sorra születnek a blowoutok, ez a konferencia páratlanul izgalmas idén. Tessék megkapaszkodni: az eddigi 14 csoportmeccsből 11 dőlt el 8-nál kisebb pontkülönbséggel, közülük 5-ön a legutolsó játékon múlt a végeredmény (2 Hail Mary, 1 sikeres, 2 kihagyott mezőnygól).

De nemcsak egymás ellen képesek a csapatok ilyen szoros ütközetekre, a 9 Power 5 gárda elleni találkozóból 6 végződött 8 pontot belül (és 9-ből 2 vereség), csak három Big Ten-es kihívó (Michigan, Michigan State, Illinois) bukott el ennél simábban. Mindezen felül további 7 ilyen mérkőzés volt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
For baggio with love.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Öngól, de muszáj megosztanom:

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
összedobtam gyorsan egy ilyet, valamennyire ki kellett írnom magamból a tegnapiakat
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
College football - 6. hét: gyors összefoglaló | Bowl.hu
Minden idők egyik legőrültebb fordulójáról ildomos pár képpel és videóval külön megemlékezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
remek forduló volt ez 😊
sajnos a Bama meccsre nem volt időm még, de a Stanford-ND, Aggies-MissSt, LSU-Auburn, USC-AriSt, Nebraska-MichSt parádés párosítások voltak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Óriási ez az ESPN-es sorozat, mely négy képpel illusztrálja mindig az aktuális játékhét történéseit. Nyilván most lett a legjobb:
 espn.go.com/college-football/story/_/id/11646278/illustrating-four-storylines-affected-college-football-playoff-race-week-6



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Brian 70
BYU asszem lehúzhatja magát a szezon 2. felére 😕 Hill sérülésével lőttek a szezonnak 😥 Most jön majd az irányító keresés, vagy megpróbálnak Christian Stewartból kihozni minél többet?! a fenébe...
több mint 9 éve
Brian 70
ez aranyos:  espn.go.com/video/clip?id=espn:11643007
remélem nektek is J. Cotton OL hátradőlése jön be 😀

most nézek videókat...és wááááh
Arizona St. - USC vége:  espn.go.com/video/clip?id=11644636&categoryid=2564308
Trojan drukkerek is hogy nézték...hihetetlen 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
@CFTalk: For the first time ever, five of the Top 8 teams in the AP poll go down in defeat on the same weekend.

Minden idők legőrültebb fordulója. Minden időké.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
De nincs döntési mechanizmus, mivel nem kell választani A és B között, ráadásul A és B egy közös halmazba tartozik. Ha ezt a közös halmazt, jelen esetben az amerikai futballt szeretem, akkor lehetőség szerint mindkettőből annyit fogyasztok, amennyit tudok. Aki persze elhiszi, hogy az NFL teljesen más, egy külön szint, az pedig tévedésben él, melyet szerintem egy a témával foglalkozó oldalon azért szóvá tehetek néha. Nem az utca emberét akarom meggyőzni, hanem azokat, akik valamilyen szinten már követik a sportot.baggio
De miért, ha látod, hogy nem megy?
Gyerekkori barátomtól is mindig kérdeztem, amikor mi gimisként Aurórát, Hobót vagy Cseh Tamást hallgattunk, ő pedig jött azzal, hogy a klasszikus zene, Csajkovszkij, Vivaldi, stb. az igazán jó zene, hogy ugyan miért nem mindegy neki, ez csak ízlésbéli különbség, nincs Mozart az Európa Kiadó fölött, se alatt, egyszerűen más. De ő csak kötötte az ebet a karóhoz, hogyha már örökké zenét hallgatunk, akkor Bachot is...Sobri Jóska
Mert valakinek beszélnie kell róla, hogy bizony a klasszikus zene is létezikbaggio
És szerinted én nem tudtam?
Hallgattam, nekem nem jött be annyira, mint a Beatrice, a Queen vagy a Beatles.
Annak mi értelme volt, hogy mindig, ha nálam ezek valamelyike szólt, ő megemlítette Vivaldit vagy Albinonit, hogy azt kéne hallgassak?Sobri Jóska
Annak semmi, de ha ezt egy zenei fórumon hangoztatod, akkor biztosan lesz pár ember, aki helyére akarja tenni a dolgokat. Mint mondtam, én sem mentem még oda szórakozóhelyeken nfl meccsnézés közben senkihez, hogy azonnal kezdjen el inkább az ncaa-vel foglalkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
De nincs döntési mechanizmus, mivel nem kell választani A és B között, ráadásul A és B egy közös halmazba tartozik. Ha ezt a közös halmazt, jelen esetben az amerikai futballt szeretem, akkor lehetőség szerint mindkettőből annyit fogyasztok, amennyit tudok. Aki persze elhiszi, hogy az NFL teljesen más, egy külön szint, az pedig tévedésben él, melyet szerintem egy a témával foglalkozó oldalon azért szóvá tehetek néha. Nem az utca emberét akarom meggyőzni, hanem azokat, akik valamilyen szinten már követik a sportot.baggio
De miért, ha látod, hogy nem megy?
Gyerekkori barátomtól is mindig kérdeztem, amikor mi gimisként Aurórát, Hobót vagy Cseh Tamást hallgattunk, ő pedig jött azzal, hogy a klasszikus zene, Csajkovszkij, Vivaldi, stb. az igazán jó zene, hogy ugyan miért nem mindegy neki, ez csak ízlésbéli különbség, nincs Mozart az Európa Kiadó fölött, se alatt, egyszerűen más. De ő csak kötötte az ebet a karóhoz, hogyha már örökké zenét hallgatunk, akkor Bachot is...Sobri Jóska
Mert valakinek beszélnie kell róla, hogy bizony a klasszikus zene is létezikbaggio
És szerinted én nem tudtam?
Hallgattam, nekem nem jött be annyira, mint a Beatrice, a Queen vagy a Beatles.
Annak mi értelme volt, hogy mindig, ha nálam ezek valamelyike szólt, ő megemlítette Vivaldit vagy Albinonit, hogy azt kéne hallgassak?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
De nincs döntési mechanizmus, mivel nem kell választani A és B között, ráadásul A és B egy közös halmazba tartozik. Ha ezt a közös halmazt, jelen esetben az amerikai futballt szeretem, akkor lehetőség szerint mindkettőből annyit fogyasztok, amennyit tudok. Aki persze elhiszi, hogy az NFL teljesen más, egy külön szint, az pedig tévedésben él, melyet szerintem egy a témával foglalkozó oldalon azért szóvá tehetek néha. Nem az utca emberét akarom meggyőzni, hanem azokat, akik valamilyen szinten már követik a sportot.baggio
De miért, ha látod, hogy nem megy?
Gyerekkori barátomtól is mindig kérdeztem, amikor mi gimisként Aurórát, Hobót vagy Cseh Tamást hallgattunk, ő pedig jött azzal, hogy a klasszikus zene, Csajkovszkij, Vivaldi, stb. az igazán jó zene, hogy ugyan miért nem mindegy neki, ez csak ízlésbéli különbség, nincs Mozart az Európa Kiadó fölött, se alatt, egyszerűen más. De ő csak kötötte az ebet a karóhoz, hogyha már örökké zenét hallgatunk, akkor Bachot is...Sobri Jóska
Mert valakinek beszélnie kell róla, hogy bizony a klasszikus zene is létezik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
De nincs döntési mechanizmus, mivel nem kell választani A és B között, ráadásul A és B egy közös halmazba tartozik. Ha ezt a közös halmazt, jelen esetben az amerikai futballt szeretem, akkor lehetőség szerint mindkettőből annyit fogyasztok, amennyit tudok. Aki persze elhiszi, hogy az NFL teljesen más, egy külön szint, az pedig tévedésben él, melyet szerintem egy a témával foglalkozó oldalon azért szóvá tehetek néha. Nem az utca emberét akarom meggyőzni, hanem azokat, akik valamilyen szinten már követik a sportot.baggio
De miért, ha látod, hogy nem megy?
Gyerekkori barátomtól is mindig kérdeztem, amikor mi gimisként Aurórát, Hobót vagy Cseh Tamást hallgattunk, ő pedig jött azzal, hogy a klasszikus zene, Csajkovszkij, Vivaldi, stb. az igazán jó zene, hogy ugyan miért nem mindegy neki, ez csak ízlésbéli különbség, nincs Mozart az Európa Kiadó fölött, se alatt, egyszerűen más. De ő csak kötötte az ebet a karóhoz, hogyha már örökké zenét hallgatunk, akkor Bachot is...

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
De nincs döntési mechanizmus, mivel nem kell választani A és B között, ráadásul A és B egy közös halmazba tartozik. Ha ezt a közös halmazt, jelen esetben az amerikai futballt szeretem, akkor lehetőség szerint mindkettőből annyit fogyasztok, amennyit tudok. Aki persze elhiszi, hogy az NFL teljesen más, egy külön szint, az pedig tévedésben él, melyet szerintem egy a témával foglalkozó oldalon azért szóvá tehetek néha. Nem az utca emberét akarom meggyőzni, hanem azokat, akik valamilyen szinten már követik a sportot.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ahogy két étel összehasonlításakor is pontosan ez a legfontosabb.
A releváns infók sokaságának birtoklása, illetve nembirtoklása.
És te is azt mondod, hogy nem is az a gond, ha valaki A-t vagy B-t választ, hanem az, hogy infók nélkül választ.
De valakit ezért degradálni, és az így, kevés infóból meghozott "A" döntését lefikázni, és leminősíteni, mivel nem is ismeri az érveket, ellenérveket, infókat "B"-vel kapcsolatban erősen kontraproduktív, és nem túl elegáns. Ennyit gondoltam megosztani ezzel kapcsolatban. A metodikáról, nem "A"-ról vagy "B"-ről.
Te meg szándékoltan visszaviszed a disputát a döntés elemzésének, helyességének szintjére, ahelyett, hogy megértenéd, hogy a döntési mechanizmusról írok.